Domenų vardų įtraukimas į biudžetą tarp ALD kainų kilimo ir krizės

Džerio pastaba: tai senas straipsnis, kurį 2015 m. Rugsėjo mėn. Paskelbė „Luana“; nuo to laiko jis buvo kelis kartus atnaujintas. Mano nuomone, dauguma taškų ir taktikų, kuriomis dalijamasi šiame straipsnyje, vis dar yra aktualūs ir galioja ir šiandien. 


Domenų vardų kainos auga.

Ugh, tiesa? „Verisign“ vėl padidino .NET kainą 2015 m. Sausio mėn., Po to, kai tai jau padarė 2014 m. Sausį. Nauji TLD taip pat toli gražu nėra pigūs, išskyrus keletą išimčių.

O kaip pasaulio ekonomika? Nesvarbu, kur jūs gyvenate, krizė tebėra maždaug nuo 2015 m. Liepos mėn., Todėl nepaprastai svarbu turėti pinigų nepaprastosioms situacijoms. Papildomi, nenaudojami arba mažai srauto turintys domenai gali padėti sutaupyti pinigų, kuriuos galite sutaupyti pragyvenimo išlaidoms padengti.

Jei jūs, kaip ir aš, tvarkote kelis tinklaraščius skirtinguose domenuose, galbūt norėsite arba pergalvoti jums priklausančių domenų skaičių, galbūt sumažindami kai kuriuos priedus – žinote, tas paslaugas ir domenus, kurie nesukelia nuoseklaus IG arba niekada negaukite pakankamai srauto.

Gali ginčytis lengviau, nei padaryti.

Jūs esate susijęs su kai kuriais savo domenais ir niekada jų nepaleisite. Kai kurie kiti jums priklausantys domenai gali neturėti tikslo dabar, kol jūs vis dar protingai ruošiatės ir planuojate juos, tačiau tikrai ketinate juos naudoti vėliau.

Be to, jums gali priklausyti kiti domenai, kuriuos, kaip žinote, naudosite per ateinančius kelerius metus, tačiau šiuo metu neturite laiko jiems, todėl jie nėra prioritetas.

Tai viskas gerai. Buvę ten kelis kartus; tą ir padarė.

Tačiau kai TLD kainos kyla ir finansinius reikalus reikia keisti, turite būti pasirengę tam pokyčiui ir kuo neskausmingiau to siekti..

Nereikia atsikratyti savo mažai IG domenų. Pirmiausia ištirkite galimybes; paleisti tikrai yra paskutinė jūsų išeitis.

Žemiau pateiktos parinktys yra geras būdas pradėti planuoti skubios pagalbos domeną.

Domenų vardų sudarymas ir planavimas

1. Palyginkite registratorius

Kur pigiau nusipirkti ir atnaujinti domeno vardą?

Kur galite gauti naudos domenų investuotojams?

„NameCheap“ taiko specialias nuolaidas naujam domenui ir periodinius atnaujinimo mokesčius. Jei jūsų domenų registravimo ir priežiūros biudžetas yra ribotas, šie du registratoriai palengvina jūsų domenų veikimą daugelį metų.

Apsvarstykite pervedimus, jei tam tikras registratorius padidina kainas, viršijančias jūsų biudžeto galimybes. Tai kartais atsitinka, kai registratoriaus sąskaitos staiga padidėja dėl padidėjusio registro kainų arba jei padidėja priežiūros išlaidos.

Jei nepavyks padidinti domenų biudžeto, mano patarimas yra kuo greičiau pradėti ieškoti alternatyvių registratorių, kad galėtumėte saugiai perkelti savo domenus likus keliems mėnesiams iki jų galiojimo pabaigos..

2. Konsolidacija (o gal ne?)

Priklauso nuo to, kas geriau jūsų biudžetui ir mėnesinėms pajamoms.

Jei galite sau leisti konsolidaciją, darykite tai! Bet jei mintis sumokėti šimtus ar tūkstančius dolerių vienu kartu, kad atnaujintumėte visus savo domenus, gąsdina jus arba yra ne pagal biudžetą (pavyzdžiui, jei turite tik mėnesinį biudžetą, galite kaupti žingsnis po žingsnio), konsolidacija nėra tau.

Iki šiol konsolidacija nebuvo mano pasirinkimo galimybė, nes vieninteliai turimi konsolidavimo mėnesiai yra – deja – tie metų mėnesiai, kai aš dažniau sergu, todėl dirbu mažiau, o biudžetas mažesnis..

Pasitarkite su registratoriumi galimas konsolidavimo datas ir įsitikinkite, kad jos atitinka jūsų poreikius. Priešingu atveju konsolidavimą laikykite paskutine galimybe.

3. Atidžiai stebėkite IG

Sekite kiekvieno domeno vardo gaunamas pajamas.

Metų pabaigoje (iki atnaujinimo datos) palyginkite domenų pajamas ir apsvarstykite galimybę atsikratyti domenų vardų, kurie neuždirbo pakankamai pajamų, kad bent padengtų išlaidas.

Kaip galite stebėti savo domenų IG?

1. Įvertinkite turinio kūrimo / reklamos santykį

Brian Dean iš Backlinko.com sugebėjo pasiekti aukštą savo domeno IG dėl savo „daugiau reklamos, mažiau turinio“ strategijos, kaip rašoma „Niche Profits“ apklausoje. Jei norite rašyti išsamų savo tinklaraščio turinį, tai yra gera strategija, kurios reikia laikytis, norint kuo geriau išnaudoti domeno vardą. Kita IG metrika bus tokia pati.

2. Reguliariai tikrinkite savo eismo numerius

Kas savaitę ar mėnesį. Visada turėkite visų savo domenų palyginimo lentelę ir kasmet tikrinkite, kiek generuoja įeinančių srautų kiekvienas domenas. Galite pradėti planuoti, kuriuos domenus pašalinti, tiesiog pažiūrėję į šią lentelę.

3. Kaip šis domenas palyginamas su jūsų bendru domeno valdymu?

Ar šis domenas reiškia daug jūsų ir jūsų tinklaraščių (ar kitos svetainės) pastangų, ar jūs tik nusipirkote domeną peradresavimo, reklamos ar bandymo tikslais? Ar ketinate išlaikyti šį domeną, ar norite jį naudoti keletą metų ir ištrinti?

Savaime suprantama, kad bet koks laikinas domenas turėtų būti pirmasis jūsų skubios valymo tikslas, juo labiau, kad tokioms domenams šiais metais padidėja TLD kaina.

Jei turite domenų asmeniniam naudojimui ir neuždirbate pinigų iš jų, įsitikinkite, kad kiti domenai sukuria pakankamai pajamų, kad padengtų su šiais domenais susijusias išlaidas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me