Išnaudokite visas šių 15 tinklaraščių idėjų generatorių galimybes (užpildykite savo redakcinį kalendorių!)

Kartais jūs tiesiog įstrigote bandydami sugalvoti puikią antraštę, kuri privers lankytojus „Oho! Aš privalau tai perskaityti! “ ir užkabink juos prie pašto, pradėk baigti.


Sunku, kai reikia laikytis redakcijos kalendoriaus, reikalaujančio antraščių ir pasakojimo idėjų. Rizika sugalvoti tą patį ol ‘trite’ titulą slepiasi už kampo, taip pat rizika sugalvoti neveiksmingas antraštes.

Tinklaraščių idėjų generatoriai padeda, nes jie prisiima naštą pradedant nuo jūsų pečių, todėl viskas, ką jums reikia padaryti, yra patraukti raginimus, kuriuos generatoriai mesti į jus, ir perdaryti juos į puikias antraštes, kurios konvertuoja.

Aš išbandžiau 15 generatorių per pastaruosius du mėnesius ir jie tikrai padėjo sugalvoti efektyvius titulus. Tačiau privalau jus perspėti:

Generatoriai linkę pakeisti tas pačias antraščių struktūras kiekvienam juos naudojančiam tinklaraštininkui, todėl jūs negalite tiesiog sugriebti pavadinimo ir su juo eiti – turite būti kūrybingi!

Šiame įraše nerasite išsamios kiekvieno įrankio apžvalgos, bet nedidelės įžangos ir patarimų, kaip maksimaliai išnaudoti kiekvieną iš jų..

1. „WordStorm“

„WordStorm“

Šį įrankį radau „HubSpot“ tinklaraštyje, kol ieškojau patarimų apie našumą. Priemonė man pasirodė naudinga iš pradžių pabandžius – buvo gana nesunku atsisakyti mano pirmųjų tinklaraščio įrašų idėjų savo technologijos ir grožinės literatūros tinklaraščiams..

Pavyzdžiui, aš šturmavau žodį / temą „robotai“ ir tinklelyje radau dvi įdomias asociacijas: „robotų vizijos“ ir „sudėtingi robotai“..

„WordStorm“ gali neduoti paruoštų pavadinimų, tačiau tai leidžia lengvai sukurti žodžių asociacijas, kurias galite naudoti antraštėje. Tai dar geriau veikia su šia darbo eiga:

 • Norėdami susieti 2 ar daugiau su tema susijusių žodžių, naudokite „WordStorm“
 • Vykdykite forumą ir socialinės žiniasklaidos paiešką, kad pamatytumėte, kas yra jūsų pasirinkta tema
 • Sugalvokite tinklaraščio įrašo idėją, kuri sujungtų jūsų žodį ir tendencijas

Be to, „WordStorm“ galite naudoti kartu su bet kuriuo iš žemiau pateiktų generatoriaus įrankių.

Apsilankymo URL adresas: http://www.lonij.net/wordstorm/wordstorm.php

2. Dienoraščio įrašo idėjų generatorius

Dienoraščio įrašo idėjų generatorius, sukūrė generatorland.com

Įrankis, generuojantis kvailus pavadinimus?! Kaip tai galėtų jums padėti?

Tai gali jums padėti, kai norite pridėti šiek tiek humoro ir įsimenamų žodžių į savo antraštę, nes kartais galimybė tai pateikia.

Šiuos pavadinimus galite naudoti kaip nišų antraščių pagrindą. Pavyzdžiui, aš norėjau „Norėjau sužinoti daugiau apie Horridą Henrį“ (??) į „25 internetinių dienoraščių sėkmės gudrybės, kurias tu absoliučiai nori išmokti“..

Ką aš čia panaudojau? Idėja „norėti sužinoti apie ką nors“ iš tikrųjų, ir kadangi mano tinklaraštis yra apie internetinių dienoraščių sėkmę, kyla įkvėpimas.

Apsilankymo URL adresas: http://www.generatorland.com/glgenerator.aspx?id=122

3. Dienoraščio įrašo idėjų generatorius

„Blog Post“ idėjų generatorius, kurį sukūrė buildyourownblog.net

Kai kurios šio įrankio sugeneruotos idėjos nebus tinkamos nišiniam tinklaraščiui, tačiau jūs galite panaudoti kai kurias idėjas, kurias jis pateikia jums kartu su „WordStorm“, arba tiesiog kūrybingai apie tai pasidomėti.

Pvz., Vieno iš mano tinklaraščių tema „Kaip išgyventi pirmą kartą …“ tapo „Išgyventi atmetant – laisvai samdomų rašytojų pirmoji pagalba“..

Pažvelkite į aukščiau pateiktoje ekrano kopijoje pateiktą pavyzdį: ką paversite „Visų laikų geriausias būdas To____“?

Apsilankymo URL adresas: http://www.buildyourownblog.net/the-blog-post-ideas-generator/

4. „ContentIdeator“

„ContentIdeator“ sukūrė contentforest.com

„ContentIdeator“ yra raktiniais žodžiais pagrįstas įrankis, sukuriantis tokios aukštos kokybės pavadinimus, kad galėtumėte juos iškart naudoti.

Tačiau, kaip pataria Neilas Patelis trumpai apžvelgdamas šį įrankį, daugelis tinklaraštininkų naudos tas pačias idėjas, todėl bendroji nykščio taisyklė redaguojant sugeneruotus pavadinimus išliks galiojanti.

Galite suasmeninti „4 puikias turinio rinkodaros taktikas“, pavyzdžiui, jas paversdami „4 turinio rinkodaros taktika, kuri man pasitarnavo 2015 m.“ Arba „4 puiki turinio rinkodaros taktika, kurią reikia naudoti su senesniais įrašais“..

Įrankis leidžia išsaugoti jums patinkančias idėjas šoninėje juostoje „Išsaugotos idėjos“ spustelėjus mažas rodykles kiekvieno pavadinimo dešinėje..

Apsilankymo URL adresas: http://www.contentforest.com/ideator

5. Tinklaraštis apie …

Dienoraštis Apie ... paskelbė impabnd.com

Tinklaraštis Apie… yra labai grafinis įrankis, kuris intuityviai veda antraštės kūrimo procesą.

Pvz., Tai suteiks jums pavadinimą „užpildykite blankus“, pvz., „____ tiesos apie ____, kuriuos turėtų žinoti kiekvienas ____“, o tuščių tuščių žodžių užpildymas yra viskas, ką turite padaryti.

Kaip šis įrankis veikia, nereikia daug minčių, nes spragas galite užpildyti daug daugiau nei vienu žodžiu, o galutinį rezultatą bet kokiu atveju galite redaguoti..

Naudojamos antraštių formulės nepadės apgauti titulų, jei gerai žaisite savo kortomis. Kaip pavyzdį, aukščiau paminėtas pavadinimas gali tapti „15 tiesų apie sėkmingus tinklaraštininkus, kuriuos turėtų žinoti kiekvienas pradedantysis naujokas (ir iš jo mokytis)“. Galite naudoti įrankį pirmajai šios antraštės daliai, tada pridėkite skliausteliuose esančią dalį tiesiai į savo tinklaraštį.

Apsilankymo URL adresas: http://www.impactbnd.com/blog-title-generator/blogabout

6. „Portent“ turinio idėjų generatorius

„Portent“ turinio idėjų generatorius

„Portent“ įrankis yra gyvas ir žaismingas savo išvaizda, bet ir galingas tuo, kaip jis pavadina tą darbą, nes jis taip pat paaiškina, kodėl veiks tam tikra antraštės struktūra.

Pabandžiau sugalvoti keletą savo grožinės literatūros tinklaraščių antraščių ir gavau šią antraštę: „Kodėl mūsų pasaulis pasibaigtų, jei dingtų drastiškumas“.

Be to, tai yra kvaila antraštė, kuri iš tikrųjų galėtų veikti išgalvota aplinka, tai yra tai, ką Portento įrankis man pasakoja apie šios antraštės struktūrą (balionuose):

„Kodėl mūsų pasaulis“ – naudokite susitraukimus, kad kalbėtumėte labiau

„Baigtųsi, jei“ – rizikuokite savo turiniu ir pažiūrėkite, ar skaitytojai seka

„Dingo“ – kažkas negali gyventi be tavęs. Padarykite savo temą esmine

Puiku dėl šių patarimų, kuriuos įrankis nukreipia į jus, yra tai, kad galite jais naudotis ne tik norėdami pagerinti savo galutinę antraštę, bet ir patys sugalvoti daugiau antraščių be įrankio pagalbos.

Apsilankymo URL adresas: https://www.portent.com/tools/title-maker

7. Tinklaraščio idėjos idėjų pavadinimų generatorius („Kill Writer’s Block“), pateikė „InboundNow“

Tinklaraščio idėjų generatorius, sukūrė „InboundNow“

„InboundNow“ įrankis generuoja antraštes, kurios yra skaitomos žmonėms, o ne tik SEO. Tai yra pliusinis taškas, nes iki šiol ši priemonė parodė aukščiausią kokybę.

Pažvelkite į pavyzdį, pateiktą aukščiau esančioje ekrano kopijoje – pats įrankis padeda užpildyti antraštės tuščius langelius ir tai daro ypatingą dėmesį skirdamas savo auditorijai ir savo nišos poreikiams (nurodymai pateikiami vietoje)..

Kitas man geros sugalvotos geros antraštės su patarimais, kuriuos šis įrankis sukūrė, pavyzdys: „Svarbiausias vadovas [kam nors įdomiam]

Jei generatoriaus nepakanka jums idėjai sukurti, puslapyje taip pat pateikiamas „Reikia daugiau įkvėpimo?“ mygtuką, kuris pateiks jums „Google“ paieškos formą, kad būtų galima atlikti raktinį žodį / ilgą uodegą ieškant savo nišos.

Apsilankymo URL adresas: http://www.inboundnow.com/apps/kill-writers-block/

8. „TweakYourBiz“ pavadinimų generatorius

Patikslinkite savo „Biz“ pavadinimo generatorių

Šis generatorius sudegina daugybę antraščių! Net per daug, dauguma jų neturi nieko bendra su jūsų niša, todėl šis įrankis iš tiesų reikalauja daug jūsų darbo.

Tačiau tai yra geras pagrindas jūsų internetinio dienoraščio įkvėpimui, jei žinote, ko jums reikia ir kurioje kategorijoje (sąrašai, „How To“ ir kt.). Pvz., Antrasis ekrano paveikslėlio „Sąrašai“ antraštė yra tinkamas pasirinkimas, tačiau jį redaguoti vis tiek būtų naudinga: „Tikėdami šiais 8 mitais apie tinklaraščio rinkodarą jus augina“..

Būkite atsargūs, nes kai kurie pavadinimai neturi prasmės su jūsų raktiniu žodžiu, todėl dar kartą nesakykite pažodžiui.

Apsilankymo URL adresas: http://tweakyourbiz.com/tools/title-generator/

9. „BacklinkGenerator.net“ straipsnių pavadinimų generatorius

Straipsnio pavadinimo generatorius pateikė backlinkgenerator.net

Kai kurios šio įrankio sukurtos temos yra šiek tiek bendros, tačiau vis tiek įdomios ir pakankamai kokybiškos, kad jas būtų galima pataisyti ir pataisyti, kad jos taptų jūsų skaitytojams patinkančia.

Kaip ir kitus įrankius, galite maišyti du ar daugiau pavadinimų, kad sukurtumėte kažką unikalaus.

Apsilankymo URL adresas: http://www.backlinkgenerator.net/titlegenerator/

10. „WebpageFX“ tinklaraščio temos idėjų generatorius

„WebpageFX“ tinklaraščio temos idėjų generatorius

Įrankis pakeičia jų antraščių blankus jūsų įvestu raktiniu žodžiu, todėl atsargiai rinkitės raktinį žodį, nes galutinis rezultatas gali būti beprasmis (kaip aukščiau pateiktame pavyzdyje!).

Kaip sakoma pagrindiniame įrankio pavadinime, tai padeda nužudyti jūsų rašytojo bloką, bet nepasikliaukite įrankiu jo netaisydami. Pakeiskite pavadinimą pagal savo poreikius. Pvz., Aukščiau esančios ekrano kopijos pavadinimas gali tapti „Paprastas naujų tinklaraštininkų sėkmės tinklaraščių kūrimo vadovas“..

Apsilankymo URL adresas: http://www.webpagefx.com/blog-topic-idea-generator/

11. DIYToolkit greitas idėjų generatorius

Greitas idėjų generatorius

Tai yra PDF, o ne generatoriaus įrankis!

Kiek būdų galite padaryti tinklaraščio idėją unikalią?

Paimkite pirmąjį pasiūlymą dokumente: inversija. Jei galvojote apie efektyvius tinklaveikos patarimus maisto tinklaraštininkams, pabandykite apversti taisyklę – ką apie veiksmingą maisto tinklaraščių rašymą įkvėpė tinklų renginiai?

Sekite tinklelį, kaip jis rodomas; tai padės jums atlikti visus veiksmus.

Apsilankymo URL adresas: http://diytoolkit.org/tools/fast-idea-generator-2/

12. Seopresoriaus tinklaraščio pavadinimo generatorius

Seopresoriaus tinklaraščio pavadinimo generatorius

Mano „turinio rinkodaros“ pavyzdyje ir „bendriniam terminui“ iš išskleidžiamojo meniu įrankis man pateikė šias idėjas sąraše:

 • Kaip sužinoti apie turinio rinkodarą tik per 10 dienų.
 • Mokytis turinio rinkodaros nėra sudėtinga! Jums tiesiog reikia puikaus mokytojo!

Šios idėjos pačios savaime yra gana įdomios, tačiau aš, kaip ir kiti įrankiai, negaliu pasikliauti paruoštais pavadinimais, todėl šias dvi idėjas sukūriau kartu su šia antrašte:

 • „Kaip per 10 dienų tapti geru turinio rinkodaros specialistu?“

„Seopressor“ įrankis generuoja gerus pavadinimus, kurie tam tikromis aplinkybėmis gali būti naudojami pažodžiui, tačiau tai taip pat gali generuoti absurdiškas idėjas, todėl visada patikrinkite, ar jūsų pasirinktos idėjos turi prasmę jūsų nišoje ir neatrodys kaip automatiškai sugeneruotas šlamštas.

Paprastai nenaudokite generatoriaus įrankio rezultatų žodžiu. Visada peržiūrėkite savo pavadinimus ir patobulinkite juos prieš naudodami tikrame tinklaraščio įraše.

Apsilankymo URL adresas: http://seopressor.com/blog-title-generator/

13. Buzzsumo

„Buzzsumo“ naudojimas tinklaraščio temų idėjoms generuoti

Galite naudoti „Buzzsumo“ norėdami rasti labiausiai įtrauktus ir bendrinamus pranešimus savo nišoje ir „prisijungti prie diskusijos“, naudodami šias populiarias temas, kad sugalvotumėte savo ar parašytumėte ta pačia tema, bet kitu kampu.

Aukščiau esančioje ekrano kopijoje ieškojau įrašų, susijusių su „internetinių dienoraščių sėkme“, ir tik žvelgdamas į pirmuosius tris pavadinimus galėjau mintinai sugalvoti naują antraštę: „7 patarimai, kaip pradėti sėkmingą kūno rengybos dienoraštį, remiantis jūsų kasdienybe“..

Apsilankymo URL adresas: https://www.buzzsumo.com

14. „Twitter“ tendencijos

Kas populiariausia „Twitter“ tinklalapyje „Hashtags.org“

„Hashtags.org“ pateikia „Twitter“ tendencijas rodančias temas grafikų pavidalu ir jūs tikrai galite naudoti šio įrankio pagrindinį puslapį norėdami pasirinkti, ką dienoraščiams rašyti tarp madingiausių temų per pastarąsias 24 valandas.

Norėdami pamatyti „Twitter“ populiariausių temų sąrašą, tiesiog spustelėkite skirtuką „Tendencingos žymas“.

Pavyzdžiui, tai, ką matau šiandien:

Populiariausių hashtagų sąrašas

Pavyzdžiui, ekrano kopijoje šio poskyrio pradžioje paprašiau įrankio išanalizuoti #contentmarketing hashtag per pastarąsias 24 valandas (stabili tendencija, kaip atrodo).

Naršykite tviteryje pagal jūsų pasirinktą populiarųjį žymą: koks yra bendriausias įrašas? Apie ką čia kalbama? Šį veiksnį galite naudoti norėdami sukurti įrašą apie savo temos kampą.

Be to, kaip matote, mano pavyzdžio žymeklio aktyvumas yra mažiausias nuo 8:00 iki 13:30 Čikagos laiko juostoje, todėl taip pat galite naudoti šį įrankį norėdami sužinoti, kada suplanuoti savo įrašus tam tikra tema ar kada prisijungti prie diskusija, jei jūsų pasirinktas žymeklis yra „Twitter“ pokalbio arba „forumo gijos“ dalis.

Apsilankymo URL adresas: https://www.hashtags.org/trending-on-twitter/

15. Kloutas

Naudokite „Klout“ temas, kad galėtumėte mąstyti apie tinklaraščio idėjas

Klout etiketės kaip „On Target“ yra temos, kuriomis gali domėtis jūsų „Twitter“ auditorija (paprastai „Klout“ taip pat suteikia procentą procentų).

Pavyzdžiui, įkvėpimui seku SEO naujienas savo „Klout“ paskyroje. Šiandien man pateikiama keletas įdomių naujienų, kuriomis norėčiau pasidalinti su savo auditorija:

 • Kaip pagerinti „Alexa“ reitingą
 • Patarimai, kaip pritraukti daugiau nuorodų į jūsų turinį
 • SEO „WordPress“
 • Srautas iš Vikipedijos

Jei norėčiau parašyti naują savo SEO tinklaraščio įrašą, galėčiau parašyti apie „Kaip naudoti Vikipediją kaip šaltinį, norint pritraukti dar daugiau nuorodų“ arba „Ar pagerinus jūsų„ Alexa “reitingą taip pat pagerės jūsų SEO?“.

Tai yra paprastas minčių rinkimas, nes visos šios temos yra susijusios ir aš lengvai galėčiau rasti asociacijų, kad galėčiau sugalvoti savo antraštes.

Tegul populiarėjančios „Klout“ temos įkvepia jus ir parašykite patys.

Be to, tai padeda (ypač jungtims) susieti su tinklaraščio įrašu, kuris jus įkvėpė.

Apsilankymo URL adresas: https://klout.com

Ne tik įrankiai …

… bet ir nuostabių idėjų sąrašų, kuriuos pateikė patyrę tinklaraštininkai!

Mūsų Lori Soard parašė 50 tinklaraščio įrašų raginimų ir 20 idėjų startuolių su išsamiais patarimais, kaip juos naudoti, kuriuos Jerry Low’as netgi pavertė infografija..

Be to, Mike’o Wallagherio 101 dienoraščio įrašo idėjos, kurios pavers jūsų tinklaraštį „karštu“, yra dar vienas puikus tinklaraščių įrašų idėjų sąrašas, pritraukiantis daugiau skaitytojų į jūsų tinklaraščius..

Galiausiai, kas geriau nei „Arianne Foulks“ 260 tinklaraščio įrašų idėjos kūrybiniam verslui?

Ir kai tik turėsi savo antraštę …

… Patikrinkite jo galimybes naudodamiesi „CoSchedule“ Headline Analyzer.

„CoSchedule“ antraščių analizatorius

Gerai, kad dabar antraštė yra gana fantastinė, tačiau pavyzdys yra tik apžvalgos tikslais. ;)

„CoSchedule“ Antraštės analizatorių naudoti paprasta: tiesiog įveskite savo antraštę lauke ir paspauskite „Analizuoti dabar“. Gausite išsamią antraštės analizę, įskaitant:

 • Bendras balas (65 mano „Sci-Fi“ antraštės atveju)
 • Žodžių balanso peržiūra, kuri parodys, kiek bendrų, nedažnių, galios ir emocinių žodžių yra jūsų antraštėje
 • Jūsų antraštės tipas (mano atveju sąrašas)
 • Ilgio analizė (ženklų ir žodžių skaičiaus optimizavimas)
 • Raktinių žodžių analizė ir nuotaikos

Analizė padės pagerinti jūsų antraštę, jei ji per silpna (mažiau nei 50 balų). Žinoma, tai tik įrankis ir jis niekada neapleis jūsų geriausio sprendimo, nes niekas nepažįsta jūsų auditorijos geriau nei jūs, tačiau naudinga laikytis, kai kyla abejonių..

Tavo eilė

Kokius „protų šturmo“ įrankius ar metodus naudojate kurdami tinklaraščio įrašų idėjas?

Dalinkis komentaruose!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map