Pastovi kontaktų peržiūra: kainodara, šablonai ir „MailChimp“ palyginimas

Šiandien internete yra tiek daug svetainių, kad jei būtumėte el. Prekybos mažmenininkas ar net kažkas, kas tikėjosi susisiekti ir pateikti nemokamą informaciją, tikriausiai turėtumėte teisingai jaudintis. Tiesioginių pranešimų ir agresyvios rinkodaros pasaulyje svarbu susisiekti el. Paštu. El. Pašto rinkodara gali būti puikus būdas pritraukti srautą į jūsų svetainę, jei tai padaryta teisingai.


Tarp daugybės kitų el. Pašto rinkodaros įrankių, „ConstantContact“ yra vardas, kuris atsiranda nuolat (nėra reikalo rašyti). Be savo pagrindinės kompetencijos el. Pašto rinkodaroje, svetainė taip pat išsiplėtė, įtraukdama ir kitas su rinkodara susijusias paslaugas, kurios yra pliusas.

Šiandien nagrinėsime, ką siūlo „Pastovus kontaktas“, ir patirtį, kurios galite tikėtis, jei nuspręsite tai padaryti.

Sužinokite daugiau: peržiūrėkite visus el. Pašto šablonus „Constant Contact“.

Kiekviename šablone yra visa pagrindinė informacija, reikalinga jūsų el. Paštui, kad atitiktų daugumą standartinių taisyklių. Tai apima fizinį jūsų verslo adresą, privalomą atsisakymo nuorodą ir kitą naudingą informaciją.

Jei turite savo laikmeną, pvz., Logotipus ar patentuotus vaizdus, ​​juos galite įkelti į sistemą ir naudoti ir savo informaciniuose biuleteniuose. Jums leidžiama saugoti iki 2 GB saugyklos vietos, todėl mažai tikėtina, kad ją greitai išnaudosite.

Suplanuokite el. Laiškus automatiškai.

Pavadinę, redagavę ir patenkinti savo sukurta el. Pašto kampanija, galite ją išsaugoti ir nedelsdami išsiųsti arba suplanuoti vėlesniam, automatizuotam pristatymo laikui ir datai. Nuolatinis kontaktas vykdomas pagal Australijos vakarų standartinį laiką (AWST), taigi, norėdami tinkamai suplanuoti el. Laiškus, turėsite konvertuoti savo vietinį laiką..

Vienintelis nedidelis trūkumas, kuris man atrodė svarbus, yra tas, kad neatrodo, kad sistema galėtų būti sukonfigūruota automatiškai reaguoti į vartotojo atsakymus. Nuolatinio kontakto laikymas automatiniu reagavimu yra panašesnis į suaktyvinamąjį efektą, kuris įvyksta iš anksto nustatytu laiku, norint išleisti el. Laiškų seriją..

3. Patikrinkite kampanijų rezultatus

Gaukite tiesioginius rinkodaros kampanijų atnaujinimus

Po bet kurios kampanijos galite pamatyti jos rezultatus „Ataskaitų teikimo“ skirtuko lape.

Pastovus kontaktas yra lengvai skaitoma jūsų rezultatų diagrama ir apima gyvybinę statistiką, pvz., Paspaudimų rodiklį ir atidarytų rodiklių skaičių. Jei nuspręsite integruoti „Google Analytics“, bus daugiau informacijos. Be atskirų kampanijų rezultatų, galite palyginti ir įvairių kampanijų rezultatus.

4. Nuolatinės kontaktinės programos ir integracija

Turgavietėje yra šimtai priedų

Pastovusis kontaktas turi daugiau nei 300 programų ir kitų modulių, kuriuos galite integruoti į savo pagrindinę sąskaitą, sąrašą. Tai svyruoja nuo paprastų el. Pašto importavimo programų, tokių kaip „Google“ ar „Outlook“ paskyros, iki darbo su „Zoho“ ir „Azureplus“ ryšių su klientais valdymui ir automatizuotam švino valdymui bei pardavimų prognozavimui..

Programos pateikiamos prekyvietėje, kur jas galima rūšiuoti panašiai kaip „WordPress“ papildinius pagal pavadinimą, vertinimus, apžvalgas ar net jas pridėjus. Šios programos siūlo precedento neturintį sugebėjimą nepaprastai išplėsti jūsų el. Pašto rinkodarą.

Paspaudimus stebintis šilumos žemėlapisPaprastas vartotojų segmentavimas„Facebook“ / „Instragram“ rinkodaraNe pelno organizacijos nuolaida20 – 30% nuolaida20 – 30% nuolaidaApsilankykite nuolatiniame kontakteApsilankykite „MailChimp“

Sėkmės istorijos

Pastarąjį dešimtmetį „The Vin Bin“ įrodė savo kompetenciją siūlydamas klientams rafinuotą vynų, alaus alaus, spirito, amatininkų sūrių ir gurmaniškų patiekalų įvairovę. Riko Lombardi intelektualioji parduotuvė išaugo iš stiprybės ir padarė jo aistrą klestinčiu verslu.

Pastovus kontaktas buvo viena iš įrankių, kuriuos Rickas naudoja, ir jis tai vertina kaip didelę savo sėkmės dalį. Sistema pasiūlė jam prieinamą būdą užmegzti ryšius su klientais ir perduoti juos Vin Binui. Rickas ir daugelis kitų, kaip jis, pasinaudojo el. Pašto rinkodara, kad įgalintų savo verslą ir padidintų augimą.

Džerio Lowo pastaba

Aš naudoju „MailChimp“ WHSR informaciniam biuleteniui. Maždaug prieš metus „Constant Contact“ man pasiūlė nemokamą sąskaitą. Aš neperjungiau dėl kelių priežasčių:

 1. Pigesnės išlaidos ilguoju laikotarpiu – „MailChimp“ yra 5–10% pigesnė nei konkurentų.
 2. Esu patenkinta „MailChimp“ el. Pašto kūrimo priemone – todėl nesu nusiteikusi išbandyti kitų (kodėl reikia ką nors taisyti, kai ji nėra sugadinta?).
 3. Ir svarbiausia, aš išleidau daug pastangų ir pinigų, kad įvaldyčiau „MailChimp“ naudojimą ir sukonfigūravau savo dabartinę el. Pašto automatikos sistemą. Išmokėjimo išlaidos, kurias aš galiu sutaupyti iš nemokamos sąskaitos.

Tuo tarpu „Constant Contact“, mano nuomone, lengvai yra vienas iš trijų geriausių pretendentų į el. Pašto rinkodaros įrankius.

Jie yra tarsi išankstinė „MailChimp“ versija.

Pastovaus kontakto kainos yra šiek tiek didesnės, tačiau gausite tai, už ką mokate. Kai kurios rinkodaros funkcijos, tokios kaip trumpas SMS pranešimas, realiojo laiko pardavimo įspėjimai, socialinis CRM, lengvas vartotojų segmentavimas ir sąskaitų faktūrų išrašymas (kurių negalite gauti „MailChimp“), gali būti gyvybiškai svarbios stambaus verslo organizacijai. Pradedantiesiems rekomenduoju perskaityti sėkmės istorijas „Constant Contact“ svetainėje, kad sužinotumėte daugiau.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map