10 resursi ārštata rakstīšanas darba atrašanai

Aptuveni 10 gadu ilga emuāru veidošanas un rakstīšanas laikā esmu iemācījies dažus padomus par ārštata rakstīšanu. Šodien es atbildēšu uz dažiem no topošo ārštata rakstnieku lielākajiem jautājumiem un dalīšos dažās labākajās vietās, lai atrastu ārštata rakstīšanas darbu.


Pirms sākat ārštata rakstīšanas darbu, ir jāņem vērā dažas lietas:

Kāda veida rakstīšanas darbs?

Pirmkārt, jums jānosaka, kādu darbu vēlaties.

Ja esat emuāru autors, ir daudz emuāru veidošanas un spoku blogošanas darbu (tas ir, emuāru veidošana bez jūsu vārda kredīta).

Tomēr jūs varat justies gatavs iziet no šī lodziņa un piedalīties zīmola vēstniecībā, rakstot produktu aprakstus vai rakstot tekstu. Jums būs nepieciešama pieredze jebkurā jomā, kurā jūs iesaistāties, tāpēc, ja jums tāda ir, pievienojiet to savam CV. Ja zināt par tuviem kontaktiem šajās jomās, apsveriet iespēju piedāvāt pakalpojumus ierobežotu vai zemu izmaksu vērtībā vienu vai divas reizes, lai jūsu kājas būtu mitras. Es neiesaku to izmantot, bet palīdzēt uzņēmumiem un zīmoliem vienmēr ir izdevīgi.

Kas maksā?

Maksa par rakstīšanu ievērojami atšķiras. Daži koncerti maksā ar vārdu, citi piedāvā fiksētu maksu.

Tā kā konkurence ir stipra, iesācēji var uzskatīt, ka viņi nevar uzrakstīt neko vairāk par dažiem dolāriem.

Mans pirmais koncerts samaksāja USD 0,05 par vārdu, kas nav lieliski, bet tas ir daudz vairāk nekā USD 5 par 500 vārdiem.

Vēl viena lieta, kas jums jāņem vērā, ir tā, ka dažas vietnes maksā ieņēmumu daļu, nevis vārdu skaitu – tas ir, jūs saņemat daļu reklāmas. Citas vietnes nodrošina lasītāju balsis vai bonusu par daudzumu, savukārt parastā samaksa ir diezgan zema vai tās vispār nav.

Balstoties uz Džerija pētījumu par 100 labākajiem ārštata rakstniekiem UpWork, maksa par rakstīšanu vidēji ir USD 29,29 / stundā ar augstāko – USD 200 / stundā un USD 30 / stundā kā mediāna.

Kaut arī dažu dolāru nopelnīšana par pastu šobrīd var šķist lieliska, šķiet, ka jūs esat paveicis daudz darba, lai par to neko iegūtu.

Pro padoms: nekad nerakstiet bez maksas (vai lēti)!

Jūs, iespējams, iesācējs, kurš tikai mēģina iekļūt ārštata rakstīšanas telpā, bet tas nenozīmē, ka jūs rakstāt par brīvu vai netīrās lētas cenas.

Tā ir slikta prakse. Darba portālos un pat Facebook jūs sastapsities ar daudziem klientiem, kuri lūgs jūs uzrakstīt bezmaksas paraugus. Noraidiet to.

– Pardeep Goyal, Kā nopelnīt naudu kā ārštata rakstnieks

Tas man darbojās īsu laiku, bet, ja nejutāties ērti, sākot darbu ar tik zemu atalgojumu, tā vietā piedāvājiet viesu ziņām par tēmu, kuru aizraujat un pārzināt. Ieguldījums kaut kas jums rūp, motivēs jūs rakstīt labi un var noteikt jūsu reputāciju. Pretējā gadījumā jūs nevarat garantēt, ka saņemtais ienākumu apjoms būs jūsu laika un pūļu vērts, un jums var rasties kārdinājums rakstīt zemākas kvalitātes darbu.

Maksas skala - satura rakstnieka algaRakstnieku alga Amerikas Savienotajās Valstīs (2019. gada jūnijs). Rakstnieki ASV vidēji maksā 44 366 USD pēc Pay Scale aptaujas (vidējā alga ir palielinājusies salīdzinājumā ar 2017. gadu – 42 042 USD).

Kur publicēt parauga ziņas

Ja jums nav tīmekļa vietnes vai jūsu emuārs ir pārāk personīgs, jums būs nepieciešams tiešsaistes rakstu krājums.

Lielākā daļa darba sludinājumu pieprasīs paraugu rakstīšanu – tas ļaus jums iegūt pienācīgu koncertu bez lielas pieredzes. Jūs varat viegli izveidot vietni, izpildot šos norādījumus; vai dodieties uz vietni Clippings.Me, lai augšupielādētu savus rakstīšanas paraugus. Clippers.Me ir profesionāla, pulēta un mērķtiecīga rakstniekiem. Jūs varat bez maksas ielādēt neierobežotu izgriezumu.

Kur atrast ārštata rakstīšanas darbus?

Pēc vairāku mēnešu ilgas pieteikšanās dažās no zemāk uzskaitītajām vietnēm 2008. gadā es nogādāju savu pirmo emuāru autora darbu.

Man nebija iepriekšējas apmaksātās pieredzes, bet es jau sen kā emuāru autore esmu tajā nišā, SEO un tīmekļa dizaina pieredzē..

Atcerieties pieteikties uz jebkuru darbu uz šiem dēļiem tāpat kā jūs uz jebkuru citu darbu: uzrakstiet efektīvu pavadvēstuli, kurā galvenā uzmanība tiek pievērsta potenciālajam klientam, augšupielādējiet profesionālu atsākumu un iesniedziet pielāgotus rakstīšanas paraugus..

1. Problogger darba padome

Problogger darba padomeProblogger darba padome

Šajā tabulā, kuru jums uzticējuši uzticami ProBlogger ļaudis, šajā tabulā galvenokārt ir uzskaitīti emuāru veidošanas darbi, un tāpēc tas ir pirmais avots, pie kura apmeklēju. Turklāt daudzas šeit piedāvātās reklāmas ir diezgan izsmeļošas, lai precīzi pateiktu, kas jums nepieciešams, ņemot vērā pieredzi un maksājuma parametrus. Darba vietas tiek sadalītas pēc emuāru tīkla pozīcijām salīdzinājumā ar darba piedāvājumiem no uzņēmumiem. Piedāvā daudz emuāru veidošanas padomu arī galvenajā vietnē.

Apmeklējiet vietni FreelanceWritingGigs.com

3. Mediju bistro

mediju bistroMedia Bistro darba dēlis

Šis dēlis galvenokārt ir paredzēts vietējam darbam plašsaziņas līdzekļos, tāpēc, ja jūs dzīvojat netālu no lielas pilsētas vai apgabala, uz kuru tie attiecas, jūs vēlēsities regulāri iepazīties ar šiem darba piedāvājumiem.

Viņiem laiku pa laikam ir arī ārštata darbs un attālināti darbi, kaut arī daudzi no tiem ir pilna laika koncerti visās plašsaziņas līdzekļu jomās. Šī ir ērta vieta, kur meklēt darbu pēc atrašanās vietas. Šī vietne piedāvā arī jaunākās ziņas par plašsaziņas līdzekļiem un daudzu maksas apmācības iespēju.

Apmeklējiet žurnālistikas darbus

5. Jūsu vietējais CraigsList

Craigslist - atrodiet vietējos ārštata rakstīšanas darbusCraigslist

Esiet ļoti piesardzīgs attiecībā uz šo, taču šajā vietnē varat atrast vietēju un, iespējams, attālu darbu.

Bieži vien ProBlogger un Freelance Writing Gigs šajā vietnē uzņems kvalitatīvas reklāmas, taču tas nenozīmē, ka vietnē CraigsList nevarat atrast darbu tuvumā. Problēma ir tā, ka dažas no šīm saitēm var būt surogātpasts. Ja tas izskatās un jūtas kā reklāma vai vienkārši kliedz, “strādājiet no mājām!” varat būt pārliecināts, ka tas ir surogātpasts.

Apmeklējiet Rīta kafijas biļetenu

7. Visi indie rakstnieki

Visi ārštata rakstīšanas darbi

Šī vietne ir visaptveroša, un tajā ir uzskaitīts atalgojuma / profesionālais līmenis, pirms jūs pat noklikšķināt uz saturu, padarot šo par jaunu iecienītāko. Ietver arī rakstnieka drukas darbu un iespēju tirgu.

Apmeklējiet vietni Blogging Pro Job Board

9.LinkedIn darbi

Linkedin Jobs

Tā kā tā ir profesionāla vietne, tā ir lieliska vieta, kur meklēt darbus, detalizēt savu darba pieredzi, apkopot ieteikumus un sazināties ar uzņēmumiem un jomām, kurās vēlaties strādāt. Turklāt no kontaktpersonām jūs izvēlaties, ko meklējat, un to, kā vēlaties, lai viņi ar jums sazinātos.

Lai arī tas nav mans galvenais resurss darba atrašanai, ar savu kontaktu starpniecību esmu atradis dažus interesantus projektus.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map