5 emuāru ātrās kopēšanas noteikumi

Saskaņā ar Salary.com, vidējā copywriter alga ir aptuveni 49 000 USD gadā, un visaugstāk apmaksātie copywriters ienes sešus skaitļus gadā. Balstoties uz WHSR tirgus pētījumu – ārštata rakstnieki vidēji iekasē apmēram 29 USD stundā. Jūs varat iedomāties, ka liela daļa apmācības un īpašas iemaņas nonāk pārdošanas pārdošanas rakstīšanā, un tieši tāpēc labākie tekstu rakstītāji var pieprasīt šādu samaksu.


Parakstītāja atalgojuma aprēķins.

Tomēr ir dažas lietas, kuras varat viegli integrēt savā vietnē, kas ir līdzīgas tam, ko dara šie augsti apmaksātie, profesionālie copywriters.

Lai arī tas nebūs vienā līmenī, jūs joprojām esat pārliecināts, ka gūsit atlīdzību no tiem, kuri ir gājuši pirms jums un bruģējuši ceļu ar gudru mārketinga taktiku rakstiskā formā.

1. noteikums: virsraksts ir gandrīz viss

Šodienas vidējais vietnes pārlūks ir aizņemts. Viņš strādā, vecāki, pieder klubiem, laiku pavada mājās, uzkopj māju, skatās iecienītās izrādes. Jūs konkurējat ar daudzām uzmanības novēršanas iespējām šī lasītāja uzmanībai. Jums ir jāpievērš sava lasītāja uzmanība ar virsrakstu, lai vispirms pamudinātu apmeklēt jūsu vietni.

Kā rakstīja tīmekļa dizainers Braiens Kasels rakstā “5 Startup Copywriting Tips to klientu piesaistīšanai”:

“Minūte, kad pirmo reizi apmeklētājs nokļūst jūsu starta mājaslapā, ir īsts brīdis, kad iespējams. Viņa nekavējoties uztraucas, ka varētu tikt tērēts laiks, tāpēc viņas kursors ir novietots virs pogas Atpakaļ, gaidot attaisnojumu, lai atlektu no jūsu vietnes.

Lai tas nenotiktu, jūsu vietne un jo īpaši augšējais virsraksts un apakšvirsraksts ir atkarīgs no tā. Jūsu virsrakstam jāpievērš viņas uzmanība; jūsu apakšvirsrakstam ir jāuztur viņas uzmanība. ”

Tātad, kā jūs to paveikt? Jūsu virsrakstam vajadzētu būt aicinājumam uz rīcību vai solījumam. Piemēram:

 • 10 labākie veidi, kā …
 • Kā…
 • Kā neiet traki, kamēr…
 • Jūs nevarat atļauties ne …

Džerijs Lūds savā rakstā “Rakstiet lieliskus virsrakstus, piemēram, Braiens Klarks, Neils Patels un Jons Morovs” piedāvā dažus augstākā līmeņa virsrakstu piemērus..

2. noteikums: pieviliniet lasītāju

Pirmais, kas jums jāizdomā, ir panākt, lai jūsu lasītājs faktiski nolasītu jūsu kopiju. Galu galā pat visskaistāk uzrakstītajam eksemplāram, kas paredzēts katras jūsu vietnes preces pārdošanai, nebūs nekādas ietekmes, ja lasītājs to nekad neapskatīs. Neatkarīgi no tā, vai sūtāt e-pastu saviem lasītājiem vai ievietojat kopiju savā vietnē, jūsu galvenajam mērķim jābūt tā, lai lasītājs tiktu pievilināts lasīt jūsu ziņojumu.

Jums ir jāpiesaista lasītājam vēlme lasīt vairāk ar šo pašu pirmo rindiņu. Padomājiet par pēdējo izlasīto grāmatu, kas patiešām piesaistīja jūsu uzmanību. Kā tas sākās? Vai jūs uzreiz gribējāt lasīt vairāk? To sauc par “āķi”. Šeit ir daži grāmatu un rakstu piemēri:

 • Daudzus gadus vēlāk, saskaroties ar apšaudi, pulkvedim Aureliano Buendía bija jāatceras tālā pēcpusdiena, kad tēvs aizveda viņu atklāt ledu. (Gabriel Garsija Márquez, Simts gadu vientulības)
 • Tā bija spilgti auksta aprīļa diena, un pulksteņi bija pārsteidzoši trīspadsmit. (Džordžs Orvels, 1984. gads)
 • Ja jūs varētu izmantot desmit vietnes ar vislielāko trafiku internetā, kā tas būtu jūsu biznesam? (no mana WHSR raksta “10 apmeklētākās vietnes un kā no tām gūt labumu”)
 • Ideālā pasaulē mums nekad nebūtu jāuztraucas par tīmekļa mitinātāju maiņu – mūsu vietne paliks laimīgi mitināta pašreizējā mitināšanas pakalpojumu sniedzēja iestādē ar lielu ielādes laiku, zemām izmaksām un 100% darba laiku. (Džerijs Lū, rakstā “Kā pārslēgties no viena tīmekļa resursdatora uz citu (soli pa solim)”)
 • Vai zinātniskie raksti jums kādreiz šķiet nelasāmi pārgalvīgi? Nu, dažreiz viņi patiešām ir.
 • Vai jūs atrodaties grūti atrodama, vintage auto tirgū?

Tātad… kā jūs varat piesaistīt lasīto no pašas pirmās kopijas rindas? Uzdodiet jautājumu, izmantojiet cenu, norādiet īpaši interesantu faktu vai meklējiet šoka vērtību.

3. noteikums: pieturieties pie tekstu sastādīšanas struktūras

Rakstīšanai ir pamata modelis, pie kura jūs varat pieturēties un redzēt labākus rezultātus nekā tad, ja vienkārši izmetīsit tur tekstu un cerēsit uz rezultātiem.

Kā saka HubSpot galvenā redaktore Kerija Eridone savā rakstā par “10 uzņēmumiem, kas pilnībā veido nagu uzrakstīšanu”:

GymIt ir izdomājis, kā izveidot uzmundrinošas un jaudīgas īsas un šmaukas etiķetes. Ja jūs nekad neesat mēģinājuši to darīt, svētā govs, vai tas ir grūti! Šīs tabulas izskaidro sporta zāles vērtības ierosinājumu, pilnībā rezonē ar mērķa demogrāfisko stāvokli un neprasa papildu skaidrojumus. Kā salīdzinoši jauna sporta zāle viņi stāsta lielisku stāstu par to, kas viņi ir ar trim tagu sarakstiem, kas pašlaik rotē viņu vietnē.

Iepazīstieties ar GymIt vietni, lai uzzinātu, ko Eridons runā. Viņi to uztur īsu un vienkāršu un pieturās pie “SLAP” pamata struktūras, kuru mudina daudzi copywriters, kā labu kopēšanas struktūru. Jūs vēlaties, lai jūsu lasītājs:

 • Beidziet – piesaistiet viņas uzmanību
 • Paskaties un / vai klausies – padari kopiju interesantu, izmanto āķi
 • Rīkojieties – aiciniet uz darbību, norādiet piedāvājuma termiņu, piedāvājiet priekšrocības un dodiet garantiju (vairāk par tiem vienā mirklī)
 • Pirkums – tas ir galvenais mērķis, tāpēc atvieglojiet lasītājam produkta / pakalpojuma iegādi

4. noteikums: Pārdodiet priekšrocības

Jūs savu produktu pazīstat labāk nekā jebkurš cits, tāpēc piedāvātā piedāvājuma priekšrocību pārdošanai vajadzētu būt diezgan vienkāršai. Lai sāktu, atbildiet uz šiem jautājumiem.

 • Kā jūsu produkts atšķiras no konkurentu izstrādājumiem?
 • Kāpēc ar šo produktu / pakalpojumu lasītāja dzīve būs labāka / vienkāršāka??
 • Kādus rezultātus lasītājs var gaidīt no šī produkta?

Šajā kopijas sadaļā labi darbojas noteiktas nozvejas frāzes. Tekstu autors Džefs Palmers piedāvā dažas jaudas frāzes, kuras varat izmantot, rakstot tekstu, piemēram:

“Iedomājies šo…”
Krāsojiet attēlu ar vārdiem un uzaiciniet lasītāju savā pasaulē.

“Atbilde ir jā …”
Tātad, kāds ir jautājums un kāpēc tam ir nozīme? Šī ir vienkārša formula pārliecinošas kopijas izveidošanai, dodiet atbildi un pēc tam norādiet jautājumu.

Viņš piedāvā dažas citas spēka frāzes, kuras varat izmantot. Ideja ir radīt lasītājam mentālu ainu, pamudināt viņu sapņot par to, kā lietas darbosies labāk vai kā savādāk ar jums pārdoto preci, un atbildēt uz visiem jautājumiem, kas viņai varētu būt par jūsu produktu.

Šī sadaļa ir arī piemērota vieta, kur izmantot pāris īsu apmierinātu klientu atsauksmes.

5. noteikums: garantijas rezultāti

Sandjego mārketinga eksaminētājs Džūljens Brends iesaka samazināt pretestību ar garantiju:

“Daži cilvēki nevēlas dalīties skaidrā naudā vai riskēt ar surogātpastu. Lielisks veids, kā samazināt šo pretestību, ir mainīt aicinājuma uz darbību pogu rakstīšanas veidu. Vārda “Iesniegt” vietā izmantojiet “Pierakstīties bez maksas” vai zem pogas “Pērciet tūlīt” pievienojiet nelielu teikumu “30 dienu naudas atgriešanas garantija”. Tas klientam radīs sajūtu, ka risks ir minimāls un ka viņa / viņas lēmums pirkt jūsu produktu ir saprātīgs. ”

Jā, jūs riskējat ar naudas atdošanas garantiju, ka viņi, iespējams, vēlas savu naudu atpakaļ, it īpaši, ja jūs piedāvājat digitālu produktu vai pakalpojumu. Tomēr vairums klientu patiesi būs apmierināti, ja piedāvāsit kvalitatīvu produktu, un jums reti būs jāsaskaras ar šo problēmu. Iepriekš Web dizaina klientiem esmu piedāvājis naudas atdošanas garantijas, un tikai reizi vairāk nekā desmit gadu laikā man ir bijis kāds, kurš atteicās būt apmierināts ar gala rezultātu. Es atmaksāju viņai naudu un mēs šķīrāmies. Pārsteidzoši, ka viņa mani vēlāk atsauca uz vairākiem cilvēkiem, kurus es nekad nevarēju izdomāt, jo nejutu, ka viņa ir apmierināta ar maniem pakalpojumiem, bet varbūt tikai tas, ka es stāvēju aiz garantijas, lika viņai justies ērti, iesakot mani citiem..

K.I.S.S.

Jūs, iespējams, esat dzirdējuši akronīmu Keep It Simple, Sweetie (K.I.S.S.). Runājot par tekstu rakstīšanu, tas var būt efektīvs līdzeklis.

Jūs vēlaties sniegt informāciju, bet ne tik ļoti apbēdināt lasītāju, ka viņa pat neatceras, ko jūs tikko teicāt. Turiet to pēc iespējas vienkāršāk un nerakstiet juridiskā vai tehniskā žargonā, kuru lasītājs, iespējams, nesaprot. Ja jūtat, ka kaut kam ir nepieciešams papildu skaidrojums, apsveriet iespēju izveidot atsevišķu F.A.Q. lappuse.

Vienkārši ievērojiet piecus iepriekš minētos padomus, un jūs rakstāt eksemplāru, kas tiek pārdots jūsu emuāram.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map