5 soļi, lai rakstītu emuāra ziņu, kas iet uz vīrusiem

Katra emuāru autora sapnis ir uzrakstīt ziņu, kuru saņem sociālais medijs un kas iet pa internetu kā ātri kustīga uguns.


Šīs vīrusu tēmas mēs redzam visu laiku. Tas varētu būt video, kurā smejas bērniņš, vai raksts par mammu, kas veido stāstu grāmatas fotoattēlus. Mēģinājums salauzt kodu un saprast, kas vīrusos izplatīsies un kas nē, var šķist nepārvarams uzdevums.

Par laimi, izpētot citu paveikto un pieturoties pie dažiem izmēģinātiem un patiesiem paņēmieniem, jums būs laba iespēja izzināt to, ko lasītāji vēlas lasīt un vēlaties dalīties ar citiem.

Kāpēc daži ziņojumi iet vīrusu?

mazulis smejasJanvārī Ņujorkā bija interesants raksts. Autore Marija Konņikova apspriež laiku, ko pavadīja, būdama Stenfordas studente, pētot, kuras tēmas visvairāk lasītas Wall Street Journal. Kaut arī viņa nevarēja atrast modeli, ciktāl tas attiecas uz tēmām, viņa tomēr atrada dažus interesantus sakarus, kā raksti tika pasniegti lasītājam un kuri, šķiet, bija vīrusu rakstura. Emocijas bija viena no lietām, kuras atrašana viņā izraisīja ziņu rezonansi ar lasītājiem (aizķēra sirdspukstus, padarīja viņu dusmīgu utt.)

Pat vēl interesantāk bija tas, ka, ja raksts izraisīja EXTREME emocijas, tad lasītājs, visticamāk, ar to dalījās. Piemēram, dusmām par skandālu bija tikpat liela ietekme kā kaut kam, kas lasītājam lika histēriski smieties. Viņa to sasaista Aristoteļa teorijā par cilvēka etosu, patosu un logotipiem un to, kā emocijas liek mums rīkoties.

Rakstā viņa izmanto vietnes Upworthy piemēru, kas koncentrējas uz videoklipiem. Visai vietnes koncepcijai ir pozitīvs pamatā esošais vēstījums, un visi virsraksti ir izstrādāti, lai lasītājā izraisītu kāda veida emocijas, un tāpēc, ka lasītāji ir kopīgojuši šos videoklipus, vietnei tagad ir vairāk nekā 87 miljoni regulāru vietnes apmeklētāju..

Piemēram, daži jaunākie virsraksti ietver:

 • Kuri uzņēmumi pērk vēlēšanas? Baisa valsts karte.
 • Grūtniece uzzina, ka viņas mazulim ir Dauna sindroms. Cilvēki, kuriem tas ir, atbild uz viņas vienu lielu jautājumu.
 • Mākslīgā intelekta pētnieks pievīla iemīlēties robotā. Divreiz.

Ko tu domā? Vai šie virsraksti liek jums uzzināt vairāk?

5 ātras darbības vīrusu iegūšanā

5 – atvieglojiet kopīgošanu

Pirmais un vienkāršākais, ko varat darīt, lai palīdzētu jūsu ziņai kļūt vīrusu, ir atvieglot lasītājiem iespēju koplietot šo ziņu.

 • Instalējiet spraudni, piemēram, vienu klikšķi Retweet / Share / Like un Shareaholic.
 • Kopīgojiet saiti savās sociālo mediju lapās, lai cilvēki varētu ātri kopīgot saturu vai retweetēt, neveicot pārāk daudz darbību. Palūdziet viņiem dalīties un retweetēt amatā.

4 – Zini savu tēmu

Ja jūs vēl nerakstāt nišā, jums vajadzētu būt. Zināšanas par savu tēmu un tās laba zināšana ir tas, kas padara saturu, kuru nevar atkārtot citur, un ko lasītāji uzskatīs, ir vērts dalīties. Ja jums nav šo zināšanu, apsveriet iespēju nolīgt kādu, kurš rakstīs jūsu emuāram.

WrittoDone emuārā Matt Hutchinson runā par rakstīšanas nozīmi jūsu nišā. Tomēr viņš ņem savu padomu soli tālāk un arī saka, ka ir ārkārtīgi svarīgi sekot līdzi nozares tendencēm un jaunumiem jūsu nišā. Jūs nevarat rakstīt aktuālas tēmas, ja nezināt, kādas ir šīs aktuālās tēmas. Viņš arī iesaka uzzināt kopienu, kurā rakstāt. Viņš saka:

“Uzziniet, kur jūsu ideālie lasītāji pavada tiešsaistē. Apmeklējiet populārākos emuārus savā nišā. Izlasiet visu, kas tiek apspriests komentāros, īpaši par populārākajām tēmām. ”

Šis ir lielisks padoms, jo šīs ir tēmas, par kurām jūsu lasītāji vēlas uzzināt vairāk. Turklāt šie ir cilvēki, kuri jau nodarbojas ar emuāru veidošanu tiešsaistē. Viņi, visticamāk, dalīsies tavās ziņās ar citiem, kuri varētu vēlēties uzzināt to pašu informāciju.

3 – virsrakstu jautājums

Kā parādīts vietnes Upworthy iepriekšējos piemēros, virsrakstiem ir milzīga ietekme uz lasītāju. Tas ir pirmais iespaids, kāds viņai ir par jūsu rakstu. Viņai tiek apkopots, vai ir vērts savu laiku lasīt, ko esat uzrakstījis. Jums ir apmēram piecas sekundes, lai piesaistītu lasītāja interesi, un jūs konkurējat ar miljoniem citu emuāru, tāpēc labāk šo virsrakstu ņemt vērā.

Džerijs Lows uzrakstīja rakstu ar nosaukumu “Rakstīt virsrakstus, piemēram, Braiens Klarks, Neils Patels un Jons Morrows: 35 virsrakstu paraugi no A saraksta emuāru autoriem”, kur varat iegūt jauku sarakstu ar dažādiem darbvirsmām.

No Ņujorkas analīzes atcerieties, ka vēlaties mēģināt pievērst uzmanību lasītāja emocijām.

Slikts piemērs: zemesriekstu sviesta atsaukšana

Labāks piemērs: māte apbēdina, jo zemesriekstu sviests atgādina pārāk vēlu divus gadus vecam bērnam

Jūs arī vēlēsities pievienot dažus citus labus virsrakstus, piemēram, aicinājumu uz darbību, norādot, ka raksts ir pamācošs, vai norādīt vairākus vienumus, kurus jūs piedāvājat lasītājam, piemēram, šī raksta nosaukumā.

2 – pašreklāma

Nebaidieties raustīt savu ragu un informējiet cilvēkus par jūsu rakstu. Papildus saites pievienošanai Facebook un Twitter jums jādara vismaz dažas no šīm darbībām:

 • Apkopojiet abonentu vārdus un e-pastus un izsūtiet ikmēneša biļetenu ar pārskatu par jūsu rakstītajām emuāra ziņām.
 • Pievienojiet rakstu vietnēm, piemēram, Digg, Reddit un StumbleUpon.
 • Nosūtiet draugiem un ģimenes locekļiem e-pastu privāti un lūdziet viņiem dalīties ar jūsu rakstiem.
 • Neaizmirstiet par Google Plus, kuras popularitāte pieaug.
 • Iesaistieties citos emuāros, atstājot komentārus. Tomēr ne tikai pievienojiet savus rakstus, jo citi to var uzskatīt par rupju vai nevēlamu. Vienkārši pievienojiet zināšanas, kas jums ir diskusijā, un, ja ir vieta, kur pievienot saiti, pievienojiet to. Ja nē, izmantojiet tikai savu vārdu. Kāds var jums paziņot Google un atrast jūsu emuāru.
 • Ļaujiet citiem ievietot jūsu emuārā, jo tas ienesīs viņu pastāvīgos lasītājus un jaunu trafiku.
 • Piedāvājiet interviju vietnēs, kas piesaista jūsu mērķa demogrāfiskos datus. Ja blogojat par tauriņiem, piedāvājiet intervijas dažos dārzkopības emuāros vai entomoloģijas emuāros.

1 – saturs ir karalis

Esmu plaši izpētījis, kas vietni padara veiksmīgu, kas tai rada labu rangu Google un pat ir pavadījis laiku vietņu ranžēšanai Google. Viena no lietām, kas piemīt visām augsta ranga un intensīvas datplūsmas vietnēm, ir tā, ka tās rada ne tikai labu, bet lielisku saturu. Rakstā “Kā magnetizēt savu emuāru un veidot lasītāju” es runāju par to, kas rada augstas kvalitātes saturu, ieskaitot unikālus priekšmetus, kurus neatradīsit nekur citur, un dodos soli tālāk par to, ko piedāvā kāds cits, īpaši jūsu konkurence.

“5 ātrās emuāru ātrās rakstīšanas noteikumos” mēs dalāmies ar jums dažās pamatmetodēs, kas palīdzēs jums rakstīt pastāvīgi labas emuāra ziņas, kuras jūsu lasītāji patiks un ar kurām labprāt dalīsies.

 Izmēģiniet dažādas lietas

Lai gan šie padomi uzlabos jūsu izredzes, ka jūsu emuāra ieraksts kļūs vīrusu vīruss, nav garantijas, ka tas notiks. Dažreiz šķiet, ka tā ir veiksme. Pareizā tēma pareizajā laikā, kas rezonē ar lasītājiem, kuri to kopīgo. Tas ir gandrīz kā loterijas trāpīšana, kad jūsu emuāra ziņa kļūst vīrusu izraisīta.

Uzturoties savā nišā, esiet gatavs izmēģināt dažādas lietas. Intervējiet uzņēmumus un nozares ekspertus, pievienojiet videoklipus, rakstiet mēmus un dalieties tajos, runājiet par tēmām, par kurām neviens cits nerunā. Jūs nekad nezināt, ko tas pacels un padarīs jūsu vietni slavenu vai vismaz ienesīs nelielu papildu trafiku.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map