Kā sākt un palaist veiksmīgas izglītības emuāru

Ja jūs kādreiz esat domājis par izglītības emuāra izveidi, tad jūs droši vien jau zināt, ka papildu izglītības pakalpojumi ir liels bizness.


Izglītības nozare ir cīņa par 19,4 miljardu dolāru dolāru. Izglītības nozares analīze arī lēš, ka tikai Amerikas Savienotajās Valstīs 74 miljoni skolēnu apmeklē skolas, kas mācās K-12 klasēs. Tas neietver pat informācijas sniegšanu uz valstīm citās pasaules daļās un studentu vecumu, kā arī pieaugušos, kuriem nepieciešami izglītojoši padomi par dažādām tēmām.

“Izglītības franšīzes nav paredzētas tikai jauniešiem. Apmēram 16 miljoni amerikāņu ir iesaistīti izglītības un apmācības pakalpojumu programmā. Profesionālā apmācība ir viena no jomām izglītības nozarē, kas vērsta uz pieaugušajiem – palīdzot speciālistiem uzlabot to, ko viņi dara. ” – Izglītības nozares analīzes ziņojums

Kas ir izglītības emuārs?

Izglītības emuārs var būt jebkas, sākot no stundu plāna, kuru var izmantot skolas skolas vecāki un skolotāji, līdz pat jaunākajām ziņām par izglītības stāvokli, līdz pat reālai apmācībai un pat tiešsaistes kursiem. Izglītībā ir tik daudz dažādu nišu, ka jums netrūks iespējamo tēmu. Jūsu galvenā problēma būs pietiekami sašaurināt uzmanību, lai lasītāju vidū izveidotu spēcīgu mērķa demogrāfiju.

Daži tipiski izglītības emuāri:

 • Stundu plāni
 • Padomi, kā labi mācīties skolā
 • Skolotāju emuāri, kur skolotājs regulāri atjauno skolēnus un vecākus
 • Mācību emuāri
 • Emuāri pieaugušo apmācībai
 • Blogi, kas piedāvā padomus koledžas studentiem par panākumiem augstākajā izglītībā
 • Emuāri par tehnoloģijām izglītībā
 • Emuāri par izglītojošām datorprogrammām
 • Pārskatiet emuārus par mācību programmu un citiem izglītības produktiem

Iepriekš uzskaitītās idejas ir tikai maza daļa no tā, ko atradīsit, meklējot tiešsaistē “izglītības emuārus”.

Izglītības emuāru mērķauditorija

Jūsu izglītības emuāru mērķauditorijas ir nedaudz savādākas, nekā pateikt tādu tīmekļa mitināšanas padomu emuāru kā šis. Kamēr WHSR piedāvā rakstus, kas piesaista cilvēkus, kuri vēlas attīstīt savu emuāru, atrast labāku tīmekļa mitināšanas uzņēmumu vai veidot savu biznesu, izglītības emuārs būs noderīgs cilvēkiem, kuri vēlas iegūt informāciju par izglītību, uzlabot izglītību vai atrast palīdzību saviem bērniem izglītība.

Satiksmes veidošana jūsu izglītības emuārā

Tikai kur jūs varat atrast šos cilvēkus un piesaistīt trafiku uz jūsu vietni?

 • Sazinieties ar vietējo vecāku kopienu un paziņojiet viņiem, ko jūsu emuārs var piedāvāt.
 • Iesaistiet ietekmētāju auditoriju savā nišā. Piemēram, ja jūs piedāvājat padomus, kā uzlabot atzīmes, kādas organizācijas, skolas un dienesti būtu gatavi pārskatīt jūsu emuāru un dot jums kliedzienu sociālajos medijos?
 • Reklamējiet, pamatojoties uz jūsu nišā labi izpētītiem atslēgvārdiem. Kādus vārdus meklē cilvēki, kuri varētu vēlēties lasīt jūsu emuāru?
 • Apmeklējiet tiešsaistes forumus. Ja veidojat emuāru, kas paredzēts vecākiem, kuri vēlas palīdzēt saviem bērniem gūt panākumus skolā, jums jāiesaistās forumos, kur piepilda vecākus, kuri uztraucas par izglītību. Mijiedarbojieties, piedāvājiet sabiedrībai zināmu vērtību un attiecīgā gadījumā pieminiet savu emuāru. Tomēr esiet ļoti uzmanīgs, lai mēstules netiktu parādītas. Nevienam tas nerūp.
 • Piedāvājiet viesu ziņas citiem emuāru autoriem izglītības sabiedrībā. Šeit galvenais ir atrast izglītības emuārus, kas piedāvā kaut ko savādāku nekā jūs, bet kuriem ir līdzīga auditorija. Piemēram, ja plānojat piedāvāt nodarbību plānus mājas skolniekiem, meklējiet emuārus, kuri piedāvā padomus, padomus un resursus mājas skolniekiem, bet nepiedāvā nodarbību plānus savā emuārā.
 • Aktīvi iesaistieties sociālajos medijos, izmantojot ļoti mērķtiecīgu lapu, kas īpaši paredzēta jūsu emuāram. Sociālajos medijos jūs vēlēsities ievietot saites uz saviem emuāru ierakstiem, bet jūs arī vēlēsities dalīties ar noderīgu informāciju no citām lapām. Viņi, iespējams, dalīsies ar jūsu ziņām vai retweetīs jūs.
 • Uzņemiet Twitter tērzēšanu par tēmu, kas interesē cilvēkus, kurus vēlaties sasniegt. Teiksim, ka jūsu mērķauditorija ir pirmā kursa studenti. Uzņemiet čivināt čatā par pirmā koledžas gada veiksmīgu norisi, kā izvēlēties labākos profesorus vai ko citu, kas interesē pirmkursnieku koledžas studentus.

twitter

Veidi, kā pelnīt no izglītības emuāra

Sākumā var šķist, ka monetizējiet izglītības emuāru. Ja esat skolotājs un vēlaties gūt peļņu no sava emuāra, jums jāuztraucas par to, kāda reklāma notiek jūsu emuārā un kā tas varētu ietekmēt jūsu skolēnus un vecākus. Pat ja jūs neesat skolotājs, jebkura reklāma atspoguļo jūsu vispārējo zīmolu un jūsu emuāra misiju. Par laimi, reklāmas ir tikai viena monetizācijas stratēģija.

Reklāmas

Reklāmas ir visredzamākais veids, kā gūt peļņu no sava emuāra. Varat izmantot kaut ko līdzīgu Google AdSense, lai automātiski ievietotu reklāmas savā emuārā. AdSense ļauj jums izveidot sarakstu ar to, ko atļausit un neatļausit savā vietnē, tas nozīmē, ka varat izveidot ierobežojumus, kas nodrošina, ka reklāmas ir PG. Tomēr jūs joprojām varat redzēt lietas, kas laiku pa laikam uznirstošas, kuras jūs uzskatāt par apšaubāmām.

Vēl viens šāda veida reklāmas trūkums ir tāds, ka, pirms sākat redzēt daudz naudas no AdSense reklāmām, jums ir nepieciešams liels trafiks.

Reklāmkarogu reklāmas

Tas var būt jauks risinājums izglītības emuāram, jo ​​varat vērsties pie vietējiem uzņēmumiem un mudināt tos iegādāties reklāmkarogu vietu. Jums ir arī daudz lielākas iespējas kontrolēt to reklāmu veidus, ko izvēlaties ievietot savā emuārā, un saturu tajos. Tomēr, ja jūs savā vietnē neiegūstat lielu trafiku, vairums uzņēmumu negribēs jums maksāt ļoti daudz par reklāmkarogu. Galu galā viņiem jāzina, ka viņi redzēs savu ieguldījumu atdevi.

Ziedojumi un sponsorēšana

ziedo lūdzuJa jums nepatīk ideja par klaju reklamēšanu, varat savam emuāram viegli pievienot ziedošanas pogu. Ja cilvēki jūsu darbu uzskata par vērtīgu, viņi vienkārši ziedo dažus dolārus vienlaikus. Šīs iespējas trūkums ir tāds, ka lielākā daļa cilvēku neziedos, pēc manas pieredzes, un, ja viņi to darīs, tas būs diezgan sporādiski. Jūs vienkārši nevarat rēķināties ar ziedojumiem, lai pat samaksātu gada hostinga maksu.

Ja jūsu vietne piedāvā bezmaksas vērtību izglītības kopienai, iespējams, ka jums būs kādi panākumi, nodrošinot sponsorēšanu no organizācijām vai uzņēmumiem. Tomēr bizness, kas sponsorē jūsu vietni, visticamāk, vēlēsies pretī kaut kādu reklāmas veidu, pat ja būs tikai saite un paldies par sponsorēšanu.

Līdzekļu piesaistītāji un dotācijas

Ja jūs patiešām ticat savam emuāram un tā piedāvātajai vērtībai, bet absolūti nevēlaties pievienot atklātu reklāmu, iespējams, jūs varēsit savākt pietiekami daudz naudas, lai segtu savas izmaksas, izmantojot dotācijas vai līdzekļu vākšanas līdzekļus, it īpaši, ja vietne ir vērtīga vietējā sabiedrība.

Ja jūs izvēlaties organizēt savu uzņēmējdarbību kā bezpeļņas organizāciju, jūs pavērsit arī daudz līdzekļu piesaistīšanas iespēju, lai segtu bezpeļņas darbības izmaksas. Piemēram, jūs varat pavadīt nakti vietējā restorānā, kur daļa no ieņēmumiem nonāk jūsu organizācijā. Iesaistieties sabiedrībā, lai šī vērtība būtu pieejama visiem apkārtnes iedzīvotājiem. Atkal šī opcija darbojas vislabāk, ja fokuss ir lokalizēts.

Filiāļu pārdošana

Vēl viens veids, kā gūt peļņu no sava izglītības emuāra, ir pārskatīt un piedāvāt saistītās saites uz produktiem, kuriem ticat. Ja sākat emuāru, kas piedāvā studiju palīdzību vecākiem un studentiem, varat pārskatīt un piesaistīt produktus, kuriem, jūsuprāt, palīdzēsit, piemēram, īpašs kalkulators vai mācību ceļvedis.

Vietnes, kur atrast partnerprogrammas, ietver:

 • Amazon
 • LinkShare
 • Komisijas krustojums
 • Google filiāļu tīkls
 • ClickBank
 • Atsevišķu produktu vietnes, kas piedāvā filiāļu nodošanas prēmijas

Produktu / pakalpojumu pārdošana

Vēl viena iespēja nopelnīt naudu savā izglītības emuārā ir izveidot un pārdot savus produktus / pakalpojumus. Tas varētu ietvert mācību rokasgrāmatu par SAT vai kontrolsarakstiem un stundu plānošanas lapām skolotājiem. Neatkarīgi no tā, kāda ir jūsu mērķauditorija, izdomājiet, kas viņiem patiktu kā rīks, kas viņiem palīdzētu. Ja neesat pārliecināts, varat veikt aptauju un pajautājiet viņiem, kāda veida produktus viņi vēlētos redzēt vai par kādām tēmām viņi vēlas uzzināt vairāk par.

Izmantojiet tādu programmu kā Payloadz, lai automātiski pārdotu un piegādātu digitālo saturu. Tas faktiski ir viens no labākajiem veidiem, kā reklamēt savu adresātu sarakstu, īpaši, ja trafiks nav tik liels kā dažās mega vietnēs.

Specializējieties vai paplašiniet fokusu

Sākot emuāru, ir vilinoši mēģināt visu aptvert. Jūs sasniegsit vairāk cilvēku, vai ne? Tomēr patiesībā šī nav lieliska ideja. Jūs pievērsīsit uzmanību tik mazam, ka būs grūti izdomāt Lietotāju Personas un piedāvāt pareizo auditoriju.

Darren Rowse grāmatā “ProBlogger: noslēpumi emuāru veidošanai, lai gūtu ienākumus no sešiem skaitļiem”, viņš saka, ka var darboties gan plaša, gan šaura niša. Tikai atceraties, ka plaša niša prasa daudz vairāk darba, lai neatpaliktu. Jūs metīsit plašu tīklu. Šaura niša, no otras puses, var nozīmēt, ka jūs ātri izsīksit tēmām, kuras jāapskata. Labāka rīcība, iespējams, ir kaut kur pa vidu.

Rowse arī aplūko nišas demogrāfisko stāvokli. Viņš raksta:

“Ir vēl viens nišas emuāru veids, kurā mēs sākam redzēt, kā attīstās daži emuāru autori – viens, kas nekoncentrējas tikai uz nišas tēmu, bet gan uz nišas demogrāfiju.”

svinīgais mīļaisRowse turpina izskaidrot, ka piedāvā blogera Gala Darling gadījuma izpēti. Darlings sāka aprakstīt savu emuāru kā modes emuāru, bet pēc tam mainīja savu uzmanību uz emuāru ekscentriskām un jauneklīgām sievietēm. Tas parāda, ka viņa saprot savu lasītāju un kāda veida materiālus viņi vēlas lasīt. Tā ir interesanta koncepcija, un šķiet, ka tā ir pārmaiņas daudzu dažādu veidu emuāru darbībā šajās dienās.

Padariet savu emuāru par labāko

Tiešsaistē ir tūkstošiem izglītības emuāru, un katru nedēļu tiek atvērti jauni. Lai jūsu emuārs izceltos no pūļa, nepieciešama radošums, mērķa auditorijas izpratne un daudz smaga darba un apņēmības. Tomēr izglītības emuāra uzturēšana var būt izdevīga. Jūs palīdzēsit veidot jaunus prātus cilvēkiem, kuri drīz dažādos veidos sniegs ieguldījumu sabiedrībā. Apļveida krustojumā jūs padarāt pasauli labāku.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map