Google SEO un MyBlogGuest lieta – laiks atgriezties!

Google Lego 50. gadadienas iedvesma


Tie, kas mani pazīst, zina arī to, ka nesen esmu izteikti nostājies pret Google mēģinājumiem policizēt tīmekli.

To “iztīrīt”, kā saka.

Tīmekļa pārziņiem un emuāru autoriem gandrīz katru nedēļu nākas saskarties ar Metjū Kuta apzināti neskaidrajiem paskaidrojumiem, kā arī ar “kulta” sekām, ko cilvēki veidojuši, un pārdomājošos SEO ir izveidojuši ap Google un tā kvalitātes vadlīnijām..

Bet tas, ka Google ir liels uzņēmums, kam ir lieli dati, nepadara to, ko saka (un dara) pareizi. Viņi reklamē savas “kvalitātes vadlīnijas”, it kā tie būtu civiltiesiski vai reliģiski likumi, un tas nav pareizi. Uzņēmējdarbības ziņā ir lieliski piedāvāt vadlīnijas iekļaušanai meklētājprogrammā, un visi piekritīs, ka Google kaut kā ir jātirgo savi pakalpojumi – bet Google, kuru mēs zinām no 2011. gada līdz šodienai, ir izgatavots no cita veida, nevis “ Vai nav ļauna ”jauks uzņēmums pirms“ 2011. gada ”.

Šeit ir Google, kurš agresīvi izturas pret saviem mērķiem.

Google aizliegums nav pasaules gals

Katru dienu jūs riskējat uzņemties vienu vai vairākus sodus, un es zinu, ka jūs nobijāties par nākamo Google rīcību tagad, kad šķiet, ka meklēšanas gigants uzbrūk pat likumīgai viesu emuāru veidošanas praksei. Tomēr neatkarīgi no tā, cik skandalozi tas varētu izklausīties, Google meklēšanas rezultātu aizliegšana nav pasaules gals.

No Ann Smarty nesenās pieredzes ar MyBlogGuest.com ir daudz ko mācīties. Lūdzu, izlasiet tālāk.

Google sods skāris MyBlogGuest

matēts

Būdams MyBlogGuest kopienas loceklis, es biju satriekts, uzzinot, ka Google piemēro vietējās sankcijas Ann Smarty visbēdīgi slavenākajam uz saturu vērstajam centienam MyBlogGuest, virzot to uz priekšu SERP. Pēdējo divu nedēļu laikā ir rakstīti desmitiem rakstu par MBG lietu, un Ann un MBG dalībnieki ir aktīvi iesaistījušies Twitter, lai atbalstītu viņu tīklu pret Google apšaubāmo tīmekļa surogātpastu darbību.

Personīgā līmenī es uzskatu, ka sods ir pilnīgi nepamatots un pārmērīgs salīdzinājumā ar apsūdzību – ja daži emuāri, kas izmanto platformu, būtu surogātpastu sūtījuši, SERP pazemināšana tikai viņu lapām būtu pietiekama kā publisks piemērs, vai ne?

Šķiet, ka ne Google.

27. martā Ann Smarty tvīda:

annsmarty

Nemīlīgas lietas, jo pat Google Analytics emuārs publicē viesu ziņas (bez rel = nofollow atribūta).

Kā SEO Tad Šefs to ievieto vietnē Positionly.com,

“Viesu norīkojums SEO debašu laikā tikai parāda, kā Google arvien vairāk ienīst pareizas hipersaites, kuras ir atvērtā koda un kuras Google faktiski nekontrolē. Īstiem viesu emuāru autoriem tagad būs jāvaino sevi meklēšanas rezultātos, savām ziņām pievienojot kropļojošo nofollow atribūtu ”; tā kā uzņēmumam Google “Kad kāds izmanto jūsu infografiku un kreditē jūsu vietni kā avotu, viņš nevis aktīvi atbalsta jūs, bet vienkārši manipulē ar Google saskaņā ar Google jaunākajiem atjauninājumiem par pieņemamu saišu veidošanu”.

Varbūt Google nesaprot, ka šī FUD kampaņa ilgtermiņā kaitēs viņu meklēšanas rezultātiem, jo ​​arvien vairāk un vairāk nofollow saišu (vai to trūkums tajās) nozīmē, ka Web grafikā ir mazāk mezglu, lai Googlebot ņemtu vērā un indeksētu.

VAI – Google var vienkārši tikt virzīts uz elitārākiem meklēšanas rezultātiem.

Bet vairāk par to nākamajā raksta sadaļā – tagad ar īsto kūkas gabalu. ;)

Q&A ar Ann Smarty, MyBlogGuest dibinātāju

Būdama sirsnīga MyBlogGuest kopienas locekle, es nolēmu uzdot Annai Smarty dažus jautājumus pa e-pastu, uz kuriem viņa nekavējoties atbildēja un dalījās daudzos labos padomos..

Šeit ir intervija.

Es: Google pilnībā aizliedza MBG no viņu meklēšanas indeksa – darbības, ko viņi parasti veic vietnēs, kas marķētas kā “tīrs surogātpasts”. Kā jūs uztvēra šāda veida manuālo darbību, kā arī ar Matt Cutts Twitter komentāriem saistībā ar to?

Ann: Nu, godīgi sakot, mēs kādreiz tikām indeksēti pēc soda, bet pēc tam es faktiski noņemu vietni no Google indeksa, izmantojot Google Webmaster Tools, un bloķēju Google, izmantojot Robots.txt, tāpēc es neesmu īsti pārliecināts, kas tieši veicināja faktu, ka mēs pazuduši no indeksa. Kas attiecas uz pašu sodu un Metjū tvītiem, labi, ļaujiet viņiem spēlēt :) Mēs nepadodamies!

“Webmaster” vai Google “Webslaves”?

Es: Emuāru autori un tīmekļa pārziņi kopumā arvien vairāk nobīstas par nākamo Google rīcību, un šķiet, ka viņi vairs nespēj paši izvēlēties, kas attiecas uz viņu satura un saišu pārvaldību (vairs nav webMASTERS, veids, bet webSLAVES). Vai jums ir padomi, ar kuriem dalīties, lai šajā sarežģītajā laikā palīdzētu tīmekļa pārziņiem??

Ann: Mans padoms vienmēr ir vienāds: aizmirst par Google. Jā, cita veida satiksme (sociālā, kopiena, mutiski, vietējais mārketings utt.) Prasa vairāk laika, un jūs, iespējams, strādāsit vairāk, lai sasniegtu rezultātus, taču ilgtermiņā tas rada pārliecinātāku nākotni! Ja jums ir daudz trafika avotu un jūs to pazaudējat, tas ir lieliski, taču jūs joprojām varat izdzīvot (tas ir noticis ar MyBlogGuest). Fakts – “Neviens nav drošs” – pieņemt un pieņemt ir vieglāk nekā pastāvīgi nobīties.

Google: “Dariet tā, kā sakām, nevis kā darām”

Es: Šķiet, ka Google savā Analytics emuārā pieņem viesu ziņas (bez atribūta rel = nofollow). Ko jūs domājat par šo, salīdzinot ar stresu, kuru jūs un citi MBG biedri piedzīvojāt pēdējā laikā?

Ann: Es esmu meklēšanas nozarē jau 8 gadus. Nekas mani vairs nepārsteidz. Google politika vienmēr ir bijusi “Dariet, kā sakām, NAV kā mēs.Viņi to atkal un atkal pierāda. Lielāka problēma ir tā, ka attiecībā uz viesu līdzautoriem un autoru attiecinājumiem vietņu īpašniekiem nav skaidru Google vadlīniju. Ar apmaksātām saitēm vienmēr ir bijis skaidrs: saites var pārdot, bet nezaudēt. Kā būtu ar viesu ziņu virzību uz priekšu? Tikai lielus puišus drīkst uzaicināt viesus? Kāds ir faktiskais noteikums? Es domāju, ka Google ir ļoti zaudējis un patiesībā izmisis. Metjū Cutts mēģina labot nelabojamo: veco novecojušo algoritmu. Man par viņu žēl!

Veiksmīgas vietnes veidošana bez Google

Es: Man ļoti patiktu, ja jūs varētu dalīties ar dažiem padomiem, kā palīdzēt vietnei veidot trafiku bez Google. Alternatīvu esamība palīdz. :)

Ann: Viss sākas ar pamatiem: izveidojiet saturu, uz kuru varat novirzīt trafiku, izmantojot daudzējādus centienus. Tagad, kad tas ir izdarīts, lietas kļūst daudz vienkāršākas.

 • Šeit ir aprakstītas dažas pārpakošanas metodes, lai nodrošinātu, ka jūsu saturs var sasniegt vairākus dažādus kanālus
 • Izmēģiniet ViralContentBuzz, lai novietotu savu saturu aktīvo ietekmētāju priekšā ārpus tīkla (un tādējādi iegūtu gan trafiku, gan palielinātu tīklu).
 • Ģenerējot trafiku, izmantojot kopīgošanas un tīkla veidošanas taktiku, izveidojiet savu sekojošo un e-pasta sarakstu (šeit ir labs raksts) – ŠIS būs pamats tam, ka satiksme kļūst stabila un NAV tik ļoti atkarīga no jūsu pašreizējās aktivitātes.

Es: Šis pēdējais jautājums ir vairāk saistīts ar priekšstatu par Google izturēšanos pret Web kopumā: šķiet, ka Google savu “tīrāma tīmekļa” misiju ved uz savu SERP ierobežošanu tādu vietņu elitē, kuras viņi uzskata par noderīgām un “ taisnīgi ”(tāpat kā“ viņi ievēro mūsu vadlīnijas un seko līdzi ”). Vai jums bija arī šī uztvere? Ja jūs to izdarītu un, pamatojoties uz savu SEO pieredzi, jūs domājat, ka šāds ierobežots meklēšanas modelis darbosies?

Ann: Mēģiniet paskatīties uz to no citas perspektīvas: Kāpēc viņi to darītu? Augstāku zīmolu reitings viņiem nenozīmē lielākus ieņēmumus (zīmoli patiesībā var vairāk ieguldīt reklāmās nekā mēs, mazi cilvēki).

Vienīgais iemesls, kāpēc ir tik daudz sodu, ir tāds, ka tiek sabojāts Google algoritms, un Mata komanda, kas NAV izstrādājusi pašu algoritmu, tikai ļoti cenšas un cenšas sasniegt labus rezultātus.

Jā, šī stratēģija ir lemta. Jā, ļoti daudz mazu uzņēmumu cieš no Google nepilnībām. Bet, ja viņi patiesībā ir ļauni vai vienkārši izmisuši – tas ir kaut kas apšaubāms.

Google ir pietiekami liels, lai pastāvētu pat ar salauztu algoritmu. Cik ilgi? Citi Google departamenti ir pietiekami gudri, lai rūpētos par nākotni: Android, Google Glass, pat Google Chrome un daudzi, daudzi citi produkti ir vērsti uz Google nākotni.

Kas attiecas uz meklēšanu, tas mirst. Cilvēki pāriet uz lietotnēm. Mobilās un vietējās meklēšanas iespējas kļūst arvien lielākas. Google tīmekļa meklēšana agrāk vai vēlāk mirs. Tāpēc mums vienkārši jāpielāgojas nākotnei un jādomā par Google tīmekļa trafiku kā “Tas bija jautri, kamēr tas ilga; TAGAD, pārcelsimies tālāk! ”

Paldies Annai! :)

Vai Google monopols virzās uz elitistu meklēšanu tīmeklī?

Pagājušajā nedēļā MBG nebija vienīgā vietne, kas no Google saņēma manuālu sodu par surogātpastu. Doc Sheldon SEO copywriting emuārs tika sodīts arī par viesa ziņas publicēšanu par Hispanic sociālajiem tīkliem. Ceļš pirms viņu lietas Raps Ģēnijs saņēma sodu par saišu reklamēšanu bez rel = nofollow atribūta, taču Annas un Dokas tīmekļa vietnes vienmēr ir reklamējušas īstu saturu un saites, tāpēc sodiem nav jēgas.

Patiešām, nav jēgas, ja vien Google neatrisina kaut ko citu. Jūs zināt, slēpts mērķis.

Lai gan šī raksta daļa lielā mērā ir balstīta uz spekulācijām, tā kā par to nebija oficiālu Google paziņojumu, tomēr es joprojām aicinu jūs to izlasīt – kā tas ir, pārdomas par neseno notikumu plašo ainu.

Elitāra meklēšana tīmeklī palīdzētu Google atbrīvoties no viduvējiem, lai atdalītu rezultātus un saglabātu tikai labākos rezultātus. “Vislabākais” Google skatījumā ir vietne, kas ievēro Google vadlīnijas un seko līdzi meklēšanas giganta algoritmiskajām un manuālajām izmaiņām.

Kā Rae Hoffman saka vietnē Sugarrae.com, “Google rīkojas tā, it kā viņi paši būtu sava veida aizsargātāji un lēmēji par to, kas tīmeklī ir labs un kas ļauns.” Ja Google patiešām izmanto elitāra veida tīmekļa meklēšanu, tad var pienākt diena, kad nav vērts pielikt pūles Google mārketingā, jo viņi būs atbildīgi par izvēli, kurš izmanto indeksu un kurš to nedarīs, nav iespējas pārsūdzēt.

Man tomēr rodas jautājums, vai tiešām tīmekļa lietotājam ir nepieciešama šāda veida meklētājprogramma.

Kas notiek, ja mēs noklusējam Nofollow visas izejošās saites ārpus Google FUD

Atvienots

Vietne Econsultancy.com to izdarīja tikai viesu emuāru veidošanas saitēm. Kurš ir nākamais?

Jūs zināt, ko nozīmē FUD (bailes, nenoteiktība un šaubas), un tā sekas – tīmekļa pārziņiem kļūst aizvien vairāk bail piesaistīties “dabiski” sakarā ar Google nesenajām darbībām pret Doc Sheldon emuāru un Ann Smarty kopienu, un līdz šim nekas labs nav atnācis. no šī sentimenta. Ja jūs apstājaties pie meklētājprogrammu apaļā galda un pārlūkojat šo ziņu komentāru sadaļu, jūs izlasīsit daudzus tīmekļa pārziņus, sakot, ka viņi ir pilnībā slēguši viesa rakstnieku durvis, bet citi ir pārgājuši uz izejošo saišu politiku, kas paredz visu nofollow saiti..

Izklausās drausmīgi, vai ne? Tomēr tieši tas notiek.

Kad esat noklusējis nofollow visas izejošās saites …

 • … Jūsu vietne vairs nebalso par šīm saitēm – no algoritmiska viedokļa jūs pārejat uz neitrālu balsojumu par visu un visiem, par kuriem jūs runājat, un citējat
 • … jūsu vietne neveido vairāk attiecību ar citām vietnēm caur saitēm, kas rada mazāku iespēju, ka jūsu atsaistītais saturs nokļūst citu apmeklētāju skaitā, jo jūsu “balsis” netiek skaitītas
 • … jūs veicat tīmekļa grafika izjaukšanu, ja mezgli (lapas) kļūst arvien izolētāki
 • … Jūs, iespējams, saņemsit samaksu ar vienu un to pašu monētu un pārtrauksit nopelnīt ienākošās saites no dabiskām (dofollow) (ja jūs nesaistīsit “dabiski” ar citiem, kāpēc citi jūs saistītu “dabiski” ar jums?)

Patiešām, situācija, kurā lielākajai daļai tīmekļa vietņu vairs nepiedalās, kļūst bīstama SERPs katrai meklētājprogrammai, kas ievieš izslēgto tīmekļa lapu nofollow izmantošanu – tātad pat tad, ja Google (kā tiek spekulēts) patiešām tiecas uz elitāristu Web veidu meklējiet tur, kur izdzīvo tikai daži, citas meklētājprogrammas nonāktu nepatikšanās – un to lietotāji ar viņiem.

Nofollow saites un Google AdWords reklāmas

Google uzstāj, ka AdWords saites neiztur PageRank un ir līdzīgas nesaistītām saitēm, tāpēc tās atbilst Google meklētājprogrammu vadlīnijām.

Tomēr padomājiet par to – kāpēc AdWords saitēm pat būtu jāpārsniedz PageRank, ja šādas apmaksātās reklāmas jau dominē SERP?

Google tos novieto virs dabiskajiem rezultātiem, tāpēc viņiem jau tiek dots viss iespējamais Google atbalsts, uzskatot, ka PageRank ir bezjēdzīgi.

Pretruna? Jūs maksājat, lai izmantotu šīs netiešās PageRank priekšrocības, tieši tajā pašā laikā, kad Google uzstāj, ka jums nevajadzētu maksāt par saitēm, kas palīdz jums dominēt SERP.

Kā tad es varu izveidot tīmekļa biznesu bez Google?

Es tevi varu dzirdēt. Tas jau ir pietiekami, lai uzturētu uzņēmējdarbību vai pat nelielu nišu emuāru, kurā darbojas Google pastāvīgi mainīgie algoritmi un soda politikas. Kā es to vienmēr varu izveidot bez Google?

Ticiet man – jūs varat.

Tīmekļa bizness, kas mēdza uzplaukt ilgi, pirms Google dibinātāju prātā pat bija doma, tāpēc šeit nav nekā jauna. Atliek tikai atklāt vecās un mūžzaļās biznesa stratēģijas un likt tām darboties kopā ar sociālo mediju kanāliem (ne tikai tīkliem)..

Šeit ir daži padomi:

 • Klientu attiecības – Rūpējoties par klientiem, jūs jau atrodaties ceļā uz panākumiem bez Google. Apmierinātiem klientiem patīk izplatīt vārdu draugiem un ģimenes locekļiem, un viņi var jūs atbalstīt arī sociālo mediju profilos, emuāros un forumos. Esiet atvērts viņu atsauksmēm un palīdziet viņiem atrisināt viņu problēmas.
 • Sociālo mediju izplatīšana – Izveidojiet Facebook, Twitter un Pinterest profilus. Pat Google+ konts, ja vēlaties. Pēc tam sazinieties ar abiem klientiem un nosaukumiem savā nišā – iesaistieties sarunā, esiet izpalīdzīgi un lūdziet palīdzību, kad tas ir nepieciešams jūsu biznesam – klienti bauda atdošanu, neatkarīgi no tā, vai tas notiek ar aptauju vai rakstiska viedokļa palīdzību, un citi uzņēmumu īpašnieki, visticamāk, tīkls ar “kolēģi”, kurš zina, kā nodrošināt vērtību un inovācijas.
 • Emuāru veidotāju informēšana – Mēģiniet izveidot sakarus ar citiem emuāru autoriem, kuri, iespējams, izveidos saiti ar jums vai reklamēs jūs citos veidos. Piedāvājiet bezmaksas reklāmkarogus logrīku mīlošajiem emuāru autoriem, lai izveidotu saiti uz jūsu vietni.
 • Nozares forumi – piedalīties foruma diskusijās savā nozarē. Būt noderīgam palīdz, un tas ienes ienākošo mārketingu.
 • Direktoriju saraksti – Viņi joprojām darbojas, it īpaši, ja tie ir nišu direktorija ar ļoti lielu tirdzniecību.
 • Viesu ziņas un viesu sarunas – Viesi raksta (jā! Neatkarīgi no tā, ko saka Google) emuāriem un publikācijām jūsu nozarē, dalieties ar vērtīgiem padomiem un esiet klāt, kad lasītāji komentē (atbildiet uz tiem!). Viesu sarunas piedāvā vēl labākas iespējas zīmolot un padarīt interesantākas, jo jūs fiziski atrodaties ikvienam, kam jums ir jautājumi. Neaizmirsti silti pasmaidīt!
 • Saņem interviju – Esiet atvērts tīmekļa, telefona un klātienes intervijām un izmantojiet tās ne tikai, lai iegūtu publicitāti par jums un jūsu biznesu, bet arī kā iespēju nodot savu kompetenci to personu dienestiem, kuri lasīs vai klausīsies intervija.
 • Sponsorēšana – Kā bizness jūs varat sponsorēt pasākumu, labdarības iestādi vai izglītības iestādi un caur to veidot reputāciju. Tomēr neierobežojiet savu klātbūtni tikai ar saiti lapā vai brošūru ķekars – sponsorēšanas laikā dodiet to pasākuma apmeklēšanai, apmeklējiet labdarības iestādi vai izglītības iestādi un pēc tam turpiniet sazināties, ja jūs varat.
 • Partnerības – Sadarbojieties ar citiem uzņēmumiem, lai viņi varētu palīdzēt un sponsorēt un palīdzēt viens otram attīstīties. Pagājušajā gadā es piedāvāju uzzīmēt bezmaksas ilustrācijas klientiem un kolēģiem, kuri man tik laipni atstāja LinkedIn atsauksmes; labi, nevienam no viņiem nebija jāpieslēdzas man, bet viens no viņiem tomēr veica un ienesa attiecīgu satiksmi.

Pārdodiet savu vietni tāpat kā Google neeksistē

nav google

Lina Terija vietnē Clicknewz.com iesaka tīmekļa biznesam turpināt optimizēt savas vietnes, kaut arī tās nekoncentrējas tikai uz Google.

Pareizi – būtu muļķīgi (un rupji) pilnībā izvairīties no SEO prakses, it īpaši SEO lapā, jo ir arī citas meklētājprogrammas, kurām patīk parādīt pieejamus, optimizētus, noderīgus rezultātus, ne tikai Google. Kaut arī jūs nekoncentrēsities uz Google trafiku, jūs joprojām gūsit labumu no citu meklētājprogrammu radītā trafika. Arī lappusē esošais SEO apvienojumā ar mazliet UX noteikti palīdz lietotājiem koncentrēties uz saturu un viņiem ir vieglāk lasīt jūsu saturu..

Vienkārši pārliecinieties, ka neiekrītat slazdā, sekojot Google vadlīnijām vārdu pa vārdam, vai arī jūs atgriezīsities pirmajā solī – atrast veidu, kā atbrīvoties no Google lielās ietekmes jūsu biznesā un attiecīgi arī jūsu dzīvē..

Koncentrējieties uz pamata SEO, kas katru meklētājprogrammu padarīs laimīgu. Atlikušo darba daļu atstājiet zem vārda “webmaster” “master” daļas.

Šī panta pamatziņa

Domāšanas pārtika, kas tiek piešķirta, bet es to arī uzrakstīju, lai jautātu jums, vietņu īpašniekiem, emuāru autoriem un satura tirgotājiem, lūdzu,

Palīdziet sasaistīšanu un satura izveidi nodot atpakaļ īstajiem “meistariem” – tīmekļa pārziņiem!

Tas ir pašreizējās pasaules, kurā dominē Google, galvenie meklējumi, kad emuāru autori un vietņu īpašnieki ir pakļāvušies “dieva” Google misijai “sakopt Web”..

Mēs būtu priecīgi un priecīgi, ja Google runātu tikai par saviem tīmekļa meklēšanas noteikumiem kā pakalpojumu noteikumiem – mēs visi piekrītam, ka katram uzņēmumam ir noteikumi par sava pakalpojuma izmantošanu. Bet Google neapstājās pie sarunām par “šādi darbojas mani pakalpojumi” – nē, Google savus noteikumus pārvērta “ētikā”, viņu raksti runā par “sodiem” un “medībām”, Webspam komanda runā par “ Tīmeklis no surogātpasta ”(un NAV tikai meklēšanas rezultātu tīrīšana!).

Google varenības mānija ir bīstama, un tā aktīvi cīnās ar visiem vārda un vārda brīvības veidiem tīmeklī. Tas ir bīstami, jo tas deva dzīvību kultam.

Ja jums patīk Google un tā vadlīnijas, noteikti ievērojiet tās. Bet nepadariet Google par dievu un tā vadlīnijas par baušļiem. Neveidojiet reliģiju ap uzņēmumu!

Ap Google būvētais kults un tā pārstāvji saka, ka mūsdienās ir īsts mēris, kas ir daudz vairāk nekā pašas Google vadlīnijas.

Vai jums nepatīk Google? Laipni lūdzam klubā. Īsāk sakot – Lina Terija,

“Pārdodiet savu vietni un uzņēmējdarbību tā, kā tas ir 1997. gads. (…) Izliecieties, ka jūsu vietne jau ir sodīta vai deindeksēta Google. Uz brīdi apstājieties un pajautājiet sev, ko jūs darītu, lai turpinātu plaukstošu tiešsaistes biznesu. Tagad… ej, dari to. ”.

Ak, un tiklīdz jūs to darāt, jūs varat arī neatzīmēt Google un teikt: “Es neatbalstu Google!” skaļi. ;)

Atcerieties, ka Google ir tikai tik spēcīgs, kā mēs – lietotāji un tīmekļa pārziņi – to veidojam.

Attēla kredīts: Antonio Manfredonio & Kipp Baker

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map