Kā izveidot saites post-pingvīnu laikmetā

Saites veidošana SEO statusā bija status quo, taču Google nepārtraukti mainīgie algoritmi ļāva saitei izveidot pilnīgi jaunu spēli – it īpaši AP (After Penguin) pasaulē..


Dienā mēs mēdzām iegādāties saites no izplatītājiem un iegūt rezultātus, nodrošinot augstākus Google SERP. Tagad ne tik daudz.

Šeit vairs nav runa par daudzumu, samazinot IA, pērkot saites, izmantojot šos izplatītājus, tā vietā runājot par kvalitāti. Mums ir jāizveido saites no Google uzticamiem domēniem … šķietami viegli izpildāms uzdevums, kas patiesībā ir kaut kas vienkāršs. Bet tad atkal, kad vērts un viegli izdarāms, kādreiz ir bijis sinonīms?

Šajā rakstā mēs aplūkojam septiņas saišu veidošanas tehnikas, kas darbojas pēc Penguin laikmeta.

1. Ziņu meklēšana

Jūs zināt, ko viņi saka: agrīnais putns iegūst tārpu. Izmantojot ziņu vākšanu, jūs izmantojat šīs idejas priekšrocības, motivējoties kļūt par pirmajām ziņām un komentēt jaunākās ziņas.

Šis pirmais darbs ar skatu gūst panākumus Google tīklā, nopelnot jums pagaidu uzlabojumu Google meklēšanas klasifikācijā.

Ideja ir tāda, ka, ja esat viens no pirmajiem, kurš ievietojis ziņu, jūs esat viens no nedaudzajiem ierobežotajiem avotiem, kas pieejami par konkrēto tēmu – šī svaiguma apvienojums ar ierobežotajiem alternatīvajiem avotiem jums nodrošina dubultu laiku, ne tikai ļaujot jums sasniegt augstu vietu , bet arī liek jums vairāk saistīties kā avotam.

Reālās dzīves piemērs

Šis ir ekrāns, kas uzņemts no BSN - populārā spēlētāju ziņu vietnes. Ņemiet vērā, ka autors saista ar Game Spot kā ziņu avotu, nevis oriģinālo Sony blopostŠis ir ekrāns, kas uzņemts no BSN – populārā spēlētāju ziņu vietnes. Ņemiet vērā, ka autors saista ar Game Spot kā ziņu avotu, nevis oriģinālo Sony blopost

2. Izmantojiet HARO

HARO – saīsinājums no Help a Reporter Out ir Pētera Šenkmana smadzeņu bērns. Šis bezmaksas resurss, kas sākotnēji tika izmantots kā veids, kā sasaistīt žurnālistus ar avotiem, ir kļuvis par galveno veidu, kā iegūt pārklājumu. Sameep Shah ieguva savu pirmo saiti no Inc.com – ievērojamas publikācijas – caur HARO, un gandrīz visās nozarēs, kas atrodas zem saules, ir daudz citu uzvaru.

Pārlejiet uz joslas vagonu, lai katru dienu saņemtu bezmaksas brīdinājumus un reportieru pieprasījumus, apmeklējot vietni HARO. Ritiniet sarakstu, pēc tam nosūtiet savu tēmu sadaļām un pieprasījumiem, kas saistīti ar jūsu kompetenci. Kad iegūsit tinti, jūs, visticamāk, iegūsit saiti – un no daudziem augstāka līmeņa Google iecienītajiem krodziņiem.

Reālās dzīves piemērs

Saite no Inc ,? Saldi!Saite no Inc ,? Salds!

3. Izveidojiet bezmaksas rīkus

Cilvēki pastāvīgi meklē veidus, kā par katru tēmu apzīmējumu – kļūt par resursu, un cilvēki, iespējams, dalīsies ar šo saturu.

Ir iemesls, kāpēc es personīgi esmu ieguldījis tik daudz laika un naudas, lai izveidotu WHSR Uptime Monitor: cilvēki to vēlas. Izveidojot šo bezmaksas rīku un piedāvājot to citiem, es sevi esmu pozicionējis kā noderīgu resursu – un, to darot, esmu nopelnījis daudz saišu saišu no citām vietnēm, kurās minēts mans bezmaksas resurss. Viltība ir būt noderīgai un piedāvāt kaut ko tādu, kas patiesi pilda vajadzības… un, protams, padarīt šo resursu atbilstošu jūsu faktiskajam emuāram..

Reālās dzīves piemērs

WHSR Uptime MonitorWHSR Uptime Monitor

4. Veiciet pūļa iegūšanu

Piedāvājums ieskatam tēmā, izmantojot oriģinālos datus, ir nenovērtējams resurss. Kad jūs paziņojat par šo ieskatu, citi nozares pārstāvji, visticamāk, vēlēsies sniegt savu skatījumu – un, kad viņi to darīs, viņi, visticamāk, saistīs ar jums kā datu avotu, ko viņi iekļaus.

Piemēram, ne pārāk sen es aptaujāju emuāru autorus par viņu pašu blogošanas kļūdām. No šiem iegūtajiem datiem es izveidoju oriģinālu ziņu, kas piedāvā unikālu un oriģinālu ieskatu un perspektīvu par tēmu, kas attiecas uz tūkstošiem cilvēku. Ziņa saņēma simtiem sociālo mediju akciju, kā arī dažas dabiskas ienākošās saites. Skaistums bija tas, ka amata ne tikai saņēma akcijas, jo tā bija interesanta un noderīga manai un sociālo mediju auditorijai, bet pieminētie emuāru autori vēlējās to dalīties savās auditorijās (un to darot, bija saistīti ar manu ziņu) no viņu emuāriem).

Tāpat kā jebkas cits, ir arī tāda lieta kā pārāk daudz laba lietu. Esiet piesardzīgs un nelietojiet šo taktiku pārmērīgi, jo jūs riskējat zaudēt savu balsi savā emuārā. Kā viņi saka, visas lietas ar mēru …

5. Iegūstiet vizuālu

Infografika ir dusmīga un pamatota iemesla dēļ: tie ļauj ātri un dinamiski iegūt punktu interesantā, sagremojamā veidā. Infografika un GIF ir divi lieliski veidi, kā padarīt lietas vizuālas un iegūt kopīgus, savstarpēji saistītus rezultātus. Piemēram, šo ziņu, kas nodrošināja vairāk nekā 60 saites – pat nepieprasot tās. Tas strādā!

Reālās dzīves piemērs

infographic labs līdz lielisksInfografikas ziņa, kurai ir jābūt 7 lieliska emuāra ziņas elementiem, saskaņā ar Majestic SEO rakstīšanas laikā ir ieguvusi vairāk nekā 72 atpakaļsaišu..

6. Rakstiet atjautīgus, noderīgus rakstus

Esiet resurss, un drīz jūs pamanīsit, ka jūs pieminat (un esat atpakaļ piesaistīts) no citiem emuāriem un tiešsaistes publikācijām. Rakstiet detalizētus gadījumu pētījumus, unikālus 101 sarakstus, noslēdziet ekskluzīvas intervijas utt. Neatstājiet to tikai rakstot un publicējot, gaidot, kamēr tie tiks atklāti.

Veiciet nākamo soli un dodieties uz reklamēšanu, pievienojot savu darbu sociālajos saziņas līdzekļos. Turklāt (saprātīgi) sazinieties ar citiem emuāru autoriem, lai uzzinātu, vai tas varētu interesēt viņu lasītājus. Šī izplatīšana un proaktīvā reklamēšana padara visu atšķirīgu pasaulē.

7. Viesu blogošana

Labi, ka viesu blogošana jebkurā formā vai formā nedarbosies – patiesībā Google ir atklāti uzbrucis viesu ziņām, kas ir rakstītas tikai saišu veidošanas nolūkos..

Tomēr viesu ziņas joprojām ir vieni no labākajiem un veiksmīgākajiem veidiem, kā izveidot emuāru lasītāju, un likumīgas saites uz jūsu emuāru.

Atkal tas nozīmē, ka jāzina, kā rīkoties. Atbilstība AP pasaulē ir milzīga. tāpēc jums ir jābūt neticami selektīvam attiecībā uz emuāriem, kurus jūs izliekat viesos. Pirmkārt, jums jāpārliecinās, ka emuāri atbilst jūsu emuāriem, kompetencei un auditorijai. Otrkārt, jums jāapstiprina, ka šiem emuāriem ir izveidots sekojošs raksturs. Treškārt, jums jāraksta patiešām labs, kvalitatīvs raksts – kaut kas labi uzrakstīts, oriģināls un saprotošs.

Reālās dzīves piemēri

Jūsu zināšanai šeit ir daži viesu ieraksti, kurus es pēdējos 6 mēnešos veicu WHSR.

  • Visa neierobežotās mitināšanas patiesība – viesa ziņojums emuāru veidošanas vednī 2014. gada februārī.
  • 8 veidi, kā padarīt jūsu emuāru no eksistences līdz lieliskam – Viesu ziņa vietnē Problogger.net 2014. gada decembrī.
  • Kā augt tā, it kā Google nekad nepastāvētu – viesa ziņojums par Firepole mārketingu 2014. gada jūlijā.

Tagad dodieties spēlēt!

Tagad jums ir mani septiņi personīgie padomi saišu veidošanā. Laiks iet, lai izveidotu dažas saites un iegūtu jaunus darījumus!

Brīdinājums

Tā kā mūsu uzmanības centrā šajā rakstā ir SEO, mēs apspriedīsim, kā būtu jāveic saišu veidošana, lai maksimāli palielinātu jūsu SEO pūles.

Ņemiet vērā, ka saišu veidošana, kas paredzēta tikai meklētājprogrammu ranžēšanas mērķiem, vienkārši nav pareiza biznesa ideja. Kā viens no WHSR emuāru autoriem, kurš iepriekš to teica,

Saites veidošana ir tīra, vienkārša, skaista mārketinga iespēja – Luana Spinetti, 14 iemesli, kāpēc saite veidojas mārketingā

Saites veidošanā meklēšanas trafiku papildināšanai ir daudz vairāk pārsteidzošu biznesa iespēju.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me