LSI atslēgas vārdi var ātrāk palīdzēt jūsu satura vērtēšanai

Novecojis mīts ir tas, ka, ja vēlaties savas vietnes saturu klasificēt augstu meklētājprogrammās, pēc iespējas reižu tajā jāiekļauj atslēgvārdi – tā sauktais atslēgvārdu pildījums.


Šis ir kicker: ja jūs izvēlaties šo satura ranžēšanas veidu, ne tikai tas, ka jūsu kopija izklausīsies nedabiski un neērti lasītājiem, meklētājprogrammas var jūsu vietni atzīmēt par pārāk optimizētu un pat sodīt par to, kas būtu apbēdinoši. jūsu satura radīšanas centieniem.

Šis ir ar atslēgvārdu pildīta satura piemērs:

“Mūsu San Diego veselības spa pakalpojumos tiek izmantoti vadošo speciālistu zināšanas un zināšanas, lai sniegtu jums labākos spa pakalpojumus San Diego. Ar San Diego spa profesionāļiem, kas specializējas … ”

Padomājiet par to, vai jums patiktu lasīt kaut ko līdzīgu vai kaut ko tādu, kas jūs uzrunātu dabiskāk? Google un citas meklētājprogrammas vēlas apbalvot savus lietotājus ar pēdējiem, tāpēc vienmēr būs labāk vienkārši rakstīt saturu ar dabisku izjūtu..

Ievadiet LSI (latentais semantiskais indekss) atslēgvārdus – neizmantoti zelta tīrradņi, kas ir vērsti uz satura praktisko pusi, kuru dod priekšroka lasītājiem un meklētājprogrammām.

Kas ir LSI atslēgvārdi??

Ja meklējat universālu LSI atslēgvārdu definīciju (sauktu arī par ilgtermiņa atslēgvārdiem), atbildes jūs atradīsit visur. Bet vienkāršos vārdos slēptā semantiskā indeksēšana nozīmē sinonīmu un daudzskaitļu identificēšanu galvenajiem atslēgvārdiem.

Perspektīva ir tāda, ka, atrodot līdzīgus vārdus galvenajiem atslēgvārdiem, jūs varat savam saturam pievienot dabisku elementu. Arī meklētājprogrammu spēja atrast analoģiju starp galvenajiem atslēgvārdiem un LSI atslēgvārdiem palīdz saglabāt dabisko nozīmi (LSI semantika attiecas uz: “kas attiecas uz” galveno vārdu vai simbolu dažādām nozīmēm).

Meklētājprogrammas izmanto LSI atslēgvārdus, lai noteiktu, kas ir jūsu saturs. Piemēram, ja jūsu galvenie atslēgas vārdi ir “Apple viedtālrunis”, jūs nevēlaties, lai meklētājprogrammas saistītu jūsu saturu ar tādiem terminiem kā “Samsung viedtālrunis” vai “LG viedtālrunis”..

Izmantojot LSI atslēgvārdus, meklētājprogrammas pārbauda jūsu saturu un mēģina atklāt citus vārdus, kas saistīti ar jūsu primārajiem atslēgvārdiem. Tāpēc, ja jūsu saturā ir tādi ar “Apple viedtālruni” saistīti termini kā “iPhone”, “iOS”, “austiņas” utt., Tad meklētājprogrammas indeksēs jūsu saturu ar terminu “Apple viedtālrunis”..

Tātad, precīzāk definējot ar galvenajiem atslēgvārdiem saistītos atslēgvārdus, jūs varat vadīt meklētājprogrammas, saglabājot savu saturu dabisku. Tā rezultātā jūs varat likt viņiem sarindot jūsu saturu, pamatojoties uz galvenajiem atslēgvārdiem, bez atslēgvārdu ievietošanas vai pārāk optimizēt savu vietni. Izmantojot šo pieeju, jūs arī samazinātu iespējas, ka meklētājprogrammas jūs varētu sodīt.

lsi diagrammu paraugiAttēla kredīts – Džeralds Benoits, Ph.D. Asociētais profesors

Ieguvumi no LSI atslēgvārdu izmantošanas jūsu saturā

Ir vairāki ieguvumi, papildinot jūsu rakstus, emuāru ierakstus, garā formāta ceļvežus, fona attēlus utt. Ar LSI atslēgvārdiem, ieskaitot šādus:

# 1 uzlabojiet savu klasifikāciju

Kā jau minēts iepriekš, meklētājprogrammas pārbauda, ​​vai nav LSI atslēgvārdu, vienlaikus indeksējot vietnes saturu. Konkrēti, viņi šos atslēgvārdus izmanto kā mēraparātu, lai noteiktu satura kvalitāti, tāpēc saturam, kas satur primāros atslēgvārdus mērenībā un tā LSI variācijām, ir vislabākās izredzes iegūt meklētājprogrammās augstu novērtējumu.

# 2 Esiet drošs pret algoritmiskiem vai manuāliem sodiem

Izmantojot LSI atslēgvārdus jūsu saturā, atslēgvārdu pildīšanas dēļ tas tiks atšķirts no atzīmes par surogātpastu. Iemesls ir tāds, ka jums nebūs tekstā vairākas reizes jāatkārto galvenie atslēgvārdi (tas padara to nedabisku), bet tā vietā izmantojiet saistītās pasaules ar galvenajiem atslēgvārdiem, lai piešķirtu rīcības brīvību saturam, kā arī sniegtu meklēšanas rezultātus konkrētiem vaicājumiem..

# 3 Palieliniet lasītāju interesi

Interneta lasītājiem ir nepieciešams nopietns iemesls, lai pieturētos pie jūsu satura. Lielākoties viņi steigsies un izies cauri lielākajai daļai satura, ar kuru sastopas, taču LSI atslēgvārdi var palīdzēt piesaistīt viņu uzmanību. Šie atslēgvārdi dod jums iespēju pārfrāzēt galveno atslēgvārdu vairākos dažādos veidos, lai izveidotu saturu. Tas var palīdzēt palielināt lasītāju iesaisti.

# 4 vairāk atslēgvārdu, uz kuriem mērķēt

Nevajadzētu liekas atslēgvārdu frāzes vai piespiestu primāros vaicājumus savā saturā – jūs varat izmantot tik daudz LSI atslēgas frāžu, cik vēlaties, lai jūsu saturs būtu unikāls un atbilstošs jūsu nišai / nozarei. Vienkārši esiet radošs un jūs varēsit iegūt pārsvaru pār konkurentiem un palikt virs visiem iespējamiem ranga izaicinājumiem.

Atklājiet LSI atslēgvārdus

Tātad, kā uzzināt, kādi ir labākie LSI atslēgvārdi jūsu saturā? Jūs varat saņemt palīdzību no standarta vārdnīcas, taču šie rīki padara ārkārtīgi vienkāršu LSI atslēgas frāžu atrašanu saistībā ar jūsu galveno atslēgvārdu:

# 1 Google meklēšanas ieteikumi & Rezultāti

Šī ir ērtākā metode, lai atrastu LSI atslēgvārdus galvenajam atslēgvārdam. Viss, kas jums jādara, ir tīmekļa pārlūkprogrammā atvērt “google.com” un meklēšanas joslā uzrakstīt galvenos atslēgvārdus, nespiežot enter. Meklētājprogramma automātiski iesniegs papildu vaicājumus, kas varētu kalpot kā LSI atslēgvārdi.

Tā, piemēram, jūsu galvenie atslēgvārdi ir “labākās kūkas” – ievadiet tos meklēšanas joslā un nespiediet enter. Google sniegs jums LSI ieteikumu sarakstu, piemēram, “labākās kūkas jebkad” un “labākās kūku receptes”..

1

Google meklēšana arī ļauj jums atrast LSI vārdus katram vārdam. Nospiežot taustiņu Enter, jums tiks parādīts rezultātu saraksts, kas var ietvert atsevišķu vārdu, kas veido jūsu galvenos atslēgvārdus, ekvivalentus. Izmantojot iepriekšējo piemēru, meklējot “labākās kūkas”, tiks parādīti šādi rezultāti:

LSI termini: labākais = top un kūka = maiznīcas

Ņemiet vērā, ka atsevišķu LSI terminu atklāšanas metode ne vienmēr dod gaidītos rezultātus. Iespējams, ka nevarēsit atrast ekvivalentus primārajiem atslēgvārdiem, ja tiem nav LSI atslēgvārdu asociācijas.

# 2 ar Google saistītie meklējumi

Google un citām meklētājprogrammām ir vieta meklēšanas rezultātu lapas apakšā, kur viņi ierosina citus meklēšanas vaicājumus, ko lietotājs varētu vēlēties veikt. Šajā vietā tiek parādītas LSI frāzes precīzai atslēgvārda frāzei, kuru meklējāt. Šie termini ir arī norāde uz to, ka cilvēki tos ir izmantojuši savā saturā, un meklētājprogrammas pārzina to lietošanu:

Atslēgvārdam “labākās kūkas” saistītos meklējumos tiek parādīti šādi termini:

3 (2)

Katru reizi meklējot atslēgvārdu, Google atbilstošajā sadaļā piešķirs vismaz 8 LSI atslēgas frāzes. Šos LSI atslēgvārdus varētu izmantot kopā ar LSI terminiem, kurus atklājat no citiem avotiem, rakstot saturu galvenajam atslēgvārdam, t.i., “labākās kūkas”.

# 3 Google atslēgvārdu plānotājs

Google atslēgvārdu plānotājs ļauj “meklēt atslēgvārdu un reklāmu kopu idejas”, kas būtībā sniedz jums LSI atslēgvārdu sarakstu, ko izmantot savā saturā. Lai izmantotu atslēgvārdu plānotāju, izveidojiet jaunu Google kontu vai izmantojiet jau esošu, lai pieteiktos ar šo URL:

https://adwords.google.lv/KeywordPlanner

3

Pēc pieteikšanās atslēgvārdu plānotājs jautās “ko jūs vēlētos darīt tālāk”. Atlasiet pirmo iespēju “meklēt jaunus atslēgvārdus un reklāmu kopu idejas” un meklēšanas joslā “jūsu produkts vai pakalpojums” ievadiet atslēgvārdus (mūsu piemērs ir labākās kūkas) un noklikšķiniet uz “iegūt idejas”..

Atlasiet otro cilni “atslēgvārdu idejas”, lai skatītu atbilstošo atslēgvārdu sarakstu. Rīks parādīs LSI atslēgvārdus, kā arī to konkurenci mēnesī un vidējās izmaksas par klikšķi.

Būs vairāki atslēgvārdi, kuriem ir maza konkurence, veicot meklēšanu mēnesī – tie ir tie, kurus jūs vēlaties iekļaut savā saturā, jo tie jūsu tekstam dod lielākas iespējas labi ierindoties meklētājprogrammās..

# 4: Apmaksāti rīki

Rīki, piemēram, Market Sumari un Long-Tail Pro, ir līdzīgi pēc funkcionalitātes kā Google atslēgvārdu plānotājs, taču tie sniegs jums vairāk LSI atslēgas frāžu jūsu galvenajam atslēgvārdam. Tomēr lietotājam ir jāmaksā ikmēneša abonēšanas maksa, lai piekļūtu visu šo rīku piedāvāto funkciju komplektam.

Pirms došanās uz abonēšanas iespēju varat izmēģināt bezmaksas izmēģinājumu (kas ierobežo meklējamo atslēgvārdu skaitu un rezultātus). WordPress lietotāji var izmantot arī LSI spraudņu, piemēram, SEOPressor, priekšrocības. Šādi spraudņi ietilpst kategorijā “premium plugin”, un to lietošanas laikā no 30 līdz 50 USD maksā. Viņu LSI ieteikumi tomēr varētu nebūt tik detalizēti kā tīmekļa rīki, kas ekskluzīvi atklāj LSI atslēgas frāzes.

Svarīgs padoms

Pirms sākat bombardēt LSI atslēgvārdus savā saturā, ir laba ideja lietas sakārtot. Izveidojiet sarakstu ar visiem atslēgvārdiem, kurus varētu izmantot tēmai, un sāciet tos grupēt. Izvēlieties tos, kurus cilvēki, visticamāk, ierakstīs meklētājprogrammās, kad viņi meklē jūsu tēmu.

Izvēlieties trīs līdz piecus kopā un izveidojiet mazas trīs līdz piecu atslēgvārdu grupas, līdz visi atklātie jaunie atslēgvārdi ir grupās. Pēc tam iekļaujiet šīs atslēgas frāzes savas vietnes lapu saturā.

Un, lūdzu! Nepiespiediet atslēgvārdus, jo jūs mēģināt optimizēt saturu. Ja grupēšana ir izdarīta pareizi, šiem atslēgvārdiem vajadzētu būt viegli iekļaujamiem jūsu saturā. Jūs pat varētu būt pārsteigts, redzot dažus no tiem, kas jau atrodas jūsu tekstā.

LSI atslēgas vārdi & Satura nosaukumi

LSI atslēgvārdi var arī paplašināt satura tēmas, kuras izvēlaties izlikt savā vietnē. Šos atslēgvārdus varat izmantot jaunu satura tēmu atklāšanai šādos veidos:

Google meklēšanas ieteikumi

Tāpat kā ar LSI atslēgvārdu atklāšanu, lai tos iekļautu savā saturā, arī Google meklēšanas ieteikumi ir lielisks veids, kā atklāt satura tēmas ar LSI noteikumiem. Šajā gadījumā pirms vai pēc galvenajiem atslēgvārdiem varat pievienot vispārīgu vārdu, lai redzētu ieteikumu sarakstu, ko varētu izmantot kā teksta nosaukumus.

5

Piemēram, ievadot vārdu “iekš” aiz galvenā atslēgvārda “labākās kūkas”, tiks sniegti šie ieteikumi;

Visi ieteikumi ir potenciālas satura tēmas, kuras var izmantot, lai jūsu vietnē izveidotu unikālu saturu.

Google brīdinājumi

Izmantojot Google Alerts, jūs varat iestatīt brīdinājumu savam galvenajam atslēgvārdam. Tas jums tiks paziņots katru reizi, kad tīmeklī tiek publicēts jauns saturs un Google tiek indeksēts, kas attiecas uz jūsu galvenajiem atslēgvārdiem. Saturs tieši nonāk jūsu iesūtnē pa e-pastu.

7

Piemēram, iestatot brīdinājumus par “labākajām kūkām” cilnē “Brīdinājumu priekšskatījums” tiks sniegti nosaukuma ieteikumi, kas nesen tika publicēti un indeksēti Google, bet visu šī atslēgvārda turpmāko saturu jums nosūtīs pa e-pastu. Varat pārbaudīt saturu, lai meklētu jaunas tēmas un LSI atslēgvārdus savā nišā / nozarē.

Lai izveidotu brīdinājumu, ievadiet šo URL:

https://www.google.com/alerts

Meklēšanas lodziņā ievadiet galveno atslēgvārdu un noklikšķiniet uz “izveidot brīdinājumu”. Bet neaizmirstiet izvēlēties e-pastu, kuram vēlaties piegādāt svaigu saturu, un cik bieži tas tiek piegādāts: varat tos konfigurēt sadaļā Rādīt opcijas..

Noslēguma domas

LSI atslēgvārdu izmantošana papildus primārajiem atslēgvārdiem ļauj izvairīties no atslēgvārdu ielikšanas un ievērot meklētājprogrammu algoritmu un vadlīnijas. Jums ir arī lielāka satura elastība, un galu galā jūs sniedzat labāku un dabiskāku pieredzi gan vietnes apmeklētājiem, gan meklētājprogrammu robotiem..

Gaidiet, ka šie atslēgvārdi ienesīs lielāku meklēšanas trafiku jūsu vietnē un palielinās jūsu rangu SERPS. Nav nepieciešams vispirms likt meklētājprogrammas, cilvēkus otrādi vai otrādi … Padariet savu saturu vērtīgu abiem, izmantojot LSI vārdus.

Vai esat pazīstams ar LSI atslēgvārdiem? Kādas ir jūsu domas? Jūtieties brīvi komentēt.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map