(Ļoti) detalizēts ceļvedis, kā kļūt par autoritāti savā nišā

TL; DR: Lai kļūtu par autoritāti savā nišā, jums ir jānostiprina sevi kā vadītāja par doto tēmu. Lietas, kas padara vienu cilvēku par varu pār otru, ietver lasītāju uzticības iegūšanu un ekspertu ieteikumu sniegšanu citiem.


Nosakot, vai jūs un jūsu vietne esat autoritāte Google un tiešsaistes apmeklētāju acīs, ir jāņem vērā daudzi faktori. Iestādes veidošana jūsu nišā nav viegls uzdevums. Tas prasa laiku, neatlaidību un apņēmību.

Daudzi eksperti uzskata, ka tradicionālais SEO tagad ir miris. Dienas, kad vienkārši izvēlējāties atslēgvārdu, izmantojat to un palielina trafiku uz jūsu vietni, ir sen pagājuši. Jā, šīs stratēģijas joprojām ir jāizmanto, bet tikai kā daļa no lielāka, visaptveroša reklāmas pasākumu paketes, kuras mērķis ir padarīt jūsu autoru un jūsu vietni atpazīstamu jūsu mērķauditorijai..

Atrisinājums? Kļūsti par iestādi savā nišas jomā.

Zini savu nišu

Pirmais solis ir zināt, kuru tēmu jūs skatāt. Jūs vēlaties:

 • Izvēlieties nišu, kas nav tik plaša, lai nebūtu iespējams noteikt galveno tēmu.
 • Definējiet savu nišu, lai tā nebūtu tik šaura, lai jums nebūtu pietiekami daudz tēmu, par kurām rakstīt.
 • Izvēlieties zonu, kuru pazīstat iekšpusē un ārā.
 • Vislabākā niša ir tā, kur jums ir unikāla balss vai zināšanas, ko piedāvāt neviens cits.

Kad esat zinājis savu nišu, jums arī jādefinē mērķauditorija, kuru interesētu tēmas, kuras vēlaties aplūkot. Laba vieta, kur sākt, ir definēt lietotāja personas savai auditorijai.

Iegūstot autoritāti

# 1: Kas padara kādu par ekspertu salīdzinājumā ar citiem?

Džons OksfordsDžons Oksfords

Kas ir tas “it” faktors, kas kādu padara par autoritāti savā nišā.

Džons S. Oksfords, CFMP, ir Renasant Bank korporatīvās komunikācijas un ārlietu direktors. Viņš ir pazīstams kā finanšu pakalpojumu mārketinga institūcija. Viņam tas bija jāsaka par to, kas kādu padara par autoritatīvu kādā tēmā:

Liela sociālā sekšana ir ideāla, taču tā var būt arī plašsaziņas līdzekļu avots, nozares avots un kāda cita persona, kas parasti apmeklē padomu šajā jomā, kad tā ir nepieciešama plašai auditorijai. Dažām iestādēm ir daudz YouTube sekotāju [turpretim], savukārt citi var vienkārši doties uz konferencēm un to uzpildīt, kad runā. Tas tiešām ir atkarīgs no nišas.

Padomājiet par to, kā jūs varat zīmolu sevi.

Vai jūs esat veiksmes treneris, kuram ir 99% panākumu ar klientiem?

Vai jūs specializējaties tikai koledžas studentos? Kas padara jūs unikālu no visiem citiem panākumu treneriem, kas tur atrodas?

Šīs ir lietas, kas jums jāizdomā jebkurai nišai, kurā vēlaties apliecināt savu varu.

bruce mendelsohnBrūss Mendelsohns

Brūss Mendelsohns ir 100 labāko zīmolvedēju eksperts, kurš seko Twitter un seko vietnei The Hired Pen.

Brūss norāda, ka daudzi cilvēki sevi uzskata par ekspertiem augsti specializētā nišā. Viņi sevi reklamē diezgan agresīvi ar šo pašpasludināto statusu. Bet kā saka Brūss: “Tikai tāpēc, ka viņi apgalvo, ka ir eksperti, to nedara.”

Tiešsaistes redzamība ir galvenā sastāvdaļa, lai viņu uzskatītu par ekspertu. Bet sekotāju skaits var maldināt: Cilvēki “pērk” sekotājus no clickfarms, lai uzlabotu viņu skaitu. Daži izmanto “clickbait” taktiku, lai palielinātu to redzamību. Tā kā iedzīvotāji arvien labāk pārzina sociālos medijus, viņi arvien vairāk spēj to pamanīt kvalitāte no plkst daudzums. Likumīgi tiešsaistes eksperti pārliecinoši pieturas pie vienas tēmas – ņem, piemēram, @stevenacook. Viņš ir Turcijas eksperts. Viņa ziņas – viss par Turciju. Viņam ir tēma, un viņš pie tā pieturas.

# 2: Kļūšana par autoritāti prasa laiku

Brūss izceļ izcilu faktu, ka sekotāju skaits, kāds personai ir sociālajos medijos, var maldināt.

Jūs varat maksāt, lai iegādātos sekotājus, bet, ja viņi neietilpst jūsu mērķa demogrāfiskajā grupā, viņus neinteresēs ne tas, kas jums jāsaka, vai tas, kas jums jāpārdod.

Kļūstot par patiesu autoritāti savā jomā, tas nenotiks bez jūsu pūles. Pastāvīgi centieni ilgā laika posmā sāk atmaksāties citos, redzot vērtību, ko jūs piešķirat sarunai. Labs piemērs tam ir mūsu pašu dibinātājs šeit, WHSR, Džerijs Lovs. Džerijs daudzus gadus ir pavadījis, lai gūtu pieredzi tīmekļa mitināšanas un vietņu dibināšanas jomā. Viņš ir rakstījis rakstus, piedāvājis noderīgus padomus citiem, un viņa padomi ir gudri un precīzi.

Piemēram, ja vēlaties uzzināt par tīmekļa mitināšanas uzņēmumu, Džerijs ir uzrakstījis daudzus pārskatus, piemēram, InMotion hostinga pārskatu, kā arī sniedz detalizētu ceļvedi, kas aptver visu, kas jums jāzina par vietnes mitināšanas uzņēmuma izvēli..

Iesācēji iemācīsies visu, sākot no dažādajiem tīmekļa mitināšanas veidiem līdz labākā tīmekļa mitinātāja izvēles pamatiem.

# 3 sākšanas soļi

Ir daži pamata soļi, kurus vairums cilvēku veic, lai kļūtu par autoritāti savā nišā. Jūs varat darīt tos noteiktā secībā vai arī darīt tos jebkurā secībā, kas jums ir visnoderīgākā. Galvenais ir iegūt savu vārdu tur un sākt noteikt savu autoritāti šajā tēmā.

 • Sāciet emuāru: pirmais solis ir izveidot emuāru vai vietni, kurā jūs varat sākt dalīties savā pieredzē. Šajā emuārā jūs varat piedāvāt rakstus, videoklipus vai abu apvienojumu.
 • Uzturiet e-pasta sarakstu: lai arī tas nav vienīgais veids, kā jums vajadzētu sazināties ar vietnes apmeklētājiem, e-pasta saraksts joprojām ir laba ideja, jo tas dod jums iespēju uzturēt kontaktus ar tiem, kas apmeklē jūsu vietni, un sasniegt viņus ar papildu informāciju, kuru jūs tur nepiedāvājat.
 • Uzrakstiet e-grāmatu. Ja jūs zināt pietiekami daudz, lai aizpildītu grāmatu, tad jums jāzina viena vai divas lietas. Tikai pārliecinieties, ka informācija ir unikāla, padziļināta un labi pasniegta.
 • Izveidojiet tiešsaistes kursu: Viens no veidiem, kā sākt veidot auditoriju, ir piedāvāt informāciju dažādos veidos. Tiešsaistes kurss ļauj padziļināti mācīt par savu tēmu un atbildēt uz jautājumiem, kas varētu rasties jūsu studentiem.
 • Hangojoties forumos un emuāros: izmantojiet labu manieri. Neapmeklējiet sava konkurenta vietni un neizlieciet saiti uz savu vietni. Tomēr dodieties uz forumiem un citiem emuāriem, kuriem ir līdzīga auditorija, taču tie nav tieša konkurence un rada pievienoto vērtību, kur vien varat. Parasti jūsu saite tiks atļauta kā jūsu lietotājvārds vai kājenes apakšā, taču pārliecinieties, vai esat pārliecināts par vietnes pakalpojumu sniegšanas noteikumiem..
 • Uzziniet par sociālajiem medijiem: ja jums vēl nav klātbūtnes sociālajos medijos, tagad ir laiks to iegūt. Iestatiet lapas tajās lapās, kuras jums ir vispiemērotākās. Zemāk esošajai tabulai vajadzētu palīdzēt jums izlemt, kuras sociālo mediju vietnes, visticamāk, piesaistīs jūsu mērķa demogrāfiskajiem datiem.

Sociālo mediju mērķauditorijas

Laiks publicēt platformuSizeDemographicBest
Facebook 1,71 miljards mēnesī aktīvo lietotājuVisu vecumu pieaugušieVisaugstākais iesaistes laiks ceturtdien un piektdien
Twitter 317 miljoni aktīvu ikmēneša lietotājuApmēram 22,2% Twitter lietotāju bija no 25 līdz 34 nākamajiem
lielākais segments diapazonā no 35 līdz 44 gadiem.
Maksimālam B2B atkārtotam sūtīšanai no M-F no plkst. 12:00 līdz 17:00
Pinterest 100 miljoni aktīvu ikmēneša lietotājuSievietes dominē vietnē Pinterest ar aptuveni 44% sieviešu internetā
arī šajā sociālo mediju vietnē.
Var mainīties atkarībā no nišas, bet parasti kā īkšķa vakara stundas
katru dienu.
LinkedIn 106 miljoni aktīvu ikmēneša lietotājuUzņēmumu īpašnieki un profesionāļi Lietošanas rādītāji ir augstāki par 30-49 gadu
vecums pēc Peva teiktā.
Otrdienās, trešdienās un ceturtdienās 12:00 un 17:00
Instagram 500 miljoni aktīvu ikmēneša lietotāju (pieaug!)Jauniešu demogrāfija. 55% no 18 līdz 29 gadiem izmanto platformu.No pirmdienas līdz ceturtdienai jebkurā laikā, izņemot 15:00.

“Mans ieteikums ir pievienot zināmu vērtību savas kompetences jomai katru reizi, kad sazināties ar auditoriju. Mēģiniet pateikt kaut ko atšķirīgu vai oriģinālu, un, ja jūs nevarat, tad vismaz izklaidējieties. ” – Džons Oksfords

Kas vispirms nāk, iestāde vai Google rank?

Kriss Garrets interesanti pārzina, kāpēc kļūšana par iestādi palīdz arī veidot jūsu Google autoritāti.

Patiesībā viņš domā, ka nereti cilvēki iegūst koncepciju atpakaļ, uzskatot, ka viņiem ir jāpanāk labāks lapu rangs un jāveido sava autoritāte Google. Tomēr, ja tiek uzskatīts, ka vietnei vai personai ir autoritāte nozarē, iespējams, ka Google to ņems vērā.

Garrett piebilst, ka tie, kuri ir zināmi varas pārstāvji, dažreiz var atbrīvoties no riskantākas izturēšanās tiešsaistē nekā tie, kuri nav atzīti par autoritātēm. Vismaz šobrīd Google ņem vērā, cik kopumā jūs un jūsu vietne ir pazīstama un uzticaties.

Tikai tas, ko Google aplūko, lai noteiktu, vai jums vajadzētu būt uzticamai iestādei?

# 1, kurš vēl jums uzticas

Viena lieta, ko apskatīs Google un citas meklētājprogrammas (jo, ja jūs satiksmē paļaujaties tikai uz Google, jūs kādā brīdī saskarsities ar krīzi, kad viņi mainīs savus algoritmus), ir tas, ko citas iestādes un uzticamās vietnes saista ar jums.

Centieties piesaistīt lielus nozares dalībniekus, lai izveidotu savienojumu ar jums un citiem uzticamiem emuāru autoriem. Turklāt ir dažas vietnes, kuras Google ieņem ļoti augstu, piemēram, skolas (.edu), organizācijas (.org), valdība (.gov) utt. Iegūstiet pēc iespējas vairāk ļoti pārbaudāmu un uzticamu vietņu, lai ar jums saistītu, un jūsu autoritātes pakāpe dabiski pieaugs.

Lai gan ir grūti noteikt, ko ietekmē visi Google faktori, šīs jomas ir laba vieta, kur sākt veidot uzticēšanos, kas savukārt var palīdzēt jums izveidot autoritāti jūsu nišā..

# 2 negatīvas saites

Šīs monētas otrā pusē ir saites, kuras jūs patiešām nevēlaties norādīt uz jūsu vietni. Piemēram, pieņemsim, ka esat iesācējs un uzskatījāt, ka ir laba ideja iegādāties atpakaļsaišu paketi. Šīs nav augstas kvalitātes saites, un faktiski tas var izraisīt jūsu ranga palielināšanos.

Matt Cutts, izmantojot Google, ir diezgan skaidri norādījis, ka viņi ir pret saišu pirkšanu un pārdošanu. Viņi, iespējams, zina par vietnēm, kurās tiek pārdotas šādas atpakaļsaišu saites, un no kurienes šīs saites ir radušās. Sāciet rādīt kā saites šajās vietnēs, un Google jūs sodīs.

Citiem vārdiem sakot, nemēģiniet veikt saīsnes. Viņi vienkārši nedarbojas. Jums jāpieliek laiks un pūles, lai izveidotu pārsteidzošu saturu, un jāļauj saitēm rasties pēc iespējas dabiskāk. Ne tas, ka jums nevajadzētu tiekties pēc turienes cienījamām vietnēm un atpakaļsaitēm, bet arī nemaksājiet par tām un esiet piesardzīgs, ar ko vietni saistāt.

ekrānuzņēmuma google algoritmsAvots: Inside Search

Neatkarīgi no tā, kādā veidā jūs to sagriežat, atpakaļsaišu elementi joprojām ir svarīgi un, iespējams, vienmēr paliks. Tomēr šo atpakaļsaišu kvalitātei var būt vēl lielāka nozīme.

Datorurķēšana, lai kļūtu par autoritāti

Vai jūs varat sevi apzagt, lai kļūtu par autoritāti? Jā un nē. Patiešām nav “saīsnes”, taču ir arī dažas lietas, kuras varat darīt, lai palīdzētu.

# 1. Konstatējot šo vīrusu mirkli

Brūss Mendelsohns pastāstīja, kā viņš kļuvis par autoritāti sociālajos medijos. Viņš ieguva nelielu slavu, pateicoties tvītam, ko viņš ievietoja ar skatu uz pirmo sprādziena vietu 2013. gada Bostonas maratonā.

Es to iekļāvu tvītā apmēram 15 minūtes pēc sprādziena un biju viens no retajiem cilvēkiem, kurš to izdarīja. Es to izdarīju tāpēc, ka finišā bija haoss, un kā komunikators es zināju, ka cilvēkiem ir jāzina, kas notiek, ”viņš dalījās.

Pirms Mendelsohns pārsūtīja šo fotoattēlu, viņam bija aptuveni 215 sekotāji. Tagad viņam ir desmit reizes lielāks skaits, un foto joprojām ir vīrusu vīruss. Viņš piebilda: “Esmu pārsteigts par to, cik bieži tas joprojām tiek iemīļots un retvīts. Tas ir sociālo mediju ietekmes ilgstošais spēks. ”Kopš šī fotoattēla Mendelsohns ir tviterī atbalstījis Bostonu daudzu cilvēku izraisītu un dabas katastrofu (Charlie Hebdo, Bataclan uc) upuriem un lieciniekiem. Tāpēc viņš ir ieguvis šādus pasākumus, taču tas nav vienīgais, par ko viņš izliek. Ko jūs varat mācīties no Brūsa pieredzes? Esiet informēts par tendencēm un to, ko varat pievienot šai diskusijai. Nesteidzieties, lai koplietotu fotoattēlus, videoklipus un tiešsaistes notikumu plūsmas sociālajos medijos. Lai arī tas varētu būt priecīgāks gadījums nekā Bostonas maratona bombardēšana, jūs joprojām varat atrast brīžus, kas varētu kļūt vīrusveidīgi. “Svarīgs ir ietekmes ilgums. Mēs esam redzējuši strauju cilvēku pieaugumu un kritumu sociālajos medijos; vienu dienu viņi ir cēloņu slavenība, nākamo, neviens vairs neatceras, kas viņi ir vai ko viņi darīja, lai iegūtu slavu (vai draņķīgu). ” – Brūss Mendelsohns

# 2. Sazinieties ar citiem ietekmētājiem

Džons Oksfords arī runāja ar mani par to, cik svarīgi ir sazināties ar citiem ietekmētājiem jūsu nozarē. Acīmredzot viņiem nav jāatrodas jūsu precīzajā nišā, bet, ja jūs blogojaties par labāko golfa tee, ko izmantot, tad jūs vēlēsities sazināties ar tiem, kuri tiek uzskatīti par ekspertiem golfa šūpoles, labākā kluba lietošanai utt..

Atrodiet citus savā apkārtnē un atkārtoti ievietojiet tos, strādājiet ar viņiem vai modelējiet sevi viņu panākumiem. [Padariet sevi uzticamu.] Ja jums ir arī enerģija un pienācīgas komunikācijas prasmes, uzlaušanas parasti notiek organiski.

Ir daudz veidu, kā jūs varat sazināties ar citām iestādēm, tostarp:

 • Jūsu nozares vai nozaru populāros emuāros ar līdzīgu mērķa demogrāfiju. Pārliecinieties, ka jums ir ko pievienot sarunai, un esiet piesardzīgs, lai tikai netiktu surogātpasts citu cilvēku emuāru komentāru apgabalos.
 • Sociālajos medijos, pārpublicējot to saturu.
 • Pa e-pastu. Vienkārši sazinieties ar ekspertiem un dalieties ar interesantu informāciju vai dariet viņiem zināmu, ka jūs domājāt, ka viņu raksti par X, Y vai Z ir izcili, tāpēc jūs uzrakstījāt rakstu par saistītu tēmu un vēlējāties dalīties ar viņiem saitē. Dažreiz viņi to dalīsies, ja tas ir piemērots viņu auditorijai.
 • Ievietojiet saturu forumos un iespējojiet saiti paraksta rindā.
 • Kopīgojiet video vietnēs.
 • Apmeklējiet konferences un izveidojiet savienojumus savā nozarē, ar kuriem varat arī sazināties tiešsaistē. Tomēr, satikušies ar viņiem klātienē, viņi, visticamāk, ar jums sazināsies sociālajos medijos.

Džons Oksfords piebilda: “Es arī iesaku negaidīt, kamēr tiek atklāts, dodieties uz sarunu. Bet jums jābūt ticamam… ”

Džina Baladatija dalījās ar 44 papildu veidiem, kā kļūt par autoritāti savā nišā, kas jums varētu noderēt.

Veikt pirmo soli tūlīt

Kā jau minēts iepriekš, kļūšana par autoritāti noteiktā nišā nav kaut kas tāds, kas, visticamāk, notiks vienu nakti, un, ja tā notiks, Google, iespējams, to sagraus..

Jums ir plāns, kā jūs izveidosit savu varas pozīciju.

Pēc tam katru dienu nedaudz strādājiet pie šī plāna, pat ja jums ir tikai 15 minūtes laika. Ja jūs darāt tikai dažas lietas dienā, lai izveidotu savu auditoriju un savu autoritāti ar šo auditoriju, jūs būsit pārsteigts par to, ko jūs varat paveikt gada laikā.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me