SEO 101 pirmo reizi emuāru autori

Emuāra palaišana ir aizraujoša, bet vēl aizraujošāka ir redzēt, kā cilvēki faktiski lasa un atbild uz jūsu saturu. Tomēr, lai tas notiktu, cilvēkiem ir reāli jāatrod jūsu saturs – un, patīk tas vai nē, SEO ir liela šī procesa sastāvdaļa..


SEO – īss meklētājprogrammu optimizēšanai – izdarīts pareizi, piemēram, šodien līdzvērtīgs augstākās kvalitātes dzelteno lapu sarakstam…, bet bez faktiskajām piešķirtajām izmaksām.

Ir daudz noteikumu un paraugprakses, kuru mērķis ir uzlabot jūsu izveidoto saturu, kas savukārt palielina jūsu meklētājprogrammu klasifikāciju – vai vienkāršā izteiksmē palīdz jūsu saturam un vietnei meklēšanas rezultātos parādīties augstāk..

Augstāks vērtējums, bet lielāka varbūtība, ka kāds apmeklēs jūsu vietni – jo īpaši tāpēc, ka aptuveni 75% interneta lietotāju nekad nepārlūko vienu no meklēšanas rezultātiem..

Kā meklētājprogrammas darbojas īsumā

Būtībā meklētājprogramma ir tikai cita veida datoru programmatūra (vairāk vai mazāk), kas darbojas, lai indeksētu tīmekļa lapas datu bāzē, pamatojoties uz katras lapas satura ātru skenēšanu. Padomājiet par to, kā ātrlasīšana par konkrētu tēmu – jūs ātri skenējat materiālu pēc materiāla, meklējot konkrētus vārdus, lai izlēktu pie jums. Tas ir kā meklētājprogramma – tikai meklētājprogramma veic digitālo ātrlasījumu… un, protams, nepārtraukti attīstās.

Tomēr meklētājprogrammas to visu nedara tikai pats; viņi pieaicina savus draugus, lai palīdzētu, izsūtot zirnekļus tīmekļa pārmeklēšanai. Pēc tam šie zirnekļi apvieno savus atradumus un iepazīstina to ar meklētājprogrammu, lai sarindotu un apkopotu jūsu vietni, lapas un informāciju līdzās visām citām piemērojamām vai atbilstošām vietnēm..

kā darbojas SEO

Meklētājprogrammas izstrādā sarežģītus algoritmus, kas pastāvīgi mainās – tāpēc arī SEO noteikumi pastāvīgi mainās; lai neatpaliktu. Ne vienmēr ir nepieciešama “kā” rokasgrāmata, kas vienmēr atbilst SEO rēķinam, taču ir daži noteikumi, kas vienmēr ir mainījušies, kā arī jauni noteikumi un padomi, kas parādījušies līdzās jaunajam algoritmam..

SEO mērķis ir atjaunināt un izmantot labāko praksi, lai paliktu priekšā konkurencei.

Ko tas nozīmē emuāru autoriem?

Iesācējiem atzīmēsim, ka tādām meklētājprogrammām kā Google (kurām pēc comScore analīzes pašlaik pieder 67,5% no meklēšanas tirgus) ir neticami liela nozīme mūsu biznesā, jo tās apmeklētājus ienes mūsu emuāros.

Google nozīmīguma palielināšana ir daudz pētījumu, ieskaitot 2006. gada Forrester Research pētījumu, kurā tika atklāts, ka 93 procenti no visas interneta trafika rodas meklētājprogrammās. Bet – no šiem 93 procentiem – tikai aptuveni 75 procenti kādreiz ritinās garām vienai lappusei – tas nozīmē, ka jūsu panākumiem ir obligāti jānovieto saturs un emuārs meklēšanas rezultātu pirmajā lapā..

Šeit nāk SEO.

SEO skaidrojums

Tātad mums ir kas un kāpēc – parunāsim par to, kā.

Meklētājprogrammas apstrādā neizmērojamus datu apjomus – un, lai arī tie ir labi, apkopojot datus pats, SEO nodrošina, ka tie pareizi novērtē jūsu saturu un attiecīgi to indeksē. Papildus tam, ka meklētājprogrammām var palīdzēt vienkārši novērtēt, ko jūs darāt, SEO palīdz meklētājprogrammām arī novērtēt jūsu satura kvalitāti un vispārējo atbilstību tēmai..

Kas patiesībā ir SEO?

Kas ir SEO?

Vietnē @ahrefs mums patīk @ ViperChill definīcija:

“Tas ir daļēji apgrieztas inženierijas algoritmi un daļēji apgrieztas inženierijas cilvēka raksturs. Tas ir par loģikas un “zarnu” izmantošanu, lai izdarītu to, kas, jūsuprāt, būtu svarīgi, un pēc tam jāpaļaujas uz datiem, lai pareizi veiktu sevi. ”

– Tims Soulo (@timsoulo) 2019. gada 18. jūnijs

Izmantojot SEO paņēmienus, jūs varat būtībā piešķirt meklētājprogrammai savas vietnes piezīmes, izceļot svarīgu informāciju, kas savukārt nodrošina jums labāku vietu meklētājprogrammas rezultātu sarakstā..

Meklētājprogrammu algoritmam ir simtiem gabalu – un, protams, tādas meklētājprogrammas kā Google nenodrošina rokasgrāmatu; tas tikai palīdzētu cilvēkiem pieslēgt internetu ar muļķībām un nepareizu praksi. Tomēr SEO speciālisti pastāvīgi strādā, lai atšifrētu sistēmu un atrastu praksi, kas darbojas, lai uzlabotu satura meklēšanas ierakstu rangu. Daži no tiem ir sarežģītāki nekā citi, un daži jau kādu laiku pastāv, bet citi ir jaunāki par noteikumu grāmatu.

Neatkarīgi no tā, visi attīstās.

Pamata meklētājprogrammu optimizācija

SEO ir vairāk nekā tikai zinātnes priekšmets. Marks Džeksons, Vizion Interactive izpilddirektors, savulaik rakstīja:

Kļūstot radošs, izmantojot SEO, tiek domāts par to, kā mārketinga programma var ietvert sociālo, grafisko dizainu, saišu veidošanu, satura ģenerēšanu un PR, lai virzītos uz kopēju mērķi. Radošums, izmantojot SEO, nozīmē arī vietnes dizaina / koda pārstrukturēšanu, lai uzlabotu lietojamību un pieejamību, vienlaikus saglabājot zīmola vadlīnijas un ievērojot “izskata un izjūtas” prasības, vienlaikus uzlabojot SEO.

Katru dienu mums jābūt radošiem, nosakot, kā vislabāk atlasīt atslēgvārdus, nosakot, kura satura ģenerēšanas metode dod mums vislabākās iespējas iegūt klātbūtni meklētājprogrammās un – pats galvenais – iesaistīt mūsu auditoriju..

Tomēr teikts, ka mums ir maz pamata pamatnostādņu.

Lapu nosaukumi

SEO komiksiSEO komikss

Katrā lappusē ir nosaukums, un meklētājprogrammu zirnekļi tiem piešķir nozīmi jūsu kopsavilkumā. Izmantojiet atbilstošus un atbilstošus atslēgvārdus savos lapu nosaukumos – tas ir SEO plus, ja nosaukums ir atbilstošs faktiskās lapas saturam..

Atslēgas vārdi

Atslēgas vārdi ir oriģināla SEO taktika, kas joprojām ir svarīga šodien, taču ne ar tādu pašu prioritāti kā iepriekšējos algoritmos. Tomēr tie joprojām ir svarīga vispārējās SEO stratēģijas sastāvdaļa. Atslēgas vārdi vai atslēgas frāzes ir viens vārds vai vārdu salikums, kas attiecas uz jūsu satura priekšmetu. Piemēram, ja jūs rakstāt par kucēnu apmācību, “kucēnu apmācība” varētu būt svarīgs jūsu emuāra atslēgvārds. Kā labāko praksi iekļaujiet šo atslēgvārdu vismaz ziņas nosaukumā un saturā. Esiet piesardzīgs un nepārmēriet savu darbu, taču tas ne tikai kaitina lasītājus; tas ir kaitīgi arī meklētājprogrammām.

Saites

Meklētājprogrammas konsekventi pieliek papildu nozīmi atsaucēm uz saitēm no uzticamām vietnēm (jo tas attiecas uz meklēšanas ranga noteikšanu). Svarīgais vārds ir ticams.

Apsveriet viesu izlikšanu citā emuārā vai vietnē, ieskaitot atsauces saiti atpakaļ uz jūsu vietni. Atbilstošu padomu vai informācijas ievietošana kopienas forumos vai sociālo tīklu vietnēs, piemēram, LinkedIn, ir arī veidi, kā novirzīt trafiku uz jūsu emuāru no likumīgām, ticamām vietnēm. Ziniet, ka virziena saites kā taktika attiecas uz kvalitāti, nevis kvantitāti – tāpēc 50 novirzošo saišu iegūšana no novirzīšanas lapām vai mazām vietnēm ar ļoti mazu trafiku vai vēsturi jums neko labu nedos. Tomēr sporādiskas saites no uzticamām vietnēm, kas ir daļa no ziņas, kas sniedz būtisku, vērtīgu informāciju, pozitīvi ietekmēs jūsu rangu.

Enkura teksts

Meklētājprogrammas zirnekļi arī ņem vērā saites uz jūsu faktiskajām lapām, lai noteiktu atbilstību un piemērojamību meklēšanas vienumam. Atkal apsveriet atslēgvārdus * un izmantojiet tos savā labā. Piemēram, ir pareizi sasaistīt tekstu “noklikšķiniet šeit”, taču tas nepalīdzēs jums SEO arēnā. Tā vietā apsveriet iespēju saistīt kontekstuālu tekstu, piemēram, “Iemācieties apmācīt kucēnus”, kas attiecīgajai tēmai nodrošina ne tikai atslēgvārdu, bet arī kontekstu..

* Piezīme: lai izvairītos no sodiem no meklētājprogrammām, vienlaikus neizmantojiet vienus un tos pašus atslēgvārdus vai atslēgas frāzes enkura tekstā.. 

Satura svaigums

Vēl viens svarīgs SEO mīkla ir jūsu emuāra satura svaigums. Nosūtīšana (un esošā satura atjaunināšana) konsekventi palīdz jūsu emuāru atpazīt kā vērtīgāku, cienījamu resursu. Turpretī vietnes ar lielu darbības un ziņu nepilnību bieži tiek uzskatītas par mazāk vērtīgām – un, iespējams, tām ir mazāka trafika un atkārtotu apmeklētāju skaits, lai to pierādītu.

Esiet konsekvents, noderīgs un saistošs.

Analytics

Tur ir daudz bezmaksas analīzes programmu, taču Google Analytics ir viena no populārākajām. Instalējiet to savā vietnē, lai iegūtu vērtīgu ieskatu jūsu satiksmē un apmeklētājos, kā arī lai iegūtu informāciju, kas var uzlabot jūsu meklēšanas klasifikāciju. Viens no analītikas paketes rīkiem parāda, ko meklēja cilvēki, kuri apmeklēja jūsu vietni, izmantojot meklētājprogrammas, un kas viņus noveda uz jūsu vietni. Atkārtoti termini var būt lieliskas atslēgvārdu idejas. Jūs arī iegūsit informāciju par novirzošajām vietnēm, kas var sniegt idejas par to, kur ievietot viesus, vai forumos un vietnēs, kurās jūs varētu iesaistīties un gūt labumu no jau ieinteresētās un atbilstošās auditorijas..

Pārvietojamies tālāk

Pamatu lasīšana ir tikai sākums. Lai gūtu panākumus ar SEO, jums būs jāiemācās un jādara daudz vairāk – viss, sākot no saišu veidošanas līdz satura izstrādei, vietnes optimizēšanai, vietnes arhitektūrai un citur..

Turpinot darbu, šeit ir saraksts ar ieteicamajiem lasījumiem, forumiem, infografikām un emuāriem, lai tos izpētītu un ievērotu. Izklaidējies!

Lasījumi iesācējiem

 • MOZ SEO pamati – ļoti izsmeļošs SEO ceļvedis iesācējiem.
 • Viper Chill WordPress SEO ceļvedis – obligāti jāizlasa WordPress iesācējiem.

Emuāri un vietnes, kas jāievēro

 • SEO By the Sea – meklētājprogrammu modeļu izpēte un citi ārkārtīgi lieliski padomi.
 • SEO raksti par meklētājprogrammu skatīšanos – nozares jaunumi, atjauninājumi un jaunākie pētījumi.
 • Meklētājprogrammu zeme – vecākie meklētājprogrammu emuāri / ziņu vietne.
 • Portent Blog – SEO un interneta mārketings kopumā.
 • Neredzīgais piecu gadu vecumā – interneta mārketinga emuārs, ko veidojis AJ Kohn.

SEO ārpakalpojumi

 • Kā izvēlēties uzticamu SEO aģentūru – gadījumā, ja jūs izmantojat ārpakalpojumus un meklējat aģentūru.

Forumi

 • Tīmekļa pārziņa pasaule / Google sadaļa – šeit es pavadīju lielāko daļu laika savās pirmajās dienās.
 • Melno cepurīšu pasaule – lielākie forumi, kur hardcore / black cepuru SEO piedalās.

Infografika

 • Tehniskais SEO 101 – laba infografika, kas aptver visus svarīgos meklētājprogrammu ranžēšanas faktorus.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me