Darkونه برای دسترسی به وب سایت Dark: مرور وب تاریک ، مرورگر TOR و وب سایت های .Onion

وب جهان گستر ، بسیار شبیه زندگی واقعی ، بسیار عظیم است ، به طوری که شما یک عمر طول می کشد تا اد در.


به این واقعیت پیچیده ، تا زمانی که شما تا نیمه راه انجام شد ، محتوای بسیار بیشتری ایجاد شده و دورد در.

همه این ها به خوبی شناخته شده است, اما چند نفر از شما آگاه هستند که محتویاتی که معمولا در وب مشاهده می کنید, به ندرت سر و صدای کوه یخ های فراوان اطلاعات است?

هشدار: قبل از ادامه ، مهم این است که شما درک کنید که چیزهای زیادی در وب سایت Web Dark Dark Web Darkر Web Web Darkر Web مهم نیست که چه اقدامات احتیاطی داشته باشید ، قادر به بی احترامی به نظر می رسد بسیار بعید است. با مسئولیت خود وارد شوید!

1 دانلود و نصب مرورگر TOR

مرورگر Tor

علیرغم استفاده فعلی آن به عنوان یک مرورگر که اغلب برای دسترسی به بخشهای وب تاریک استفاده می شود, RPT (و همچنین مرورگر وب تاریک) در ابتدا برای کمک به حفاظت از ارتباطات آنلاین اطلاعاتی ایالات متحده, توسعه یافت.

امروزه یکی از معدود راه هایی برای دسترسی به وب سایت های .onion است که در وب سایت Dark Web قرار دارند.

TOR یک نسخه از محبوب مرورگر وب فایرفاکس است که به کاربران امکان می دهد وب را به صورت ناشناس مرور کنند. مرورگر برای جلوگیری از تلاش های کاربر برای انجام کارهایی که ممکن است هویت آنها را نشان دهد ، ماند درد مدر.

در حالی که منتظر است TOR برای دانلود ، وقت خود را برای قرار دادن یک قطعه نوار تاریک بیش از لنا وب کر شما هیچوقت نمیدونید ممکنه چه اتفاقی بیفته.

و همچنین – بررسی ویدیویی معرفی شده توسط TOR.

?

2 در نظر بگیرید برای یک سرویس خصوصی مجازی خصوصی پرداخت کنید

شبکه های خصوصی مجازی (VPN ها) سرورهایی هستند که از طریق آن به اینترنت متصل می شوید. این سرورها منحصر به فرد خود را مخفی می کنند و ممکن است مکان هایی را در بسیاری از نقاط جهان شبیه سازی ک اگر چه TOR هویت شما را ماسک می کند ، مکان شما را پنهان نمی کند.

برای کسانی که قبلاً از سرویس VPN استفاده نکرده اند ، ممکن است با یکی از بهترین ها نیز ثبت نام کنید: ExpressVPN هر چند نگران نباشید زیرا آنها یک دوره 30 روزه بدون ریسک دارند که در طی آن می توانید خدمات آنها رار.

Descriere: ExpressVPN - هنگام مرور Dark Dark از VPN استفاده کنید. هنگام گشت و گذار در Dark Web ک، VPN توصیه می شود. این یک سطح امنیتی اضافی به داده های شما اضافه می کند و مکان شما را مخفی می کند. لطفا از تبلیغ کننده ما پشتیبانی کنید – ExpressVPN و هنگام مرور Dark Web ایمن باشید.

3 DuckDuckGo دوست شما است

مرور وب Dark Web کمی متفاوت است. به یاد داشته باشید که فاز هایی که اغلب در مورد آنها مطرح می شود: "گوگل دوست شما است"? خوب ، گوگل وب سایت های Dark Web را فهرست نمی کند ، بنابراین ، بهترین دوست شما خواهد بود DuckDuckGo ، ک ک را.

4 برای یک آدرس ایمیل ایمن ثبت نام کنید

اکنون که آماده هستید ، وقت آن است که برای یک آدرس ایمیل قابل کشف ثبت نام کنید. Gmail از این سؤال نیست و برای ثبت نام در بسیاری از وبسایتهای .onion به یک آدرس ایمیل نیاز دارید.

در اینجا چند مورد وجود دارد که ممکن است دوست داشته باشید آنها را در نظر بگیرید:

 • ProtonMail
 • TORbox
 • بیت ماموریت
 • Ridică-te
 • للانتوس (خدمات پرداخت شده)
 • Mail2Tor

* توجه داشته باشید که اینها با دامنه .onion نیز همراه هستند که برای دسترسی به آنها باید با استفاده از مرورگر TOR دسترسی پیدا کنید مرورگرهای معمولی مانند Chrome و Firefox کار نمی کنند.

5 موتور جستجوی وب تاریک

.ceapă دامنه ای است که منحصراً در Dark Web استفاده می شود. اینها شبیه به دامنه های معمولی هستند ، اما بدون مرورگر تخصصی مانند TOR قابل دسترسی نیستند.

در اینجا چندین آدرس .ionion نسبتاً بی ضرر وجود دارد که می توانید آنها را امتحان کنید:

 • موتور جستجوی DuckDuckGo
 • کتاب های الکترونیکی

وجود دارد لیست های بزرگ وب سایت های .onion در دسترس است و تنها تلاش کمی برای پیدا کردن آنها می کند. باز هم توجه داشته باشید که می توانید چیزهای عجیب و غریب (و غیرقابل انکار) در وب Dark Web را ببندو.

تصویری از یک وب سایت تاریک. چیزی که شما می توانید در هر زمان در Dark Web مشاهده کنید – وب سایت های متذکره را مشاهده کنید.

چگونه در وب تاریک است؟

به نظر می رسد عجیب و غریب است و آن هیجان ناشناخته و ناشناخته وجود دارد ، اما مانند دریای عمیق تون. همانطور که جو (یا جیل ، به عنوان مثال ممکن است) به طور متوسط ​​اجرا شود ، این است که چگونه وب تاریک را کش

اگرچه چیزهای واقعا عجیب و غریب در وب تاریک وجود دارد که شما به طور معمول نمی بینید و حتی برخی از چیزهای عجیب و غریب حتی در قالب ناشناس (برای شما) وب سایت تاریک جایی برای شما نیست که کورکورانه در مورد آن قضاوت کنید.

چیزهای بسیار بدی هستند و افرادی که در اطراف آن می خوابند ممکن است پیامدهای جدی برای شما ایجاد کنند. این موضوع نه تنها به افراد بد است ، بلکه بر اساس آنچه که انجام می دهید ، احتمال وقوع مشکلات مربوط به ادر.

در صورتی که شما قانع نباشید ، در اینجا نمونه هایی از آنچه که در وب سایت تیره وجود دارد ، می باشد ب

توزیع مواد مخدر

در اوایل سال جاری یک زن و شوهر در ایالات متحده متهم شد برای فروش مواد مخدر تحت فروشنده فروشگاه تاریکز آنها از وب سایت تاریک برای فروش استفاده می کردند فنتانیلنوعی از مواد مخدر است که اغلب به عنوان مواد مرد مرد مرد مدر این جفت ها با وجود استفاده از cryptocurrency ، ش ش ک ک ک ی ک ک و.

اسلحه ، طلا و نقدی

بیش از 35 مردم در نیویورک و کالیفرنیا توسط یک کارگروه آژانس همگانی برای بازداشت دستگیر شدند فروش رار در میان اقلام مورد استفاده بیش از اسلحه 100 ، $ 3,6 $ Indicați 2,000ول نقد و 2.000 de persoane.

آدم ربایی و قاچاق جنسی

یک مرد لهستانی در حال برنامه ریزی بود یک مدل بریتانیا ربوده شده را به فروش برسانید در تاریکی وب. زمانی که برنامه ها به درستی اجرا می شد, وی در ایتالیا دستگیر شد و قربانی وی ادعا کرد که از درآمد بیش از 17 میلیون دلار از فروش زنان ربوده شده در وبسایت تاریک برخوردار است.

راهنمای امنیت تاریک وب

از آنجایی که ما ثابت کرده ایم که چیزهای واقعا وحشتناکی در وب تاریک اتفاق می افتد, بیایید به برخی از راه هایی که می توانید از آنها اجتناب کنید, نگاهی بیندازید, اگر واقعا بر روی trage cu ochiul اصرار دارید;

1- اطمینان حاصل کنید که مرورگر Tor شما به روز است

Tor Browser 9.0a4 در حال حاضر در صفحه دانلود مرورگر آلفا Tor (برای کسانی که میخواهند ویژگیهای جدید را آزمایش دنر.

استفاده از مرورگر Tor برای بازدید از سایتهای .onion ضروری است ، اما هر برنامه ضعف گاه و بیگاه دارد. همیشه از مرورگر Tor خود اطمینان حاصل کنید تا به امروز نگه داشته شد و سعی کنید از آگهی های آسیب پذیری بگذرد.

لینک کانون: ویکی پنهان

2. کیف پول مخفی

دانستن این که تن از چیزهایی که می توانید در اینجا خریداری کنید وجود دارد ، احتمالا می دانید که باید آ ییی س م م م م م م م م م م مکککککککککککککککککک Bit Bit Bit Bit Bit Bit Bit Bit Bit Bit Bit Bit Bit Bit Bit Bit Bit Bit Bit Bit Bit Bit Bit Bit Bit Bit Bit Bit Bit Bit Bit Bit Bit Bit Bit Bit Bit Bit Bit Bitcoins تفاوت بزرگ این است که بیشتر سایت های کیف پول دیجیتال ناشناس نیستند و بسیاری نیز باید با مقررات مالا کیف پنهان … خوب ، پنهان است

لینک کانون: رویای بازار

4. فیس بوک

واقعا عجیب است که بزرگترین پلت فرم رسانه های اجتماعی در جهان ، یک آدرس ایمیل دارد ، اما شما در آیت این بخش از فیس بوک ظاهرا توسط آنها توسعه یافته است تا به کسانی که خواهان یک شبکه اجتماعی ناشناس نستن من کاملا مطمئن نیستم که چگونه "ناشناس" و "اجتماعی" با هم کار می کنند ، اما .onion فیسبوک ادعا می کند که سیاهههای مربوط به فعالیت کاربر را نداشته باشد.

لینک کانون: میزبانی خصوصی

6. خرید بیت کوین در Blockchain

Bitcoins به شما کمک می کند ناشناس باقی بمانید ، پس از آن کاربران بزرگ Tor. پس چرا به این سایت به طور مستقیم از طریق یک پیوند عضو پیوندی دسترسی ندارید؟ چه چیزی باعث می شود این سایت منحصر به فرد تر از برخی دیگر باشد که دارای کک گواهی HTTPS برای آدرس آن است.

لینک کانون: Netpoleaks

8. مشعل

همانطور که گوگل رقبای خود را دارد ، DuckDuckGO را پرداخت می کند (گرچه من آن را دوست دارم!). TORCH یک موتور جستجوی بسیار ساده و مینیمالیستی است که شما می توانید از هر نوع از اردک دوستانه خود را انتدن.

لینک کانون: فروشگاه های تور

10 ExpressVPN

ExpressVPN ک ک س س ب ب VP ا VPN VP س س ط ط د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د د شبکه قوی سرورهای ایمن آن به راحتی فریاد ناشناس بودن را می گیرند و از نسخه های تیره وب سایت خود نیز.

لینک کانون: اجاره یک هکر

12. سیب 4 بیت کوین

همیشه می خواستم آیفون Macbook اما اصرار پرداخت در بیت کوین؟ یک گزینه برای شما نیز وجود دارد ، اما انواع و اشکال مدل ها محدود هستند. تمام گوشی های تلفن همراه کارخانه را قفل می کنند و می توانند در هر نقطه از جهان کار کنند.

لینک کانون: آتش سوزی

14. ProPublica

برای کسانی که به روزنامه نگاری مستقل اعتقاد دارند ، وب سایت تاریک دارای انتشار و نشر نسبتاً منحرر و ProPublica Aplicați برای یسانی است که جرات دارند سوءاستفاده از قدرت ، فساد و انواع دیگر را به چالش بکشند. آنها کاملاً غیر انتفاعی هستند و یک URL پیاز اختصاصی دارند که می توانید با استفاده از مرورگر Tor به آنها دسد.

لینک کانون: بیت ماموریت

16. خدمات ÎNCERCARE

اگر شما به دنبال یک راه امن (؟) برای تجارت در اینترنت هستید ، ترس ندارید ، یزینه هایی برای شما ودو خیلی شبیه نحوه یك وكیل می تواند بودجه را در سپرده ها نگه دارد ، بنابراین سرویس ESCROW شرا را فراهم حتی در بیت کوین معاملات می کند تا همه چیز ناشناس باشد.

تجارت به محتوای قلب شما و همه آنها میپردازند ، هزینه معامله ٪ 1,5 ٪ است. آنها اطمینان حاصل می کنند که قبل از انتشار وجوه خود ، اقلام حمل شده را بازبینی کرده و در صورت موارد مرد مرد مرد مرد مدرد.

لینک کانون: کیف پول وصابی

18. SecureDrop

هر کس به برخی از فضای در وب نیاز دارد و SecureDrop دقیقا همین است. با این حال ، این کمی بیشتر از یک هفته است ، زیرا طراحی شده است که اجازه می دهد سوتفورت ها یک راه بارارا.

جالب توجه است ، این سایت در حال حاضر متعلق به و مدیریت است آزادی بنیاد مطبوعات. تمام داده ها رمزگذاری شده اند و هیچ اتصال شخص ثالث هیچ جایی در روند وجود ندارد. این واقعا کاملا ناشناس است!

لینک کانون: مرکز علمی تخیلی

سوالات متداول در مورد دسترسی به وب تاریک

چه موقع وب تاریک "شروع" کرد?

تاریخچه وب پنهان تقریباً به اندازه تاریخ خود اینترنت قدیمی است. ما هیچ سابقه رسمی از "تاریخ شروع" واقعی پیدا نکردیم اما معتقدیم وب سایت تاریک که می دانیم امروز در سال 2000 با انتشار Freenet.

آیا غیرقانونی بودن در وب عمیق غیرقانونی است؟

سایت های موجود در وب عمیق به سادگی توسط موتورهای جستجو منظم ایندکس نمی شوند. وب سایت عمیق غیرقانونی نیست ، اما ممکن است برخی از سایت ها به فعالیت های غیرقانونی بپردازند. شرکت در آن فعالیتها ممکن است غیرقانونی باشد.

آیا وب تاریک ایمن است؟

تقریباً مانند زندگی واقعی ، همیشه عنصری از خطر به صورت آنلاین وجود دارد و وب تاریک هیچ تفاوتی ندار. ایمنی نسبی است و بهتر است بدون توجه به آنچه انجام می دهید ، محافظت آنلاین خود را افزایش دهید. یکی از راه های انجام این کار استفاده از VPN است که می تواند داده های شما را رمزگذاری کرده و آدرس IP ش ا خ ز بهترین مقاله VPN را در مقاله دیگر خود پیدا کنید.

در تاریکی وب چه کاری می توانید انجام دهید؟

مشابه وب باز ، کلیه فعالیتهایی وجود دارد که می توانید در وب تاریک انجام دهید ، از مشارکت انجمن تا مرار با این حال ، کالاها و خدمات غیرقانونی نیز در وب تاریک موجود است.

Webه چیزی را می توانید در Dark Web خریداری کنید؟

Dark Web بازاری غیرقابل تنظیم است که در آن مردم می توانند تقریباً در هر چیزی بخرند. این موارد شامل سلاح گرم, مواد مخدر غیرقانونی, حیوانات وحشی غیرقانونی, فیلم های وحشتناک, گذرنامه های جعلی, حساب های Netflix اطلاعات کارت اعتباری یا حتی اجاره یک آدمکش است.

آیا می توان در تور ردیابی کرد؟

استفاده از شبکه Tor ردیابی هویت شما را دشوار می کند ، اما غیرممکن نیست. استفاده از یک سرویس حفظ حریم خصوصی اختصاصی مانند موارد امن تر است ExpressVPN.

Dیا DuckDuckGo وب تاریک است؟

DuckDuckGo موتور جستجوگری است که وب سایتهای یونیون را فهرست می کند که منحصر به فرد وب تاریک است. این خود وب تاریک نیست. می توانید از طریق وب تاریک به DuckDuckGo دسترسی پیدا کنید: https://3g2upl4pq6kufc4m.onion/

پسگفتار

اگر شما برخی از موارد را در این مقاله آزمایش کرده اید, در حال حاضر احتمالا متوجه شده اید که آنچه که من به شما داده ام, یک نسخه بسیار محرمانه از چیزی است که واقعا در وب سایت inchis در دسترس است. به طور جدی ، برخی از چیزها غیر قانونی هستند که من حتی آنها را در اینجا نخواهم نوشت.

وب سایت تاریک می تواند یک محل آزادی واقعی باشد. به عنوان مثال ، شما بدون هیچ تردیدی از تعقیب مقامات محلی خود می توانید بدون هیچ مشکلی در مورد چپ س چ چ س س س س س س س س متأسفانه ، آن را با بسیاری از چیزهای خوب ترکیب نمی کند.

لذت بردن از آزادی, اما همیشه به یاد داشته باشید, اگر شما سعی می کنید ناشناس باقی بمانید, اما هنوز هم گرفتار شده اید, شما برای فعالیت های غیر قانونی که در وب سایت Întuneric Web پذیرفته اید متهم خواهید شد. بعد از همه ، آنها حتی صدام حسین را گرفتند ، آیا آنها نبودند؟

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map