Stały przegląd kontaktów: ceny, szablony i porównanie MailChimp

Obecnie jest tak wiele witryn internetowych, że jeśli jesteś sprzedawcą eCommerce lub nawet kimś, kto ma ochotę skontaktować się z nami i podać bezpłatne informacje, prawdopodobnie masz rację. W świecie powiadomień push i agresywnego marketingu umiejętność kontaktowania się za pośrednictwem poczty e-mail ma kluczowe znaczenie. Marketing e-mailowy może być fantastycznym sposobem na zwiększenie ruchu na Twojej stronie, jeśli jest wykonany poprawnie.


Wśród wielu innych narzędzi do marketingu e-mailowego ConstantContact to nazwa, która pojawia się stale (nie ma sensu). Oprócz podstawowej kompetencji w e-mail marketingu, strona rozszerzyła się o inne usługi związane z marketingiem, co jest plusem.

Dzisiaj przyjrzymy się temu, co oferuje Constant Contact i doświadczeniu, którego możesz się spodziewać, jeśli zdecydujesz się spróbować.

Dowiedz się więcej: Zobacz wszystkie szablony e-mail w Constant Contact.

Każdy szablon zawiera wszystkie podstawowe informacje niezbędne do tego, aby wiadomość e-mail była zgodna z większością standardowych przepisów. Obejmuje to podanie fizycznego adresu Twojej firmy, obowiązkowego linku do rezygnacji z subskrypcji, a także niektórych innych przydatnych informacji.

Jeśli masz własne media, takie jak logo lub zastrzeżone zdjęcia, można je przesłać do systemu i wykorzystać również w biuletynach. Masz do 2 GB przestrzeni dyskowej, więc jest mało prawdopodobne, że wkrótce się skończy.

Zaplanuj swoje e-maile do automatycznego wydania.

Po nadaniu nazwy, edycji i usatysfakcjonowaniu z zaprojektowanej kampanii e-mailowej możesz ją zapisać i albo wysłać natychmiast, albo zaplanować późniejszą, automatyczną datę i datę dostawy. Stały kontakt postępuje zgodnie z czasem australijskim zachodnim (AWST), więc będziesz musiał przekonwertować swój czas lokalny, aby poprawnie zaplanować e-maile.

Jedyną niewielką wadą, którą uważałem za ważną, jest to, że nie wydaje się, aby system mógł być skonfigurowany do automatycznego reagowania na odpowiedzi użytkowników. To, co Stały Kontakt uważa za automatyczną odpowiedź, bardziej przypomina efekt wyzwalający, który pojawia się w ustalonym czasie w celu wydania serii e-maili.

3. Sprawdzanie wyników swoich kampanii

Uzyskaj natychmiastowe aktualizacje swoich kampanii marketingowych

Po każdej kampanii możesz zobaczyć jej wyniki w zakładce Raportowanie.

Stały kontakt ma czytelny wykres wyników i zawiera istotne statystyki, takie jak współczynnik klikalności i współczynnik otwarcia. Jeśli zdecydujesz się na integrację Google Analytics, dostępnych będzie więcej informacji. Oprócz wyników pojedynczej kampanii możesz także dopasować swoje wyniki w różnych kampaniach.

4. Aplikacje i integracje ze stałym kontaktem

Na rynku dostępne są setki dodatków

Constant Contact ma otwierającą oczy listę ponad 300 aplikacji i innych modułów, które można zintegrować z kontem głównym. Są to zarówno proste aplikacje do importowania poczty e-mail, takie jak konta Google lub Outlook, jak i praca z Zoho i Azureplus w zakresie zarządzania relacjami z klientami oraz zautomatyzowanego zarządzania potencjalnymi klientami i prognozowania sprzedaży.

Aplikacje są wymienione w witrynie Marketplace, gdzie można je sortować w podobny sposób jak wtyczki WordPress według nazwy, ocen, recenzji, a nawet po ich dodaniu. Te aplikacje oferują niespotykaną dotąd możliwość ogromnego rozszerzenia marketingu e-mailowego.

Mapa cieplna śledzenia kliknięćŁatwa segmentacja użytkownikówMarketing na Facebooku / instragramachZniżka dla organizacji non-profit20 – 30% zniżki20 – 30% zniżkiOdwiedź stały kontaktOdwiedź MailChimp

Historie sukcesów

Przez ostatnią dekadę Vin Bin dowiódł swojej wiedzy, oferując klientom wyrafinowaną różnorodność win, piw rzemieślniczych, alkoholi, serów rzemieślniczych i potraw dla smakoszy. Pomysł Ricka Lombardiego, ten sklep specjalistyczny rozwijał się z siły do ​​siły, dzięki czemu jego pasja stała się kwitnącym biznesem.

Stały kontakt jest jednym z narzędzi, z których korzysta Rick, i uważa, że ​​jest to duża część jego sukcesu. System zaoferował mu niedrogi sposób na budowanie relacji z klientami i doprowadzenie ich do Vin Bin. Rick i wielu innych, takich jak on, wykorzystało marketing e-mailowy, aby wzmocnić swoją działalność i zwiększyć wzrost.

Notatka Jerry’ego Lowa

Używam MailChimp do biuletynu WHSR. Mniej więcej rok temu Constant Contact oferuje mi darmowe konto. Nie przełączyłem się z kilku powodów:

 1. Niższe koszty w dłuższej perspektywie – MailChimp jest 5-10% tańszy niż jego konkurenci.
 2. Jestem zadowolony z konstruktora poczty MailChimp – dlatego nie mam ochoty wypróbowywać innych (po co coś naprawiać, jeśli nie jest zepsute?).
 3. A przede wszystkim wydałem ogromne wysiłki i pieniądze, aby opanować korzystanie z MailChimp i skonfigurować mój obecny system automatyzacji poczty e-mail. Koszt rezygnacji z ważenia pieniędzy, które mogę zaoszczędzić z darmowego konta.

To powiedziawszy, moim zdaniem, Constant Contact z łatwością jest jednym z trzech najlepszych pretendentów w narzędziach e-mail marketingu.

Są jak zaawansowana wersja MailChimp.

Ceny Constant Contact są nieco wyższe, ale dostaniesz to, za co płacisz. Niektóre funkcje marketingowe, takie jak SMS-y, alerty sprzedaży w czasie rzeczywistym, CRM społecznościowy, łatwa segmentacja użytkowników i fakturowanie (których nie można uzyskać w MailChimp), mogą mieć kluczowe znaczenie dla dużych organizacji biznesowych. Na początek polecam przeczytanie historii sukcesu w witrynie Constant Contact, aby dowiedzieć się więcej.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map