بهترین دمات VPN 2020: 10 برتر VPN در مقایسه

انتخاب بهترین مطلوب بهترینها کار ساده ای نیست. بستگی زیادی به آزمایشات گسترده انجام شده دارد ، اما بخش عمده آن نیز به شما بستگی دارد – کاربر. هر کس نیاز خود را با توجه به شرایط مختلف دارد سرویس شبکه خصوصی مجازی (VPN) و دوست دارید یا نه, پیدا کردن مطلبی که بهترین چیز در همه چیز باشد آسان نیست.


به طور کلی, با در نظر گرفتن بسیاری از VPN ها, متوجه شدم که چند نام بزرگ وجود دارد که بارها و بارها به آن ها رسیده است و بسیار در همه رده های کلیدی رتبه بندی شده است. این شامل حریم خصوصی و ناشناس بودن ، سرعت و ثبات ، سطح خدمات مشتری ، ویژگی های فنی و البته ، و ژگ م م م م م م.

مقایسه قیمت گذاری VPN ها و بررسی برنامه ها (به روز شده مارس 2020)

برای تعالی کلی تقریباً در کلیه مقولات ، سه ارائه دهنده VPN وجود دارد که باید در سال 2020 به آن توجه V P Nord Nord.

بهترین قیمتورود به سیستمامتحان رایگان سرورپشتیبانی Netflix پشتیبانی P2P دستگاه ها
3,49 USD / miesiącروز 303000 +5
1,99 USD / miesiącروز 303000 +5
0,83 USD / miesiąc10
2,42 USD / miesiąc5
7,99 USD / miesiącروز 312000 +تا اندازه ایروز 30700 +تا اندازه ایروز 71100 +تا اندازه ای نکاتی مفید برای خریداران VPN

1- NordVPN اکنون در فروش است 70 ٪ تخفیف – برای سفارش اینجا کلیک کنید (30 روز آزمایشی رایگان).

2- چگونه یک VPN انتخاب کنیم؟ –

3- موارد استفاده مختلف برای VPN پیشنهادیمم:

بهترین خدمات VPN 10 از 2020

1 NordVPN

NordVPN - انتخاب برتر VPN ما

طرفداران NordVPN

 • قیمت های طرح بلند مدت معقول
 • قابل اعتماد و ویژگی بسته بندی شده
 • شبکه سرور عظیم

وب سایت: https://www.expressvpn.com/

ExpressVPN یکی از برندهای معتبر و معتبر در تجارت VPN است و در واقع یکی از گزینه های برتر ما است. مستقر در جزایر ویرجین انگلیس ، خدمات آنها قابل اعتماد ، ایمن و پایدار است.

میزبانی بیش از سرورهای 3000 در کشورهای 94 در سراسر جهان ، شبکه وسیع آن کاربران را از تقریبا هر س س ت س س س س س فهرستی از قابلیت های آن ارائه شده است طولانی و متمایز, از جمله رمزگذاری بالا, دسترسی به محتوا در محدود خدمات جغرافیایی مانند i straty و iPlayer بی بی سی و پشتیبانی از به اشتراک گذاری فایل P2P.

البته ، یک تن اضافی وجود دارد که با سرویس ارائه می شود که شماره ی یکی از این لیست هاست.

قیمت ها از 8.32 دلار در هر ماه به بعد شروع می شود که متأسفانه در سطح بالایی قرار دارد.

در مورد بررسی ExpressVPN بیشتر بدانید.

مضرات ExpressVPN

 • .ران

ExpressVPN تست سرعت

Łączność z siecią 83 Mb / s Szybkość transmisji z ExpressVPN. این در مورد چند VPN چندان هم نیست.

نتیجه تست سرعت از سرور ایالات متحده.

نرخ پینگ از سرور سنگاپور نشان می دهد 11 ms ، که به عنوان کیفیت خوب در نظر گرفته می شود.

نتیجه تست سرعت از سرور سنگاپور.

P2P Tor Torrenting

سرعت برای تورنتینگ صاف بود. فکر می کنم ترافیک P2P قادر به به دست آوردن سرعت بهتر از حد معمول است.

3 Surfshark

Surfshark VPN

Surfرفداران Surfshark

 • قیمت گذاری سخت
 • سریع و پایدار
 • امنیت بالا
 • شهرت خوب

وب سایت: https://torguard.net/

این اسم شاید برای خیلی از شما خیلی آشنا نباشد ، اما من احتمالاً به همان اندازه که الان احساس می کنید کعب W tej chwili TorGuard działa w sieci TorGuard w sieci, a także w sieci VPN w sieci VPN i sieci VPN..

با این حال گزینه های چندگانه ای که در سرویس به آن اضافه شده است به همراه سرعت اتصال قابل توجه ه ر ر ر توانایی تنظیم سطوح رمزنگاری ممکن است به نظر یک ایده عالی نرسد ، اما به کاربران اجازه می دهد ک ا م م م ا ا ا.

TorGuard zapewnia dostęp do Internetu i usługi WireGuard w sieci WireGuard, dzięki czemu można korzystać z sieci VPN i sieci VPN..

قیمت ها با قیمت پایین 4.99 در هر ماه شروع می شوند.

در این بررسی درباره TorGuard VPN بیشتر بدانید.

منفی از TorGuard

 • رابط کاربری به کمی مورد نیاز است
 • قیمت کمی بالاتر است

5 najszybszych VPN

Najszybszy VPN

مزایای FastestVPN

 • سرعت های شدید
 • طرح های بلند مدت ارزان قیمت
 • خط مشی ورود به سیستم
 • در دسترس بودن و سرعت بالا

مزایای PrivateInternetAccess

 • شبکه سرور عظیم
 • ادغام اضافی مانند adblocker و anti-malware
 • پروکسی SOCKS5 گنجانده شده است
 • عالی برای جریان رسانه ای

مزایای هات اسپات شیلد

 • اختصاصی ، پشتیبانی فنی 24/7 زنده است
 • حریم خصوصی کامل از trackery
 • دوره تضمین پرداخت پول بسیار طولانی است

Pureرفداران PureVPN

 • سرورهای آماده ازن
 • سرور اختصاصی P2P
 • سرورها برای جریان بهینه سازی شده اند

مزایای VyprVPN

 • واقع در سوئیس
 • دسترسی کامل به Netflix و سایر محتویات محدود شده
 • هیچ سرور شخص ثالث وجود ندارد
 • آسان برای استفاده از برنامه

طرفداران IPVanish

 • سازگار با TOR
 • دسترسی به هزینه های VOIP پایین تر را دریافت کنید
 • مانع بازرسی بسته های عمیق

VPN توصیه شده برای بهترین ناشناس:

 • NordVPN – این شرکت VPN که در پاناما مستقر است ، تحت صلاحیت اینک.
 • Surfshark – Surfshark کلیه کارتهای اعتباری اصلی را برای پرداخت (VISA ، Master ، AMEX ، Discover) می پذیرد و گزینه های مختلفپپپد.

ویژگی VPN کلید # 2- امنیت

از پروتکل های رمزگذاری گرفته تا ویژگی های امنیتی نرم افزار مشتری ساخته شده است ، VPN ها امروزه امنیت ر ط ا ر ر ر ر ر. ، البته مهمترین آن امنیت و یکپارچگی ارتباطی است که بین شما و اینترنت برقرار است.

یک ویژگی دیگر که بسیاری از ارائه دهندگان سرویس VPN ارائه می دهند ، یک سوئیچ کشتن است. این بدان معنی است که هر زمان که ارتباط بین دستگاه شما و سرور VPN به هر دلیلی شکسته یا از دست رفته باشد, سرویس گیرنده VPN همه داده ها را از بیرون رفتن یا ورود به دستگاه شما متوقف می کند.

سایه اندازی

VPN zapewnia dostęp do Internetu i sieci VPN. ارائه دهندگان خدمات VPN همچنین این را می دانند و یک ویژگی به نام Stealthing ، Ghosting یا VPN Obfuscation را معرفی کرده ن ط ط ت ح ح ح ح ح ح ح ح ح ح VPNت این کمک می کند تا سیستم هایی را که به طور فعال برای کاربران VPN جستجو می کنند اشتباه بگیرند.

VPN دو

بعضی از VPN ها به اندازه کافی طول می کشد تا به مشتریان خود هویت خود را پنهان کنند و با یک ویژگی به نام VPN دو نفره یا چند هاپ این بدان معناست که شما به یک سرور VPN وصل می شوید و اتصال از طریق سرور VPN دیگری قبل از برخورد به اینترنت هدایت می شود. گذشته از مسیریابی ، رمزگذاری نیز دو برابر شده و یک لایه امنیتی اضافی را اضافه می کند.

ویژگی دوتایی VPN ارائه شده توسط NordVPN.NordVPN از رمزنگاری مضاعف برای اطمینان از حفظ حریم خصوصی و امنیت سطح بالا (اطلاعات بیشتر در ما استفاده س N N N ک ک ک ک.

گذشته از این ، ویژگی های اضافی به بسیاری از سرویس های VPN در همه زمان ها نظیر اسکن بدافزار ، مسدود ک دن غ در حالی که همه اینها مفید هستند ، هرگز هدف اصلی را فراموش نکنید – اتصال خود را امن و ناشناس نگه دارد.

VPN برای بهترین سرعت توصیه می شود:

 • ExpressVPN – میزبانی بیش از 3.000 سرور در 94 کشور در سراسر جهان ، شبکه گسترده آن تقریباً از هر کشور دسترسی به ک و و گ گ گ گ گ.

ExpressVPN سرعت آزمون

تست سرعت ExpressVPN - ExpressVPN یکی از سه VPN برتر است.نتیجه آزمایش ExpressVPN از سرور آسیا. گینگ = 11 ms ، دانلود = 95.05 مگابیت در ثانیه ، آپلود = 114.20 مگابیت در ثانیه (بررسی کامل ExpressVPN را ببینید).تست سرعت شبکه ExpressVPN - ExpressVPN یکی از سه VPN برتر است.نتیجه آزمایش ExpressVPN از سرور استرالیا. گینگ = 105 ms ، دانلود = 89.55 مگابیت در ثانیه ، آپلود = 38,76 مگابیت در ثانیه.

ویژگی شماره اصلی اصلی VPN شماره 4 – کلاهبرداری محل سکونت

به یاد داشته باشید که همیشه در مورد سرعت نیست ، بلکه در دسترس بودن است. اگر می خواهید محتوای ایالات متحده Netflix jest dostępny na platformie Netflix i działa w sieci VPN. به همین ترتیب ، در انگلستان اگر به دنبال پخش محتوای iBBC هستید.

اگر شما در کشورهایی هستید که سانسور اینترنت را به شدت انجام می دهید یا به یکی از آنها سفر می کنید, مانند چین, مطمئن شوید که یک سرویس VPN را انتخاب می کنید که در کنار بلوک ها مناسب است. این امر به ویژه در چین مشکل است زیرا تقریبا همه چیز یر اینترنت سانسور می شود و تمام سرویس هایه.

برای غلبه بر این ، برخی از شرکت های VPN از انسداد سرور استفاده می کنند که می تواند در دور زدن بری ح و ح این تضمین می کند که VPN شما در کشورهایی با سانسور شدید کار می کند.

VPNدمات VPN دوستانه P2P

 • TorGuard – بهترین سرعت سیاههها ، ارزش بسیار خوبی دارند ، و توسط بسیاری از سرویس دهنده ها می توانید از طریق ته.

ویژگی شماره 6 کلیدی VPN – خدمات به مشتری

Dowiedz się więcej na stronie TorGuard - TorGuard na stronie VPN w sieci 4 dni temu.TorGuard – یکی از بهترین خدمات VPN پشتیبانی شده, یک انجمن فعال را برای پشتیبانی از کاربران خود اجرا می کند (اطلاعات بیشتر در این زمینه را کسب کنید بررسی TorGuard تیموتی).

همانطور که با هر صنعت ، انجمن VPN دارای سگ های برتر و سگ های کم در خدمات مشتری هستند. من نمی خواهم نامی که آنها در اینجا هستند ، اما اطمینان دارم که من آنها را در این بررسی در بررسی VPN فر.

نکته ای که من باید بر آن تأکید کنم این است که برای خدماتی که به اندازه VPN از نظر فنی فنی باشد, هیچ عذر و شکی برای شرکتی که در این زمینه تخصص دارد ارائه نکرده است که پشتیبانی مشتری خوبی را ارائه دهد. لازم است. اگر در حال ثبت نام برای سرویس VPN هستید ، حتماً برخی از بررسی ها را طی کنید تا ببینید که چگونه ههه.

اینکه برخی به سیستم فروش بلیط متکی هستند ، به اندازه بافی بد است ، اما ممکن است به سادگی سن خود ه د د ش ش آیا می توانید تصور کنید که در خانه نشسته اید و ناامید می شوید زیرا هر ایمیلی بعد از یک یا دو روز به شما باز می گردد – به یاد داشته باشید که هزینه استفاده از خدمات آنها را پرداخت می کنید.

کرا یک VPN Lifetime Dowiedz się więcej na temat sieci VPN

برخی از ارائه دهندگان خدمات VPN این مفهوم را دارند که "معامله مادام العمر" را بر روی خدمات خود ارائه دهند. در حالی که این ممکن است برای کسانی که تصور می کنند یک VPN با طول عمر ممکن است 100 دلار باشد ، دزدی ه د ا 100 ک.

VPN zapewnia dostęp do Internetu i Internetu. اگر آنها می خواهند یک بار پول شما را بگیرند و طول عمر خود را به شما بدهند – چه اتفاقی می افتد و ت م م م م م م م م

به عنوان یک طرح پونزی فکر کنید ، جایی که خدمات جدید شما با استفاده از خدمات ثبت نام جدید در این ب. وقتی این طرح برای حمایت از بودجه جدید بسیار سنگین می شود ، به هم می خورد. در طرح های پونزی مالی که منجر به ضرر مالی خواهد شد.

در یک VPN آشکار نیست. ممکن است بدون خارج شدن خدمات ، علائم را متوجه شوید. سرعت آهسته تر ، مشکل در اتصال و بدتر از همه – نقاط ضعف امنیتی بالقوه ناشی از سرویس و پشتیبانی ناکاف.

از طرف دیگر ، ارائه دهنده خدمات ممکن است با فروش داده های شما سود خود را یارانه دهد ، که حتی ز ا م م مام بنابراین قبل از اینکه کارت اعتباری خود را برای یک برنامه عمر پایین بکشید ، به خطر بالقوه ای که م م و و هیچ کس توانایی پرداخت خدمات را به صورت رایگان ندارد.

استفاده از موارد VPN – VPNرا باید VPN را در نظر بگیرید؟

1. VPN برتر برای مشاغل

VPN پیشنهادی برای دانشجویان: NordVPN (15 ٪ تخفیف دانشجویی)

همه ما به عنوان دانش آموز در آنجا بوده ایم. همیشه به پول نقد کوتاه و دچار مشکل شوید. به لطف انفجار رسانه های دیجیتالی و اجتماعی ، امنیت و حفظ حریم خصوصی در اینترنت به یک نیاز فوری د ا ر آ آ آ آ.

اگرچه در اکثر موارد دانش آموزان صرفا ارزانترین خدمات را انتخاب می کنند, چرا وقتی یک دلار بیشتر هزینه می کنید, می توانید یکی از بهترین VPN های بازار را بخرید. NordVPN متناسب با این دسته از قیمت ها و قیمت ها کنار می رود ، مجموعه ای از ویژگی های اضافی.

برنامه های تلفن همراه و برنامه های افزودنی مرورگر آنها همچنین آنها را برای دانشجویان در حال حرکت ایده آل می کند و این امکان را برای کار امن در لپ تاپ ها و تلفن های هوشمند خود در هر جای دانشگاه فراهم می کند.

3. ارزانترین VPN سرویس

VPN برای رفع انسداد توصیه می شود: ExpressVPN, NordVPN

برخی از سرویس های پخش رسانه ای به دلیل عوامل مختلف مانند قوانین خاص کشور ، قوانین سانسور یا و م ر و و، این شامل iPlayer بی بی سی و Netflix بکشد. برای اطمینان از این ، یک سرویس VPN کمک می کند اما نه تنها هر VPN انجام خواهد شد.

بعضی از VPN ها در آن بهتر از دیگران هستند ، زیرا اکثریت به سادگی در مکان های سرور متکی هستند. بهترین ها به طور فعال IP های سرور را مرتب می کنند و فعالیت های سفیدی را بر روی IP های قبلا ممنوع ده در حقیقت ، برخی از VPN ها می دانند که نمی توانند از Netflix پشتیبانی کنند و صادقانه بگویند که آ29.

ExpressVPN i NordVPN jest dostępny dla wszystkich użytkowników. سرعت آن به راحتی می تواند از فیلم های HD تأمین شود و Netflix به طور قطع در صدر لیست افراد "می خواهد" قرار دارد.

5. VPN برای کاربران Android

VPN پیشنهادی برای تورنت: ExpressVPN, TorGuard

برخی از شما ممکن است شنیده باشید که VPN ها اشتراک گذاری فایل P2P (تورنت) را سریعتر می کنند ، اما کاملاً س. واقعیت این است که در بعضی از کشورها تورنت در بعضی از کشورها ممکن است شما را به مجازات مجازات و مجازات محکوم کند, در صورتی که به دلیل گرفتن مواد اشتباه گرفتار شوید.

در بسیاری موارد, ارائه دهندگان خدمات اینترنت نیز وجود دارند که از ادعا می کنند که سهامداران فایل P2P بیشتر از پهنای باند موجود را می خورند, از تورنت غافل می شوند. این اغلب منجر به پرتاب شدن و کاهش سرعت کاربران P2P می شود.

یک VPN خوب – مانند TorGuard ، به شما کمک می کند تا توسط این ISP ها از طریق تورنت ضربه بزنید. در حقیقت ، هنگام استفاده از VPN برای استفاده از دریچه گاز ، ISP شما حتی نمی داند که مشکوک هستید.

7. VPN برای آزادی دیجیتال

افشای درآمد

ما از این لینک ها در این مقاله استفاده می کنیم. WHSR از شرکت های ذکر شده در این مقاله هزینه ارجاع دریافت می کند. نظرات ما براساس تجربه واقعی و اطلاعات سرور واقعی است.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map