Emuāru veidošana manekeniem: kā sākt veiksmīgu emuāru 2020. gadā

Vai esat kādreiz gribējis izveidot savu emuāru? Vai arī jums jau ir emuārs, kurā neesat pārliecināts, kā pāriet uz nākamo līmeni?


Ja atbilde ir “jā”, šī ir tā vieta, kur būt.

Contents

Šajā emuāru veidošanas rokasgrāmatā jūs uzzināsit:

  Kāpēc šī emuāru veidošanas rokasgrāmata? Mazliet par sevi

  Es 2008. gadā nodibināju Web hostinga noslēpumus (WHSR), un daļēji pateicoties tam, ka emuāru kopiena ir ļoti atzinīgi novērtējusi, mēs esam kļuvuši spēcīgi. Kopš tā laika WHSR ir kļuvusi par vienu no vadošajām tīkla vietnēm tīmekļa mitināšanas konsultāciju jomā, un es zīmolu esmu piesaistījis dažām spēcīgākajām mūsdienu emuāru veidošanas balsīm – viņi visi ir devuši savu ieguldījumu šajā grāmatā un vietnē, padarot tas ir tiešais resurss ikvienam, kurš sāk pašpietiekamu blogošanas maršrutu.

  Izmantojot šo bezjēdzīgo ceļvedi, es jums sniegšu dažus no ātrākajiem, viegli saprotamiem un, pats galvenais, efektīviem risinājumiem jūsu emuāru veidošanas problēmām – kas balstīti uz manu pieredzi un cilvēku prātiem, kuriem patīk tas, ko viņi dara.

  Mana problogger autora profila lapaMana autora profila lapa vietnē Problogger.net – es laikposmā no 2015. līdz 2018. gadam regulāri publicējos vairākās augsta profila emuāru veidotāju rokasgrāmatu vietnēs.

  1. nodaļa. Emuāra iestatīšana no nulles

  Ir viegli un lēti sākt emuāru izveidi 2020. gadā.

  Populārākā emuāru veidošanas programmatūra WordPress.org ir bezmaksas. Profesionāli izstrādātas WordPress tēmas un spraudņi ir bez maksas. Un burtiski ir miljoniem bezmaksas mācību materiālu, lai jūs varētu sākt (ieskaitot šo). Vienīgās izmaksas, kas saistītas ar emuāra izveidi, ir nauda, ​​ko maksājat par tīmekļa mitinātāju un domēna vārdu.

  Protams, tas vēlāk varētu kļūt ļoti sarežģīts; bet vispārīgi runājot, emuāru veidošana ir piemērota ikvienam, kam ir dators ar interneta savienojumu. Faktiski jūs faktiski varat izveidot emuāru un sākt to darboties nākamo 20 minūšu laikā. Turpmākajās darbībās minētās darbības ir tieši tādas, kā sākumā izveidoju savus emuārus.

  Būtībā viss, kas jums jādara, ir:

  1. Atlasiet labu tīmekļa mitinātāju un domēna vārdu
  2. Norādiet sava domēna DNS uz savu tīmekļa mitinātāju
  3. Instalējiet WordPress savā jaunajā tīmekļa mitinātājā (ļoti viegli, izmantojot automātisko instalēšanas programmu).
  4. Piesakieties savā WordPress un publicējiet savu pirmo ziņu.
  5. Un… tas arī viss.

  Izklausās viegli? Jūs derējat!

  Es jums došu tālāk norādītās darbības. Jūtieties brīvi, ja jūs jau zināt, kā izveidot savu emuāru.

  1. Atlasiet labu tīmekļa mitinātāju un domēna vārdu

  Lai izveidotu pats mitinātu emuāru, vispirms būs nepieciešams domēna vārds un tīmekļa mitināšanas konts.

  Jūsu domēns ir jūsu emuāra nosaukums. Tas nav kaut kas fizisks, ko jūs varat pieskarties vai redzēt; bet tikai rakstzīmju virkne, kas piešķir jūsu vietnei identitāti, piemēram, grāmatas nosaukums vai vieta. Jūsu domēns “stāsta” apmeklētājiem, kāda veida emuārus viņi apmeklē.

  Tīmekļa mitināšana, no otras puses, ir vieta, kur jūs glabājat savu emuāru saturu – vārdus, emuāra motīvus, attēlus, video un tā tālāk..

  Domēna vārdi – kur reģistrēties?

  Izmantojot domēna reģistrētāju, varat izvēlēties un reģistrēt savus domēna vārdus. GoDaddy, NameCheap, Hover un Domain.com ir vieni no populārākajiem reģistratoriem tirgū.

  Ņemiet vērā, ka ir svarīgi domēna reģistrāciju atdalīt no jūsu tīmekļa mitinātāja. Tas, ka jūsu tīmekļa mitinātājs piedāvā bezmaksas domēnu, nenozīmē, ka jums vajadzētu ļaut mitināšanas uzņēmumam kontrolēt jūsu domēna reģistrāciju. Personīgi es izmantoju NameCheap, lai pārvaldītu domēna reģistrāciju; bet visiem citiem cienījamiem domēnu reģistratoriem vajadzētu būt labi. To darot, es jebkurā laikā varu mainīt sava domēna DNS un izvairīties no bloķēšanas ar vienu noteiktu tīmekļa resursdatoru. Es ļoti iesaku jums rīkoties tāpat kā jūsu pašu aizsardzībai.

  Web mitināšana – kur mitināt savu emuāru?

  Kas attiecas uz tīmekļa mitināšanu, apskatiet manus labākos tīmekļa mitināšanas ierakstus un mitināšanas pārskatu indeksu.

  Iesācējiem iesaku sākt mazo ar kopīgu tīmekļa mitinātāju.

  Dalītajā mitināšanā – lai gan mitināšanas resursi ir mazāki salīdzinājumā ar citiem (VPS, mākonis utt.), Jums būs nepieciešams mazāks budžets (bieži vien <USD 5 mēnesī (reģistrējoties) un tehnisko zināšanu sākums. Izvēloties savam emuāram tīmekļa mitinātāju, šie ir pieci apsvēruma faktori:

  1. Uzticamība – Jūsu emuāram jābūt stabilam un pieejamam tiešsaistē 24×7.
  2. Ātrums – Jums ir nepieciešams resursdators, kas ātri ielādējas, jo ātrums ietekmē lietotāju pieredzi un meklēšanas rangu.
  3. Cenu noteikšana – mitināšana ar <USD 5 mēnesī ir labs sākums, šajā posmā jums nav nepieciešams premium pakalpojums.
  4. Istaba augt – Pieaugot emuāram, jums būs nepieciešami mitināšanas jauninājumi (papildu funkcijas, lielāka servera jauda utt.).
  5. Atbalsts – Internets pastāvīgi mainās, vienmēr ir labi, ja ir kāds, kurš atbalsta jūs tehniskajā pusē.

  Ieteicamais emuāru izvietojums iesācējiem

  1. InMotion hostings

  Sāciet emuāru, izmantojot InMotion HostingUzņemiet divus emuārus InMotion Hosting par USD 3,99 mēnesī.

  Apmeklējiet vietni: https://www.hostinger.com/

  Hostinger ir viens no lētākajiem tīmekļa mitinātājiem, it īpaši medusmēneša reģistrēšanās laikā. Neskatoties uz to, ka Hostinger ir budžeta hostinga uzņēmums, tas piedāvā daudz papildu hostinga funkciju, kas ir piemērotas emuāru autoriem.

  3. Vietne

  sāciet emuāru, izmantojot vietni SiteGroundVietne Ground maksā 3,95 USD mēnesī par viena emuāra mitināšanu.

  Pro padoms: Tikai tāpēc, ka tīmekļa mitinātājs ir populārs, nenozīmē, ka tas ir vislabākais jūsu emuāram. Pirms lēmuma pieņemšanas uzmanīgi apskatiet mitināšanas veiktspēju un rūpīgi pārskatiet to.

  2. Norādiet domēna DNS uz savu tīmekļa mitinātāju

  Pēc tam jums būs jāatjaunina DNS ieraksts domēna vārdu reģistratūrā (kur reģistrējāt savu domēnu 1. darbībā), lai norādītu uz jūsu tīmekļa mitinātāja serveriem (InMotion Hostings, Hostinger vai SiteGround).

  DNS apzīmē domēna vārdu sistēmu, un to izmanto, lai jebkuru ienākošo lietotāju virzītu uz servera IP adresi. Tātad, kad lietotājs ieiet “WebHostingSecretRevealed.net”, DNS ieraksti atnest manas tīmekļa resursdatora IP adresi un apkalpot manu vietni lietotājam.

  Norādot domēna vārdu serverusPiemērs: vietnes norādīšana uz InMotion Hostinga serveriem vietnē GoDaddy.

  Šeit ir detalizētas instrukcijas par emuāra DNS atjaunināšanu vietnē GoDaddy vai Namecheap.

  3. Instalējiet WordPress savā tīmekļa mitinātājā

  Lai sāktu blogošanu, izmantojot WordPress, jums vispirms būs jāinstalē sistēma savā tīmekļa resursdatorā. To var izdarīt manuāli vai automātiski, izmantojot instalēšanas lietotni ar vienu klikšķi. Abas metodes ir diezgan vienkāršas, un to var viegli izdarīt.

  WordPress manuālā instalēšana

  Īsā skatījumā ir jāveic tālāk norādītās darbības.

  1. Lejupielādējiet un izsaiņojiet WordPress pakotni vietējā datorā.
  2. Izveidojiet WordPress datu bāzi savā tīmekļa serverī, kā arī MySQL lietotājam, kuram ir visas tiesības tai piekļūt un to modificēt..
  3. Pārdēvējiet failu wp-config-sample.php uz wp-config.php.
  4. Teksta redaktorā (notepad) atveriet wp-config.php un aizpildiet datu bāzes datus.
  5. Ievietojiet WordPress failus vēlamajā vietā savā tīmekļa serverī.
  6. Palaidiet WordPress instalēšanas skriptu, tīmekļa pārlūkā piekļūstot wp-admin / install.php. Ja sakņu direktorijā esat instalējis WordPress, jums vajadzētu apmeklēt: http://example.com/wp-admin/install.php; ja, piemēram, esat instalējis WordPress savā apakšdirektorijā, ko sauc par emuāru, jums vajadzētu apmeklēt: http://example.com/blog/wp-admin/install.php
  7. Un jūs esat izdarīts.

  WordPress instalēšana ar vienu klikšķi

  Mūsdienās vairums emuāru autoru savu WordPress neinstalē manuāli.

  Izmantojot viena klikšķa instalēšanas pakalpojumus, piemēram, Softaculous un Mojo Market Place (atkarīgs no tā, kuru tīmekļa mitinātāju izmantojat), instalēšanas process notiek ļoti vienkārši un to var veikt tikai ar dažiem vienkāršiem klikšķiem..

  Jūsu atsaucei šie attēli parāda, kur Hostinger informācijas panelī var atrast automātiskās instalēšanas funkciju. Lai instalētu WordPress, vienkārši noklikšķiniet uz apļveida ikonas un izpildiet manekena necaurlaidīgas instrukcijas – jūsu WordPress sistēmai vajadzētu būt darbībai un darboties mazāk nekā 5 minūtēs.

  Hostinger WordPress autoinstalētājsPiemērs: WordPress savā tīmekļa resursdatorā var instalēt tikai ar dažiem klikšķiem, izmantojot Hostinger Auto Installer (apmeklējiet Hostinger šeit).

  Dažādos tīmekļa mitinātājos lietas var izskatīties atšķirīgi, taču process būtībā ir vienāds. Neuztraucieties, ja nelietojat vienu no šiem saimniekiem, kurus šeit rādu.

  Kāpēc WordPress?

  Personīgi es domāju, ka WordPress ir labākā emuāru veidošanas platforma iesācējiem. Balstoties uz Built With statistiku, vairāk nekā 95% emuāru Amerikas Savienotajās Valstīs ir veidoti, izmantojot WordPress. Kopumā WordPress darbojas gandrīz 27 miljardi emuāru.

  4. Atrodiet savu WordPress administratora lapu un pieteikšanos

  Kad WordPress sistēma būs instalēta, jums tiks parādīts URL, lai pieteiktos savā WordPress administratora lapā. Vairumā gadījumu URL būs kaut kas līdzīgs šim (atkarīgs no mapes, kurā instalējāt WordPress):

  http://www.exampleblog.com/wp-admin

  izveidot jaunu emuāruJauna bloga ieraksta izveidošana jaunajā WordPress Gutenberg.

  Jaunākā WordPress versija šajā rakstīšanas laikā ir versija 5.3.2 – pēc noklusējuma jūs kā teksta redaktoru izmantosit WordPress Gutenberg. Gūtenbergs WordPress platformai piešķir daudz elastības. Tas ir īpaši noderīgi iesācējiem, jo ​​daudzām lietām, piemēram, fona krāsu iestatīšanai un vairāk, vairs nav nepieciešama kodēšana. Bloku sistēma palīdz arī rakstu izkārtojuma pārvaldībā.

  Lai rakstītu un publicētu jaunu ziņu, dodieties uz kreiso sānjoslu un noklikšķiniet uz Ziņas. > “Pievienot jaunu”, un jūs tiksit novirzīts uz rakstīšanas ekrānu. Noklikšķiniet uz Priekšskatījums, lai priekšskatītu, kā lietas izskatās priekšpusē (ko redzēs jūsu lasītāji), pēc tam, kad ziņa būs pabeigta, noklikšķiniet uz Publicēt..

  Hola! Tagad esat publicējis savu pirmo emuāra ziņu.

  Apmeklējums: WordPress motīvu katalogs

  Šeit varat iegūt visas bezmaksas WordPress tēmas. Motīvi, kas uzskaitīti šajā direktorijā, atbilst ļoti stingriem WordPress izstrādātāju standartiem, tāpēc, manuprāt, šī ir labākā vieta, kur iegūt bezmaksas, bez kļūdām balstītus tēmu noformējumus.

  2. Apmaksāts WordPress motīvu klubs

  Vēl viens veids, kā iegūt augstas kvalitātes maksas tēmas, ir abonēt WordPress tematiskos klubus.

  Ja šī ir pirmā reize, kad dzirdējāt par tematiskajiem klubiem, lūk, kā tas darbojas: Jūs maksājat noteiktu summu par iestāšanos klubā un jūs saņemat dažādus klubos piedāvātus dizainus. Motīvu klubā piedāvātās motīvi parasti tiek profesionāli izstrādāti un regulāri atjaunināti.

  Eleganti motīvi, Studio Press un Artisan motīvi ir trīs WordPress motīvu klubi, kurus es iesaku.

  Tur ir daudz vairāk citu – daži klubi pat rūpējas par noteiktu nozari, piemēram, realtors vai skolas; bet šajā rakstā mēs apskatīsim tikai trīs.

  Elegants motīvi

  WordPress maksas tematiskais klubsElegantu motīvu paraugi – vairāk nekā 80 WordPress motīvu, .

  Apmeklējiet vietni StudioPress.com. Cena: 129,95 USD / tēma vai 499,95 USD / mūžs

  Ja esat ilgstošs WordPress lietotājs, iespējams, esat dzirdējis par StudioPress. Tas ir populārs ar savu Genesis Framework, minimālisma un SEO draudzīgo WordPress ietvaru visām StudioPress tēmām.

  StudioPress piedāvā elastīgu cenu noteikšanu, pamatojoties uz jūsu vajadzībām. Genesis ietvars ar bērnu tēmu ir pieejams par vienreizēju samaksu 59,99 USD. Piemaksu tēma, kurā iekļauts Genesis ietvars, katra maksāja 99 USD. Ja vēlaties piekļūt visām tēmām, varat samaksāt 499 USD.

  Artisan motīvi

  gatavas vietnesGatavās vietnes, kuras piedāvā Artisan Themes.

  Uzzināt vairāk: Šeit ir aprakstītas vairākas citas vienkāršas lietas, kuras varat darīt, lai aizsargātu savu WordPress emuāru

  Spraudņi, lai nodrošinātu labāku emuāra darbību

  W3 kopējais kešatmiņas WordPress spraudnis

  Runājot par emuāru veiktspējas optimizāciju, W3 kopējā kešatmiņa un Swift Performance ir vispopulārākās iespējas.

  Divi citi veiktspējas spraudņi, kuros jums vajadzētu arī izpētīt, ir Cloud Flare un WP Super Cache. Cloud Flare ir bezmaksas spraudnis, ko nodrošina CDN uzņēmums Cloud Flare; savukārt WP Super Cache izstrādā Donncha un Automattic, uzņēmums, kas tagad izstrādā un pārvalda WordPress.

  Kešatmiņas spraudnis ir obligāts mūsdienu emuāru veidošanas pasaulē – tas ievērojami uzlabo lietotāju pieredzi, palielinot servera veiktspēju, samazinot lejupielādei nepieciešamo laiku un palielinot lapas ielādes ātrumu.

  Ja jūsu emuārā ir daudz attēlu – apsveriet iespēju pievienot EWWW Image Optimizer. Tas ir viena klikšķa attēlu optimizētājs, kas spēj optimizēt attēlu failus jūsu bibliotēkā. Tam ir arī automātiska attēlu saspiešanas funkcija, lai samazinātu attēlu lielumu, tos augšupielādējot. Optimizējot attēlus, jūs varat samazināt lapas ielādes laiku un panākt ātrāku vietnes darbību.

  Uzzināt vairāk: SEO 101 pirmo reizi blogeriem

  Gūtenberga bloku spraudnis

  Pielāgoti Gūtenberga bloki

  Ieviešot Gūtenberga redaktoru WordPress 5.0, emuāru autori tagad var izveidot saturu, izmantojot bloku balstītu redaktoru. Pēc noklusējuma WordPress piedāvā pamata satura bloku komplektu, piemēram, rindkopu, attēlu, pogu aicinājumam uz darbību, īskodu utt. Pievienojot Gūtenberga bloķēšanas spraudņus, jūs savam emuāram pievienojat saistošākus elementus (piemēram – FAQ, akordeons, autora profils, karuselis, klikšķi uz tweets, GIF bloki utt.).

  Stackable, Ultimate Blocks un CoBlocks ir trīs viegli un bezmaksas Gutenberg Block spraudņi, ko izmēģināt..

  4. nodaļa. Nišas atrašana un satura izveidošana

  Parasti iesācējs sāk veidot emuāru: viņi rakstīs par savu darbu pirmdien, hobijiem otrdien, filmām, kuras viņi ir skatījušies trešdien, un politiskajiem uzskatiem nedēļas nogalēs. Īsāk sakot, šie cilvēki vienkārši raksta par visdažādākajām tēmām, bez galvenā uzmanība.

  Jā, šie emuāri uzkrās vienmērīgu sekošanu viņu draugu un ģimenes lokā; bet tas ir par to.

  Ir ļoti grūti, lai, ja nejauši blogojat emuārus, būtu ievērojams skaits lojālu lasītāju, jo cilvēki nezina, vai esat filmu kritiķis, ēdienu recenzents vai grāmatu kritiķis. Reklāmdevēji arī nevēlēsies reklamēties kopā ar jums, jo viņi nezina, par ko jūs runājat. Lai izveidotu veiksmīgu emuāru, jums jāatrod niša.

  Kā izvēlēties pareizo emuāru veidošanas nišu?

  Lai atrastu pareizo emuāru veidošanas nišu, šeit ir minēti galvenie punkti.

  1. Aizpildiet vajadzību

  Ja jūs kādreiz esat domājis “es vēlos, lai kāds par to blogojas”, tas ir īstais brīdis. Ja tā ir tēma, par kuru vēlaties uzzināt vairāk, tad, iespējams, tā ir tēma, par kuru vēlas uzzināt citi cilvēki.

  Kādas ir jūsu unikālās zināšanas? Kā jūs varat piedāvāt kaut ko unikālu šai tēmai, ko neviens cits nevar? Tas pat varētu notikt, izmantojot interviju ar ekspertu.

  Piemērs: Džinas emuārs Embracing Imperfect koncentrējas uz palīdzības sniegšanu māmiņām, kuras audzina bērnus ar īpašām vajadzībām.

  2. Kaut kas jums ir kaislīgs

  Atcerieties, ka dažus nākamos gadus jūs katru dienu rakstīsit, lasīsit un runāsit par savu tēmu. Ja jums nav interese par jūsu emuāra tēmu, tad būtu ļoti grūti pastāvīgi turēties apkārt.

  Turklāt jums patiks rakstīt par šīm tēmām.

  3. Tēma, kurai ir noturīga vara (mūžzaļais saturs)

  Lai gan strīdi ir lieli, tas nenodrošina, ka jūsu tēma būs šeit nākamnedēļ. Piemēram, ja jūs ļoti aizraujaties ar Vine un sākat emuāru, kura centrā ir tā, kad tas vairs nav modē, jums vairs nebūs satura. Labāk ir koncentrēties uz vispārīgāku tēmu, piemēram, “vismodernākajām sociālo mediju tendencēm” vai “attēla lietotnēm, kas aizrauj”. Tādā veidā, ja iedoma nezūd modē, jūsu emuārs joprojām var meklēt, kas to aizstās.

  4. Izdevīgi

  Jūsu emuāram jāatrodas nišā, no kuras varat nopelnīt.

  Pajautājiet sev, vai tā ir tēma, kas piesaistīs lasītājus un radīs ienākumus – gan reklāmas, gan pārdošanas rezultātā. Ja jūs emuāra raksti, lai atbalstītu savu esošo biznesu, vai emuārs ienes jaunus klientus? Ja jūs blogojat tikai tāpēc, ka aizraujaties ar šo tēmu, vai ir veids, kā gūt peļņu no sava individuālā emuāra?

  Es dažreiz izmantoju nišas rentabilitātes novērtēšanai SpyFu, maksas par klikšķi reklāmas rīku. Mana loģika – ja reklāmdevēji maksā Google Adwords tūkstošiem dolāru, šajā laukā ir jānopelna nauda. Šeit ir divi piemēri, kurus atradu:

  _niche2 mēneša budžets - uzvedumi sportā1. piemērs: šī ir sporta apģērbu ražotāja reklāmas statistika (domājiet, ka tādi sporta zīmoli kā Adidas vai New Balance, bet mazāki). Pēc Spyfu teiktā, šī kompānija Adwords mēnesī tērēja vairāk nekā 100 000 USD.3. niša - IT risinājumu sniedzējs - globāls tirgus, lielākajai daļai cilvēku, kas pārvalda vietni, tie būs nepieciešami. Šajā laukumā ir 10 - 15 citi lielie spēlētāji. Šis uzņēmums piedāvā cenu 3 846 atslēgvārdiem Google un mēnesī iztērē apmēram 60 000 USD.2. piemērs: šī ir IT risinājumu piegādātāja reklāmas statistika. Šajā nišā bija aptuveni 20 citi lielie spēlētāji. It īpaši šis uzņēmums iegādājās reklāmas uz 3846 atslēgvārdiem Google un mēnesī iztērēja apmēram 60 000 USD.

  Uzzināt vairāk: Kā konsekventi uzrakstīt vismaz vienu lielisku saturu nedēļā

  5. nodaļa. Emuāru lasītāju audzēšana

  Bēdīgā patiesība daudziem emuāru autoriem paņēma viņiem pārāk daudz laika, lai izveidotu savu lasītāju. Pirmo 1000 lappušu skatījumu iegūšana var aizņemt mēnešus, un šķiet, ka daži ļoti specializēti emuāri tur nekad nenonāk.

  Šeit ir piecas pamata stratēģijas, kas palīdzēs jums izmantot jūsu emuāru no 1. dienas līdz 1000 lapu skatījumiem.

  1. Uzrakstiet kaut ko tādu, ko cilvēki vēlas lasīt

  Cilvēki slīkst sociālo mediju atjauninājumos, ziņu plūsmās, e-pastos un dažāda veida reklāmās. Arvien grūtāk ir panākt, lai cilvēki lasītu jūsu saturu. Tomēr jūs joprojām varat labi rīkoties, ja zināt, kas ir jūsu ideālā auditorija un ko viņi meklē. Padomājiet par plaisu savā nišā, kāda veida satura trūkst un kā jūs varat radīt lielāku vērtību auditorijai.

  Šīs ir lietas, kas var jums palīdzēt ar jūsu pētījumu:

  • Izmantojiet sociālo mediju rīkus, lai izsekotu veiksmīgo saturu sociālajos medijos. Šādā vietā jūs varat ģenerēt satura idejas, kuras no sociālajiem medijiem saņem labas atsauksmes.
  • Izmantojiet satura rīkus, piemēram, Atbildēt sabiedrībai, lai meklētu populārus jautājumus, ko cilvēki uzdod Google.
  • Izmantojiet YouTube skatījumu skaitu, lai atrastu interesējošās tēmas.
  • Izmantojiet atslēgvārdu izpētes rīku, lai noteiktu konkrētas tēmas, kuras cilvēki meklē jūsu nišā. Varat izveidot saturu, pamatojoties uz šiem atslēgvārdiem.

  2. Sazinieties ar savu kopienu

  “Koplietots un izdarīts” vairs nav spēles nosaukums.

  Jums ir nepārtraukti jādalās ar jūsu ziņām vairāk un vairāk. Ja esat uzaicināts pievienoties grupas Pinterest padomei, kas atbilst jūsu nišai, reģistrējieties un bieži dalieties un komentējiet. Ja pievienosities līdzīgi domājošu emuāru autoru sarakstam, iespējams, ka viņi regulāri – katru nedēļu vai katru dienu – dalīsies savā starpā ar saturu. Tas palīdzēs palielināt jūsu lasītāju un iesaistīšanos.

  Konsekventi meklējiet savu cilti – atlīdziniet citiem tās locekļiem un sazinieties ar viņiem.

  Palīdziet Twitter ballītēs. Komentējiet citu dalībnieku ziņas. Kopīgojiet rakstus savos biļetenos. Noapaļojiet un apbalvojiet iecienītos emuārus, parādot tos katru nedēļu vai mēnesi.

  Pajautājiet, kā jūs varat kādam palīdzēt ar viesa ziņu vai piedāvājot viesu pasta vietas. Pārdodiet savus produktus, izmantojiet saistīto saišu saites, reklamējiet viņu saites jūsu sociālajos medijos, vienlaikus tos marķējot. Tā kā parādās iespējas piesaistīt emuāru autorus, šie emuāru autori atcerēsies jūsu palīdzību un aicinās jūs piedalīties.

  3. Pārliecinieties, ka jūsu emuārs ir viegli lasāms

  Mani satracina, atrodot emuāru ar virsrakstu. Es esmu pilnībā satraukts tikai tāpēc, ka atrodu saturu ar lielu teksta daļu, nedaudzām rindkopām, bez virsrakstiem vai aizzīmēm un sīkiem fontiem. Tas mani dzen prom.

  Papildus tam, ko esmu pieredzējis iepriekš, jūsu emuāram nevajadzētu apgrūtināt lasītājus ar uznirstošajiem logiem un vidējiem klikšķiem. Tā vietā prasmīgi pasniedziet saturu saviem lasītājiem. Uzziniet savu lasītāju laika ierobežojumus un izprotiet, kas liek viņiem palikt jūsu vietnē.

  Lūk, ko jūs varat darīt, lai jūsu emuārs būtu vieglāk lasāms:

  • Optimizējiet savu emuāru, izmantojot galvenes, apakšpozīcijas, aizzīmju punktus vai numurētus sarakstus. Tas palīdz jūsu saturam šķist sakārtotākam.
  • Sadaliet emuāra saturu sadaļās vai rindkopās. Teksta siena var izskatīties iebiedējoša un apbēdināt lasītājus.
  • Neizmantojiet izdomātus fontus. Stick ar tīmeklī drošiem fontiem, piemēram, Arial, Georgia, Times utt.
  • Izmantojiet vienkāršu angļu valodu un rakstiet īsos teikumos. Mērķis ir sava raksta lasāmība astotās klases skolēnam.

  4. Emuāru komentēšana

  Pirmkārt, emuāru komentēšana, iespējams, visvairāk tiek ignorēta emuāru trafika veidošanas metode – galvenokārt tāpēc, ka cilvēki nepieredz kvalitatīvas, jēgpilnas sarunas ar svešiniekiem (ieskaitot sevi). Tomēr emuāru komentēšana ir kvalitātes metode trafika veidošanai, kas arī notiek bez maksas – par to nevar apgalvot!

  Emuāru komentēšanai ir divi zelta likumi:

  1. Vienmēr uzrakstiet kvalitatīvu komentāru. Ja jums nav ko jēdzīgu pievienot diskusijai, neatstājiet komentāru (“Paldies – lieliska ziņa” komentāri … tie ir bezjēdzīgi)
  2. Noklikšķiniet uz saites tikai attiecīgā gadījumā. Nesūtiet surogātpastu, lai cik vilinošs tas arī nebūtu; tas jūs uzliesmos.

  Lai gan vēl viens noteikums (iespējams, nevis zelta likums), ja jūs atstājat saiti, nenorādiet tikai sava emuāra URL. Tā vietā izveidojiet saiti uz atbilstošu savu ziņu, kas sākotnējās ziņas un diskusijas rada pievienoto vērtību. Šeit galvenā ir atbilstība.

  5. Q&A platformas

  Forumi un Q&Platformas ir lieliskas vietas, kur iegūt vietu savas atbilstošās, ieinteresētās auditorijas priekšā. Triks ir uzraudzīt notiekošās sarunas savā nišā, lai jūs varētu pievilināt laiku, kad jums ir kaut kas noderīgs pateikt (un nē, ne katrs ziņojums būs iespēja, bet daži to vēlēsies). Lai šis darbs darbotos, jums būs nepieciešams labs plūsmas lasītājs, piemēram, Feedly.

  Neesat atradis precīzu piemērotību vai pietiekami daudz iespēju uz vietas?

  Izveidojiet pielāgotu saturu, kas attiecas uz īpaši karstu sarunu. Piemēram, ja kāds jautā, kā kaut ko darīt ar .htaccess kodu, jūs varētu uzrakstīt apmācību un ievietot to savā emuārā – tad Q&Vietnes sadaļā atbildiet pieprasītājam ar ziņu, saistot tos ar jūsu emuāru, lai iegūtu pilnīgus kodus un demonstrācijas. Izredzes ir tādas, ka, ja viens cilvēks uzdeva jautājumu, citiem tas pats jautājums – un jūsu foruma atbilde un saite dzīvos, lai arī viņiem ieteiktu, kad pienāks laiks..

  Kurā Q&Es iesaku izmantot platformas

  • Quora, Klout un Yahoo! Atbildes – šie ir trīs labākie vispārējie Q&A platformas
  • StackOverflow – ja esat izdevējs, kurš pārdod programmēšanas grāmatas.
  • Tripadvisor – ceļojumu blogeriem

  Uzzināt vairāk: Atrodiet citus veidus, kā gūt peļņu no sava emuāra, un izlasiet Kevina Muldona gadījumu izpēti, pārdodot vietni BloggingTips.com par 60 000 ASV dolāru..

  7. nodaļa. Bezmaksas emuāru veidošanas rīku izmantošana

  Kaut arī tiešsaistē ir noderīgi bezmaksas rīki un tīmekļa pakalpojumi, problēma ir to atrašana starp visiem citiem jaunumiem vai / un novecojušiem rīkiem.

  Kā atvadīšanās dāvana mana ceļveža lasīšanai līdz šim, es jums sniegšu to bezmaksas rīku sarakstu, kurus mēs visu laiku izmantojam WHSR. Veiksmi, un es novēlu jums panākumus emuāru veidošanas ceļojumā.

  Rakstīšana

  • Pēc termiņa – iepriekšējs stila un gramatikas pārbaudītājs.
  • Gramatika – vispopulārākais tīmekļa rakstīšanas palīgs.
  • Hemingveja lietotne – rakstiet ar šo rīku īsi un treknrakstā.
  • Freedom.to – bloķējiet traucējošās vietnes, lai jūs varētu koncentrēties uz rakstīšanu.
  • ByWord – bez traucējumiem rakstīšanas rīks.
  • Evernote – vienīgais rīks, kas jāievieš.

  Attēlu rediģēšana

  • Fotor – rediģējiet un noformējiet skaistu attēlu rīku sociālo mediju ziņām, plakātiem, ielūgumiem utt.
  • Canva – noformējiet glītus attēlus un sociālo mediju ziņas.
  • Dizaina vednis – izveidojiet glītus attēlus, izmantojot bezmaksas veidnes un gatavus attēlus.
  • JPEG Mini – samaziniet .jpeg failu lielumu.
  • Tiny PNG – samaziniet .png failu lielumu.
  • Skitch – attēlu piezīmju veikšana.
  • Pic Monkey – godalgots attēlu rediģēšanas rīks.
  • Pik to Chart – vienkāršs infografikas izveides rīks.
  • Pixlr – attēlu rediģēšanas rīks.
  • Favicon.io – visu laiku labākais favicon ģenerators.

  Bezmaksas fonda foto & Attēli

  • Icon Finder – milzīgs bezmaksas ikonu katalogs.
  • Morgule fails – vairāk nekā 350 000 attēlu komerciālai lietošanai.
  • Stock Snap – attēlu direktoriju vietne ar skaistiem bezmaksas fotoattēliem, kas pievienoti katru nedēļu.
  • WHSR bezmaksas ikonas – bezmaksas ikonas, kuras izstrādājis mūsu iekšējais dizainers.

  Atsauces & Pētījumi

  • World Scientific – bezmaksas akadēmiķu biļetens.
  • Pasaules faktu grāmata – bez smiekliem – informācija par pasauli tieši no CIP.
  • Tehniskā Republika – Baltas grāmatas, ziņojumi un gadījumu izpēte par tehnoloģiju.
  • Marketing Sherpa – bezmaksas mārketinga atskaites.
  • Tirdzniecības krogs – bezmaksas žurnāli, baltas grāmatas un gadījumu izpēte.
  • Hubspot bibliotēka – labs atsauces avots mārketingā.
  • CrunchBase – jaunumi par jaunizveidotiem uzņēmumiem.
  • BuzzFeed tendences – atrodiet jaunākās aktuālās tēmas vietnē BuzzFeed.
  • Radošās rakstīšanas uzvedne – idejas un pamudinājumi pārvarēt rakstīšanas blokus.
  • Google brīdinājumi – saņemiet brīdinājuma e-pastus par jaunu jūsu izsekoto saturu.

  Sociālie mediji, mārketings & SEO

  • Bing Webmaster Tool – Bing bezmaksas vietnes diagnostikas rīks.
  • Google tīmekļa pārziņa rīks – Google bezmaksas vietņu diagnostikas rīks.
  • Sekojiet – stalliet konkurentus
  • Majestic SEO – bezmaksas versija ļauj ātri pārbaudīt vietnes saites profilu (CF / TF).
  • Engage Bay – viss vienā mārketings, pārdošana & pakalpojumu automatizācijas platforma
  • Līdzīgs lapu pārbaudītājs – pārbaudiet, vai jūsu emuārā nav dublētu lapu.
  • Tāpat kā pārlūks – pārbaudiet sava (vai konkurentu) satura sociālo rādītāju.
  • Čivināt klājs – pārvaldiet vairākus Twitter kontus vienā informācijas panelī.
  • Buzz Sumo – atrodiet populāru saturu un ietekmētājus lielākajos sociālo mediju tīklos.
  • Tag Board – sociālo mediju tirgus izpēte.
  • IFTTT – viegli publicējiet saturu vairākās sociālo mediju platformās.

  Web analīze & Produktivitāte

  • Google Analytics – bezmaksas tīmekļa statistika.
  • Matomo – Google Analytics mīnus Google.
  • YouTube Analytics – statistika par jūsu YouTube videoklipiem.
  • WP statistika – salīdziniet savu WordPress emuāru ar citiem.
  • Process Street – vienkārša procesu un darba plūsmas pārvaldība.

  Vietnes ātruma pārbaude

  • Bitcatcha – pārbaudiet vietnes ātrumu no 10 vietām.
  • Vietnes pārbaude – sīki pārbaudiet tīmekļa lapas ātrumu.
  • GT Metrix – sīki pārbaudiet un izsekojiet tīmekļa lapas ielādes ātrumu.

  Emuāru veidošana – bieži uzdotie jautājumi

  1. Cik maksā emuāra izveidošana?

  Paredzētās izmaksas, kas saistītas ar emuāra izveidi, kurā ietverts domēna vārds un tīmekļa mitināšana, ir mazākas par 100 USD gadā (mazāk nekā 10 USD mēnesī). Šīs izmaksas ir balstītas uz paš hostētu emuāru (izmantojot WordPress). Izmaksu sadalījums būtu šāds: USD 15 gadā par .com domēna vārdu un apmēram USD 60 gadā par web hostinga maksu.

  2. Kā emuāru autori saņem algu??

  Lai iegūtu labāku priekšstatu par to, kā emuāru autori saņem samaksu, es tos iedalīju 2 veidos – vienā jūs sazināties tieši ar klientiem vai reklāmdevējiem, bet otrajā jūs pievienojaties uzņēmuma vai tīkla piedāvātai programmai..

  Kad jūs sadarbojaties tieši ar klientiem vai reklāmdevējiem, jums ir lielāka kontrole pār cenu noteikšanu. Jūs varat nopelnīt naudu, izmantojot:

  – Augstākā līmeņa satura pārdošana (dalības vietne)
  – Tiešā reklāma
  – Jūsu produkta pārdošana
  – Darba dēļi
  – sponsorētu ziņu rakstīšana un publicēšana

  3. Kā bez maksas izveidot emuāru?

  Ir daudzas platformas, kurās šodien varat sākt bezmaksas emuāru, tostarp WordPress.com, Tumblr vai Blogger. Lai izveidotu bezmaksas emuāru, jums tikai jāreģistrējas un jūs varat sākt publicēt savu saturu.

  4. Cik aizrauj bezmaksas emuāru veidošanas platforma?

  Mūsu pasaulē nekas nenāk par brīvu. Bezmaksas emuāru veidošanas platformai ir vairāki trūkumi:

  – Katrā platformā ir noteikumi, kas jums jāievēro
  – Jūsu emuāra domēna nosaukums, šķiet, ir apakšdomēns, piemēram, “myblogname.wordpress.com” vai “myblogname.tumblr.com”.
  – Jūsu emuārā ir ierobežota funkcionalitāte, spraudņi un motīvu atlase
  – Parasti bezmaksas platformas ierobežo peļņas gūšanas iespēju no jūsu emuāra

  Es ļoti iesaku sākt savu emuāru, izmantojot pats mitinātu WordPress.org (kā tas ir aprakstīts šajā rokasgrāmatā). Papildus bezmaksas emuāra ierobežojuma pārvarēšanai jūsu emuāra potenciālais pieaugums ir bezgalīgs.

  Ir daudzas platformas, kurās šodien varat sākt bezmaksas emuāru, tostarp WordPress.com, Tumblr vai Blogger. Lai izveidotu bezmaksas emuāru, jums tikai jāreģistrējas un jūs varat sākt publicēt savu saturu.

  Bet, lūk, nozveja:

  • Katrā platformā ir noteikumi, kas jums jāievēro
  • Jūsu emuāra domēna nosaukums, šķiet, ir apakšdomēns, piemēram, “myblogname.wordpress.com” vai “myblogname.tumblr.com”.
  • Jūsu emuārā ir ierobežota funkcionalitāte, spraudņi un motīvu atlase
  • Parasti bezmaksas platformas ierobežo monetizācijas iespēju no jūsu emuāra

  Ekrāns notverts no WordPress reklāmas politikas lapas.

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
   Like this post? Please share to your friends:
   Adblock
   detector
   map