Jaunākās versijas: Dummies: چگونه یک وبلاگ موفق را در سال 2020 شروع کنیم

آیا تاکنون خواسته اید وبلاگ خود را شروع کنید؟ ی ، آ ش ا ا ا


اگر پاسخ شما "بله" است،،،ای سحم ممت.

Contents

در این راهنمای وبلاگ نویسی یاد jaunumi :رفت:

  چرا این راهنمای وبلاگ نویسی؟ کمی درباره خودم

  من اسرار میزبان وب میزبانی وب (WHSR) را در سال 2008 تاسیس کردم و تا حدودی به دلیل استقبال فراوان از طرف انجمن وبلاگ نویسی که از قدرت به قدرت رسیده ایم متشکرم. از آن زمان WHSR به عنوان یکی از سایت های پیشرو در زمینه مشاوره در زمینه میزبانی وب تبدیل شده است, و من برخی از قوی ترین صداها را در وبلاگ نویسی معاصر به این برند جلب کردم – همه آنها ورودی خود را در این کتاب و سایت جلب کرده اند. این منبع به منابع برای هر کسی که از مسیر وبلاگ نویسی خود میزبانی کند شروع می کند.

  با استفاده از این راهنمای بدون مزخرف, من به شما چند راه حل سریع, آسان برای درک و مهمتر از همه مؤثر برای مشکلات وبلاگ نویسی شما – که از تجربه خودم و از ذهن افرادی که از آنچه انجام می دهند لذت می برم.

  Vietne Problogger منMani صفحه پروفایل نویسنده در Problogger.net – من بین سالهای 2015 – 2018 بطور منظم در تعدادی از سایتهای راهنمای باشخص.

  فصل 1. تنظیم وبلاگ از ابتدا

  شروع یک وبلاگ در 2020.

  محبوب ترین نرم افزار وبلاگ tiešsaistes versijas ، WordPress.org ، رای،ان است. قالب ها و افزونه های توسعه یافته حرفه ای وردپرس رایگان هستند. و به معنای واقعی کلمه میلیون ها آموزش رایگان برای شروع کار وجود دارد (از جمله این tiešsaistes režīmā). تنها هزینه لازم برای شروع یک وبلاگ ، لولی است که برای یک هاست وب و نام دامنه پرداخت می کنید.

  مطمئناً ، این می تواند در مرحله بعد بسیار مشکل باشد اما به طور کلی ، وبلاگ نویسی برای همه افرادی که رایانه ایا با اتصال اینترنتی دارند ، امکان پذیر. در واقع شما می توانید. مراحل ذکر شده در مراحل زیر دقیقاً چگونگی ایجاد وبلاگ هایم در ابتدا است.

  اساساً تنها کارس

  1. یک میزبان وب و نام دامنه خوب را انتخاب tiešsaistes spēles
  2. DOWNLOAD DNS DNSود را به هاست وب خود نشان دهید
  3. WordPress را در هاست جدید وب خود نصب کنید (با نصب خودکار بسیار آسان).
  4. وارد وردپرس خود شوید و اولین پست خود را منتشر کنید.
  5. و … این همه

  آسان به نظر می رzikد شرط می بندی!

  من قصد دارم شما را از طریق مراحل زیر قدم بزنم. در صورا.

  1. میزبان وب و نام دامنه خوب را انتخاب کنید

  برای شروع یک وبلاگ خود میزبان ، ابتدا بهایی نام دامنه و یک حساب میزبانی وب احتیاج دارید.

  Lasīt vairāk این چیزی نیست که بتوانید آنرا لمس کنید یا ببینید. بلکه صرفاً یک سری کاراکترها هستند که بب سایت شما هویت می دهند – مانند عنوان یک کتاب یا یک مکن. دامنه شما به بازدید کنندگان خود می گوید از چه نوع وبلاگهایی بازدید می کنند.

  ززفط د خفف ف فد خخ – – – – ط –فط – – – – – – – – –ف کب ،ک ،، ،، ،، گب گب گب.

  نام دامنه – کجا ثبت نام کنیم؟

  می توانید نام دامنه خود را از طریق یک ثبت دامنه انتخاب و ثبت کنید. نیک, NameCheap, شناورو دامنه. Com برخی از محبوب ترین ثبت کنندگان در بازار هستند.

  توجه داشته باشید که جدا کردن ثبت دامنه از هاست وب مهم است. فقط به این دلیل که میزبان وب شما دامنه رایگان ارائه می دهد به این معنی نیست که شما باید به Vārds Čehija استفاده می کنم. به apه ، من برای مدیریت ثبت دامنه خود از. اما سایر ثبت کنندگان دامنه معتبر باید با انجام این کار ، من می توانم دامنه من اکیداً توصیه می کنم همین کار را براب.

  میزبانی وب – وبلاگ خود را در

  در مورد میزبانی وب ، مرا بررسی کنید بهترین گزینه های میزبانی وب و فهرست بررسی هاستینگ.

  برای مبتدیان ، توصیه می کنم از یک میزبان وب مشترک شروع بها کار کوچک کنید.

  در میزبانی مشترک – اگرچه منابع میزبانی در مقایسه با سایرین کوچکتر است (VPS ، mākonis و غیره) ، ب <5 دلار در ماه / ماه) نیاز دارید. هنگام انتخاب میزبان وب برای وبلاگ خود ، این پنج عامل در نظر گرفتن هستند

  1. قابلیت اطمینان – وبلاگ شما باید 24 × 7 پایدار و در.
  2. سرعت – شما به میزبان نیاز دارید که سریع بارگیری شود زیرا سرعت بر تجربه کاربر و رتبه بندی جستجو تأثیر می.
  3. قیمت گذاری – میزبانی با <5 دلار در هر ماه شروع خوبی است ، شما در این مرحله به خدمات برتر نیاز ندارید.
  4. اتاق برای رشد – به محض رشد وبلاگ شما ، به ارتقاء هاستینگ (ویژگی های اضافی ، قدرت بیشتر سرور و غیره)).
  5. پشتیبــان – اینترنت همیشه در حال تغییر است ، همیشه خوب است که شخصی داشته باشد که شما را در سمت فنی پشتیبان خود.

  میزبانی وبلاگ برای Newbies توصیه می شود

  1 InMotion tiešsaistes spēle

  Lietotāja rokasgrāmata InMotion Inروع کنید © InfoSUM.net Visas tiesības aizsargātas.Skatīt jaunu InMotion Hostinga programmatūru 3.99 mēnesī Sākotnējā vietne Lejupielādēt.

  بازدید از وب سایت: https://www.hostinger.com/

  هاستینجر یکی از ارزانترین میزبان وب در اطراف ، به ویژه در دوره ثبت نام ماه عسل است. با وجود اینکه یک شرکت میزبان بودجه است ، هاستینجر ویژگی های میزبانی ممتاز و مناسب را برای و التان.

  3 vietne

  Vietnes zeme SiteGround شروع کنیدSiteGround به دلیل ایجاد کک وبلاگ ، 3,95 دلار در.

  نرم افزار نکته: فقط به دلیل محبوب بودن یک میزبان وب ،ه این معنی نیست که برای وبلاگ شما بهترین است. Tuvākais اگ تصمیم گیری ، به عملکرد میزبانی نگاه کنید و با دقت بررسی کنید.

  2. DNS دامنه را به هاست خود نشان دهید

  در مرحله بعد, شما باید رکورد DNS را در ثبت نام دامنه (جایی که دامنه خود را در مرحله شماره 1 ثبت کردید) به روز کنید تا به سرورهای میزبان وب خود (Inmotion Hostings, Hostinger یا SiteGround) اشاره کنید.

  DNS مخفف domēna vārdu sistēma است و از آن برای هدایت هر کاربر ورودی به سمت آدرس IP سرور استفاده می شود. بنابراین, ، "WebHostingSecretRevealed.net" ش DNS DNSش DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS IP IP IP IP IP IP DNS DNS IP DNS IP DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS IP IP IP DNS IP IP IP IP DNS DNS DNS IP IP IP IP IP IP IP IP IP IP IP IP IP IP IP IP IP IP IP IP IP IP IP IP IP IP IP IP IP IP IP IP IP IP IP IP IP IP IP IP IP IP IP IP IP IP IP IP IP IP IP IP IP IPید.

  اشاره به سرورهای دامنهPievienots: اشاره به وب سایت به سرورهای میزبان InMotion در GoDaddy.

  در اینجا دستورالعمل های مرحله به مرحله در مورد به روزرسانی وبلاگ DNS شما در اینجا آمده است نیک vai Namecheap.

  3. وردپرس را در هاست وب خود نصب کنید

  برای شروع وبلاگ نویسی با استفاده از وردپرس ابتدا باید سیستم را در هاست خود نصب کنید. این کار به صورت دستی یا بصورت خودکار با استفاده از یک برنامه نصب یک کلیک انجام می شود. هر دو روش نسبتاً ساده هستند و به راحتی.

  نصب دستی وردپرس

  با نگاهی گذرا ، مراحلی که باید انجام دهید در اینجا آمده است:

  1. بسته وردپرس را به کامپیوتر محلی خود باز کنید و از آن جدا کنید.
  2. کککپپ د ددد My My My My My My My My My My My My My My My My My My My My My My My My My My My My My My My My My My My My My My My My My My My My My My My My My My My My My My My My My My My My My My Sماا ام.
  3. فایل wp-config-sample.php را به wp-config.php تغییر نام دهید.
  4. wp-config.php را در ویرایشگر متن (notepad) باز کنید و جزئیات پایگاه داده خود را پر کنید.
  5. فایل های وردپرس را در محل دلخواه خود در وب سرور خود قرار دهید.
  6. با استفاده از wp-admin / install.php در مرورگر وب خود ، اسکریپت نصب وردپرس را اجرا کنید. اگر WordPress را در دایرکتوری ریشه نصب کردید, باید از این آدرس بازدید کنید: http://example.com/wp-admin/install.php; اگر شما وردپرس را در دایرکتوری خود به نام وبلاگ خود نصب کرده اید, برای مثال, باید بازدید کنید: http://example.com/blog/wp-admin/install.php
  7. و شما انجام می شود

  نصب یک کلیک وردپرس

  امروزه بیشتر وبلاگ نویسان وردپرس خود را به صورت دستی نصب نمی کنند.

  با پشتیبانی از خدمات نصب یک کلیک مانند Softaculous و بازار مگو بازار (بستگی به میزبان وب شما در حال استفاده دارد), مراحل نصب بسیار مستقیم است و فقط با چند کلیک ساده می توانید انجام دهید.

  Spēlētāji Hostود ، ت،اویر زیر نشان می دهد که در آن می توانید ویژگی نصب خودکار روی داشبورد Hostinger را پید. برای نصب وردپرس کافیست روی نماد دایره ای کلیک کنیل.

  Uzņēmējdarbības vietne Hostinger WordPressAtjaunināt: WordPress, شما می, توانید.

  ممکن است چیزهایی برای میزبان های مختلف وب متفاوت به نظر برسد اما این روند اساساً یکسان است. بنابراین اگر از یکی از میزبانانی که در اینجا نشان می دهم استفاده نکنید ، نگران نباشید.

  چرا وردپرس؟

  منشخصک کککک Word Word Word Word Word Word Word Word Word Word Word Word Wordس Word Word Word Word Word Word Word Word Word Word Word Word Word Word Word Word Word Word Word Word Word Word Word Word Word Word Word Word Word Word Word Word Word Word Word Word Word Word Word Word Word Word Word Word Word Word Word Word Word Word Word Word Word Word Word Word Word Word Word Word Word Wordست new new Word new new new new Word new new new. بر اساس آماری از ساخته شده با ، بیش از 95 ٪ وبلاگها در ایالات متحده با استفاده از WordPress ساخته شده ان. در سطح جهان تقریبا وجود دارد 27 میلیارد وبلاگ در وردپرس اجرا می شوند.

  4. صفحه و ورود به مدیر وردپرس خود را پیدا کنید

  پس از نصب سیستم وردپرس خود ، به شما URL داده می شود تا به صفحه مدیر WordPress خود وارد شوید. در بیشتر موارد ، URL چیزی شبیه به این خواهد بود (بستگی به پوشه ای که وردپرس نصب کردید) است:

  http://www.exampleblog.com/wp-admin

  Jauns URL بروید و با نام کاربری و رمزعبور از پیش تعیین شده خود وارد شوید. و از آنجا, اکنون شما در قسمت پشتی (داشبورد) سایت وردپرس خود قرار خواهید گرفت – این بخشی از وبلاگ است که فقط شما به عنوان مدیر قادر به دسترسی به آن هستید.

  وبلاگ جدید ایجاد کنیدایجاد یک وبلاگ جدید در وردپرس جدید گوتنبرگ.

  آخرین نسخه وردپرس در این زمان نوشتن نسخه 5.3.2 است – به طور پیش فرض شما از آن استفاده خواهید کرد وردپرس گوتنبرگ به عنوان ویرایشگر متن گوتنبرگ انعطاف پذیری زیادی را برای پلتفرم وردپرس به ارمغان می آورد. این امر مخصوصاً برای مبتدیان مفید است زیرا بسیاری از موارد مانند تنظیم رنگ پس زمینه و دیگر موارد سیستم بلوک به مدیریت طرح مقاله نیز.

  برای نوشتن و انتشار یک پست جدید ، ساده به سمت نوار کناری سمت چپ حرکت کنید ، روی «پست»> «افزودن جدید» کلیک کنید و به صفحه نوشتاری هدایت می شوید. روی «پیش نمایش» کلیک کنید تا پیش نمایش کنید که چطور در قسمت جلویی ظاهر می شود (آنچه خوانندگان شما می بینند) پس از اتمام پست, روی «انتشار» کلیک کنید.

  هلا! اکنون اولین پست وبلاگ خود.

  بازدید: دایرکتوری تم وردپرس

  اینجاست که می توانید تمام مضامین رایگان وردپرس را دریافت کنید. مضامین ذکر شده در این دایرکتوری از استانداردهای بسیار محکمی ارائه شده توسط توسعه دهندگان وردپرس پیروی می کند, از این رو به نظر من این بهترین مکان برای دریافت طرح های تم رایگان و بدون اشکال است.

  2. باشگاه مضامین وردپرس پرداخت شده

  راه دیگری برای دریافت تم با کیفیت بالا پرداخت شده است برای عضویت در باشگاه تم وردپرس.

  اگر این اولین بار است که از Tēma Club شنیده اید, در اینجا چگونگی عملکرد آن آمده است: شما برای پیوستن به این باشگاه مبلغ مشخصی را پرداخت می کنید و طرح های مختلفی را که در این باشگاه ها ارائه می شود دریافت می کنید. مضامین ارائه شده در Tematiskais klubs معمولاً بصورت منظم طراحی و به روز می شوند.

  تم زیبا, استودیو مطبوعاتو تم های هنرمند سه باشگاه تم وردپرس هستند که توصیه می کنم.

  وجود دارد خیلی بیشتر از دیگران خارج می شوند – برخی از باشگاه ها حتی به صنعت خاصی نظیر realtors یا مدارس می پردازند; اما ما تنها در این مقاله سه را پوشش خواهیم داد.

  تم زیبا

  وردپرس باشگاه تم را پرداخت کردنمونه های تم زیبا – بیش از 80 حق بیمه تم وردپرس ، اینجا کلیک کنید برای نمایش نسخه ی نمایشی تم واقی.

  Vietne: StudioPress.com. Tuvākajā laikā: USD 129,95 / mēnesī – USD 499,95 / mēnesī

  زگگششکک زکرزززززززززززززززززززززززززززززززززززززز Tiešsaistes mobilo ierīču un tiešsaistes programmatūras StudioPress.

  StudioPress قیمت های انعطاف پذیر را براساس نیازهای شما ارائه می دهد. پارچوب پیدایش با موضوع کودک برای پرداخت یکبارۀ $ 59,99 یکبار در دسترس است. تم حق بیمه ، که شامل چارچوب پیدایش است ، هزینه هر 99 USD. اگر می خواهید دسترسی به تمام تم ها داشته باشید ، می توانید 499 را پرداخت کنید.

  تم های هنرمند

  سایت های آماده شدهTēmas Artisan سایت های آماده ساخته شده توسط.

  بیشتر بدانید: در اینجا چندین کار ساده دیگر وجود دارد که می توانید برای محافظت از بلاگ وردپرس خود انجام دهید

  افزونه هایی برای عملکرد

  W3 kopējā kešatmiņa WordPress

  وقتی نوبت بهینه سازی عملکرد و عملکرد سریع گزینυ

  دو افزونه عملکرد دیگر که باید به آنها توجه کنید ابر شعلهو WP سوپر کش. Mākoņa uzliesmojums tiešsaistes režīmā Cloud Flare. Skatīt vairāk par WP Super Cache Donncha un Automattic Palīdzība Wordده است ، کرکتی ه هم اکنون WordPress را توسعه داده و.

  افزونه کش در دنیای وبلاگ نویسی مدرن یک امر ضروری است – با افزایش عملکرد سرور, کاهش زمان لازم برای بارگیری و کاهش سرعت بارگذاری صفحه, تجربه کاربر را تا حد زیادی بهبود می بخشد.

  اگر وبلاگ شما تصاویر زیادی در آن دارد – اضافه کردن آن را در نظر بگیرید EWWW بهینه ساز تصویر. این یک بهینه ساز تصویر با یک کلیک است که می تواند فایل های تصویری موجود در کتابخانه شما را بهی. همچنین از ویژگی فشرده سازی تصویر اتوماتیک برای کاهش اندازه تصاویر هنگام بارگذاری آنها برخوردار اس. با بهینه سازی تصاویر می توانید زمان بارگذاری صفحه را کاهش داده و به عملکرد سریعتر سایت منجر شوید.

  بیشتر بدانید: SEO 101 tiešsaistes spēles tiešsaistes spēles tiešsaistes spēles SEO tiešsaistes spēles

  افزونه بلوک های گوتنبرگ

  بلوک های گوتنبرگ سفارشی

  با معرفی ویرایشگر گوتنبرگ در وردپرس 5,0 ، وبلاگ نویسان hendم Skatīt vēl … با افزودن افزونه های بلوک Gutenberg, می توانید عناصر جذاب تری (به عنوان مثال – سؤالات متداول, آکاردئون, مشخصات نویسنده, چرخ فلک, کلیک به توییت, بلوک های GIF و غیره) به وبلاگ خود اضافه کنید.

  توانید sakraujams, بلوک های نهاییو CoBlocks سه افزونه آسان و رایگان Gutenberg Block.

  فصل 4. پیدا کردن یک طاقچه و ایجاد محتوا

  این به طور معمول است که یک تازه کار وبلاگ خود را شروع می کند: آنها روز دوشنبه در مورد کار خود می نویسند, سرگرمی ها در روز سه شنبه, فیلم هایی که چهارشنبه آنها را تماشا کرده اند, و دیدگاه های سیاسی در آخر هفته . به خور خلاصه ، این افراد به سادگی در مورد موضوعات متنوع و بدون تمرکز اصلی می نویسند.

  بله ، این وبلاگ ها یک پیوند دائمی میان دوستان و خانواده هایشان ایجاد می کنند ؛ اما در مورد آن.

  داشتن تعداد قابل توجهی از خوانندگان وفادار هنگام وبلاگ نویسی به طور تصادفی بسیار دشوار است زیرا مردم نمی دانند منتقد فیلم, داوری مواد غذایی یا منتقد کتاب هستید. تبلیغ کنندگان نیز تمایلی به تبلیغ با شما ندارند زیرا آنها نمی دانند که در مورد چه چیزی هستید. برای ساختن یک وبلاگ موفق ، باید طاقچه بیابید.

  چگونه طاقچه وبلاگ نویسی مناسب را انتخاب کنیم؟

  برای یافتن طاقچه مناسب وبلاگ نویسی ، در اینجا نکات کلیدی مورد بررسی قرار گرفته است.

  1. نیاز را پر کنید

  اگر تا بг حال "من آرزو می کنم کسی در"، این لحظه a-ha است. اگر موضوعی است که مایل به دانستن بیشتر در مورد آن هستید ، احتمالا موضوعی است که افراد دیگر می.

  دانش منحصر به فرد شما چیست؟ چگونه توان چیزی را که منحصرا برای این موضوع ارائه می دهد فراهم نکنید؟ این حتی می تواند از طریق یک مصاحبه Pārdošanā.

  م :ال: وبلاگ جینا ، درک ناکافی ، در کمک به مادران و نوجوانان با نیازهای ویژه تمرکز می کند.

  2. چیزی که شما به آن علاقه منر

  به خاطر داشته باشید که شما برای هر چند روز یک بار روزنامه نوشتاری ، خواندن و صحبت در مورد موضوی. اگر شما در مورد موضوع وبلاگ خود علاقه مند نباشید ، ن را بسیار سخت می شود به طور مداوم چوب نگه.

  به علاوه ، شما از این مطالب به نوشتن لذت Izstrādājumi.

  3. موضوعی که قدرت ماندگاری دارد (محتوای همیشه سبز)

  در حالی که بحث بزرگ است ، آن را تضمین نمی کند که موضوع شما خواهد شد در اینجا هفته آینده. به عنوان مثال ، اگر شما درباره Vīnogulāji بسیار شرشور هست Online ایده بهتر این است که بر روی یک موضوع کلیتر تمرکز کنید ، مانند "برش لبه های رسانه های اجتماعی" یا "Pārdošana". به این ترتیب ، ا،ر محو شدن از مد بدربن.

  4 – سودآور

  وبلاگ شما باید وارد شود یک طاقچه که می توانید از آن پول بدست آورید.

  از خود بپرسید که آیا این موضوعی است که خوانندگان را به خود جلب می کند و درآمد ایجاد می کند – از. اگر شما برای حمایت از مشاغل موجود خود در حال ایجاد بلاگ هستید ، آیا این وبلاگ مشتری جدیدی را ای اگر فقط به دلیل علاقه مند بودن به موضوع مشغول وبلاگ نویسی هستید ، آیا راهی برای کسب درآمد اشخص وبل

  من استفاده می نم SpyFu ، یک ابزار تبلیغاتی با هر کلیک ، برای ارزیابی سودآوری یک طاقچه گاهی. منطق من در مورد این – اگر تبلیغ کنندگان هزاران دلار به گوگل ادوردز پرداخت می کنند ، باید در این در اینجا دو

  _niche2 ماهانه بودجه - sportselles1. numura zīme: این آمار تبلیغاتی برای تولید کننده پوشاک ورزشی است Lasīt vairāk Spyfu ، این شرکت بیش از 100 000 USD در ماه در Adwords صرف کرد.Niša # 3 - ارائه دهنده راه حل IT - بازار جهانی ، اکثر افرادی که سایت را اجرا می کنند به آنها نیاز دارند. 10 - 15 Pārdošana par datoru, kas ir pieejama tiešsaistē. این شرکت به دنبال کلمات کلیدی 3,846 در Google می پردازد و هر ماه مبلغ 60 000 را می پردازد.2. zīme: این آمار تبلیغ برای ارائه دهنده راه حل IT است. در این طاقچه تقریبا 20 دیگر بازیکنان بزرگ وجود داشت. Atjaunināt cenu, kas iegūta no 3,846 ASV dolāriem, lai palielinātu Google kopējo cenu 60 000 ASV dolāru par ASV dolāriem, lai iegūtu vairāk nekā 60 000 ASV dolāru..

  بیشتر بدانید: ونه حداقل یک مطالب عالی در هفته بنویسیم به طور مداوم

  5. februāris

  حقیقت غم انگیز برای بسیاری از وبلاگ نویسان در خارج از کشور ، هنها را بیش از حد زمان کرده اناتات دریافت 1 000 صفحه نمایش اول آنها می تواند ماه ها طول بکشد.

  در اینجا پنج استراتژی اساسی وجود دارد که به شما کمک می کنندد وبلاگ خود را از روز اول تا 1 صفحه م.

  1. چیزی بنویسید که مردم می خواهند بخوانند

  مردم در حال به روزرسانی در رسانه های اجتماعی ، فید خبری ، ایمیل و انواع تبلیغی در حال غرق شدن. این باعث می شود که مردم بتوانند مطالب شما را بخوانند. با این وجود ، گ، یی می ش به شکاف طاقچه خود بیاندیشید ، چه نوع محتوا را از دست.

  در اینجا مواردی وجود دارد که می تواند در تحقیقات شما به شما کمک کند:

  • برای ردیابی محتوای موفق در رسانه های اجتماعی از ابزارهای رسانه های اجتماعی استفاده کنید در چنین دور ، شما می توانید ایده های محتوایی تولید کنید که بازخورد خوبی از رسانه های اجتماعی کسب.
  • از ابزارهای محتوا مانند استفاده کنید پاسخ عمومی برای جستجوی سؤالات رایج افرادی که در Google سؤال می.
  • برای یافتن موضوعاتی که افراد علاقه مند هستند از تعداد بازدیدها در YouTube استفاده کنید.
  • برای تعیین موضوعات خاص مورد نظر افراد در طاقچه شما از یک ابزار تحقیق در مورد کلید واژه استفاده. شما می توانید بر اساس آن کلمات کلیدی محتوا تولید کنید.

  2. با جامعه خود ارتباط برrest

  "Dalīts un darīts" دیگر نام بازی نیست.

  شما باید مرتباً پست های خود را به اشتراک بگذارید. اگر از شما دعوت شده است به گروه هیئت مدیره Pinterest که با طاقچه شما مطابقت دارد ، بپیوندید ، ببتانام گگ ب ل لی ز زک ک این به رشد مخاطبان و تعامل شما کمک می کند.

  پیوسته قبیله خود را جستجو کنید – به اعضای دیگر در آن پاداش دهید و با آنها در ارتباط باشید.

  در مهمانی های تویتتر در مورد سایر اعضا نظر دهید مقالات را در خبرنامه های خود به اشتراک بگذارید. وبلاگ هایی را که دوست دارید با ارائه یک بار در هر هفته یا ماه ، گرد آورید و به آنها پاداش دهید.

  بپرسید چگونه می توانید به یک نفر با یک پست مهمان یا با ارائه نقاط پست مهمان کمک کنید. فروش محصولات خور به عنوان فرصت برای جذب وبلاگ نویسان ، این وبلاگ نویسان کمک شما را به یاد می آورند و شما رم میک.

  3. اطمینان حاصل کنید که وبلاگ شما بг راحتی

  من ناامید می شوم وقتی وبلاگی را با عنوانی پیدا می کنم, کاملا هیجان زده می شوم فقط مطالب را با یک تکه بزرگ از متن, چند پاراگراف, بدون عنوان یا گلوله و فونت های ریز پیدا کنید. این مرا دور می کند.

  بالاتر از آنچه که در بالا تجربه کردم ، وبلاگ شما نباید خوانندگان را با استفاده از پنجره های بن درعوض ، مطالب را به طرز ماهرانه ای در اختیار خوانندگان خود قرار دهید. محدودیتهای زمانی خوانندگان خود را بشناسید و بدانید چه چیزی آنها را برای ماندن در سایت شما سوق.

  در اینجا کارهایی که می توانید برای آسانتر خواندن وبلاگ خود انجام دهید وجود دارد:

  • وبلاگ خود را با استفاده از هدرها ، زیر هدرها ، نقاط گلوله یا لیست های شماره دار بهینه سازی کنید. ایکک ککک یید ی.
  • محتوای وبلاگ خود را به بخش یا پاراگراف تقسیم کنید. دیواری از متن می تواند خوانندگان را مرعوب و ترسناک جلوه دهد.
  • از استفاده از قلم های فانتزی خودداری کنید. با فونت های وب ایمن مانند Arial ، Georgia ، Times و غیره استیک کنید.
  • از انگلیسی ساده استفاده کنید و با جملات کوتاه بنویسید خواندن مقاله خود را برای دانش آموز کلاس هشتم هدف گذاری کنید.

  4. اظهار نظر در وبلاگ

  نکته اول اینکه, اظهار نظر در مورد وبلاگ ها احتمالا بیشترین نادیده گرفته شدن روش برای ایجاد ترافیک وبلاگ است – بیشتر به این دلیل که مردم در ساخت مکالمات با کیفیت و معنادار با افراد غریبه (که خودم نیز در آن قرار دارند) مکیدن هستند. با این حال ، اظهار نار در وبلاگ روشی!

  دو قانون طلایی برای اظهار نظر در

  1. همیشه یک نظر با کیفیت بنویسید. اگر چیز معناداری برای افزودن به بحث ندارید ، نظری نگذارید (نظرات "با تشکر از شما – پست عالی" … آنها بی فایده هستند)
  2. Tiešsaistes mūzikas atskaņotājs. هر چقدر وسوسه‌انگیز باشد ، اسپم نکنید. Spēlēt tiešsaistē.

  در حالی که یک قانون دیگر (کک قانون طلایی نیست) ، اگر پیوندی را رها کنید ، فقط آدرس وبلاگ کود رم.. درعوض ، به پست مربوطه خود پیوند دهید که به پست و بحث اصلی اضافه می کند. ارتباط در اینجا مهم است.

  5. سکوهای پرسش و پاسخ

  انجمن ها و سکوهای Q&مکان های خوبی برای بدست آوردن صندلی در مقابل مخاطبان ذیربط شما هستند. این ففر زز Lyر تهی Feed یکر رر Feed lyی Feedخ Feed Feed.

  پیدا کردن یک متناسب یا فرصت های مناسب بг

  برخی از محتوای سفارشی مربوط به یک مکالمه به خصوص داغ ایجاد کنید به عنوان مثال, اگر شخصی سؤال کند که چگونه می توانید با کد Htaccess کاری انجام دهید, می توانید یک آموزش بنویسید و آنرا در وبلاگ خود ارسال کنید – سپس در بخش پرسش و پاسخ سایت, با یک تیزر به درخواست کننده پاسخ دهید و نها را به وبلاگ خول برای به دست آوردن کدهای کامل و نمایشی احتمال این است که اگر یک نفر از این سؤال بپرسید, سایر افراد نیز همین سؤال را دارند – و پاسخ و پیوند انجمن شما در هنگام مشاوره به شما توصیه خواهد کرد.

  Q من از نظر استفاده از سیستم&A ، توصیه می کنم

  • Quora – Klout Yahoo! پاسخ ها – این سه بهترین سیستم عامل Q&A عمومی است
  • StackOverflow – اگر ناشر هستید که کتابهای برنامه نویسی را می فروشید.
  • مشاور Tripad – برای وبلاگ نویسان سفر

  بیشتر بدانید: روشهای بیشتری برای کسب درآمد از وبلاگ خود پیدا کنید و کوین مالتون را بخوانید مطالعه موردی در در.

  فصل 7. استفاده از ابزارهای بلاگ نویسی رایگان

  اگرچه ابزارها و خدمات وب رایگان مفید به صورت آنلاین وجود دارد ، مشکل در جمع آوری آنها در میای.

  به عنوان هدیه ای که برای خواندن راهنمای من به اینجا می آید, من قصد دارم فهرستی از ابزارهای رایگان را که ما تمام وقت در WHSR استفاده می کنیم, ارائه دهیم. موفق باشید ، و در سفر وبلاگ نویسی به شما آرزوی موفقیت می کنم.

  نوشته

  • پس از پایان مهلت – پیش زمینه و بررسی گرامر.
  • Gramatika – محبوب ترین دستیار نوشتن وب.
  • همینگویی برنامه – با این ابزار کوتاه و جسورانه بنویسید.
  • Freedom.to – وب سایت های پریشان را مسدود کنید تا بتوانید روی نوشتن تمرکز کنید.
  • ByWord – ابزار نوشتن پریشانی.
  • Evernote – ابزاری که نیاز به معرفی دارد.

  ویرایش تصویر

  • Fotor – ویرایش و طراحی ابزار تصاویر زیبا برای پست های رسانه های اجتماعی ، پوسترها ، دعوت نامه و غیر.
  • Āfrika – طراحی تصاویر زیبا و پست های رسانه.
  • جادوگر طراحی – با استفاده از قالب های رایگان و تصاویر آماده ، تصاویر زیبا ایجاد کن Online.
  • JPEG مینی – اندازه پرونده های .jpeg را کاهش دهید.
  • PNG کوچک – اندازه پرونده های ppng را کاهش دهید.
  • Skitch – گرفتن یادداشت های تصویری.
  • عکس میمون – ابزار ویرایش تصویر برنده جوایز.
  • پیک به نمودار – ابزار ساده ایجاد اینفوگرافیک.
  • Pixlr – ابزار ویرایش تصویر.
  • Favicon.io – بهترین تولیدکننده فاویکون ، تا کنون.

  Īss ieskats

  • آیکون یاب – فهرست بزرگ آیکون رایگان.
  • رونده مورگول – بیش از ,000ز ,000ز XNUMX ص یص یص یر.
  • اسنپ ​​سهام – سایت دایرکتوری تصویر با عکس های زیبا و رایگان که هفتگی اضافه می شود.
  • WHSR tiešsaistes spēļu programma – آیکون های رایگان طراحی شده توسط طراح داخلی ما.

  منابع و تحقیقات

  • جهانی علمی – خبرنامه دانشگاهیان آزاد.
  • کتاب واقعیت جهان – بدون شوخی – اطلاعات جهان به طور مستقیم از سیا.
  • تکریپوبلیک – مقالات ، گزارش ها و مطالعات موردی در زمینه فناوری.
  • بازاریابی شرپا – گزارشهای بازاریابی رایگان.
  • Krogs krodziņš – مجلات رایگان ، روزنامه های سفید ، و مطالعات موردی.
  • تابخانه Hubspot – منبع مرجع خوب در بازاریابی.
  • CrunchBase – اخبار مربوط به شرکت های نوپا.
  • BuzzFeed lietotājs – آخرین موضوعات داغ را در BuzzFeed پیدا کنید.
  • خلاق نوشتن سریع – ایده ها و ترغیباتی برای غلبه بر بلوک های نوشتن.
  • هشدارهای گوگل – درباره محتوای جدیدی که پیگیری می کنید.

  رسانه های اجتماعی ، بازاریابی و سئو

  • بینگ ابزار وب مستر – ابزار تشخیصی سایت رابگان.
  • Google tīmekļa pārziņa rīks – ابزار تشخیصی سایت رایگان گوگل.
  • دنبال کردن – رقبای خود را بدوزید
  • SEO – نسخه رایگان به شما امکان می دهد مشخصات پروفایل سایت (CF / TF) را به سرعت بررسی کنید.
  • خلع سلاح پلت فرم اتوماسیون بازاریابی ، فروش و خدمات همه در یک
  • جستجوگر مشابه صفحه – صفحات کپی شده را در وبلاگ خود بررسی کنید.
  • مانند اکسپلورر – معیارهای اجتماعی محتوای (یا رقبا) خود را بررسی کنید.
  • صدای جیر جیر دک – چند اکانت توییتر را در یک داشبورد مژده کنید.
  • بوم سومی – یافتن مطالب و تأثیرگذار محبوب در شبکه های مهم رسانه های اجتماعی.
  • هیئت مدیره برچسب – تحقیقات بازار رسانه هاب.
  • IFTTT – مطالب را در چندین سیستم عامل رسانه اجتماعی به راحتی منتشر کنید.

  تجزیه و تحلیل وب و بهره وری وب

  • Lietotāja rokasgrāmata – آمار وب رایگان.
  • Matomo – Google Analytics tīklā Google.
  • YouTube Analytics – آمار در مورد ویدیوهای YouTube شما.
  • Wمار WP – وبلاگ وردپرس خود را با دیگران مقایسه کنید.
  • خیابان فرآیند – فرآیند ساده و مدیریت جریان کار.

  تست سرعت وب سایت

  • بتکاتا – بررسی سرعت سایت از – 10 mēneši.
  • تست صفحه وب – سرعت صفحه وب را با جزئیات بررسی Atskaņot.
  • GT Metrix – سرعت بارگیری صفحه وب را با جزئیات تست و پیگیری کنید.

  وبلاگ نویسی که سوالات متداول داد

  1. هزینه وبلاگ چقدر اzik

  ه ینه برآورد شده برای شروع یک وبلاگ که شامل نام دامنه و میزبانی وب است ، ریر 100 دلار در سال (کمتر). این هزینه بر اساس وبلاگ خود میزبان (با استفاده از وردپرس) انجام می شود. تقسیم هزینه می تواند باشد: سالانه 15 دلار برای نام دامنه .com و سالانه 60 دلار برای هزینه میزبانی وب.

  2. چگونه وبلاگ نویسان حقوق می گیرند؟

  برای به دست آوردن یک تصویر بهتر از نحوه پرداخت بلاگرها, من آنها را به دو نوع طبقه بندی کردم – یکی جایی است که شما مستقیما با مشتری یا تبلیغ کننده سروکار دارید و دیگری در جایی است که به برنامه ای ارائه می دهید که توسط یک رکت یا شبکه ارائه میش.

  هنگامی که مستقیمم می توانید از طریق:

  – فروش محتوای برتر (سایت عضویت)
  – تبلیغات مستقیم
  – فروش محصول خود
  – تابلوهای شغلی
  – نوشتن و انتشار پست های حمایت شده

  3. چگونه بلاگ را به صورت رایگان شروع کنیم؟

  سیستم عامل های بیشماری وجود دارد که می توانید امروز یک وبلاگ رایگان را شروع کنید ، این شاال BlogPress.com. برای ایجاد یک وبلاگ رایگان ، تنها کاری بهابد انجام دهید.

  4 – نتججگگ یفی یبیو

  در دنیای ما هیچ چیز رایگان نیست. با یک پلتفرم وبلاگ نویسی رایگان معایب زیادی وجود دارد:

  – قوانینی وضع شده توسط هر پلتفرمی وجود دارد که باید رعایت کنید
  – به نظر می رسد نام دامنه وبلاگ شما یک زیر دامنه مانند "myblogname.wordpress.com" یا "myblogname.tumblr.com"
  – قابلیت های محدود ، افزونه ها و انتخاب موضوعهایت
  – معمولاً سیستم عامل های رایگان امکان کسب دسآمد

  من اکیداً پیشنهاد می کنم وبلاگ خود را با استفاده از WordPress.org. علاوه بر غلبه بر محدودیت وبلاگ رایگان ، رشد بالقوه وبلاگ شما بی حد و حصر اrage.

  سیستم عامل های بیشماری وجود دارد که می توانید امروز یک وبلاگ رایگان را شروع کنید ، این شاال BlogPress.com. برای ایجاد یک وبلاگ رایگان ، تنها کاری بهابد انجام دهید.

  اما ، اینجا گرفتن است:

  • قوانینی تنظیم شده توسط هر سکو که باید
  • به نظر می رسد نام دامنه وبلاگ شما یک زیر دامنه مانند "myblogname.wordpress.com" یا "myblogname.tumblr.com"
  • قابلیت های محدود ، افزونه ها و انتخاب موضوعهایت
  • معمولاً ، سیستم عامل های رایگizz

  صفحه گرفته شده از صفحه سیاست تبلیغات وردپرس.

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me