شبکه خصوصی مجازی (VPN): ی راهنمای بسیار دقیق برای مبتدیان

VPدمات اختصاصی خصوصی مجازی (VPN) تا حدودی از موضوع داغ امروز است ، زیرا حریم خصوصی اینترنت از بسیای شرکت ها در حال تلاش برای جمع آوری داده های بیشتر در مورد کاربران خود تا آنجا که به شدت مزاحم می شوند (می خواهم به عنوان مثال? این, این, اینو این) در حالی که کشورها بر روی نحوه مدیریت وضعیت تقسیم می شوند.


* نقشه حرارتی از مکان هایی که VDI داده های آنلاین را با استفاده از بی بی اطلاع, یک ابزار تجزیه و تحلیل داده های بزرگ که توسط آژانس امنیت ملی ایالات متحده (VDI) استفاده می شود, جمع آوری می کند. منبع: گاردین

سالهاست که ما از محصولات مهم مانند فیس بوک, گوگل, نرم افزار مایکروسافت استفاده کرده ایم و تکنولوژی بیشتر, اما به سرعت در حال پیشرفت, این شرکت ها را وسوسه کرده است تا کاربران را از هر گونه اطلاعاتی که می توانند برای اهداف تجاری تجدید ند ، به حساب آورند.

و در حالی که دولتها ممکن است برای کنترل وضعیت مبارزه کنند, در برخی موارد, آنها خودشان هستند که گناهان مشابهی را برای شرکت در معرض دشواری قرار می دهند – نفوذ حریم خصوصی و جمع آوری غیر قانونی داده های خصوصی.

بنابراین ، ما می توانیم به عنوان فردی برای حفاظت از حریم خصوصی ما در اینترنت اقدام کنیم؟ Nاسخ ما را به موضوع ما از VPN ها منتهی می کند.

Contents

راهنمایی کارشناسان

برخی از ارائه دهندگان در بازار ممکن است با ارائه خدمات خود صادق باشند. تنها ادعا می کنند سرورهای فیزیکی را در مکان های متنوع ارائه می دهند ، اما برخی از آنها در واقی. به عبارت دیگر شما ممکن است بک سکور در یک کشور مت ل صوید به عنوان مثال ، سرور در چین می تواند.

این بد است زیرا این به این معنی است که اطلاعات شما از طریق سرورهای چندگانه در نقاط مختلف جهان. هیچ تضمینی وجود ندارد که مجرمان سایبری ، سازمان های اطلاعاتی مخفی یا شکارچیان نقض حق نسخه برداری.

برای جلوگیری از این مشکل ، کاربران باید برای بررسی مکانهای واقعی یک VPN ، ،مایش های مناسب را انجا. در اینجا چهار ابزار وجود دارد –

 1. ابزار تست پینگ توسط CA برنامه مانیتور مصن-01
 2. Izsekošanas ceļa līdzeklis CA CA
 3. BGP rīkkopa توسط خدمات برق ها
 4. Sievietes komandu uzvedne به نام CMD در ویندوز

– حمزه شهید ، BestVPN.co

امنیــت

بسیاری از سرویس های VPN امروز نیز شر-01 این عمدتا به منظور جلوگیری از جمع آوری و ردیابی داده های آنلاین به طور عمده آغاز شد, اما اکنون گسترش یافته است تا شامل آگهی مسدود کردن و در مواردی حتی راه حل های ضد ویروس باشد.

نحوه کار VPN

Nمی توضیح دهید چگونه یک VPN کار می کند ، م،ر اینکه جزئی از جزئیات فنی باشد. با این حال ، برای کسانی که فقط مفهوم پایه را می خواهند ، یک VPN Ērtības pakāpe.

جزئیات بیشتر VPN اولین پروتکل ارتباطی را از دستگاه شما ایجاد می کند. این پروتکل محدوده هایی را از نحوه انتقال داده ها از دستگاه شما به سرور VPN تعیین می کند. ند پروتکل اصلی VPN وجود دارد که رایت.

VPروتکل VPN مشترک

گگ چچ بس پ پپ پ ج پش پش پشپش پشپش پشپش پشپش پشپش پشپش بعضی از آنها سریعتر هستند ، برخی از آنها آهسته تر هستند ، برخی امن تر هستند ، بعضی دیگر کمتر. انتخاب شما بستگی به نیازهای شما دارد ، بنابراین ممکن است بخش خوبی برای شما باشد که با استفاده.

به طور خلاصه –

 • OpenVPN: پروتکل منبع باز که از سرعت متوسط ​​است اما پشتیبانی قوی رمزگذاری را ارائه می دهد.
 • L2TP / IPSec: این بسیار معاول است و سرعت مناسب را ارائه می دهد ،.
 • SSTP: به طور معمول در دسترس نیست و به غیر از رمزگذاری خوب است تا به خود را توصیه برای خود ندارد.
 • IKEv2: اتصال بسیار سربع.
 • PPTP: بسیار سریع ، اما در طول سالهای گذشته از نقاط ضعف امنیتی ار شده است.

مقایسه پروتکل های VPN –

1- OpenVPN

OpenVPN ir pieejams VPN, izmantojot VPN, izmantojot vietni, bet, izmantojot vietni, lai atvērtu VPN. مواد منبع باز می تواند توسط هر کسی قابل دسترسی باشدکه بدین معنی است که کاربران قانونی نمیتوانند از آن استفاده کنند و در آن بهبود پیدا کنند, اما افرادی که نیات بسیار خوبی دارند, می توانند آن را برای نقاط ضعف و سوءاستفاده از آن مورد بررسی قرار دهند.

با این حال ، OpenVPN تبدیل شده است بسیار جریان اصلی و باقی مانده یکی ازنات ترین پروتکل های موجود این پشتیبانی از سطوح رمزنگاری بسیار بالا از جمله آنچه که بیشتر به عنوان "رمزگذاری" RSA 2048 jaunākās versijas 256 jaunākās versijas, jaunākās versijas, jaunākās versijas Rash 2048, jaunākās tiešsaistes versijas, ja Hash SHA160 ir pieejams vairāk nekā 1 reizi..

با تشکر از آن که منبع باز است, آن را نیز برای استفاده در تقریبا تمام سیستم عامل امروز, از ویندوز و IOS به پلت فرم های عجیب و غریب مانند روتر و دستگاه های کوچک مانند aveņu Pi اقتباس شده است.

به عنوان مثال – برخی از دستگاه های پشتیبانی شده توسط NordVPN – توجه داشته باشید که چگونه هر دستگاه از ج

متاسفانه ، امنیت بالا دارای دامنه های خود است و OpenVPN اولب بسیار غند است. با این حال بیشتر از یک تجارت است ، زیرا طبیعی است که هر چه نرخ رمزگذاری بالاتر استفاده می شود ،.

پروتکل 2. tunelis – 2. slānis (L2TP)

Tunnروتکل 2 Tunnel Layer (L2TP) جانشین واقعی است نقطه بر تونل تدن نقطه (PPTP) و لایه پروتکل انتقال 2 (L2F). متاسفانه ، از زنجایی که آن را برای رسیدگی به رمزگذاری نتوانستند ، اغلب با پروتکل امنیتی IPsec توزیع. تا به امروز ، این ترکیب به عنوان امن ترین و بدون آسیب پذیری دیده می شود.

یک نکته مهم این است که این پروتکل از UDP در portu 500 استفاده می کند, به این معنی که سایت هایی که اجازه نمی دهند ترافیک VPN به راحتی بتواند آن را شناسایی و مسدود کند.

Izvēlēties tunelēšanas sistēmu 3 – droša (SSTP)

پروتکل tunelēšanas Socket Secure (SSTP) یکی از معروف ترین افراد در میان افراد معمولی است, اما بسیار مفید است زیرا تنها از آنجا که از SP1 ویستا ویستا به طور کامل مورد آزمایش قرار گرفته, آزمایش شده و به هر تجسم ویندوز متصل شده است.

SSL 256 tiešsaistes režīma SSL / TLS 2048 tiešsaistes versijas tiešsaistes operētājsistēmas tiešsaistes operētājsistēmas SSL 256 tiešsaistes modulis. همچنین متاسفانه مایکروسافت اختصاصی است ، بنابراین بازرسی عمومی نیست – باز هم خوب و بد است.

Versija 4 – Exchange Key Exchange 2 (IKEv2)

Exchange Key Keyboard Versija 2 (IKEv2) Atjaunināt lietojumprogrammu Exchange Keyboard (IKEv2) IPSec tiešsaistes operētājsistēma برای رمزگذاری نتز مهارت آن در اتصال مجدد به اتصالات از بین رفته باعث شده است که در بین کسانی که برای استقران موب.

5 – پروتکل تونل زنی ه به نقطه (PPTP)

پروتکل تونل زدن نقطه به نقطه (PPTP) tiešsaistes tiešsaistes VPN ارت التاناسار الزاناسورها. قدیمی ترین پروتکل های VPN با وجود اینکه هنوز مواردب.

است چند آسیب پذیری شناخته شده است و از مدت ها قبل هم از افراد خوب و بد استفاده شده است و هم زی ظ. در حقیقت ، تنها آرامش بخشیدن به سرعت آن است. همانطور که قبلا ذکر شد ، اتصال امن تر امن تر است ، سرعت بیشتر به دیدن کاهش است.

Sākums

ساده ترین راه برای توصیف رمزگذاری که می توانم آن را در نظر بگیرم شاید اطلاعات را خراب کنم, به طوری که تنها فردی که راهنمای آن را داشته باشد می تواند آن را به معنای اصلی آن ترجمه کند.

به عنوان مثال یک کلمه – jāmaksā.

ا ر رمزگذاری 256 بیت را بب آن یه کلمه بفرستم ، می توان آن را به طور کامل تکرار و غیر قابل شناسایی. حتی سوپرکامپیوتر قدرتمند بر روی زمین ، میلیون ها سال تلاش برای رمزگشایی این کلمه با رمزگذاری مکارا مدا 25 25 25 25ی 25.

همچنين سطح رمزنگاري نمايي است ، بنابراين رمزنگاري 128 بيتي نيمي از امنيت رمزنگاري 256 را ارائه نمي. کارشناسان معتقدند که اگر چه هنوز باشکوه است رمزگذاری 128 بیتی به زودی شکسته خواهد شد.

این روش های رمزنگاری و نقاط قوت معمولا به صورت خودکار به کار می رود, بسته به برنامه ای که ما از آن استفاده می کنیم, مانند ایمیل, مرورگرها و یا برنامه های دیگر. VPN ها سو دو ب بیج ت ت تتت.

به این ترتیب ما می توانیم عملکرد VPN ما را تنظیم کنیم. برای مثال ، برخی ممکن است رمزگذاری شدید را امتحان کنند و مایل باشند قربانی سرعت شوند. دیگران ممکن است سرعت را ترجیح دهند و بنابراین سطح پایین تر رمزنگاری را قبول می کنند.

همه اینها لازم است و تحت تأثیر رمزگذاری قرار می گیرند; زیرا هنگامیکه به یک سرویس VPN وارد می شوید, داده های ارسال شده در هنگام تلاش برای مرور اینترنت از طریق اتصال VPN رمزگذاری شده انجام می شود.

Vairāk VPN tiešsaistes spēles

من الان هستم تحقیق ، آزمایش و آزمایش در VPN ها برای بخش بهتر یک سال. در حالیکه من هنوز نمی در VPN ها باشم ، برای اطمینان متوجه شدم بیشتر از قست.

آزمایش های من شامل استفاده از VPN ها در پلت فرم های مختلف از جمله برنامه های تلفن همراه آندروید خود را, پلاگین های مرورگر و با استفاده از مدل های مختلف. بعضی از آنها خوش طعم هستند ، اما بعضی ها کاملا نا امید شده اند.

من باید بگویم که در پایان روز ، بدون توجه به توانایی یک محصول ، هیچ دلیلی برای هیچ یک از این و بله ، من بی کفایتی و خجالت را به عنوان "Lasīt vairāk" می شناسم.

تجهیزات

در بیشتر موارد ، تست های من با استفاده از یک مشتری VPN منبع باز یا یک برنامه VPN نصب شده بر روی Online. این معمولا خوب است و من متوجه شدم کг.

مهمترین چیزهایی که من در مورد تجهیزات آموختم این است که اگر قصد دارید VPN را به طور مستقیم بر روی روتر خود مستقر کنید, باید از یک عامل بسیار مهم مطلع شوید – VPN شما باید یک پردازنده لگد زدن دارد. این معمولا محدود "ak, mans dievs" از روترهای بی سیم مصرفی است و حتی در آن نیز کاملا محدود است.

Asus RT-1300UHP – VPN tīkla VPN versija, kā arī Asus RT-1300UHP versija, kad ir pieejama jauna versija, kā arī Asus RT-1300UHP, kā arī. VPگخخ. .ا .ن.. این ق عا می تواند حتی سرعت کامل گیگابیت (از طریق LAN) ir 400 + Mbps un در WiFi. با این حال ، تنها زمانی که VPN راه اندازی شد ، توانایی در حدود 10 Mbps را مدیریت کرد. در این نرخ ، پردازنده در حال حاضر به طور مداوم در 100 ٪ sasprindzinājums.

ROG Rapture GT-AC5300 vai Netgear Nighthawkا التوق 10تی 10گ حتی اگر سرعت اینترنت شما سریع باشد ، تنگنا روتر شما خواهد ب.

اتصال به اینترنت

من شروع به آزمایش VPN ها در خط 50 Mbps کردم که به سرعت به سرعت تبلیغ شد – من معمولا حدود 40-45 Mbps را در اختیا. در نهایت من به خط 500 Mbps منتقل شدم که حدود 80 ٪ از سرعت های تبلیغ شده – به طور معمول 400-410 Mbps را می گیرم.

این تنها زمانی بود که من بف کخط سخط سرعی بشش ششش ز ز ززز. این شامل دستگاهی است که شما آن را اجرا می کنید ، فاصله بین شما و سرور VPN شما انتخاب می کنید ،.

من یک VPN را استفاده کرده ام

1- جریان

در ابتدا تست سرعت بالا بود ، فقط برای حفظ یک رکورد و همچنین تجربه. هنگامی که یک خط پایه را ایجاد کردم ، من شروع به تست سایر سایت های دانلود یا جریان های ویدیویی ک. XHTML UHD 4K versijas ātrs telefona sarkans serveris VPN.

2 – aizraujoša

البته تورنتینگ نیز مورد آزمایش قرار گرفت و من متوجه شدم که ناامید کننده است. من فکر می کنم زمانی که سرعت اینترنت شما در اینترنت به یک نقطه مشخص برسد, خواهید دید که عملکرد سرویس VPN ها به طور چشمگیری کاهش می یابد مگر اینکه به طور قابل توجهی به زیرساخت های بهتر سرمایه گذاری کنید.

3 – بازی

من واقعا نمی توانم بازی کنم (حداقل بازی هایی که برای عملکرد VPN اهمیت دارند) ، اما زمان های پینگ. اگر شما یک بازیگر هستید و میخواهید از یک VPN برای استفاده از یک بازی خارج از کشور خود استفادا منی. Nمان های پینگ خیلی بیشتر از شما از سرور VPN ، حتی اگر سرعا.

VPN سوالات متداول (FAQ)

Nیا برای استفاده از VPN بی اتصال اینترنت نیاز دارم؟

کک VPN برای جابجایی و حفاظت از مکان و داده های شما طراحی شده است ، اما شما هنوز هم نیاز بها اتصان.

هزینه سرویس VPN

مانند همه ارائه دهندگان خدمات ، شرکت های VPN مین خواهند شما برای مدت طولانی با آنها بمانید ، زیرا. بیشتر ارائه دهندگان خدمات VPN شرایط پرداخت های مختلفی از جمله ماهانه ، سه ماهه و غیره را ارائه می. بیشتر مواقع طولانی تر از این طرح ، نرخ ماهیانه شما ارزان تر خواهد بود ، اما شما مجبورید کل قرار. تیش بیای من دک 9ل 9ی 9 بی 9ت 9تب 9ت 9ت 9ت 9ت.

در اینجا لیست وجود دارد بهترین خدمات VPN.

Nیا استفاده از VPN سرعت اینترنت من را کاهش می دهد؟

VPN ها قبل از هر چیز برای محافظت از هویت شما و ایمن نگه داشتن اطلاعات شما طراحی شده اند. متأسفانه ، یکی از عوارض جانبی رمزگذاری که برای محافظت از داده های شما استفاده می شود این است یک به عنوان یک قانون اساسی ، انتظار دارید که هنگام استفاده از VPN بیش از 70 ٪ از سرعت واقعی خط خود را. فاکتورهای دیگری مانند فاصله از سرور VPN ، بار سرور و غیره نیز در سرعت اینترنت شما تأثیر می اارد ب.

اتصالات VPN چقدر سریع می تواند ادامه یابد؟

بیشتر ارائه دهندگان خدمات VPN به شما خواهند گفت که سرعت شما را محدود نمی کند. با این حال ، شرایط دیگری نیز باید در نظر گرفته شود. همانطور که در بالا ذکر شد ، انتظار داشته باشید چیزی بیشتر از a دریافت نکنید از سرعت خط واقعی شما

تنظیم اتصال VPN چقدر دشوار است؟

به درستی آن باید به سادگی نصب برنامه و واود سپس تنها کاری که باید انجام دهید کلیک بر روی یک دکمه است و شما به یک سرور VPN. متأسفانه ، این همیشه بهترین راه حل نیست و ممکن است برخی از اتصالات برای عملکرد مطلوب مورد نیان. بسیاری از ارائه دهندگان خدمات VPN مانند NordVPN, Surfshark و ExpressVPN آموزش هایی در مورد چگونگی انجام این کار را خواهید داشت, در حالی که وقت آن نرسیده است تا با کارمندان خدمات مشتری خود در تماس باشید.

Nه دستگاه هایی را می توانم VPN را روشن کنم؟

این بستگی به ارائه دهنده خدمات VPN با شما دارد. Windows operētājsistēmas Windows, MacOS un Linux operētājsistēmas Linux operētājsistēmas operētājsistēmas Windows operētājsistēmas operētājsistēmas operētājsistēmas Windows operētājsistēmas operētājsistēmas operētājsistēma Windows operētājsistēma. بسیاری استقرار روتر نیز پشتیبانی من من.

ززآککک 25 25 25 25 25 25 25 25 6 25 25 25 25 25زگذ 128 25 25 128 128 128 128 128 128 128 128 128 128 128 128 128 128 128 128 128 128زگذ 128 128 128 128 128 128 128 128 128 128 128 128 128 128 128 128 128 128 128 128 128 128 128 128 128 128 128 128 128 128 128 128

زززآککک قق قققًق قققًق خقجق قککً قخق: :خخ:::: "حریم شخصی و امنیت آنلاین من برای من چقدر ارزش دارد؟"

Nیا کسی می داند که من از VPN استفاده می کنم؟

برخی از وب سایت ها سعی می کنند از کاربران VPN خودداری کنند و راه هایی برای شناسایی یک اتصال ورودی. وشبختانه ، VPN ها از این اطلاعات آگاه هستند و با اقدامات متقابل که کمک می کنند ، م،رح شده اند. مراقب باشید که ارائه دهندگان خدماتی که خفیف یا سرور را هدف قرار می دهند.

Nیا فقط می توانم از افزونه مرورگر VPN استفاده کنم؟

من برخی از افزونه های مرورگر VPN را امتحان کردم و متوجه شدم که بیشتر آنها به دو دسته اصلی تقسیم. کسانی هستند که به عنوان پروکسی عمل می کنند و تنها اتصال خود را از سرور باز می کنند و بعضی از آنها به عنوان یک کنترل مرورگر برای یک برنامه VPN کامل عمل می کنند. این به اعنی است که شما هن-01 پسوند مرورگر VPN معمولا خدمات VPN کامل نیست.

Nیا استفاده از VPN قانونی است؟

بله و خیر گرچه اکثر کشورها قوانینی علیه استفاده از VPN ندارند ، اما برخی صریح آن را ممنوع اعلنن می. در موارد ش برخی از کشورها نه تنها استفاده از VPN بلکه کاربران بالقوه زندان VPN را نیر ممنوع می. VPوشبختانه ، تعداد معدودی از کشورها هستند که تاکنون VPN ها ممنوع شده اند.

VPیا با VPN کاملاً غیرقابل ردیابی هستم؟

این امر تا حد زیادی به میزان اطمینان شما از اتصال VPN. موارد بسیاری رک داده اه کارم الدالم.

Versija: :یا به VPN Izveidot دارید؟

حریم خصوصی شخصی آنلاین تحت محاصره از بسیاری جهات است و به نظر می رسد که یک شبه اتفاق افتاده است. روزهایی که ما فقط مجبور به نگرانی در مورد جنایتکاران اینترنتی شدیم, رفته اند, اما اکنون نیز باید درباره شرکت ها نگران باشیم دولت هایی که می خواهند اطلاعات ما را سرقت کنند برای همین دلیل – برای بهره برداری از اهداف خود.

به طور طبیعی ، نیاز شما به یک VPN تا حب سؤال چیزی نیست که بتوان با پاسخ ساده یا نه پاسخ داد.

Sīkāka informācija par VPN (میلیارد دلار) – منبع: Statista

با این حال ، ا، میزان افزایش در ارزش بازار جهانی VPN ، من می می گویم که احتمالا شما به زودی یا بعدا تمان گذشته است که کاربران فردی از حریم خصوصی و امنیت خود برای دسترسی به اینترنت مطلع شده و ال ت د ت.

ما همواره با استفاده المتاش الننت تت .ط .ی. تتی تتت تتت ت ت تتت درست است که ویروس ها و تروجان ها ما را محتاط تر ساخته اند ، اما تغییرات زیادی نداشته است.

شخصا احساس می کنم که پذیرش یک سرویس VPN باید مرحله بعدی هر کاربر اینترنت باشد. نیاف فوری به خارج شدن از ذهنیت وجود دارد که ما با آنچه مه ما به صورت آنلاین انجام می دهیم تهیی.

مثلاً شخصی را انتخاب کنید که فقط بخواهد آنلاین شود و به دنبال چند عکس از برخی گربه های ناز باشد. در حین انجام این کار, اطلاعاتی از قبیل عادتهای مرور وی, دوست داشتن / دوست نداشتن, موقعیت مکانی و موارد دیگر جمع آوری شده توسط مقامات یا سازمانها آیا این فکر به اندازه کافی ترسناک نیست که بتواند نوعی عمل را مجبور کند?

بنابراین ، من بله می گویم ، حتی اگر فکر می کنید شما یک VPN نیاز ندارید – شما واقعا انجام بده.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map