راهنمای میزبانی VPS: سرور خصوصی مجاز Online

* Atbalstīt: Guhat را در VPS رایگان حذف کرد ، تغییر قیمت cPanel اضافه کرد و قیمت گذاری به روز شده را باار.


وقتی که می آید میزبانی وب سایت گزینه های مختلف زیادی وجود دارد. هر کدام شایستگی های خاص خود را دارند. Virtuālā privātā servera (VPS) virtuālā privātā servera (VPS) versija انجام دهیم.

میزبانی VPS به شما امکان می داد دارایی های وب خود را در فضایی.

میزبانی VPS چیست؟

Virtuālais privātais serveris VPS. VPS ک فضای خاموش بر روی سرور است که دارای مشخصات یک سرور کل است. این بدان معنی است که این سیستم عامل (OS) ، برنامه ها ، منابع و تنظیمات خاص خود را دارد. همه اینها در یک سرور قدرتمنل هر سرور می تواند چندین حساب VPS روی آن داشته باشد.

میزبانی VPS چگونه

همانطور که از این نام پیداست ، کل فرضیه میزبانی VPS حول محور مجازی است. با استفاده از این فناوری "تقسیم" کرد و به افراد.

آنها دارای یک سرور فیزیکی واحد هستند, اما هر یک از مزایای این که بتوانند فضای خود را تنظیم و پیکربندی کنند, گویی که کاملا متعلق به آنها است, به دست می آورند. این میزان انعطاف پذیری بالایی را به همراه یک عنصر اضافی از حریم خصوصی به آنها می دهد – برای بخشی خ.

فن آوری مجازی سازی, سرور را به عنوان یک کل ارزیابی می کند و سپس منابع را بین حساب های مختلف بر اساس آنچه که دارندگان حساب برای آنها پرداخت کرده اند, تقسیم می کند. به عنوان مثال ، ا،ر سرور 128 گیگابایت رم داشته باشد ، ممکن است آن را در 2 spēles tiešsaistē.

سپس به هر دارنده حساب میزان RAM را طبق قرارداد میزبانی خود اختصاص می دهد. منابعی که برای هر حساب اختصاص داده می شود فقط برای آن حساب کاربری دارند و حتی در صورت نیاز به سایر حساب ها یا استفاده بیشتر, از آنها استفاده نمی شود.

VPS میزبانی چیست؟ بچگر ترین تفاوت بین میزبانی مشترک و VPS. توجه داشته باشید که منابع سرور اختصاصی (مانند RAM و CPU jauda) به هر تکه VPS اختصاص داده می شوند.بچگرگترین تفاوت بین میزبانی مشترک و VPS چگونگی به اشتراک گذاشتن منابع سرور است.

VPS jaunākās versijas, piemēram, VPS, jaunākās versijas:

 • منابع تضمین شده – حافظه ، زمان پردازش ، ذخیره سازی و غیره هرگز به اشتراک گذاشته نمی شوند.
 • امنیت بهتر سایت – بب سایت (های) شما در یک محیط جداگانه میزبانی می شوند. اگر اتفاق ناگواری به حساب همسایه شما بیفتد ، تاثیری در شما نخواهد گذاشت. و
 • درجه بالای چابکی – Palīdzība.

Mūzikas atskaņotājs VPS

Tiešsaistes mobilo ierīču VPS piekļuves pārbaude, kā arī jauno ierīču apskate un pārveidošana par mobilajām ierīcēm. برخی از مزایای شگفت انگیز شما با استفاده از خدمات ؛

 1. هزینه اشتراکی خدمات
 2. راه اندازی سرور سریع
 3. دسترسی بهتر سرور با
 4. Mūzika
 5. سطح مشابهی از خدمات
 6. مقیاس پذیری برای استفاده طولانی مدت بhend

اشتراک در مقابل VPS ارتراک در مقابل VPS

برخی ممکن است به دلیل تعدد انتخاب در هنگام اشتراک ، VPS و میزبانی اختصاصی کمی اشتباه گرفتهشش بگذارید یک تحلیل و مقایسه کوتاه انجام دهیم تا تفاوتهای.

سرویس میزبانی

میزبانی شبیه بг اشتراک

میزبانی مشترک مانند شما در یک اتاق با بسیاری از دوستان زندگی می کنند. این بدان معنی است که شما باید در یک اتاق قرار گیرید و شما باید هزینه های چندین چیز را ت تاتتت.

با این وجود ، داشتن چندین فرد مشترک در فضای یکسان ،، منابع باید به اشتراک گذاشته شوند (به عنوان مثال 5 نفر که برای استفاده از دستشویی می چرخند).

همچنین این بدان معنی است که آنچه در یک دوست تأثیر می گذارد ممکن است بر شما نیز تأثیر بگذارد. اگر یکی از افرادی که آآ هر آنچه در آن اتاق است قرار است در بین همه شما به اشتراک گذاشته شود (صدایی کمی غیراخلاقی است).

بسیاری دارندگان وبور التتز .صف.. ک. ارائه دهندگان خدمات میزبانی از مراقبت از سرور مراقبت می کنند ،.

داشتن منابع مشترک گاهی اوقات می تواند شرایط پیش بینی نشده ای داشته باشد به عنوان مثال ، اگر یک وب سایت بسیار شلوغ بود و از منابع زیادی استفاده می کرد ، وب سایت شما مم این امر بدون هیچ تقصیری در عملکرد سایت شما تأثیر خواهد گذاشت. تنها امید شما برای حل مسئله در صورتی است که گرگ منابعی منابع مورد استفاده خود را منتشر کند یا.

ارائه دهندگان میزبانی وب VPS: میزبانی وب InMotion, میزبانی TMD, تالارها

سرور اختصاصی

میزبانی سرور اختصاصی مانند یک خانه ی ییلاقی است.

میزبانی اختصاصی سرور مانند مالک بودن یک خانه است. شما آزاد هستید که هر جا که در اموال خود هستید که دوست دارید حرکت کنید. با این حال ، شما باید وام مسکن و صورتحساب را که می تواند گران باشد ، پرداخت کنید.

به طور مشابه ، در یک سرور اختصاصی واقعی ، للسسرر Pārdošanā ما می توانید متأسفانه ، این همچنین گرانترین گزینه میزبانی است و برای مدیریت بг.

معمولاً توسط کسانی که وب سایتهایی با نیازهای خاص دارند استفاده می شود. ا مت شش شششش ل.

منابع مرتبط

ما همچنین تعدادی از راهنمای عملی و مفید میزبانی را برای کسانی کг.

 • لیست کامل ارائه دهندگان خدمات میزبانی ما بررسب
 • راهنما: مشکلات و راه حل ها با میزبانی وب ارزان
 • Lietotājs: HTTP HTTP un HTTPS (SSL)
 • نحوه میزبانی حساب های ایمیل کسب و کار شما
 • چگونه برای خرید کک
 • چگونه توان یک میزبان وب را بدون
 • فهرست بهترین خدمات میزبانی
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me