چگونه فیس بوک پول می کند.

در دنیای امروز تکنولوژی مخرب, ما شاهد پدیده های جدیدی هستیم که چند سال پیش عجیب به نظر می رسید. Saiba mais Airbnb Airbnb Airbnb Air France Airbnb Air France Airbnb Air France Airbnb Air France Airbnb


و البته ما از مشهورترین ، ف س بوک. فیس بوک یکلت فرم به اشتراک گذاری محتوا اجتماعی است ،اما هیچ محتوایی از خود ایجاد نمی کند.

پس چگونه فیسبوک پول خود را به دست می آورد؟

در ساده ترین شکل ن, پاسخ را می توان به یک ملمهتکمیل کرد: تبلیغات.

US $ 543 milhões. ی یک م ق ش ش ش ش ش ش ش ش ش ش ش ش ش ش ش ش ش ش ش ش ش ش ش ش ش ش ش ش ش ش ش ش ش……. در مقایسه, مایکروسافت, که هر دو نرم افزار e سخت افزار را برای فروش در سراسر جهانمم سازد ،ردالم مدادد مدردالدرات.

بیایید یک نگاه سریع به امور مالی فیس بوک داشته باشیم

مدیر عامل فیس بوک مارک زوکربرگ یک بار گفت,

کمک به میکلیارد نفر ارتباط برقرار کردن شگفت انگیز است, تسلیم, میلی چیزهایی که من در زندگی ام افتخار.

به هر حال, او صادق بود, اما, کمک به کسانی که میلیارد نفر ارتباط برقرار کرده است, به او کمک کرده است برای شرکت بسیار بیشتر برای کسب درآمد بیش از بسیاری از مردم می دانند. پس از همه ، او همچنین قبل از نن اشاره کرد که "ساختن یک مأموریت و ایجاد یک کسب و کار به دست در دست" است.

Clique aqui para obter mais informações: گگ به جریان درآمد فیس بوک نگاه کنیم ، تنها دو مورد اصلی وجود دارد:

 1. تبلیغات و پرداخت
 2. هزینه های دیگر

بخش عمده ای از آن تبلیغات است, تقریبا تمام درآمد شرکت را تشکیل می دهد. در واقع ، درآمد تبلیغات برای فیس بوک در سال 2017 ، یک میلیارد دلار بود.

منبع: فیس بوک

با تشکر از فروش آگهی ، از آنجا e 2012 فیس بوک پول دست e پا زدن را به دست آورده است.

Clique aqui para obter mais informações (CAGR) Classificação de 59 e 59. با تشکر از رشد سالمتی, این شرکت جریان نقدی قوی را حفظ می کند و از آن پول استفاده می کند تا از زمان به زمان رقبای خود را خریداری کند و در نهایت ارزش خود را افزایش دهد.

درآمد فیس بوک همچنان افزایش می یابد (منبع: Statistica)

چگونه همه با هم کار می کنند

ساختن یک مأموریت و ایجاد یک کسب و رار دست در دست – مارک زوکربرگ

همانطور که قبلاذکر شد ، فرض اساسیففسبوک این است که کاربران خود را بتوانندبه طور اجتماعگذ مطالب خواات مسالب خوراجتماعب خوالیرالريات والبالبالبالرات متاالب خوالگذاربالرات بدالبالبة. این می تواند هر چیزی از عکس های حیوانات خانگی خود و یا حتی divagações دیر یا زود به همین دلیل است که آنها فکر می کنم همسایه خود را به عنوان یک ایستادن است و باید جایزه نوبل اهدا شود. البته ،ون فیس بوک چنین سازمانی است, سخاوتمندانه به مردم اجازه می دهد ههیین کار را به صودن رایگانا.

درست است به طور متوسط ​​مصرف ننده که از فیس بوک استفاده می کند ، هیچ هزینه ای برای سرویس پرداخت نمی. همه شما باید انجام دهید ثبت نام برای e حساب کاربری است و شما می توانید به محتوای قلب خود راکبهاشت.

مشکل "رایگان" این است که اغلب چنین نیست. در اینجا گرفتن است. اگر نتوانید محصولی را که فیس بوک در نن کسب یند ، شناسایی کنید ، یا این محصول سستید ، اللمعامی کهالیما ی ککل ک ی ککل ی کل.

می بینید ، فیس بوک هر چیزی را به شمانمی فروشد زیرا شما به تبلیغ کنندگان آن را می فروشید.

تعداد کاربران فعال روزانه در فیس بوک همچنان رشد می کند (منبع: ارقام)

در فوریه نهایی 2017 ، فیس بوک به طور متوسط ​​از 1.4 میلیارد کاربر روزانه فعال بود. Atualizado 31 de janeiro de 2017, última atualização: 2,13 horas atrás.

این تعداد معنی معامله زیادی برای تبلیغ کنندگان فیس بوک است.

اندازهمخاطباناغلبتعیینمییند که چقدر شرکتهای مالیمانندففسبربممترانندبب تبلیغ کنندگان پردت. البته عوامل یگیگر مانند نوع تبلیغات e غیره وجود دارد ، امادر نهایت پایه کاربر است که درخواست تجدید نظرت.

یک پست حمایت شده در فیس بوک

شرکت هاهمیشه به دنبال راهی برای گسترش بازار بالقوه خود هستند. آنها پول خوبی را برای رسیدن به مخاطبان به عنوان مخاطبدر نظر می گیرند ، امیدوار به فروش چیزآ بااه. زنجایی که فیس بوک تعداد ز ادی از افرادی که از ننسستفاده می کنند د بازار بالقوه این شرکت ها بسبار. (اگر شما یکسب و کار را اجرامی کنید ، ممکن است شمان ز علاقهمند به یادگیریباشید چگونه در فیس بوک)

با این حال اگر فیس بوک با درآمد تبلیغات تبلیغنشود ، باید هزینه استفاده مردم را از آن بپردازد. مطالعات نشان داده اند که این مقدار می تواند به اندازه $ 5 برای هر کاربر باشد, که در نتیجه آن می تواند به همان اندازه که 90% از کاربران آن را از دست می دهد, از دست بدهد.

چه کسی در فیس بوک تبلیغ می کند.

بر اساس گزارش رویترز ، بیش از 5 میلیون کسب کار در هر ماهدر فیس بوک تبلیغ می کنند. در میان آنها شرکت های غول ر هستند که میلیاردهادلار تبلیغ می کنند. Saiba mais sobre o HSBC, HSBC, DELL e outros serviços da DELL.

علاوه بر تبلیغات ، این شرکت ها همچنین به فیس بوک می دردازند تا به محبوبیت و توزیع پست هایشان از صفات سا شانسز ففات. در واقع برای همه چیز از تبلیغات تبلیغاتی به تبلیغ پست های خود e حتی داستان های حمایتی پرداخت ییی

 • تبلیغات نوار کناری – این در کنار سایت ظاهر می شود و هزینه آن حدود $ 1- $ 5 itens
 • داستان های حمایتی – تقریبا 50 سنت ررای هر کلیک
 • پست هایتبلیغاتی – در حدود $ 5 dólares سطح ورود e هزینه واقعی بستگی به تعداد افرادی که هدف قرار گرفته اند

همانطور که تعداد کاربران فعال در فیس بوک رشد می کند ، درآمدش نیز از تبلیغات افزایش می یابد. این شرکت تا ننن عملیات بسبار ساده را اجرا راه است ت اما حتی پس از آن ، به طور کامل بر روی لورلانت.

بله ، ما در فیس بوک.

جریان درآمد بالقوه آینده

فن آوری همیشه در حال تغییر است e حتی با, مدل سسب و رار بسیار موفق ، فیس بوک آگاه است که تغییر ناپذیر است. جدای از خرید برخی از رقبای بالقوه و شرکت ها فیس بوک همچنین به دنبال فناوری های جدید به سویو آینده.

وی گفت: "ما در حال کار بر روی روش های جدید برای دستیابی به دستان خود در واقعیت مجازی و تقویت شده هستیم. با پوشیدن این دستکشها ی می توانید بر روی ص صفحه کلید مجازی بکشید و حتی مانند عنکبوت از صفحات شل. "- Mark Zuckerberg (منبع)

Oculus ریفت – واقعیت مجازی به عنوان "چیز بزرگ بعدی" شناخته شده است ، اماتا نننهنوز واقعا حذف نشده است. Oculus Rift VR permite que você faça o download do Oculus Rift VR em seu computador, tablet ou smartphone. Oculus Rift VR é um software de gerenciamento de arquivos. Oculus Rift VR é um software de gerenciamento de arquivos. با این حال کاهش قیمت برای تجهیزات جدید. برخی از پیش بینی ها تخمین می زنند هه Oculus حتی 10 دردمد فیس بوک از 2020 را تشکیل می دهد.

تماشای فیس بوک – ظاهرا، شرکتی که در محتوای تولید شده توسط ااربران رشد کرده است با ساخت ییدیوهای خود به تولیدم. همچنین حق پخش برخی از بازی های ورزشی را خریداری کرد ورد و حتی ممکن است درآمد آگهی را افزایش دهد.

رفتن به تلفن همراه بزرگ – میزانننووذتلفنهمراهدر سراسر جهانشایع بوده و همچنان این کار را ادامه داده است. این احتمالابه درخواست های تبلیغاتی فیس بوک برای شرکت های سراسر جهان نیز افزوده می شود.

چین – حتی با اینکه این غول اقتصادی در سراسر جهان با شرکت های بزرگ فناوری مانند Alibaba و Tencent رقابت می کند, تقاضای یک پایگاه کاربری قوی در کشور به فیس بوک فراخوانده شده است و سعی دارد وارد بازار چین شود.

گمسشسیکیسگذگذ،، ،یییییییکیی؟؟

کمی دیر شده است که در حال حاضر قیمت سهام فیس بوک بالا می رود, اما اگر بتوانید آن را بپردازید, بسیاری از تحلیل گران معتقدند که هنوز هم می تواند برای رشد این شرکت وجود داشته باشد. با تشکر از مدل کسب و کار قوی شرکت و تماس های ددالستراتژیک ، آن را یکشنهاد جذاب باقی مانده است.

فیس بوک در ابتدا تمرکز زیادی بر کسب و کار سساایجنوبی خود داشت. با هند تا به امروز چیز زیادی برای آنها نیست. از آنجا که جای پای خود در این منطقه است, در موقعیت منحصر به فرد ارائه یک پلت فرم پرداخت است که بسیاری از بانکداری تلفن همراه و بخش های مالی در حال حاضر به سمت نگاه.

این شرکت همچنان رهبر در فضایرسانههای اجتماعیاستووباللففکسبوکاراصلینن،ههچنان رشد خواهد. پتانسیل درآمدزای گسترده ای که پیشتر توضیح داده شد نیز به احتمال ییاد این تعداد را افزایش خواهد داده ،اله ،اله ،اده ،اله ،اله ،اله ،اله هار اار ،اره اه اای اار اار ،ار اار اار اار ،ار اار ،ار ،ار ،ار ،ار ،ار ،ار ار ،اره آار ،ار ،ار ،ار ،ار ،ار ار ،اره،.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map