Geriausias palyginimas su „WordPress“ (2020 m.)

* Atnaujinimai: atnaujinti planai ir informacija apie kainodarą, pakeisti kai kurie ekrano vaizdai ir pašalinti kai kuriuos WP pagrindinius kompiuterius, kurių neberekomenduoju..


Contents

Kas yra „WordPress“ (WP) priegloba?

„WordPress“ priegloba yra žiniatinklio priegloba, kurioje talpinami tinklaraščiai (arba svetainės), sukurti naudojant „WordPress“.

Techniškai nėra tokio dalyko kaip „WordPress hostingas“. Bet kuris serveris, palaikantis PHP 5.2.4 (ar naujesnę) ir MySQL 5.0 (ar naujesnę), gali talpinti „WordPress“ svetainę.

Bet kuri bendro naudojimo priegloba, palaikanti „WordPress“ diegimą vienu spustelėjimu ir siūlanti „WordPress“ kūrimo įrankius (pvz., „WordPress“ išdėstymą ir talpyklos kaupimą), gali būti gera jūsų „WordPress“ svetainės pagrindinė svetainė..

WP prieglobos planų pavyzdžiai

Pateikiame keletą „WordPress“ hostingo planų, prieinamų rinkoje.

* Norėdami gauti daugiau informacijos, spustelėkite „+“ ženklą, norėdami išplėsti lentelę aukščiau.

Beje, jei jums kyla klausimas, KODĖL norėtumėte pagrindinio kompiuterio, siūlančio konkrečiam „WordPress“ prieglobos paketą, daugelyje populiariausių pasaulio vietų šiandien veikia „WordPress“. Tai apima „The New Yorker“, „BBC America“, „TechCrunch“, „Coca Cola France“ ir daugelis kitų.

Jis yra galingas, lankstus, lengvai naudojamas ir turi daugybę palaikymo galimybių.

„Coca Cola France“ tiki „WordPress“Koksas yra didelis prekės ženklas ir, jei „Coca Cola France“ tiki „WordPress“, galite ir jūs!

5 geriausi „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjai

Dabar panagrinėsime konkrečias rekomendacijas ir kodėl jūs pasirinkote vieną platformą, o ne kitą. Apžvelgsime ir palyginsime keletą geriausių WP prieglobos paslaugų teikėjų.

1. „SiteGround“

„SiteGround WordPress“ hostingo planai ir kainų nustatymas

Argumentai už:

 • Puikus prieglobos greitis ir patikimumas (didelis veikimo laikas)
 • Keli serverio vietų pasirinkimai
 • Rekomenduoja WordPress.org
 • Naudingas tiesioginių pokalbių palaikymas (žr. Mano slaptą apžvalgą)
 • Vienu spustelėjimu WP pastatymas, iš anksto įdiegtas GIT, skirtas „WordPress“ kurti

Svetainė: https://tmdhosting.com/wordpress-hosting

„TMD Hostingas“ gyvuoja daugiau nei 10 metų ir buvo laikomas patikimu pasirinkimu tiems, kuriems reikia kokybiškos žiniatinklio prieglobos. Bendrovė siūlo pigią „Managed WordPress“ prieglobos paslaugą, iš anksto sukonfigūruotą taip, kad „WordPress“ svetainėse būtų maksimalus našumas.

Geriausias dalykas apie TMD? Jų kainos yra labai konkurencingos. Už 2,95 USD / mėn. Kainą vartotojai gali priglobti vieną „WordPress“ svetainę NGINX žiniatinklio serveryje su pagrindine talpyklą (neprofesionalams tai reiškia didelį serverio greitį). Jei šiek tiek papildysite ir naudositės „TMD Business WordPress“ planu, gausite neribotą prieglobą su nemokamu domenu, standartiniu SSL, NGINX žiniatinklio serveriu, 128 MB „Memcache“ egzemplioriumi ir geriausiu „WordPress“ palaikymu..

Perskaitykite išsamią „TMD Hostingas“ apžvalgą.

Svarbios „WordPress“ funkcijos TMD Hostinge

 • Iš anksto sukurta „WordPress“ aplinka
 • NGINX žiniatinklio serveris & 128 MB atmintinės egzempliorius
 • „Bit Ninja“ gyvų kenkėjiškų programų apsauga

Minusai

 • Keletas nedidelių problemų dėl automatinio atsarginio kopijavimo
 • Kainų kilimas po pirmosios kadencijos

3. Kinsta

„Kinsta“ priegloba „WordPress“„Kinsta WordPress“ hostingo planai & Kainodara.

Argumentai už

 • Puikus serverio greitis ir darbo laikas
 • „WordPress“ ekspertų palaikymas
 • 18 duomenų centrų vietų yra visame pasaulyje
 • Ilgas sąrašas kūrėjams patogių funkcijų
 • Individualizuotas valdymo pultas, kuris yra ir įspūdingas, ir intuityvus

Svetainė: https://www.wpengine.com/

Padidėjus kainai net nuo „Kinsta“, „WP Engine“ prasideda nuo 35 USD per mėnesį ir tai taikoma vienoms „WordPress“ diegimo svetainėms. Iš pirmo žvilgsnio jų funkcijos yra įspūdingos, įskaitant tokias paslaugas kaip „Amazon S3“ integracija ir „Global CDN“.

Tačiau aš manau, kad pagrindinis jų pardavimo taškas yra tai, kad jie stato svetaines pagal „Genesis Framework“. „Genesis“ yra didžiulė „WordPress“ dalių ekosistema ir iš esmės yra tai, ko reikia norint surinkti geriausią „WordPress“ svetainę statybiniuose blokuose.

Nuo greičio iki saugumo ir net estetikos, „Genesis“ sistemoje yra kažkas, kas paprasčiausiai rėkia „profesionalus„ WordPress “- ir už tai jūs mokate.

Peržiūrėkite „WP Engine“ vartotojų apžvalgas ir serverio bandymų rezultatus.

Svarbios savybės „WP Engine“

 • Siūlo „Genesis Framework“
 • 24/7/365 klientų aptarnavimas
 • Stipri partnerio ekosistema

Atminkite, kad „WP Engine“ yra tik „WordPress“ pagrindinis kompiuteris – tai reiškia, kad negalite priglobti kitų tipų svetainių naudodamiesi šiuo provoderiu.

Minusai:

 • Daug kainuoja savininkams, valdantiems kelias WP svetaines
 • Nėra el. Pašto prieglobos
 • Nėra tiesioginės prieigos prie .htaccess failo

5. „BlueHost“

„BlueHost WordPress“ planas „BlueHost WordPress“ hostingo planai & Kainodara.

Argumentai už

 • Rekomenduoja WordPress.org
 • Žiniatinklio priegloba, turinti beveik 20 metų verslo patirtį
 • Daug kur augti – vartotojai gali patobulinti savo prieglobos serverius į VPS ir dedikuotą prieglobą už priimtiną kainą

Taip – smulkus ir vidutinis verslas

TAIP, tai būtų visiškai tiesa. Valdomo „WordPress“ prieglobos koncepcija paprasčiausiai skleidžia sinergiją su verslo svetainėmis. Planuose siūlomi stiprūs patogumo, greičio ir saugumo deriniai – visi pagrindiniai verslo svetainės elementai turėtų būti susirūpinę.

Pridėti saugos elementai yra dar svarbesni, jei savo svetainėje vykdysite bet kokią mokėjimo infrastruktūrą.

Ne – ambicingas svetainės savininkas

Galbūt. Eismo dar nesulaukėte, neturite visų darbuotojų įgūdžių, reikalingų norint sukurti pasaulinės klasės svetainę, ir galėtumėte pasitelkti nedidelę pagalbą. Tvarkytas „WordPress“ priegloba gali suteikti jums tokią papildomą koją. Klausimas būtų – ar esate pasirengę už tai mokėti??

Tai nėra lengvas pasirinkimas, nes kaina dažnai keičiasi atsižvelgiant į įmontuotas funkcijas ir kitas galimybes, už kurias kitu atveju turėtumėte mokėti už įprastus bendro naudojimo prieglobos planus (kurie neturėtų kainuoti daugiau nei 5 USD / mėn. Atsižvelgiant į mūsų rinkos tyrimas).

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me