Tiesa apie neribotą prieglobą

Kas yra neribotas interneto priegloba?

„Neribotas priegloba“ reiškia žiniatinklio prieglobos pasiūlymus, pateiktus su neribota disko saugykla, duomenų perdavimu ir kai kuriais atvejais su neribotu priedų domenu..


Tai reiškia, kad šie neriboti prieglobos paslaugų teikėjai siūlo jums laisvę priglobti kuo daugiau svetainių už prieinamą kainą (paprastai mažesnę nei 10 USD / mėn.).

Neribotas disko saugojimas ir pralaidumas: Per daug gerai, kad būtų tiesa?

Imkime „BlueHost“ kaip pavyzdį – bendrovė „BlueHost“ siūlo visas hostingo paslaugas – nuo bendro prieglobos iki VPS ir dedikuoto prieglobos.

Jei pasirinksite „BlueHost Shared Hosting Plus Plan“, gausite prieglobos * neribotas * svetaines, kurių kaina – 5,45 USD / mėn. Kita vertus, jūs turėsite sumokėti bent 79,99 USD / mėn. Už „BlueHost Standard Dedicated Plan“, kuris tiekiamas su * ribota * 500 GB saugykla, 4 GB RAM ir 5 TB pralaidumu..

Matematika netinka, taip nėra?

Kodėl kas nors mokėtų 79,99 USD per mėnesį už prieglobos planą su ribotu pralaidumu, kai tas pats teikėjas siūlo neribotą planą tik už 5,45 USD / mėn.?

Pavyzdys: „BlueHost“ dedikuoti hostingo planai – riboti ištekliai, tačiau kainuoja daugiau.Pavyzdys: „BlueHost“ neriboti prieglobos planai – neriboti ištekliai, tačiau kainuoja pigiau.

Tiesa yra ta, kad hostingo kompanijos yra savo pasaulyje, ypač terminijos srityje. Vidutiniam pasauliečiui „neribotas“ reiškia būtent tai – be apribojimų. Tačiau tai ne visai taip, kai kalbame apie neribotus prieglobos planus.

Tiesa yra … visada yra riba

Pabusti ir užuosti rožes, žmonės. Mes gyvename baigtiniame pasaulyje.

 • Neįmanoma užimti neribotos fizinės vietos, kad būtų galima laikyti neribotus serverius.
 • Neįmanoma turėti neribotą skaičių laidų, kad būtų galima perduoti neribotą kiekį duomenų visame pasaulyje
 • Taip pat neįmanoma pasamdyti neribotų darbo jėgos išteklių serveriams ir tinklams prižiūrėti.

Neribotas yra ne kas kita, kaip įsivaizduojamas pramonės terminas, liberaliai apibarstytas įspėjimais (dar vadinamais išimtimis)..

Kur statomi neriboti serveriaiŠtai kur „Interserver“ yra statomi serveriai – šią nuotrauką padariau, kai 2016 m. Lankiausi jų duomenų centre (daugiau nuotraukų yra mano „InterServer“ apžvalgoje). Darbo jėga, tinklo kabeliai, kompiuterinė įranga – viskas yra ribota. Kodėl „Interserver“ gali pasiūlyti „neribotas“ prieglobos paslaugas?

Kodėl hostingo kompanijos „apgaudinėja“?

Hostingas yra labai konkurencingas verslas. Žiniatinklio prieglobos įmonės daro viską, ką gali, įskaitant nemokamų perkėlimo paslaugų teikimą ir nemokamus „Google Adwords“ kreditus, kad laimėtų naujų klientų. Kadangi „labiau, jei dažnai geresnis“ vartotojų įsitikinimas, „neriboti prieglobos planai“ tapo populiaria rinkodaros taktika 2000-ųjų viduryje (ir, jei teisingai tai atsimenu, „BlueHost“ buvo pirmasis, kuris tai pradėjo)..

Kaip veikia neribotas priegloba?

Taigi dabar jūs turite „kodėl“ – atėjo laikas spręsti klausimą „kaip“.

Jei perėjote svetainės, kurioje žadate Mėnulį ir žvaigždes, kurių žemiausia kaina yra 2 USD / mėn. Kainą, ir manote, kad galiausiai pateiksite šią paslaugą interneto prieglobos paslaugų teikėjui, pagalvokite dar kartą.

Panagrinėkime reiškinius, vadinamus perpardavimais.

Kas yra perpardavimas?

Perpardavimas įvyksta tada, kai prieglobos įmonė parduoda daugiau nei turi realius pajėgumus. Didelėms prieglobos įmonėms paprastai priklauso nesuprantamas prieglobos pajėgumų kiekis (pralaidumo vamzdžiai, kompiuterio serveriai, darbo jėga ir tt), kurių niekada neviršytų viena svetainė.

Tuo pačiu metu daugumai svetainių reikia tik labai nedaug išteklių, kad galėtų veikti kasdien, pvz., Vidutinė įmonės svetainė. Matydami, kad dauguma resursų savo serveriuose lieka nepanaudoti, prieglobos įmonės (siūlančios neribotą prieglobą) turi galimybę tiesiog perparduoti nepanaudotas prieglobos galimybes (dar žinomas kaip perpardavimas)..

Neribotas priegloba veikia … kol nenaudojate per daug

Dabar grįžkime prie mūsų temos – kaip veikia neribotas interneto priegloba.Neribotas priegloba prieš „viską, ką galite valgyti“ švediškas stalas

Apsvarstykite galimybę skaityti skelbimą apie naują „viskas, ką galite valgyti“ bufetą ir nuvykti ten išbandyti. Nuvykus ten, yra užrašas, kad prieš įvažiuodami turite sverti mažiau nei 70 kg (154 svarų)..

Tai laimikis.

Tas pats pasakytina ir apie daugelį neribotų prieglobos planų – esate laukiami prieglobos neribotoms svetainėms ir užimkite neribotą prieglobos saugyklą bei pralaidumą, jei tenkinamos X ar Y sąlygos.

Problema ta, kad šios sąlygos retai nurodomos žiniatinklio prieglobos rinkodaros srityje. Toje svetainės dalyje jums nuolat pranešama, kad jūs gaunate neribotą planą.

Mažos spalvos spausdinimu, paprastai pagal paslaugų teikimo sąlygas, greičiausiai bus milijonas ir vienas apribojimas ir namų taisyklės.

Neribotos prieglobos paslaugų apribojimai

Pavyzdžiui:

„iPod“ neribotas prieglobos paslaugų teikėjų prieglobaNeribotai „iPage“ prieglobai priklauso procesoriaus laikas ir atmintis, kad būtų išvengta „neigiamo poveikio kitiems vartotojams“ (šaltinis).Hostinger neribotas prieglobos paslaugų teikėjų prieglobaNeribotame „Hostinger“ prieglobos objekte gali būti ne daugiau kaip 250 000 inodų ir 1 000 lentelių arba 1 GB saugyklos vietos duomenų bazėje (šaltinis).„BlueHost“ neribotas prieglobos paslaugų teikėjų priegloba„BlueHost“ neribotai prieglobos vietai galioja 200 000 mazgų ir keletas duomenų bazės taisyklių (šaltinis).

Daugiau informacijos apie šiuos apribojimus galite gauti „BlueHost“, „Hostinger“ ir „iPage“ apžvalgose.

Kiekvienas neribotas prieglobos paslaugų teikėjas ten turės savo namų taisykles ir serverio apribojimus, kad galėtų valdyti savo vartotojus. Šie apribojimai gali būti susiję su CPU užklausomis, RAM, intarpais, MySQL duomenų bazių skaičiumi, MySQL duomenų bazių jungčių skaičiumi ar net FTP įkėlimais – sąrašas tęsiasi.

Kai tik jūsų svetainės pasieks raudonąją zoną; prieglobos įmonė ištrauks jūsų sąskaitos kištuką arba ims jums papildomus mokesčius (o berniukas juos apmokestins!).

Taip veikia „neribotas priegloba“.

Ar neribotas interneto prieglobos blogis?

Galite teigti, kad perpardavimas ir neriboti prieglobos planai yra šiek tiek neetiški. Tačiau tai nenurodo, kad minėta prieglobos įmonė yra akivaizdus blogis.

Viena vertus, perpardavimo praktika yra pagrindinė priežastis, kodėl šiomis dienomis rinkoje galime įsigyti ypač pigių prieglobos paslaugų.

Be to, „neribota“ veikla niekada nėra lengvas verslo sprendimas prieglobos paslaugų teikėjams.

Pavyzdžiui, „Hostgator“, pavyzdžiui, 2000-aisiais, įmonė praleido daugiau nei metus pasiruošti (įskaitant įdarbinti naują darbuotoją ir investuoti į techninės įrangos palaikymą) neribotos prieglobos paleidimui. Nors dabar jie siūlo neribotą prieglobos paslaugą, jų serveriai išliko patikimi ir veiksmingi; ir klientų aptarnavimui niekada netrūksta kokybės.

Brentas Oxley, „Hostgator“ įkūrėjas, sakė, kai „Hostgator“ pradėjo siūlyti neribotą prieglobą:

Pastarąjį kartą apie planus norėjau paskambinti neribotai. Tačiau dėl personalo suvaržymo nebūtume galėję neatsilikti nuo numatomo augimo. Po metų mes pagaliau pergyvenę ir pasiruošę pakeisti planą. Iki šiol aš lėčiau pardavimus mažinau, kad mūsų pagalba pasivytų. Jei istorija pasikartos, pakeisdami planą iš esmės neribotu į faktiškai „neribotą“, mūsų pardavimai padidės bent 30%. “

Praėjusiais metais mes išleidome daugiau pinigų darbuotojų įdarbinimui, nei turime reklamai! Prireikė daugelio metų nuomos ir mokymų, kad padėtume ten, kur esame dabar. Mes pradėjome nuo to, kad darbuotojai elgetauja viršvalandžius ir klausiame, kas nori grįžti namo. „HostGator“ visada turės retkarčiais laiko planavimo spragą, tačiau šiuo metu į namus kasdien siunčiame daugiau nei tuziną darbuotojų.

– Brentas Oxley, buvęs „Hostgator“ įkūrėjas & Generalinis direktorius

Neribota žiniatinklio priegloba – palyginkite ir rinkitės

Prieglobos įmonės – net ir pačios geriausios – verslas užsidirbti pinigų. BET kai kurie gali tai padaryti sąžiningai nei kiti.

Jei jūs ieškojote „neriboto“ žiniatinklio prieglobos, kurioje būtų galima laikyti kelias mažo srauto svetaines už labai mažą kainą, čia yra keletas „neribotų“ prieglobos paslaugų teikėjų (sąrašas abėcėlės tvarka), kuriuos verta išbandyti. Aš daugelį metų stebėjau šių teikėjų veikimo laiką ir greitį. Norėdami gauti daugiau informacijos, spustelėkite ir perskaitykite mano apžvalgas.

1- A2 talpinimas

A2 neribotas priegloba > spustelėkite norėdami užsisakyti.

Naudodamiesi A2 priegloba, galite pasirinkti, ar priegloba viena, ar keliomis svetainėmis trijuose neribotuose prieglobos planuose – „Lite“, „Swift“ ir „Turbo“. A2 „Turbo“ planai po truputį paspartinti žaidimą ir atverti prieigą prie savo „Turbo“ parinkties, kuri teigia, kad ji atliks iki 20 kartų greičiau.

Visuose „A2“ prieglobos planuose yra daugybė nemokamų programų, pradedant lengvu svetainės perkėlimu ir nemokamu SSL nustatymu, baigiant kai kuriomis kitomis gana naudingomis nemokamomis programomis, tokiomis kaip A2 optimizuotas „WordPress“ ir „PrestaShop“ papildinys..

Sužinokite daugiau šioje „A2“ prieglobos apžvalgoje.

2 – „GreenGeeks“

„GreenGeeks“ neribotas priegloba > spustelėkite norėdami užsisakyti.

„GreenGeeks“ siūlo ne tik neribotą saugyklą ir pralaidumą, bet ir „Bonneville Environmental Fund“ (BEF) sertifikuotą ekologišką prieglobą. Jie yra labai prieinami – „Lite“ plano registracija kainuoja tik 2,95 USD / mėn. Ir puikiai pasirodė mūsų serverio greičio teste.

Sužinokite daugiau Timothy „Greengeeks“ apžvalgoje.

3 – „InMotion“ priegloba

Skirtingi „Inmotion Hosting“ hostingo diapazonai > spustelėkite norėdami užsisakyti.

Jei nebūčiau kuo labiau tikėjęs „InMotion“ priegloba, nebūčiau išrašęs šimtų dolerių kiekvienais metais už prieglobos mokesčius. Aš tikiu, kad du pagrindiniai elementai paverčia juos vienu iš svarbiausių šeimininkų, su kuriuo aš iki šiol susidūriau; Išskirtinis serverio veikimas ir fantastiškas klientų aptarnavimas.

„InMotion“ neribotas priegloba yra trijų skonių – „Launch“, „Power“ ir „Pro“. Visi trys planai suteikia „neribotą“ saugojimo ir duomenų perdavimo pajėgumą. „InMotion Launch“ leidžia iki 2 domenų vienoje paskyroje, tuo tarpu „Power“ ir „Pro“ leidžia 6 ir neribotus domenus vienoje paskyroje.

Sužinokite daugiau mano „InMotion Hostingas“ apžvalgoje.

4 – „SiteGround“

Svetainių prieglobos paslaugaSvetainėje neriboti prieglobos planai > spustelėkite norėdami užsisakyti.

„SiteGround“ yra viena iš nedaugelio kompanijų, siekiančių teikti patikimas prieglobos paslaugas su novatoriškomis funkcijomis. Viena iš tokių funkcijų yra „Super Cacher“ – tai įmontuotas talpyklos įrankis, kuris gali priversti svetaines įkelti greičiau. Kita funkcija yra galimybė vos keliais paspaudimais įdiegti „Let’s Encrypt SSL“, todėl vartotojams tampa ypač patogu saugoti savo svetainę..

Jie leidžia vartotojams priglobti neribotą skaičių svetainių ir paleisti „neribotas“ MySQL duomenų bazes naudojantis savo bendro naudojimo priegloba; tačiau apribokite paskyros saugojimą iki 10/20/30 GB jų „StartUp“, „GrowBig“ ir „GoGeek“ planuose.

Sužinokite daugiau mano „SiteGround Hostingas“ apžvalgoje.

5 – TMD priegloba

TMD Hostingas - antrasis populiariausias Malaizijos ir Singapūro tinklalapių pasirinkimas.„TMD Hostingas“ pagrindinis puslapis > spustelėkite norėdami užsisakyti.

„TMDHosting“ nėra tobulas, tačiau aš rekomenduoju jų neribotą prieglobą tinklaraštininkams ar įmonėms, kurioms reikalingas patikimas interneto prieglobos sprendimas. Jie ne tik siūlo stabilų serverio našumą ir daugybę naudingų funkcijų, bet ir turi keletą geriausių klientų aptarnavimo komandų pramonėje.

Pigiausias „TMD“ neribotas prieglobos planas pateikiamas su „Weebly Sitebuilder“ ir prasideda nuo 2,95 USD / mėn.

Sužinokite daugiau apie „TMD Hostingas“.

Ar turėtumėte neriboto prieglobos pagrindines svetaines??

Tiesa, prieglobos kokybės kokybė priklauso nuo daugelio veiksnių.

Šiais laikais paskutiniai dalykai, kuriuos turime palyginti, yra pagrindinės savybės, tokios kaip duomenų perdavimas ir disko saugojimas. Technologijos taip patobulėjo, kad daugelis šių veiksnių dabar yra pigūs ir beveik kiekviena bendro hostingo įmonė šiomis dienomis vartotojams suteikia tą patį neribotą šūdas..

Kaip palyginti „Hostinger“ ir „SiteGround“ neribotus prieglobos planus? Iš išorės jie atrodo vienodi: neribotas pralaidumas, neribota saugykla, neribotos duomenų bazės, neribotas priedų domenas, kaina mažesnė nei 10 USD / mėn. Ir t..

Hostingo našumas, pavyzdžiui, veikimo laikas ir greitis; taip pat atsakymai yra apie specialiai sukurtas funkcijas.

„InMotion Hosting“ neriboti prieglobos planaiRealiojo gyvenimo pavyzdys – „InMotion“ priegloba: geras prieglobos sprendimas yra ne tik didelis pralaidumas ir saugojimo talpa. Kai kurie kiti svarbūs veiksniai yra serverio našumas, bandymo laikotarpio trukmė, atnaujinimo kaina, duomenų atsarginė kopija, serverio vietos pasirinkimas, įmontuotos saugos funkcijos ir pan..

Norėdami gauti neribotą žiniatinklio prieglobą, kuria galite pasitikėti, pabandykite:

 1. Patikrinkite patį kompiuterį – prisiregistruokite ir atidžiai stebėkite savo prieglobos našumą. Jei jums nepatinka tai, ką matote, atšaukite, kol pasibaigs bandomasis laikotarpis, ir paprašykite grąžinti pinigus.
 2. Skaitomi tikri prieglobos atsiliepimai, pagrįsti sunkiais duomenimis ir faktine naudojimo patirtimi.

Uptime ir greičio bandymo duomenų pavyzdžiai

Prieš paskelbdami pagrindinio kompiuterio apžvalgą, mes prisiregistruojame prie žiniatinklio prieglobos ir naudojame jų veikimo bei greičio stebėjimo įrankius, kad įvertintume jų paslaugų kokybę.

Serverio Uptime

Čia yra keletas ankstesnių duomenų (stebimų naudojant „Uptime Robot“):

Svetainės darbo laikas - gruodžio mėn„SiteGround“ darbo laikas (2014 m. Sausis).„InMotion“ prieglobos neveiklumo įrašas„InMotion Hostingas“ neveiklumo rekordas (2017 m. Vasario / kovo mėn.).

Štai dar vienas veiksnumo duomenų laikymas (stebimi naudojant „Fresh Ping“), kuriuos pateikėme savo seserų svetainėje „BuildThis.io“ –

„SiteGround“ talpinimas neveikia 2019 m. Liepą – čia taip pat galite patikrinti mūsų svetainės realiojo laiko būseną.

Greičio testo rezultatai

Štai keletas greičio testų rezultatų (naudojant „Bitcatcha“), kuriuos paskelbėme savo apžvalgose.

„SiteGround“ greičio bandymo rezultatai.

Įveikti neribotų šeimininkų apribojimus

Neriboti prieglobos paslaugų teikėjai paprastai taiko apribojimus naudodamiesi savo serverio ištekliais – tokiais kaip procesoriaus vykdymo laikas, tuo pačiu metu vykstantys duomenų bazių ryšiai ir inodai..

Yra keletas dalykų, kuriuos galite padaryti, kad pašalintumėte šiuos apribojimus ir apsisaugotumėte, įskaitant:

 1. Norėdami sumažinti serverio užklausų apkrovą, naudokite nemokamą turinio pristatymo tinklą (pvz., „Cloudflare“),
 2. Reguliariai optimizuokite savo duomenų bazę, kad paspartintumėte duomenų bazės užklausas,
 3. Norėdami sumažinti serverio apkrovas, naudokite trečiųjų šalių programas (pvz., „Facebook Comments Plugin“ ir „Google Forms“)
 4. Talpinkite savo svetainę agresyviai, kad sumažintumėte atminties apkrovą.

TL; DR

Taigi, ar neaiškios prieglobos tema mums aiški? Greitas susipažinimas su tuo, ką ką tik perskaitėte:

 • Neribotas priegloba neįmanoma; mūsų pasaulyje viskas yra ribota.
 • Neribota yra tik rinkodaros terminas, kurį naudoja prieglobos įmonės, norėdamos laimėti klientus.
 • Perpardavimas yra tai, kaip jie gali sau leisti pasiūlyti tokius planus žemiausiomis kainomis.
 • Neribotos prieglobos funkcijos, tokios kaip disko saugojimas ir pralaidumas, dažnai nenustato iš tikrųjų kritinių prieglobos paslaugų savybių.
 • Įsitikinkite, kad įsigilinote į tokią informaciją kaip svetainės veikimo laikas, serverio reagavimo greitis, aptarnavimas po pardavimo, programinės įrangos palaikymas ir pan.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me