Tinklaraščių kūrimas manekenėms: kaip sukurti sėkmingą tinklaraštį 2020 m

Ar kada norėjote kurti savo tinklaraštį? Arba jūs jau turite tinklaraštį, kuriame nežinote, kaip pereiti į kitą lygį?


Jei jūsų atsakymas yra „taip“, tada šis puslapis yra vieta, kur būti.

Contents

Šiame tinklaraščių rašymo vadove sužinosite:

  Kodėl šis dienoraščių vadovas? Šiek tiek apie save

  Aš 2008 m. Įkūriau atskleistas žiniatinklio prieglobos paslaptis (WHSR). Iš dalies dėl to, kad labai džiaugiamės tinklaraščių bendruomene, mes perėjome nuo stiprybės. Nuo to laiko WHSR tapo viena iš pirmaujančių „Net“ svetainių, teikiančių patarimus dėl žiniatinklio prieglobos, ir aš su prekės ženklu patraukiau keletą stipriausių šiuolaikinių internetinių dienoraščių balsų – visi jie įnešė savo indėlį į šią knygą ir svetainę, todėl tai yra pagrindinis šaltinis kiekvienam, pradedančiam savarankiško tinklaraščio sudarymo maršrutą.

  Naudodamas šį nesąmoningą vadovą, aš jums pateiksiu keletą greičiausių, lengvai suprantamų ir, svarbiausia, veiksmingų jūsų tinklaraščių rašymo problemų sprendimų – surinktų iš mano pačios patirties ir žmonių, kuriems patinka tai, ką daro, mintys..

  Mano „problogger“ autoriaus profilio puslapisMano autoriaus profilio puslapis „Problogger.net“ – aš reguliariai publikavau daugelyje aukšto lygio tinklaraštininkų gidų svetainių 2015 – 2018 m.

  1 skyrius. Dienoraščio nustatymas naudojant „Scratch“

  Lengva ir pigu pradėti tinklaraštį 2020 m.

  Populiariausia internetinių dienoraščių programinė įranga, „WordPress.org“, yra nemokama. Profesionaliai sukurtos „WordPress“ temos ir papildiniai yra nemokami. Ir pažodžiui yra milijonai nemokamų vadovėlių, kad galėtumėte pradėti (įskaitant šį). Vienintelės išlaidos, susijusios su tinklaraščio kūrimu, yra pinigai, kuriuos mokate už žiniatinklio prieglobą ir domeno vardą.

  Žinoma, vėlesniame etape tai gali būti labai keblu; bet paprastai dienoraščių rašymą gali atlikti visi, turintys kompiuterį su interneto ryšiu. Tiesą sakant, jūs galite sukurti tinklaraštį ir pradėti jį rodyti per kitas 20 minučių. Tolesni veiksmai yra tokie, kaip pradžioje kuriu savo tinklaraščius.

  Iš esmės viskas, ką jums reikia padaryti, tai:

  1. Pasirinkite gerą žiniatinklio prieglobos ir domeno vardą
  2. Nukreipkite domeno DNS į žiniatinklio prieglobą
  3. Įdiekite „WordPress“ į savo naują žiniatinklio prieglobą (labai lengva naudojant automatinį diegimo įrankį).
  4. Prisijunkite prie „WordPress“ ir paskelbkite pirmąjį savo pranešimą.
  5. Ir viskas.

  Skamba lengvai? Jūs lažintis!

  Aš eisiu tavęs žingsniu žemiau. Nesivaržykite, jei jau žinote, kaip susikurti savo tinklaraštį.

  1. Pasirinkite gerą žiniatinklio prieglobos ir domeno vardą

  Norėdami sukurti savarankiškai prižiūrimą tinklaraštį, pirmiausia reikės domeno vardo ir žiniatinklio prieglobos paskyros.

  Jūsų domenas yra jūsų tinklaraščio pavadinimas. Tai nėra kažkas fizinio, kurį galite paliesti ar pamatyti; bet tik simbolių eilutė, suteikianti jūsų svetainei tapatybę, pavyzdžiui, knygos pavadinimas ar vieta. Jūsų domenas „nurodo“ lankytojams, kokį tinklaraštį jie lanko.

  Kita vertus, žiniatinklio priegloba yra vieta, kur kaupiate savo tinklaraščio turinį – žodžius, tinklaraščio temas, vaizdus, ​​vaizdo įrašus ir pan..

  Domenų vardai – kur registruotis?

  Galite pasirinkti ir užregistruoti savo domenų vardus naudodamiesi domenų registratoriumi. „GoDaddy“, „NameCheap“, „Hover“ ir „Domain.com“ yra vieni populiariausių registratorių rinkoje.

  Atminkite, kad svarbu atskirti domeno registraciją nuo žiniatinklio prieglobos. Vien todėl, kad jūsų žiniatinklio priegloba siūlo nemokamą domeną, dar nereiškia, kad turėtumėte leisti prieglobos įmonei kontroliuoti jūsų domeno registraciją. Asmeniškai aš naudoju „NameCheap“ domenų registracijai tvarkyti; bet visiems kitiems patikimiems domenų registratoriams turėtų būti gerai. Tai darydamas aš galiu pakeisti savo domeno DNS bet kada, kai noriu, ir išvengti savęs užrakinimo su viena konkrečia žiniatinklio priegloba. Aš labai rekomenduoju tą patį padaryti savo pačių apsaugai.

  Web hostingas – kur talpinti savo tinklaraštį?

  Žiniatinklio prieglobos srityje žiūrėkite mano geriausius prieglobos prieglobos ir prieglobos apžvalgų indeksus.

  Pradedantiesiems aš rekomenduoju pradėti nuo mažų su bendra žiniatinklio priegloba.

  Bendrai naudojamame priegloboje – nors prieglobos ištekliai yra mažesni, palyginti su kitais (VPS, debesis ir kt.), Jums reikės mažiau biudžeto (dažnai <5 USD per mėnesį registracijos metu) ir techninių žinių pradžia. Rinkdamiesi savo tinklaraščio žiniatinklio prieglobą, atsižvelkite į šiuos penkis veiksnius:

  1. Patikimumas – Jūsų internetinis dienoraštis turi būti stabilus ir prieinamas internete 24×7.
  2. Greitis – Jums reikia pagrindinio kompiuterio, kuris greitai įkeliamas, nes greitis veikia vartotojo patirtį ir paieškos reitingą.
  3. Kainodara Hostingas su <5 USD / mėn. Yra gera pradžia, šiame etape nereikia papildomų paslaugų.
  4. Kambarys augti – Reikės prieglobos atnaujinimų (papildomų funkcijų, daugiau serverio galios ir t. T.), Kai jūsų tinklaraštis augs.
  5. Palaikymas – Internetas nuolat keičiasi, visada gera turėti ką nors, kas jus palaikytų technine puse.

  Rekomenduojama tinklaraščių priegloba pradedantiesiems

  1. „InMotion“ talpinimas

  pradėkite tinklaraštį naudodamiesi „InMotion Hosting“Priglobkite du internetinius dienoraščius „InMotion Hosting“ už 3,99 USD / mėn.

  Apsilankykite svetainėje: https://www.hostinger.com/

  „Hostinger“ yra vienas pigiausių žiniatinklio prieglobos aplink, ypač medaus mėnesio registracijos metu. Nepaisant biudžeto prieglobos įmonės, „Hostinger“ siūlo daugybę papildomų prieglobos funkcijų, tinkančių tinklaraštininkams.

  3. „SiteGround“

  pradėkite tinklaraštį naudodami „SiteGround“„SiteGround“ imasi 3,95 USD / mėn. Už vieno tinklaraščio prieglobą.

  Pro patarimas: Vien todėl, kad žiniatinklio priegloba yra populiari, dar nereiškia, kad ji yra geriausia jūsų tinklaraščiui. Prieš priimdami sprendimą, atidžiai peržiūrėkite prieglobos efektyvumą ir atidžiai peržiūrėkite.

  2. Nukreipkite domeno DNS į savo žiniatinklio prieglobą

  Tada turėsite atnaujinti DNS įrašą domenų vardų registratoriuje (kur domeną užregistravote atlikdami 1 veiksmą), kad nukreiptumėte į žiniatinklio prieglobos serverius („InMotion Hostingas“, „Hostinger“ arba „SiteGround“)..

  DNS reiškia domenų vardų sistemą ir yra naudojama nukreipti bet kurį vartotoją į serverio IP adresą. Taigi, vartotojui įvedus „WebHostingSecretRevealed.net“, DNS įrašai nuskaitys mano žiniatinklio prieglobos IP adresą ir aptarnaus mano svetainę vartotojui.

  Nurodomi domenų vardų serveriaiPavyzdys: Nurodykite svetainę į „InMotion Hosting“ vardų serverius „GoDaddy“.

  Čia pateikiamos nuoseklios instrukcijos, kaip atnaujinti savo tinklaraščio DNS „GoDaddy“ ar „Namecheap“.

  3. Įdiekite „WordPress“ į savo žiniatinklio prieglobą

  Norėdami pradėti rašyti tinklaraštį naudodami „WordPress“, pirmiausia turėsite įdiegti sistemą į savo žiniatinklio prieglobą. Tai galima padaryti rankiniu būdu arba automatiškai naudojant diegimo programą vienu spustelėjimu. Abu metodai yra gana paprasti ir juos galima lengvai atlikti.

  „WordPress“ rankinis diegimas

  Greitai žvelgdami, pateikiame šiuos veiksmus, kuriuos turite atlikti:

  1. Atsisiųskite ir išpakuokite „WordPress“ paketą į savo vietinį kompiuterį.
  2. Sukurkite duomenų bazę „WordPress“ savo interneto serveryje, taip pat „MySQL“ vartotojui, turinčiam visas privilegijas prie jo prieiti ir ją modifikuoti..
  3. Pervardykite failą „wp-config-sample.php“ į „wp-config.php“.
  4. Teksto rengyklėje (notepad) atidarykite wp-config.php ir užpildykite savo duomenų bazės duomenis.
  5. Įdėkite „WordPress“ failus į norimą vietą savo žiniatinklio serveryje.
  6. Paleiskite „WordPress“ diegimo scenarijų, savo interneto naršyklėje pasiekdami „wp-admin / install.php“. Jei „WordPress“ įdiegėte šakniniame kataloge, turėtumėte aplankyti: http://example.com/wp-admin/install.php; pavyzdžiui, jei įdiegėte „WordPress“ savo pakatalogyje, vadinamame tinklaraščiu, turėtumėte apsilankyti: http://example.com/blog/wp-admin/install.php
  7. Ir viskas baigta.

  „WordPress“ diegimas vienu spustelėjimu

  Daugelis tinklaraštininkų šiais laikais neįdiegia savo „WordPress“ rankiniu būdu.

  Palaikant vieno paspaudimo diegimo paslaugas, tokias kaip „Softaculous“ ir „Mojo Market Place“ (priklauso nuo to, kurį žiniatinklio prieglobą naudojate), diegimo procesas vyksta labai tiesiai į priekį ir tai galima padaryti vos keliais paprastais paspaudimais.

  Šie duomenys rodo, kur galite rasti automatinio diegimo funkciją „Hostinger“ prietaisų skydelyje. Norėdami įdiegti „WordPress“, tiesiog spustelėkite ant apskritimo esančią piktogramą ir vykdykite manekeno nepraleidžiančias instrukcijas – jūsų „WordPress“ sistema turėtų veikti ir veikti mažiau nei per 5 minutes.

  „Hostinger WordPress“ automatinė diegimo programaPavyzdys: „WordPress“ galite įdiegti į savo žiniatinklio kompiuterį vos keliais paspaudimais naudodami „Hostinger Auto Installer“ (apsilankykite „Hostinger“ čia).

  Skirtingi interneto prieglobos dalykai gali atrodyti skirtingai, tačiau procesas iš esmės yra tas pats. Taigi nesijaudinkite, jei nenaudojate vieno iš šių čia rodomų prieglobų.

  Kodėl „WordPress“??

  Asmeniškai manau, kad „WordPress“ yra geriausia internetinių dienoraščių platforma pradedantiesiems. Remiantis „Built With“ statistika, daugiau nei 95% JAV tinklaraščių yra sukurti naudojant „WordPress“. Pasaulyje „WordPress“ yra beveik 27 milijardai tinklaraščių.

  4. Raskite savo „WordPress“ administratoriaus puslapį ir prisijungimą

  Įdiegę „WordPress“ sistemą, gausite URL prisijungti prie „WordPress“ administratoriaus puslapio. Daugeliu atvejų URL bus kažkas tokio (priklauso nuo aplanko, kurį įdiegėte „WordPress“):

  http://www.exampleblog.com/wp-admin

  sukurti naują internetinį dienoraštįNaujo tinklaraščio įrašo kūrimas naujame „WordPress Gutenberg“.

  Naujausia „WordPress“ versija šiuo metu yra 5.3.2 versija – pagal numatytuosius nustatymus teksto redaktoriumi naudosite „WordPress Gutenberg“. „Gutenberg“ suteikia daug lankstumo „WordPress“ platformai. Tai ypač naudinga pradedantiesiems, nes daugeliui dalykų, pavyzdžiui, fono spalvų nustatymui ir daugiau, nebereikia kodavimo. Blokų sistema taip pat padeda tvarkyti straipsnių išdėstymą.

  Norėdami parašyti ir paskelbti naują įrašą, paprasčiausiai eikite į kairę šoninę juostą, spustelėkite „Pranešimai“. > „Pridėti naują“ ir būsite nukreipti į rašymo ekraną. Spustelėkite „Peržiūra“, kad peržiūrėtumėte, kaip viskas atrodo priekinėje dalyje (ką matys jūsų skaitytojai), tada spustelėkite „Paskelbti“, kai pranešimas bus baigtas.

  Hola! Dabar turite paskelbti savo pirmąjį tinklaraščio įrašą.

  Apsilankykite: „WordPress“ temų katalogas

  Čia galite gauti visas nemokamas „WordPress“ temas. Šiame kataloge išvardytos temos atitinka labai griežtus „WordPress“ kūrėjų pateiktus standartus, taigi, mano nuomone, tai yra geriausia vieta gauti nemokamus, be trikčių turinčius temų dizainus..

  2. Mokamas „WordPress“ temų klubas

  Kitas būdas gauti aukštos kokybės mokamų temų yra užsiprenumeruoti „WordPress“ teminius klubus.

  Jei tai buvo pirmas kartas, kai girdėjote apie teminius klubus, štai kaip tai veikia: Jūs sumokate fiksuotą mokestį už prisijungimą prie klubo ir gausite įvairius klubuose siūlomus dizainus. Temų klube siūlomos temos paprastai yra profesionaliai kuriamos ir reguliariai atnaujinamos.

  Elegantiškos temos, „Studio Press“ ir „Artisan“ temos yra trys „WordPress“ temų klubai, kuriuos rekomenduoju.

  Ten yra daug daugiau kitų – kai kurie klubai netgi rūpinasi tam tikra pramone, pavyzdžiui, makleriais ar mokyklomis; bet šiame straipsnyje apimsime tik tris.

  Elegantiškos temos

  „WordPress“ mokamas temų klubasElegantiškų temų pavyzdžiai – daugiau nei 80 „WordPress“ temų, .

  Apsilankykite: „StudioPress.com“. Kaina: 129,95 USD / tema arba 499,95 USD / gyvavimo laikas

  Jei esate ilgalaikis „WordPress“ vartotojas, tikriausiai girdėjote apie „StudioPress“. Jis yra populiarus dėl savo „Genesis Framework“, minimalistinio ir SEO palaikančio „WordPress“ pagrindų visoms „StudioPress“ temoms.

  „StudioPress“ siūlo lanksčią kainą atsižvelgiant į jūsų poreikius. „Genesis Framework“ su vaiko tema galima įsigyti už vienkartinę 59,99 USD sumą. „Premium“ tema, į kurią įeina „Genesis Framework“, kainuoja 99 USD. Jei norite naudotis visomis temomis, galite sumokėti 499 USD.

  Amatininkų temos

  paruoštos svetainėsParuoštos svetainės, kurias siūlo „Artisan Themes“.

  Sužinokite daugiau: Čia yra keletas kitų paprastų dalykų, kuriuos galite padaryti norėdami apsaugoti savo „WordPress“ tinklaraštį

  Papildiniai geresniam tinklaraščio veikimui

  W3 bendras talpyklos „WordPress“ papildinys

  Kalbant apie tinklaraščio veikimo optimizavimą, „W3 Total Cache“ ir „Swift Performance“ yra populiariausios galimybės.

  Kiti du našumo papildiniai, į kuriuos taip pat turėtumėte atkreipti dėmesį, yra „Cloud Flare“ ir „WP ​​Super Cache“. „Cloud Flare“ yra nemokamas papildinys, kurį teikia CDN įmonė „Cloud Flare“; tuo tarpu „WP Super Cache“ sukūrė „Donncha“ ir „Automattic“ – įmonė, kurianti ir valdanti „WordPress“ dabar.

  Talpyklos papildinys yra būtinas šiuolaikiniame internetinių dienoraščių pasaulyje – jis labai pagerina vartotojo patirtį padidindamas serverio našumą, sutrumpindamas atsisiuntimo laiką ir padidindamas puslapio įkėlimo greitį..

  Jei jūsų tinklaraštyje yra daug vaizdų – apsvarstykite galimybę pridėti „EWWW Image Optimizer“. Tai vieno spustelėjimo vaizdo optimizavimo priemonė, galinti optimizuoti vaizdų failus jūsų bibliotekoje. Ji taip pat turi automatinio vaizdų glaudinimo funkciją, kad sumažintų vaizdų dydį juos įkeliant. Optimizuodami vaizdus galite sutrumpinti puslapio įkėlimo laiką ir pagerinti svetainės veikimą.

  Sužinokite daugiau: Pirmą kartą tinklaraštininkams skirtas „SEO 101“

  „Gutenberg“ blokų papildinys

  Pasirinktiniai „Gutenberg“ blokai

  Įdiegę „Gutenberg“ redaktorių programoje „WordPress 5.0“, tinklaraštininkai dabar gali kurti turinį naudodami blokų pagrindu sukurtą redaktorių. Pagal numatytuosius nustatymus „WordPress“ siūlo pagrindinio turinio blokų, tokių kaip pastraipa, vaizdas, raginimo veikti mygtukas, trumpasis kodas ir kt., Rinkinį. Įtraukdami „Gutenberg Block“ papildinius į savo tinklaraštį galite įtraukti daugiau patrauklių elementų (pvz., DUK, akordeonas, autoriaus profilis, karuselė, paspaudimų spustelėjimai, „GIF blokai“ ir kt.).

  „Stackable“, „Ultimate Blocks“ ir „CoBlocks“ yra trys lengvi ir nemokami „Gutenberg Block“ papildiniai, kuriuos galite išbandyti..

  4 skyrius. Nišos paieška ir turinio kūrimas

  Paprastai taip prasideda naujokų internetinis dienoraštis: jie rašys apie savo darbą pirmadienį, pomėgius antradienį, filmus, kuriuos žiūrėjo trečiadienį, ir politines pažiūras savaitgaliais. Trumpai tariant, šie žmonės tiesiog rašo pačiomis įvairiausiomis temomis, neskirdami ypatingo dėmesio.

  Taip, šie internetiniai dienoraščiai nuolat kaupsis tarp savo draugų ir šeimos narių; bet tai apie tai.

  Labai sunku turėti daug ištikimų skaitytojų, kai dienoraščiai rašomi atsitiktinai, nes žmonės nežinos, ar esate kino kritikas, maisto apžvalgininkas ar knygų kritikas. Reklamuotojai taip pat nenorės reklamuotis su jumis, nes nežino, apie ką jūs esate. Norėdami sukurti sėkmingą tinklaraštį, turite rasti nišą.

  Kaip pasirinkti tinkamą internetinių dienoraščių nišą?

  Norėdami rasti tinkamą internetinių dienoraščių nišą, čia yra pagrindiniai dalykai, į kuriuos reikia atsižvelgti.

  1. Užpildykite poreikį

  Jei kada nors pagalvojote „norėčiau, kad kas nors apie tai tinklaraščius“, tai yra akimirka. Jei tai tema, apie kurią norėtumėte sužinoti daugiau, tada greičiausiai ta tema, apie kurią nori žinoti kiti žmonės.

  Kuo išskirtinės jūsų žinios? Kaip galite pateikti tai, kas išskirtinė temai, ko negali niekas kitas? Tai gali būti net per pokalbį su ekspertu.

  Pavyzdys: Džinos dienoraštis, apimantis netobulą, skirtas padėti mamoms, auginančioms specialiųjų poreikių vaikus.

  2. Kažkas, ko jūs aistringai žiūrite

  Atminkite, kad ateinančius kelerius metus kiekvieną dieną rašysite, skaitysite ir kalbėsite savo tema. Jei neturite susidomėjimo savo tinklaraščio tema, tada būtų labai sunku nuolat laikytis.

  Be to, jums patiks rašyti tomis temomis.

  3. Temą, turinčią išliekamąją galią (visžalis turinys)

  Nors ginčai yra puikūs, tai neužtikrina, kad jūsų tema bus čia kitą savaitę. Pvz., Jei esate labai aistringas „Vine“ ir kuriate į jį orientuotą tinklaraštį, tada, kai tai iš mados išeis, jums nebeteks turinio. Geriau sutelkti dėmesį į bendresnę temą, pavyzdžiui, „pažangiausias socialinės žiniasklaidos tendencijas“ ar „vaizdo programas, kurios užklumpa“. Tokiu būdu, jei netapama mados, jūsų tinklaraštis vis tiek gali ieškoti, kas jį pakeis.

  4. Pelninga

  Jūsų tinklaraštis turi būti nišoje, iš kurios galite užsidirbti pinigų.

  Paklauskite savęs, ar tai tema, kuri pritrauks skaitytojus ir sukurs pajamų – tiek reklamuodamiesi, tiek pardavinėdami. Jei rašote tinklaraščius norėdami palaikyti savo esamą verslą, ar dienoraštis pritraukia naujų klientų? Jei rašote dienoraščius tik todėl, kad esate aistringi šia tema, ar yra būdas užsidirbti pinigų iš savo asmeninio tinklaraščio?

  Kartais naudoju „SpyFu“, „moka už paspaudimą“ reklamos įrankį, norėdamas įvertinti nišos pelningumą. Mano logika – jei reklamuotojai moka „Google Adwords“ tūkstančius dolerių, šioje srityje turi būti uždirbama. Štai du pavyzdžiai, kuriuos radau:

  _niche2 mėnesio biudžetas - pasirodymai sporte1 pavyzdys: Tai yra sportinių drabužių gamintojo reklaminė statistika (manau, kad tokie sporto prekės ženklai kaip „Adidas“ ar „New Balance“, bet mažesni). „Spyfu“ duomenimis, ši įmonė „Adwords“ per mėnesį išleido daugiau nei 100 000 USD.3 niša - IT sprendimų tiekėjas - pasaulinė rinka, daugumai svetainę valdančių žmonių jų prireiks. Šioje srityje yra 10–15 kitų didžiųjų žaidėjų. Ši įmonė siūlo „3 846 raktinius žodžius“ „Google“ ir per mėnesį išleidžia apie 60 000 USD.2 pavyzdys: Tai yra IT sprendimų tiekėjo reklamos statistika. Šioje nišoje buvo maždaug 20 kitų didžiųjų žaidėjų. Visų pirma, ši įmonė „Google“ nusipirko skelbimų apie 3 846 raktinius žodžius ir išleido apie 60 000 USD per mėnesį.

  Sužinokite daugiau: Kaip nuosekliai parašyti bent vieną puikų turinį per savaitę

  5 skyrius. Jūsų internetinių dienoraščių skaitytojų augimas

  Liūdna daugelio tinklaraštininkų tiesa, jiems prireikė per daug laiko sukurti savo skaitytojų auditoriją. Pirmos 1 000 puslapių peržiūros gali užtrukti mėnesius, o kai kurie labai specializuoti tinklaraščiai niekada jų nepatenka.

  Čia yra penkios pagrindinės strategijos, padėsiančios paversti savo tinklaraštį nuo 1 dienos iki 1 000 puslapių peržiūros.

  1. Parašykite tai, ką žmonės nori perskaityti

  Žmonės paskendę naujienose socialinės žiniasklaidos priemonėse, naujienų kanaluose, el. Laiškuose ir įvairiuose reklaminiuose skelbimuose. Vis sunkiau priversti žmones skaityti jūsų turinį. Tačiau vis tiek galite padaryti gerai, jei žinote, kas yra jūsų ideali auditorija ir ko jie ieško. Pagalvokite apie savo nišos spragą, kokio tipo turinio trūksta ir kaip galite suteikti daugiau naudos savo auditorijai.

  Štai keli dalykai, kurie gali jums padėti atliekant tyrimus:

  • Norėdami stebėti sėkmingą turinį socialinėje žiniasklaidoje, naudokite socialinės žiniasklaidos įrankius. Tokiu būdu galite generuoti turinio idėjas, kurios sulaukia gerų atsiliepimų iš socialinės žiniasklaidos.
  • Jei norite ieškoti populiarių klausimų, kuriuos žmonės užduoda „Google“, naudokite tokius turinio įrankius kaip „Atsakyti visuomenei“.
  • Naudokite „YouTube“ peržiūrų skaičių norėdami rasti žmonių dominančias temas.
  • Norėdami nustatyti konkrečias temas, kurių žmonės ieško jūsų nišoje, naudokite raktinių žodžių tyrimo įrankį. Galite kurti turinį pagal tuos raktinius žodžius.

  2. Prisijunkite prie savo bendruomenės

  „Bendrai naudojamas ir padarytas“ nebėra žaidimo pavadinimas.

  Turite nuolat dalintis savo žinutėmis ne tik. Jei esate pakviesti prisijungti prie jūsų nišą atitinkančios grupės „Pinterest“ lentos, užsiregistruokite ir bendrinkite bei komentuokite dažnai. Jei prisijungsite prie mąstančių tinklaraštininkų sąrašo, šansai bus tai, kad jie dalinsis vienas kito turiniu reguliariai – kas savaitę ar kasdien. Tai padės padidinti jūsų skaitytojų dėmesį ir susižavėjimą.

  Nuosekliai ieškokite savo giminės – apdovanokite kitus jos narius ir palaikykite ryšį su jais.

  Pagalba „Twitter“ vakarėliuose. Komentuokite kitų narių pranešimus. Dalykitės straipsniais savo informaciniuose biuleteniuose. Suapvalinkite ir apdovanokite mėgstamus tinklaraščius, pateikdami juos kiekvieną savaitę ar mėnesį.

  Paklauskite, kaip galite padėti kam nors iš svečių pranešimų ar siūlydami svečių pašto vietas. Parduokite jų gaminius, naudokite savo dukterinių įmonių nuorodas, reklamuokite jų nuorodas savo socialinėje žiniasklaidoje, pažymėdami jas etiketėmis. Atsiradus galimybėms įdarbinti tinklaraštininkus, šie tinklaraštininkai prisimins jūsų pagalbą ir pakvies jus dalyvauti.

  3. Įsitikinkite, kad jūsų tinklaraštį lengva skaityti

  Aš nusivyliau, kai randu tinklaraštį su pavadinimu, be galo džiaugiuosi, kad galiu rasti turinį, kuriame yra didelis teksto fragmentas, kelios pastraipos, be antraščių ar ženklų ir mažų šriftų. Tai mane atstumia.

  Be to, ko aš jau patyriau, jūsų tinklaraštis neturėtų apkrauti skaitytojų iššokančiaisiais ir paspaudimų elementais. Vietoj to, sumaniai pristatykite turinį savo skaitytojams. Sužinokite apie savo skaitytojų laiko apribojimus ir supraskite, kas verčia juos likti jūsų svetainėje.

  Štai ką galite padaryti, kad jūsų tinklaraštį būtų lengviau skaityti:

  • Optimizuokite savo internetinį dienoraštį naudodami antraštes, po antraštes, ženklų taškus arba sunumeruotus sąrašus. Tai padeda jūsų turiniui atrodyti labiau organizuotam.
  • Padalinkite savo tinklaraščio turinį į skyrius ar dalis. Teksto siena gali atrodyti bauginanti ir priblokšti skaitytojus.
  • Venkite naudoti išgalvotus šriftus. Laikykis saugaus interneto šriftų, tokių kaip „Arial“, „Georgia“, „Times“ ir kt.
  • Naudokite paprastą anglų kalbą ir rašykite trumpais sakiniais. Siekite, kad jūsų straipsnis būtų suprantamas aštuntos klasės mokiniui.

  4. Tinklaraščio komentaras

  Pirmiausia, dienoraščių komentavimas yra greičiausiai labiausiai nepastebimas tinklaraščių srauto kūrimo būdas – dažniausiai todėl, kad žmonės čiulpia užmegzdami kokybiškus ir prasmingus pokalbius su nepažįstamais žmonėmis (įskaitant ir mane). Tačiau internetinių dienoraščių komentavimas yra kokybiškas srauto kūrimo būdas, kuris taip pat būna nemokamas – negali su tuo ginčytis!

  Yra dvi auksinės taisyklės, kaip komentuoti tinklaraštį:

  1. Visada rašykite kokybišką komentarą. Jei neturite ką prasmingo pridėti prie diskusijos, nepalikite komentaro (ačiū – puikus pranešimas) … jie nenaudingi.
  2. Pameskite nuorodą tik ten, kur tinka. Neskleiskite šlamšto, kad ir koks viliojantis jis būtų; tai atsilieps jums.

  Nors kita taisyklė (galbūt ne auksinė taisyklė), jei paliksite nuorodą, ne tik nurodykite savo tinklaraščio URL. Užuot susieję su atitinkamu savo pranešimu, kuris sukuria pridėtinę vertę pradiniam įrašui ir diskusijai. Svarbumas čia yra tinkamumas.

  5. Q&A platformos

  Forumai ir Q&Platformos yra puikios vietos pasistatyti priešais jus dominančią auditoriją. Triukas yra stebėti vykstančius pokalbius savo nišoje, kad galėtumėte įsijungti, kai turite ką nors naudingo pasakyti (ir ne, ne kiekvienam įrašui bus galimybė, bet kai kuriems bus). Norėdami atlikti šį darbą, jums reikės gero sklaidos kanalų skaitytuvo, pvz., „Feedly“.

  Nerandate tikslaus tinkamumo ar pakankamai galimybių vietoje?

  Sukurkite pasirinktinį turinį, susijusį su ypač karštu pokalbiu. Pvz., Jei kas nors klausia, kaip ką nors padaryti su .htaccess kodu, galite parašyti vadovėlį ir paskelbti jį savo tinklaraštyje – tada, Q&Svetainės skiltyje atsakykite į prašymą pateikusį asmenį, susiedami juos su savo tinklaraščiu, kad gautumėte visus kodus ir demonstracines versijas. Yra šansų, kad jei vienas asmuo užduos klausimą, kiti turės tą patį klausimą – o jūsų forumo atsakymas ir nuoroda taip pat padės jiems patarti, kai ateis laikas..

  Kalbant apie kurį Q&Naudoti platformas, aš rekomenduoju

  • „Quora“, „Klout“ ir „Yahoo!“ Atsakymai – tai trys geriausi Q&A platformos
  • „StackOverflow“ – jei esate leidėjas, parduodantis programavimo knygas.
  • „Tripadvisor“ – kelionių tinklaraštininkams

  Sužinokite daugiau: Suraskite daugiau būdų užsidirbti pinigų iš savo tinklaraščio ir perskaitykite Kevino Muldono atvejo analizę, kai pardavėte „BloggingTips.com“ už 60 000 USD.

  7 skyrius. Nemokamų internetinių dienoraščių įrankių naudojimas

  Nors internete yra naudingų nemokamų įrankių ir žiniatinklio paslaugų, vis tiek kyla problemų dėl jų pasirinkimo tarp visų kitų trumpųjų ar (ir) pasenusių įrankių..

  Kaip atidavimo dovana, skaitant mano vadovą iki čia, pateiksiu jums nemokamų įrankių, kuriuos visą laiką naudojame WHSR, sąrašą. Sėkmės ir linkiu sėkmės jūsų tinklaraščių kelionėje.

  Rašymas

  • Pasibaigus terminui – išankstinis stiliaus ir gramatikos tikrintojas.
  • Gramatika – populiariausias žiniatinklio rašymo asistentas.
  • „Hemingway“ programa – rašykite trumpai ir drąsiai naudodami šį įrankį.
  • „Freedom.to“ – blokuokite blaškančias svetaines, kad galėtumėte sutelkti dėmesį į rašymą.
  • „ByWord“ – laisvas išsiblaškymo rašymo įrankis.
  • „Evernote“ – viena priemonė, kurią reikia pristatyti.

  Vaizdo redagavimas

  • Fotor – redaguokite ir kurkite gražių vaizdų įrankį socialinės žiniasklaidos įrašams, plakatams, kvietimui ir pan.
  • „Canva“ – kurkite gražius vaizdus ir socialinės žiniasklaidos įrašus.
  • Dizaino vedlys – kurkite gražius vaizdus naudodami nemokamus šablonus ir paruoštus vaizdus.
  • JPEG Mini – sumažinkite .jpeg failų dydį.
  • Mažas PNG – sumažinkite .png failų dydį.
  • Skitch – vaizdo užrašų darymas.
  • „Pic Monkey“ – apdovanojimus pelnęs vaizdų redagavimo įrankis.
  • „Pik to Chart“ – paprastas infografikos kūrimo įrankis.
  • „Pixlr“ – vaizdų redagavimo įrankis.
  • Favicon.io – geriausias visų laikų „favicon“ generatorius.

  Standartinės nuotraukos & Vaizdai

  • Piktogramų ieškiklis – didžiulis nemokamas piktogramų katalogas.
  • „Morgule File“ – daugiau nei 350 000 vaizdų komerciniam naudojimui.
  • „Stock Snap“ – vaizdų katalogo svetainė su gražiomis nemokamomis nuotraukomis, pridedama kas savaitę.
  • „WHSR Free Icons“ – nemokamos piktogramos, kurias sukūrė mūsų vidinis dizaineris.

  Nuorodos & Tyrimai

  • „World Scientific“ – nemokamas akademikų informacinis biuletenis.
  • „World Fact Book“ – nejuokaukite – informaciją apie pasaulį tiesiogiai iš CŽV.
  • Techninė respublika – Baltosios knygos, pranešimai ir pavyzdžių analizė.
  • „Marketing Sherpa“ – nemokamos rinkodaros ataskaitos.
  • „Trade Pub“ – nemokami žurnalai, baltosios knygos ir atvejų analizė.
  • „Hubspot Library“ – geras informacijos šaltinis rinkodaroje.
  • „CrunchBase“ – naujienos apie pradedančias įmones.
  • „BuzzFeed“ tendencijos – raskite naujausias populiariausias „BuzzFeed“ temas.
  • Kūrybinio rašymo eilutė – idėjos ir raginimai įveikti rašymo blokus.
  • „Google Alerts“ – Gaukite įspėjamus el. Laiškus apie stebimą naują turinį.

  Socialinė žiniasklaida, rinkodara & SEO

  • „Bing Webmaster Tool“ – nemokamas „Bing“ svetainės diagnostikos įrankis.
  • „Google Webmaster Tool“ – nemokamas „Google“ svetainės diagnostikos įrankis.
  • Stebėkite – paslėpkite konkurentus
  • Didelis SEO – nemokama versija leidžia greitai patikrinti svetainės nuorodos profilį (CF / TF).
  • Įtraukti įlanką – „viskas viename“ rinkodara, pardavimas & paslaugų automatizavimo platforma
  • Panašus puslapių tikrintuvas – patikrinkite, ar jūsų tinklaraštyje nėra kopijų.
  • Kaip „Explorer“ – patikrinkite savo (ar konkurentų) turinio socialinę metriką.
  • „Tweet Deck“ – valdykite kelias „Twitter“ paskyras viename prietaisų skydelyje.
  • „Buzz Sumo“ – raskite populiarų turinį ir paveikėjus pagrindiniuose socialinės žiniasklaidos tinkluose.
  • „Tag Board“ – socialinės žiniasklaidos rinkos tyrimas.
  • IFTTT – lengvai skelbkite turinį keliose socialinės žiniasklaidos platformose.

  „Web Analytics“ & Produktyvumas

  • „Google Analytics“ – nemokama žiniatinklio statistika.
  • „Matomo“ – „Google Analytics“ atėmus „Google“.
  • „YouTube Analytics“ – „YouTube“ vaizdo įrašų statistika.
  • WP statistika – palyginkite savo „WordPress“ tinklaraštį su kitais.
  • Proceso gatvė – paprastas proceso ir darbo srautų valdymas.

  Svetainės greičio tikrinimas

  • „Bitcatcha“ – patikrinkite svetainės greitį iš 10 vietų.
  • Tinklalapio testas – išsamiai patikrinkite tinklalapio greitį.
  • „GT Metrix“ – išsamiai išbandykite ir stebėkite tinklalapio įkėlimo greitį.

  Internetiniai dienoraščiai – dažnai užduodami klausimai

  1. Kiek kainuoja dienoraščio įkūrimas?

  Numatomos išlaidos tinklaraščio, kuriame yra domeno vardas ir žiniatinklio priegloba, įkūrimui yra mažesnės nei 100 USD per metus (mažiau nei 10 USD per mėnesį). Ši kaina yra pagrįsta savarankišku tinklaraščiu (naudojant „WordPress“). Išlaidų paskirstymas būtų toks: 15 USD per metus už .com domeno vardą ir apie 60 USD per metus už interneto prieglobos mokestį..

  2. Kaip mokami tinklaraštininkai??

  Norėdami gauti geresnį vaizdą apie tai, kaip tinklaraštininkai gauna atlyginimą, suskirstiau juos į 2 tipus: vienas yra tas, kuriame jūs tiesiogiai bendraujate su klientais ar reklamuotojais, o kitas yra tas, kur jūs prisijungiate prie įmonės ar tinklo siūlomos programos..

  Kai bendraujate tiesiogiai su klientais ar reklamuotojais, galite labiau valdyti kainų nustatymą. Galite užsidirbti:

  – Aukščiausio lygio turinio pardavimas (narystės svetainė)
  – Tiesioginė reklama
  – Parduodate savo produktą
  – Darbo lentos
  – Remiamų pranešimų rašymas ir publikavimas

  3. Kaip nemokamai sukurti tinklaraštį?

  Yra daugybė platformų, kuriose šiandien galite pradėti kurti nemokamą tinklaraštį, įskaitant „WordPress.com“, „Tumblr“ ar „Blogger“. Norėdami sukurti nemokamą tinklaraštį, viskas, ką jums reikia padaryti, tai užsiregistruoti ir jūs galite pradėti skelbti savo turinį.

  4. Kuo paslėpta nemokama internetinių dienoraščių platforma?

  Mūsų pasaulyje nieko nėra nemokamai. Yra keletas trūkumų, susijusių su nemokama internetinių dienoraščių platforma:

  – Kiekvienoje platformoje yra nustatytos taisyklės, kurių turite laikytis
  – Atrodo, kad jūsų tinklaraščio domeno vardas yra padomenis, pvz., „Myblogname.wordpress.com“ arba „myblogname.tumblr.com“
  – Savo tinklaraštyje galite pasirinkti tik keletą funkcijų, papildinių ir temų
  – Paprastai nemokamos platformos riboja galimybę užsidirbti pinigų iš jūsų tinklaraščio

  Aš labai rekomenduoju pradėti savo tinklaraštį naudodamas savarankiškai prižiūrimą „WordPress.org“ (kaip aprašiau šiame vadove). Be to, kad įveikiate nemokamo tinklaraščio apribojimus, jūsų tinklaraščio augimas yra beribis.

  Yra daugybė platformų, kuriose šiandien galite pradėti kurti nemokamą tinklaraštį, įskaitant „WordPress.com“, „Tumblr“ ar „Blogger“. Norėdami sukurti nemokamą tinklaraštį, viskas, ką jums reikia padaryti, tai užsiregistruoti ir jūs galite pradėti skelbti savo turinį.

  Bet štai laimikis:

  • Kiekvienoje platformoje yra taisyklės, kurių turite laikytis
  • Atrodo, kad jūsų tinklaraščio domeno vardas yra padomenis, pvz., „Myblogname.wordpress.com“ arba „myblogname.tumblr.com“
  • Savo tinklaraštyje galite pasirinkti tik keletą funkcijų, papildinių ir temų
  • Paprastai nemokamos platformos riboja galimybę užsidirbti iš savo tinklaraščio

  Ekranas užfiksuotas iš „WordPress“ reklamos politikos puslapio.

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me