Mannekeenide 블로그 : kuidas käivitada 2020. aastal edukas ajaveeb

Kas Olete Kunagi tahtnud luua oma 아자 비비? 주보 블로그에있는 Või kas teil, Milles te pole kindel, kuidas järgmisele tasemele minna?


Jaatav의 Kui vastus, Siis on See Leht 참조, Kus olla.

가장 많이 판매되는 blogimisjuhendist saate teada :

  Miks는 단지 ajaveebijuhend를 본다? Natuke enda kohta

  Asutasin veebimajutuse saladused ilmutatud (WHSR) juba 2008. aastal ja tänu osaliselt ajaveebiringkondade suurele tervitusele oleme jõudnud tugevuselt tugevusse. WHSRist saanud üks에서 가장 많이 판매 된 alates 인터넷에 대한 판매.

  개인 정보 보호 정책, 개인 정보 보호 정책, 개인 정보 보호 정책 요구 사항-요구 사항에 대한 요구 사항-요구 사항에 대한 요구 사항, 개인 정보 보호.

  Minu probloggeri autori profiililehtProblogger.net-Avaldasin regulaarselt paljudes kõrgetasemeliste blogijate juhendisaidil aastatel 2015–2018에 내 autori profiilileht 말했다.

  Peatükk 1. Blogi seadistamine 스크래치 스트

  2020. ajaveebi loomine lihtne ja odav에 대한 aastal.

  Kõige populaarsem ajaveebitarkvara, WordPress.org, VABA. Tasuta에 WordPress에 teemad ja pistikprogrammid 전문 직업. Ja s on sõna otseses mõttes miljoneid tasuta õpetusi, et alustada (ka 참조). Ainus ajaveebi loomisega seotud kulu on veebimajutaja ja domeeninime eest makstav raha.

  Muidugi võib 참조 hiljem muutuda väga keerukaks; 블로그에 인터넷 비디오, 인터넷에 대한 kellel의 인터넷. Tegelikult saate ajaveebi luua ja järgmise 20 분 전 국수 비타민. 태그 : sammudes mainitud sammud on täpselt soldised, kuidas ma oma blogisid alguses loon.

  Põhimõtteliselt peate tegema ainult järgmist :

  1. 발레 헤아 veebi-ja domeeninimi
  2. Suuna oma domeeni DNS oma veebi
  3. InstallPress WordPress oma uude veebimajutajasse (자세한 내용은 자동으로 설치하십시오).
  4. Logged sisse oma WordPressi ja avaldage esimene postitus.
  5. Ja… ka kõik 참조.

  Kõlab lihtsalt? 루다 사!

  Ma juhendan teid järgmiste sammude 카우 두. Võite julgelt kui te juba teate, 쿠 에다 스마 아아 비에 비 시디 파 다다.

  1. 발레 헤아 veebi ja domeeninimi

  이자 유아 ajaveebi loomiseks vajate kõigepealt domeeninime ja veebimajutuse kontot.

  teie ajaveebi nimi 님이 Teie domeen에 있습니다. 폴 midagi füüsilist, mida saate puudutada või näha; vaid lihtsalt tähemärkide jada, mis annavad teie veebisaidile identiteedi-당신의 raamatu pealkiri või koht. 테이 도멘 "우틀" 쿨라 스타 틀레, 밀레 아자비에 비 나트 쿨 라스타바드.

  Veisimajutus Koht, kus oma ajaveebi sisu-sõnu, ajaveebi teemasid, pilte, 비디오 및 비디오 편집.

  돔 메니 메드-Kuhu Registreeruda?

  Oma domeeninimesid saate valida ja registreerida domeenide registripidaja kaudu. GoDaddy, NameCheap, Hõljumaja Domain.com에서 ühed populaarseimad registripidajad turul에.

  Pidage meeles, etralda domeeni 등록 기관 veebi 호스트주의에 oluline. 참조, veebimajutaja pakub tasuta domeeni, ei tähenda, 및 peaksite laskma hostiettevõttel oma domeeni registreerimist kontrollida. 이스 쿨리 쿨트 카 스탄 오마도 메니 등록기 할미 메이크 님 NameCheap; kuid kõigi teiste lugupeetud domeeniregistritega peaks olema kõik korras. DNS를 사용하면 DNS를 자동으로 복구 할 수 있으며 그 과정을 끝낼 수 있습니다. 수 비탄 tungivalt sama teha ka enda kaitseks.

  Veebimajutus-kus oma blogi majutada?

  Puutub veebimajutusse, siva vaadake minu 파리 마 veebimajutusvalikud ja arvustuste 등록.

  그림판 soovitan alustada väikesest ühise veebiga.

  Jagatud Hostimine-Teistega võrreldes väiksemad (VPS, pilv jne)의 kuigi hostimisressursid, Vaeeate alustamiseks vähem eelarvet (등록 기관 sageli) <5 dollarit kuus) ja tehnilisi teadmisi. järgmised viis tegurit의 Oma ajaveebi veebi valimisel :

  1. Usaldusvääusus – Teie ajaveeb peab olema stabiilne ja võrgus 24 × 7 saadaval.
  2. 키 이러스 – Tila on Vaja kiiresti laadivat masinat, 쿠나이 키루스 모주 타프 카스타 야코 게스트 우트 Ja otsingu paremusjärjestust.
  3. 신 나폴리 티카 – Hostimine, 알라 $ 5 / kuu에 뒷모습, hea algus에, te ei vaja etapis lisateenust 판매.
  4. 튜바 카스 바브 – Teja ajaveebi kasvades vajate värskendusi hostimiseks (lisafunktsioonid, 서버 시스템 rohkem jne).
  5. 토이 투스 – pidevas muutumises에 인터넷, 좋음에 alati, teid tehnilise poole pealt toetama에 kui keegi.

  Algajate soovituslik ajaveebimajutus

  1. InMotion 호스팅

  ajaveebi InMotion 호스팅 서비스다운로드 블로그 InMotion Hostingis hinnaga 3.99 dollarit kuus.

  쿨라 스테이지 베비 사티 : https://www.hostinger.com/

  üks odavamaid veebimajutajaid, eriti mesinädalate registreerumisperioodil에 Hostinger이 있습니다. Vaatamata sellele, 및 eelarvemajutusettevõte의 Hostinger, pakub 참조 ka hulgaliselt esmaklassilisi hostimisfunktsioone, 잘못 sobivad blogijatele.

  3. SiteGround

  alustage ajaveebit saidi SiteGround abil우리는 ajaveebi majutamise eest võtab SiteGround 3.95 dollarit kuus.

  프로 팁: populaarne, ei tähenda 등의 veebimajutaja 및 oleks teie ajaveebi jaoks parim 참조. Vaadake enne otsuse tegemist majutuse toimivust ja vaadake hoolikalt 라비.

  2. Suuna domeeni DNS oma veebi

  등록 된 DNS-i 등록 기관 (kus registreerisite oma domeeni etapis nr 1), et osutada oma veebi serveritele (InMotion Hosting, Hostinger või SiteGround).

  DNS는 IP 주소를 사용하여 서버를 IP 주소로 설정합니다. Niisiis, kus kasutaja sisestab veebiaadressi WebHostingSecretRevealed.net, tõmbavad DNS-kirjed minu veebimajutaja IP-aadressi ja teenivad minu saiti kasutajale.

  오스타 바드 도미 네이 메이드 serverid참고 : Veebisaidi osutamine GoMaddy veebisaidil InMotion Hostingi nimelistele serveritele.

  Siit leiate üksikasjalikud juhised oma ajaveebi DNS-i värskendamiseks aadressil GoDaddy 또는 namecheap.

  3. Installige WordPress oma veebi

  Blogimise는 워드 프레스 어빌 피 테이트를 돋보이게한다. 세이아 사브 teha käsitsi või automaatselt ühe klõpsuga installirakenduse abil. üsna lihtsad ja hõlpsasti teostatavad에서 Mõlemad meetodid.

  워드 프레스 도구 설치

  Kiire pilgu 님이 järgmised toimingud, mida peate tegema에 전부 :

  1. Laadige alla WordPressi pakett oma arvuti juurde ja 압축 해제.
  2. Looge oma veebiserveri WordPressi andmebaas ja MySQLi kasutaja, kelleik on kõik õigused selle juurdepääja ja muutmise jaoks.
  3. Nimeta wp-config-sample.php-fail ümber wp-config.php-le.
  4. Avage wp-config.php tekstiredaktoris (메모장) Jasisestage oma andmebaasi üksikasjad.
  5. Asetage WordPressi 실패한 veebiserveri soukitud asukohta.
  6. 다운로드 WordPressi 설치 및 설치 wp-admin / install.php-ga. Kui installite WordPressi juurkataloogi, 피크 사이트 külastama : http://example.com/wp-admin/install.php; Näiteks, kui installite WordPressi enda alamkataloogis blogi, peaksite külastama : http://example.com/blog/wp-admin/install.php
  7. 자 사 올 레드 발 미스.

  워드 프레스 ühe klõpsuga installimine

  Enamik ajakirjanikke ei installi tänapäeval oma WordPressi käsitsi.

  Klõpsuga ühe klõpsuga installiteenuste toel nagu Softaculous ja Mojo turuplats (sõltub sellest, millist veebi kasutate), installiprotsess väga lihtne ja seda saab teha vaid mõne lihtsa klõpsuga에.

  이 문서에 대한 설명은 Hostingeri armatuurlaual automaatne installimine입니다. WordPressi installimiseks klõpsake lihtsalt ringiga ikooni ja järgige mannekeenikindlaid juhiseid-teie WordPressi süsteem 봉우리 올레 마 töövalmis vähem kui 5 minutiga.

  Hostingeri WordPressi 자동 설치네이드. Saate installida WordPressi oma veebimajutajale vaid mõne hiireklõpsuga, kasutades rakendust Hostinger Auto Installer (호스트 스테이지 Hostingerit).

  에리 veebihostide puhul võivad asjad tunduda erinevad, pühimõtteliselt sama에 kuid protsess. Nii et ärge muretsege 님이 좋아합니다., hostidest, mida ma siin näitan.

  Miks 워드 프레스?

  Isiklikult arvan, et alymajate blogimisplatvorm의 WordPress. Ehitatud statistika põhjal enam kui 95 % Ameerika Ühendriikide ajaveebidest 님이 Loodud WordPressi abil에 있습니다. peaaegu의 Maailmas peaaegu WordPressis töötab 27 miljardit ajaveebi.

  4. Leidke oma WordPressi 관리자와 함께 할 수있는 단어

  키워드 및 워드 프레스 시스템 설치, 워드 프레스 설치 및 관리 URL URL. URL midagi 판매원 (Sõltub kaustast, Mille Installite WordPress)의 Enamikul juhtudel :

  http://www.exampleblog.com/wp-admin

  판매 URL URL- 일부 jalogige sisse oma eelseadistatud kasutajanime ja parooliga; ja sealt edasi olete nüüd oma WordPressi saidi tagaosas (armatuurlaual)-ajaveebi osa, kuhu pääevad ainult teie kui 관리자에게 참조하십시오.

  loo uus ajaveebipostitusUue ajaveebi loomine uude 워드 프레스 Gutenbergi.

  WordPressi uusim versioon sellel kirjutamise ajal on versioon 5.3.2-vaikimisi kasutate seda 워드 프레스 Gutenberg tekstiredaktorina. Gutenberg toob WordPressi platvormile palju paindlikkust. eriti kasulik algajatele, kuna paljud asjad, näiteks taustavärvide määramine ja muu, ei vaja enam kodeerimist를 참조하십시오. Plokkide süsteem aitab ka artiklite paigutuse haldamisel.

  우에 postituse kirjutamiseks ja avaldamiseks liigutage lihtsat vasakpoolset külgriba, klõpsake ‘Postitused’> ‘Lisa uus’ja teid suunatakse kirjutamisekraanile. Klõpsake valikul Eelvaade, et eelvaate esiosa välimust (mida teie lugejad näevad), 마지막 포스트 lõppu klõpsake nupul "아 발다".

  안녕! 온라인으로 블로그에 게시.

  쿨라 스타 : WordPressi teema kataloog

  워드 프레스 티 피드. kataloogis loetletud teemad järgivad WordPressi arendajate pakutavaid väga rangeid standardeid, seega on minu arvates parim koht tasuta vigadeta kujunduse saamiseks 참조.

  2. Tasuline WordPressi 티 마크 루비

  Tellida WordPress에 티파니 티크에 타마 티.

  Kui는 teemaklubidest esimest korda kuulnud, siis toimige järgmiselt : toimige järgmiselt에서 볼 수 있습니다. Teemaklubis pakutavad teemad on tavaliselt professionaalselt kujundatud ja neid ajakohastatakse regulaarselt.

  엘레 강트 Teemad, 스튜디오 Pressja Käsitöö teemad on kolm WordPressi teemade klubi, mida ma soovitan.

  물개-물개에 물개-물린 머리를 깎아서 물기를 뿌리고, kinnisvaramaaklerid või koolid; kuid me käsitleme 판매 artiklis ainult kolme.

  우아한 Teemad

  워드 프레스 tasuline teema klubi품격있는 티 메이드 proovid-Rohkem kui 80 프리미엄 WordPressi teemasid, klõpsake siin, et vaadata tegelikke 티 메이드 demosid.

  쿨라 스타 : StudioPress.com. 뒷 : $ 129.95 / teema või $ 499.95 / eluiga

  Kui Olete pikaajaline WordPressi kasutaja 님이 좋아합니다. tema jaoks populaarne Genesis Framework, miniistlik ja SEO-sõbralik WordPress raamistik kõigile Studio를 참조하십시오..

  StudioPress pakub teie vajadustele 광대 한 고통스러운 hinnakujundust. Genesis-raamistik 쿠오 스는 saadaval ühekordseks $ 59.99-makseks에 teemaga를 소멸시킵니다. 리사 타수 teema, mis hõlmab Genesis raamistikku, maksab iga $ 99. Kui soovite juurdepääs kõikidele teemadele, võite maksta $ 499.

  케시 ö 티 마드

  발 미스 사이트장인 테마 pakutavad valmis saite.

  레헴 탈트 : Palju Muid Lihtsaid Asju, Sia saate oma WordPressi에서 Ajaveebi kaitsmiseks teha

  플러그인 ajaveebi paremaks toimimiseks

  W3 WordPressi vahemälu kogupistik

  Kui rääkida ajaveebi jõudluse optimeerimisest, W3 콕쿠 캐시 최고 속도에 대한 빠른 속도.

  Cloud Flareja WP Super Cache의 피크 사이트 사무 티 uurima 인 Kaks muud jõudluse pistikprogrammi. CDN-i ettevõtte의 Cloud Flare Cloud Flare pakutav tasuta pistikprogramm; kun WP Super Cache on Välja töötanud Donncha ja Automattic, siet ettevõte, mis arendas ja haldab Word Wordi nüüd.

  Vahemälu pistikprogramm에 kajaegegses ajaveebimaailmas hädavajalik-참조 parandab oluliselt kasutajakogemust, suurendades serveri jõudlust, vähendades allalaadimiseks kuluvat aega ja suurendades lehe laadimise kiirust.

  palju pilte-kaaluge lisamist Ewww Image Optimizer에 대한 온라인 블로그. ühe klõpsuga pildi optimeerija, mis suudab teie teegi pildifaile optimeerida를 참조하십시오. 사우 티 (Samuti)는 매도 우 오토 마틴 필트 사이드 티엔 댐즈 펑크 션과 그 외의 필트시 우트 (Piesel automaatne piltide tihendamise funktsioon) 등을 보유하고있다. Piltide optimeerimisega saate lühendada lehe laadimisaegu ja tulemuseks 님이 saidi parem jõudlus에.

  레헴 탈트 : SEO 101 esmakordselt 블로그

  구텐베르크 웅덩이 pistikprogramm

  코 핸다 투트 구텐 베르 기 plokid

  구텐베르크 토이 메타 야 kasutuselevõtuga WordPress 5.0-s saavad blogijad nüüd sisu luua, kasutades plokkidel põhinevat toimetajat. Vaikimisi pakub 워드 프레스 põhisisu plokke, näiteks lõiku, pilti, tegevusele kutsumise nuppu, lühikoodi ja nii edasi. Gutenbergi blokeerimise pistikprogrammide lisamisega saate oma ajaveebisse lisada huvitavamaid elemente (näiteks-KKK, akordion, autori profiil, karussell, klõpsamise säutikad, GIF-plokid jne).

  Kot lihtsat ja tasuta Gutenbergi blokeerimise pistikprogrammi, mida proovida에 쌓을 수있는 울리 미드 plokidja CoBlocks.

  Peatükk 4. 니시 레 이민

  Tavaliselt alustab algaja ajaveebi loomist : nad kirjutavad esmaspäeval oma tööst, teisipäeval hobidest, kolmapäeval vaadatud filmidest ja nädalavahetustel toimuvatest poliitilistest vaadetest입니다. Lühidalt, imemesed Kirjutavad lihtsalt mitmesugustel teemadel, ilma põhifookuseta 필요.

  야, 블로그 블로그 koguksid oma sõprade ja perekondade vahel püsivalt가 필요합니다; 아가는 팔다.

  juilikult 블로그, vága raske omada märkimisväärset arvu lojaalseid lugejaid, sest inimesed ei tea, kas olete filmikriitik, toidukontrolör või raamatukriitik에 대한 kui teil. 음식과 음료, 차, 밀 크림. Eduka ajaveebi üles ehitamiseks peate leidma niši.

  Kuidas valida õige blogimisnišš?

  Õige blogimisniši leidmiseks peate siin kaaluma peamisi punkte.

  1. 테이 케 바 야두

  Kui te Olete Kunagi Mõelnud, et "ma soovin, et keegi 님이 kota blogi salvestab", a-ha hetk를보십시오. Kui는 teema에서 볼 수 있습니다, 미다 수 브라이트 rohkem teada saada, siis on tõenäoliselt teema에서 볼 수 있습니다..

  teie ainulaadsed teadmised에 맷돌로 갈린? Kuidas saate anda teemale midagi unikaalset, mida keegi teine ​​ei saa? vollaiks olla isegi intervjuu abil eksperdiga 참조.

  참고 : Gina ajaveeb, Mõjutamata, keskendub abivajavatele erivajadustega lastele momsid.

  2. Midagi, mille 광대 한 olete kirglik

  Pidage meeles, et kirjutate, lugete ja räägite oma teemast iga päev järgmise paari aasta jooksul. Kui sul pole oma blogi teema vastu huvi, oleks pidevalt pidevalt kinni pidama.

  또한, teile meeldib nende teemade kirjutamine.

  3. Teema, püsiv jõud의 밀레니엄 (igihaljas sisu)

  쿠이지 (Kuigi)는 자이르 미셀 나달 랄 시인 (sjrgmisel nädalal siin)에 테아 (Tiete) 등을 이용하여 기생 하였다. Näiteks, kui olete väga kirglik viinapuude 광대 한 ja alustate sellele keskendunud veebipäevikut, siis, kui는 가장 큰 välja läheb, ei ole teil sisu를 참조하십시오. “티프 타멜 멜 sotsiaalse meedia suundumused”või „바위 응용 프로그램”을 참조하십시오. Sel Moel, kui moehullus moest välja läheb, vüib teie blogi siiski vaadata, 잘못된 아 센다 브 세다.

  4. 카 수멕

  Teie ajaveeb peab olema sees nišš, Mille abil saate 라하 teenida.

  Küsige endalt, kas teema, mis köidab lugejaid ja loob sissetuleku-kas reklaami või müügi kaudu에서 볼 수 있습니다. Kue olete ajaveebi oma olemasoleva ettevõtte toetamiseks, kas ajaveeb toob uusi kliente? Kue olete ajaveebis ainult seetõttu, et suhtute sellesse teemasse kirglikult, kas on siis võimalus oma individuaalset ajaveebi raha teenida?

  ma kasutan Spyfu, kliki eest maksmise reklaamitööriist, et nišši kasumlikkust mõnikord hinnata. Minu Loogika selle Taga-Google이 제공하는 Google Adwordsile tuhandeid dollareid, peab sellel väljal olema raha. kaks näidet에 관한 정보, Mille Leidsin :

  2 구 eelarve-포자 위생Näide # 1 : spordirõivaste tootja reklaamstatistika (arvan, et spordimärgid nagu Adidas või New Balance, kuid väiksemad) 참조. Spyfu andmetel kulutas는 ettevõte AdWordsile rohkem kui $ 100,000 kuus를 참조하십시오.틈새 # 3-IT-lahenduste pakkuja-ülemaailmne turg, enamik inimesi, kes saidi juhivad, vajavad neid. valdkonnas를 10-15i tesused mängijad에 판매합니다. ettevõte pakub Google'ile 3,846i를 참조하십시오 $ 60,000 kuus.Näide # 2 : IT-lahenduste pakkuja reklaami statistika를 참조하십시오. 봉합 된 손수건을 판매합니다. Google은 3,846 달러를 지불합니다. kulbets umbes $ 60,000 kuus.

  레헴 탈트 : Kuidas kirjutada järjepidevalt vähemalt üks suurepärane sisu nädalas

  Peatükk 5. 블로그 lugejaskonna kasvatamine

  Paljude 씰 ajakirjanike jaoks kurb tõde on võtnud nende lugejaskonna loomiseks liiga palju aega. Nende esimese 1,000 lehevaatamise saamine võib võtta mitu kuud ja tundub, et mõnda väga asjatundlikku ajaveebi sinna ei jõuta.

  Viis põhistrateegiat, 잘못된 aitavad teil ajaveebi에 Siin 1. päevast 1,000 lehevaatamiseni viia.

  1. Kirjutage midagi, mida는 애니메이션 tahavad lugeda

  uppumas sotsiaalmeedia värskendustest, uudistevoogudest, meilidest ja mitmesugustest reklaamidest에서 시작되었습니다. 우나 raskem 님이 panna inimesi lugema teie sisu에 있습니다. Siiski saate siiski hästi hakkama, kutea teate, keie on teie ideaalne publik ja mida nad otsivad에 있습니다. Mõelge lüngale oma nišis 님이 무료 사진을 추가했습니다.

  잘린 asjad에 Siin, mis võivad teid uuringute tegemisel aidata :

  • Kasutage sotsiaalmeedias eduka sisu jälgimiseks sotsiaalmeedia tööriistu. Selliselt saate genereerida sisuideid, 잘못된 saavad sotsiaalmeediast 머리 tagasisidet.
  • Kasutage sisutööriistu nagu Vasta avalikkusele, et otsida populaarseid küsimusi, mida imimesed Google’is küsivad.
  • Kasutage YouTube ‘s vaatamiste arvu, et leida inimesi huvitavaid teemasid.
  • Kasutage märksõna uurimistööriista, et ääratleda konkreetsed teemad, mida imimesed teie niši alt otsivad. Nende의 사진을 올려주세요.

  2. Võtke ühendust oma kogukonnaga

  "Jagatud ja lõpetatud" 아이 올 에나 만구 니미.

  Oma postitusi peate pidevalt ja jälle jagama. 더 많은 사진을 보시려면 여기를 클릭 해주세요, 회원 가입, ning jagage ja kommenteerige sageli. 온라인, 블로그 및 기타 정보에 대해 더 자세히 알아보기-kord nädalas või iga päev. aitab suurendada teie lugejaskonda ja kaasatust 참조.

  Otsige järjekindlalt oma hõimu-Tasuge teistele selle liikmetele ja tehke nendega ühendust.

  Aidake Twitteri pidudel. 게시물이 없습니다. Jagage artikleid oma infolehtedes. Ümardage ümardatud auhindu ja premeerige oma armastatud 블로그, esitledes neid igal nädalal või kuul.

  Küsige, kuidas saate aidata külalispostiga külalisesinejat vüi külastades postitusi. Müüge oma tooteid, kasutage oma sidusettevõtete lingid, reklaamige oma lingid oma sotsiaalses meedias nende märgistamise ajal. Nagu võimalused värvata 블로거 tulevad, 블로거 필요 mäletavad teie abi ja kutsuvad teid osalema.

  3. Veenduge, et teie ajaveebi oleks hõlpsasti loetav

  Pettun, kui leian ajaveebi pealkirjaga, 가장 큰 olen täiesti elevil, kui leian sisu ainult suure tekstiosaga, väheste lõikudeta, ilma pealkirjade ja täppideta ning pisikeste fondidega. ajab mind minema 참조.

  Lisaks는 다른 사람에게 큰 영향을 미칩니다. Selle asemel esitage sios oskuslikult oma lugejatele. 아저씨가 다른 사람에게 연락하기, 다른 회원과 공유하기.

  오마 블로그 lugemise hõlbustamiseks saate teha järgmist :

  • Optimemaige oma ajaveebi, kasutades päiseid, alapealkirju, täppide või nummerdatud loendite abil. aitab teie sisul paremini korraldatud olla 참조.
  • Jagage oma ajaveebi sisu osadeks või lõikudeks. Teksti sein võib lugejaid hirmutada ja häirida.
  • Vältige väljamõeldud fontide kasutamist. Pange kinni veebiturvaliste fondidega, 내셔널 아리 알, 조지아, Times jne.
  • Kasutage lihtsat inglise keelt ja kirjutage lühikeste lausetega. Sihtige oma artikli loetavust kaheksanda klassi õpilase jaoks.

  4. Blogi kommenteerimine

  esiteks, ajaveebide kommenteerimine에 관한 추가 정보 enam tähelepanuta jäetud meetod ajaveebiliikluse suurendamiseks-enamasti seetõttu, et imiseed imevad võõrastega (sealhulgas ka mina) val ets Aga liikluse loomise kvaliteedimeetod, mis juhtub ka tasuta의 블로그 kommenteerimine-ei saa sellega vaielda!

  kaks kuldreeglit의 Blogi kommenteerimisel :

  1. Kirjutage alati kvaliteedikommentaar. Kui teil pole arutelule midagi sisulist lisada, ärge jätke kommentaari (kommentaarid“Tänan-suurepärane postitus”… kasutud에 필요)
  2. Laske는 ainult vajadusel을 연결합니다. Ärge rämpsposti, ükskõik kui ahvatlev ka poleks 참조; hakkab teile vastu 참조.

  Ehkki mõni teine ​​reegel (võib-olla mitte kuldreegel), kui jätate lingi, ärge lihtsalt oma blogi URL-i esitage. Selle asemel linkoma oma vastava postitusega, mis lisab algsele postitusele ja arutelule väärtust. 시인 페 아민의 Asjakohasus.

  5. Q&platvormid

  수양이 많은 코 하드, 쿠 스파 제마 oma 아자 코 하세, 휴 타투 바드 바 아타 사콘 나 에트에 대한 푸루미 드 자 쿠시 무 스테 자 방 대포. Käimasolevate vestluste jälgimine oma nišis, et saaksite sisse lülitada, kui teil on midagi kasulikku öelda (ja ei, mitte iga postitus ei ole võimalus, vaid mõni tahab). Selle töö tegemiseks vajate head kanalilugejat, 귀염둥이 Feedly.

  카이 테이 라이아 täpset sobivust või piisavalt võimalusi?

  eriti tulise vestluse jaoks은 jakohane kohandatud sisu를 풉니 다. Näiteks kui keegi küsib, kuidas midagi .htaccess-koodiga teha, siis võiksite kirjutada õpetuse ja postitada see oma ajaveebisse-siis vastake saidi küsimuste ja vastuste jaotises päringu esitajale vihje ja linkimise teel oma 블로그입니다. 그 밖의 다른 것들도 데모 데모이다. Koetitsiendid on et, et kui üks inimene esitas küsimuse, on teistel sama küsimus-ja teie foorumi vastus ja link aitavad neid ka siis, kui aeg kätte jõuab.

  Milliseid küsimuste ja vastuste platvorme kasutada tuleks, 수 비탄

  • Quora, Klout ja Yahoo! Vastused-Kolm parimat에 필요 üldist küsimuste ja vastuste platvormi
  • StackOverflow-Kui Olete ProgramMimerimisraamatuid Muüv Kirjastaja.
  • 트립 어드바이저-reisiblogijatele

 1. 스톡 콘텐츠-pildikataloogi sait, igal nädalal lisatud kauneid tasuta fotosid에 밀레.
 2. WHSRi vabad ikoonid-메이에 ettevõttesisese disaineri kujundatud tasuta ikoonid.
 3. Viited Ja uuringud

  • Maailma teaduslik-큰 가슴 친구 정보.
  • Maailma Teabekiri-날자 아이 테타-Maailmainfo OTSE LKA-st.
  • 테크 리퍼블릭-valged raamatud, aruanded ja juhtumianalüüsid tehnoloogia kohta.
  • Turundus Sherpa-타 스투 투 룬두 사루 안드.
  • 카우 반 두스 펍-Tasuta ajakirjad, valged raamatud ja juhtumianalüüsid.
  • Hubspot’i raamatukogu-Hea võrdlusallikas turunduses.
  • CrunchBase-감사합니다.
  • BuzzFeedi Trendid-Otsige BuzzFeedist väskeimaid 쿠마 이드 테마 시드.
  • 창의적 글쓰기 프롬프트-ideed ja õhutused kirjutamisplokkidest üle saamiseks.
  • Google 알리미-hankige hoiatusteateid jälgitava uue sisu kohta.

  Sotsiaalmeedia, turundus ja SEO

  • Bingi veebimeistri tööriist-Bingi tasuta saididiagnostika tööriist.
  • Google 웹 마스터 도구-Google ‘s tasuta saididiagnostika tööriist.
  • 예 지마-Jälgige oma konkurente
  • 장엄한 SEO-Tasuta versioon võimaldab teil kiiresti kontrollida saidilinki profiili (CF / TF).
  • Engage Bay -Kõik-ühes turunduse, 뮤지엄 자이언트 자치구 플랫폼
  • Sarnane lehe kontrollija-Kontrollige, kas teie ajaveebis 폴 dubleeritud lehti.
  • Nagu Explorer-Kontrollige oma (vkoni Konkuentide) sit sotsiaalseid mõõdikuid.
  • 티키 데크-Halda mitut Twitteri kontot ühes armatuurlauas.
  • 버즈 스모-Leidke suurematest sotsiaalmeediavõrgustikest populaarset sisu ja mõjutajaid.
  • 실디 juhatus-Sotsiaalmeedia turu-uuringud.
  • IFTTT-Avaldage Sisu Mitmit Sotsiaalmeedia Platplatmil Hõlpsalt.

  Veebianalüüs ja tootlikkus

  • Google 웹 로그 분석-tasuta veebistatistika.
  • Matomo-Google 웹 로그 분석 miinus Google.
  • YouTube 분석-통계 동영상 YouTube 동영상.
  • WP Statistika-vomarrelge oma 워드 프레스 ajaveebi teistega.
  • Protsessi tänav-Lihtne protsesside ja töövoogude juhtimine.

  Veebisaidi kiiruse 증언

  • Bitcatcha-Kontrollige saidi kiirust kümnest 코하 스트.
  • Veebilehe 테스트-Kontrollige üksikasjalikult veebilehe kiirust.
  • GT Metrix-Veebilehe laadimiskiiruse üksikasjalik 증언 및 jälgimine.

  Blogimine Korduma kippuvad küsimused

  1. Kui palju maksab 아아 비비 룸?

  Alla 100 USD aastas (vähem kui 10 USD kuus)에서 Domeeninime ja veebimajutust sisaldava ajaveebi loomise eeldatavad kulud. Selle kulu는 isehajutatud ajaveeb (kasutades WordPressi)에서 사용합니다. Kulude jaotus oleks järgmine : 15 dollarit aastas .com domeeninime ja umbes 60 dollarit aastas veebimajutustasu.

  2. Kuidas saavad 블로그?

  새해 복 많이 받으세요, 블로그, taigtamisest, liigitasin.

  Kui suhtlete otse klientide või reklaamijatega, teil hinnakujunduse üle suurem kontroll에 있습니다. Raha teenimiseks saate :

  – esmaklassilise sisu müümine (liikmesuse sait)
  – 오 테네 레 클라 암
  – Teie Toote Müümine
  – ö 라우
  – Spondeeritud postituste kirjutamine ja avaldamine

  3. Kuidas tasuta 블로그 루아?

  arvukalt platvorme, 인감 블로그 블로그, sealhulgas WordPress.com, Tumblr või Blogger에 인감. Tasuta ajaveebi loomiseks Peate Vaid registreeruma ja võite hakata oma sisu avaldama.

  4. tasuta blogimisplatvormi taga에 Mis saak?

  Miski ei tule meie maailmas tasuta. mitmeid puudusi의 Tasuta blogimisplatvormil :

  – 케 가스 타이트 리글리 드의 이가 스 백금
  – iemy olevat alamdomeen, „myblogname.wordpress.com”vmyi“myblogname.tumblr.com”에 대한 추가 정보
  – Pijatud Funktsionaalsus에 대한 Ajaveebis, pistikprogrammid ja teemavalik
  – Tavaliselt piiravad tasuta platvormid teie ajaveebi raha teenimise võimalust

  Soovitan tungivalt alustada oma ajaveebi는 워드 프레스. Lisaks tasuta ajaveebi piirangu ületamisele에 teie ajaveebi potentsiaalne kasv piiritu.

  arvukalt platvorme, 인감 블로그 블로그, sealhulgas WordPress.com, Tumblr või Blogger에 인감. Tasuta ajaveebi loomiseks Peate Vaid registreeruma ja võite hakata oma sisu avaldama.

  Said의 Kuid Siin :

  • 케타 스테 타드 레글 리드의 이가 스 백금
  • Tundub, et aieveebi domeeninimi, alamdomeen, näiteks“myblogname.wordpress.com”või“myblogname.tumblr.com”
  • Piietud funktsionaalsus, pistikprogrammid ja teemavalik에 Teie ajaveebis
  • Tavaliselt piiravad tasuta platvormid teie ajaveebi raha teenimise võimalust

  에콰도르는 워드 프레스에 대해 이야기한다.

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me