רשת וירטואלית פרטית (VPN) : מדריך מפורט מאוד עבור 초보자

가상 사설망 (VPN) 가상 사설망 (VPN) 가상 사설망 (Virtual Private Network : 가상 사설망). חברות מנסים לאסוף נתונים נוספים על המשתמשים שלהם עד כמה זה הופך להיות פולשנית מדי (רוצה דוגמה? ראה) זֶה, זֶה, זֶה, ו זֶה) בעוד מדינות מחולקות על איך לנהל את המצב.


* 히트 맵 של מיקומים שבהם NSA אוספת נתונים מקוונים באמצעות 바운드리스 정보 기관 מקור : האפוטרופוס

במשך שנים אנו משתמשים במוצרים מרכזיים כגון פייסבוק, גוגל, תוכנות מיקרוסופט ועוד, אבל הטכנולוגיה המתקדמת במהירות פיתתה את החברות הללו לסחוט משתמשים את כל המידע שהם יכולים למטרות מסחריות.

ובעוד שממשלות עשויות להיאבק לשלוט על המצב, במקרים מסוימים הם עצמם אשמים באותם חטאים שהקורפורטים מסתבכים בהם – חדירה של פרטיות ואיסוף בלתי חוקי של נתונים פרטיים.

אז, מה אנחנו יכולים לעשות כמו הפרט כדי להגן על הפרטיות שלנו באינטרנ? התשובה מובילה אותנו לנושא VPN שלנו.

Contents

טיפים מומחים

ספקי מסוימים בשוק לא יכול להיות כנים עם הצעות השירות שלהם. הם טוענים להציע שרתים פיזיים במקומות שונים, אבל כמה מהם למעשה וירטואלי. במילים אחרות, ייתכן שאתה מחובר לשרת הממוקם במדינה אחת, אך מקבל כתובת IP שהוקצה לארץ אחרת. לדוגמה, שרת בסין יכול למעשה להיות מארה"ב.

זה רע כי זה אומר הנתונים שלך עובר דרך שרתים מרובים בחלקים שונים של העולם לפני שהגיע ליעד הסופי. אין ערובה לכך שסייבר-פשיסטים, סוכנויות מודיעין חשאיות או ציידי הפרת זכויות יוצרים יש להם ידיבייה.

ידה להימנע מבעיה זו, על המשתמשים לבצע בדיקות מתאימות כדי לאמת את המיקומים האמיתיים של VPN. להלן ארבעה כלים שתוכלו להשתמש בהם –

 1. Ping כלי הבדיקה על ידי CA App Synthetic Monitor
 2. כלי Traceroute על ידי CA 앱 합성 모니터
 3. BGP 툴킷 על ידי הוריקן שירותי חשמל
 4. הפקודה שורת הפקודה כלי 일명 CMD על Windows

– חמזה שהיד, BestVPN.co

אבטחה

VPN을 사용하여 VPN을 설치하십시오. מיונות מיוסם מיעי אבטחה גדולים יותר לטובת המשתמשים שלהם. זה התחיל בעיקר כדי לעזור לחסום איסוף נתונים מקוונים ומעקב אבל עכשיוהתרחב לכלול מודעות יויות.

עיבד VPN

זה קצת קשה לתאר איך VPN עובד אלא אם כן קצת פרט טכני מעורב. עם זאת, עבור מי רק רוצה את הרעיון הבסיסי, VPN יוצר מנהרה מאובטחת מהמכשיר שלך לשרת VPN에서.

בפירוט רב יותר, ה- VPN קובע תחילה פרוטוקול תקשורת מהמכשיר שלך. פרוטוקול זה יגדיר את גבולות האופן שבו הנתונים יעברו מהמכשיר שלך לשרת ה- VPN. ישנם כמה פרוטוקולים VPN העיקריים אשר נפוצים, אם כי כל אחד יש יתרונות משלהם וחסרון.

פרוטוקולי VPN 부가 기능

אמנם יש פרוטוקולי תקשורת רבים, יש כמה אלה המיינסטרים אשר נתמכים בדרך כלל ללא קשרלמותג שירות VPN. חלקם מהר יותר, חלקם איטיים יותר, חלקם בטוחים יותר, אחרים פחות. הבחירה היא שלך בהתאם לדרישות שלך, אז זה עשוי להיות סעיף טוב לך לשים לב אם אתה הולך להשתמש VPN.

לסיכום –

 • OpenVPN: פרוטוקול קוד פתוח המהיר של מהירות ממוצעת אך תומך בהצפנה חזקה.
 • L2TP / IPSec: זה די נפוץ גם מציעה מהירויות הגון אבל הוא נחסם בקלות על ידי כמה אתרים אשרלא לטובת משתמשי VPN.
 • SSTP: לא כל כך נפוץ זמין מלבד ההצפנה טוב אין הרבה להמליץ ​​עע עצמו.
 • IKEv2: חיבור מהיר מאוד וטוב במיוחד למכשירים ניידים, אך מציע סטנדרטים חלשים יותר.
 • PPTP: מהר מאוד, אבל כבר דבק פרצות אבטחה לאורך השנים.

השוואה בין פרוטוקולי VPN –

1-OpenVPN

OpenVPN הוא קוד פתוח פרוטוקול VPN וזה גם הכוח שלה, כמו גם חולשה אפשרית שלה. חומר מקור פתוח ניתן לגשת לכל אחד, כלומר לא רק משתמשים לגיטימיים להשתמש ולשפר על זה, אבל אלה עם כוונות לא כל כך גדול יכול גם לבחון את זה עבור חולשות ולנצל אותם.

עם זאת, OpenVPN הפך להיות מיינסטרים מאוד ונשאר אחד הפרוטוקולים המאובטחים ביותר הזמינים. הוא תומך רמות הצפנה גבוהות מאוד, כולל מה שנחשב ביותר כמו "שבירה" 256 비트 מפתח הצפנה הדורשת אימות XNAX-bit RSA, 20 2048-bit SHA160 חשיש האלגוריתם.

בזכות היותו קוד פתוח, הוא גם הותאם לשימוש כמעט בכל הפלטפורמות כיום, החל מות וווור מיות יווור מיות יווור.

דוגמה-חלק מההתקנים הנתמכים על ידי NordVPN-שים לב כיצד כל מכשיר תומך במערכת הפרוטוקולים שלו

למרבה הצער, אבטחה גבוהה יש 단점 단점 OpenVPN נתפסת לעתים קרובות להיות איטי מאוד. זה עם זאת הוא יותר של סחר- off, שכן זה נורמלי כי ככל ששיעורי הצפנה בשימוש, יותר זמן ייקח דדי לעידימלה.

2 שכבת 2 פרוטוקול מנהרה (L2TP)

שכבת 2 פרוטוקול מנהרה (L2TP) הוא יורשו דה פקטו של הצבע על פרוטוקול מנהור נקודת (PPTP) פרוטוקול עברות מלור מלור מעורות ילור מלונות מלונות 2 למרבה הצער, מאז זה לא היה מצויד להתמודד עם הצפנה זה היה מופץ לעתים קרובות יחד עם פרוטוקול האוטה עד כה, שילוב זה נתפס כבטוח ביותר ולא נתקל עדיין פגיעויות.

דבר אחד לציין כי פרוטוקול זה משתמש UDP על יציאה 500, כלומר אתרים שאינם מאפשרים תנועה VPN יכול לזהות ולחווות אורה.

3-보안 소켓 מנהור פרוטוקול (SSTP)

보안 소켓 מנהור פרוטוקול (SSTP) הוא אחד כי הוא פחות ידוע בקרב אנשים רגילים, אבל זה מאוד שימושי פשוליי יוסיל ילונות.

זה גם מאובטח מאוד, באמצעות 256-bit SSL 20 2048-bit SSL / תעודות TLS. זה גם קניינית למרבה הצער מיקרוסופט, אז זה לא פתוח לעיון הציבור-שוב, גם טוב וגם רע.

4-그리스어 교환 Exchange 2 (IKEv2)

2 월 인터넷 키 교환 (IKEv2) 인터넷 키 교환 (IKEv2) 인터넷 키 교환 (IKEv2) 인터넷 키 교환 (IKEv2) 인터넷 키 교환 (IKEv2) 인터넷 키 교환 (IKEv2) 인터넷 키 교환 (IKEv2) לפיכך היא עושה שימוש גם ב- IPSec לצורך הצפנה. הזריזות שלו בחיבור מחדש לחיבורים שאבדו הפכה אותו לפופולרי מאוד בקרב מי שממנף עליו לפריסה ניידת שלות VPN.

5-페르시아어 מנהור נקודה לנקודה (PPTP)

פרוטוקול מנהור נקודה לנקודה (PPTP) הוא אחד הדינוזאורים בין פרוטוקולי VPN. הפרוטוקולים הישנים ביותר של VPN. אמנם יש עדיין כמה מקרים של שימוש, פרוטוקול זה נפל במידה רבה על ידי הדרך בשל פערים גדולים, נועזיש באיירה.

יש מספר נקודות תורפה ידועות ו נוצל על ידי שני טוב ורעים לפני זמן רב, מהששוופך אותו כבר לא רצוי למעשה, זה רק שמירת החסד הוא המהירות שלה. כפי שציינתי קודם, ככל שהחיבור מאובטח יותר, כך סביר יותר שהירידה תראה ירידה.

שיטות הצפנה וחוזק

הדרך הפשוטה ביותר לתאר את ההצפנה שאני יכול לחשוב עליה היא אולי בלגן מידע, כך שרק אדם שיש לו את המדריך איך אתה בלגן את זה יכול לתרגם אותו בחזרה למשמעות המקורית שלו.

קחו למשל מילה אחת-고양이.

256 비트 비트 על מילה אחת, זה יהיה לגמרי מקושקשים ולא ניתנים לפענוח에 있습니다. אפילו מחשב העל החזק ביותר בעולם ייקח מיליוני שנים בניסיון לפענח את המילה היחידה עם הצפנת 256-bit להחיל עליה.

כמו כן, רמות ההצפנה הן מעריכות, ולכן הצפנת 128 비트 אינה מציעה חצי אבטחה של הצפנת 256 비트. למרות עדיין אדיר, מומחים מאמינים כי הצפנת 128 비트 תשבור בקרוב.

שיטות הצפנה וחוזק אלה מוחלות באופן אוטומטי, בהתאם לאילו יישומים אנו משתמשים, כגון דוא"ל, דפדפנים או תוכניות אחרות. VPN מצד שני מאפשרים לנו לבחור אילו סוגי הצפנה אנחנו רוצים, שכן סוג שאנו בוחרים ישפיע על הביצועים שלנו VPN.

בדרך זו אנו יכולים "להתאים" את הביצועים של שירות VPN שלנו. לדוגמה, חלקם עשויים להעדיף הצפנה קיצונית ולהיות מוכנים להקריב מהירות. אחרים עשויים להעדיף מהירות ולכן מקבלים רמה נמוכה יותר של הצפנה.

כל זה יש צורך מושפע הצפנה כי כאשר אתה מחובר לשירות VPN, הנתונים שאתה שולח בעת ניסיון לגלוש באינטרמיות.

הוויית ה- VPN 인터넷

עכשיו אני כבר מחקר, בדיקה וניסוי ב- VPN במשך רוב השנה. אמים אני לא יכול להיות מומחה טכני VPNs עדיין, יש לי בטוח נמצא יותר מאשר אי פעם באמת רציתי על השירותיה.

הניסויים שלי כללו את השימוש VPNs על פלטפורמה שונים, כולל האפליקציות הניידות שלהם ב- Android, תוספים לדפדפן ידשדין כמה אני מופתע לטובה, אבל כמה מאוכזבת לחלוטין.

אני חייב לומר כי בסופו של דבר, לא משנה את היכולות של המוצר, אין שום סיבה לאף אחת מהחברות יאוה וכן, אני דרג את חוסר היעילות ואת העצלן כמו "שירות לקוחות רע".

הציוד

על פי רוב, הבדיקות לילי בוצעו באמצעות לקוח קוד פתוח VPN ויישום VPN מותקן על מחשב מבוסס Windows אלה בדרך כלל בסדר, ומצאתי כי זה בדרך כלל במקרה שבו החומרה שיש לנו בבית מגביל VPN שלנו יותר מאשרת מאשי.

הדבר החשוב ביותר שלמדתי על ציוד הוא שאם אתה מתכוון לפרוס ת VPN ישירות על הנתב שלך על הנתב שלך עייית אלה מוגבלים בדרך כלל את טווח המחירים ‘אה-אלוהים-אלוהים’של נתבים אלחוטיים לצרכן, וגם אז, הם מוגבלים.

לדוגמה, ניסיתי כמה VPNs על נמוך Asus RT-1300UHP אשר אם בסדר עבור רוב הבתים. עה בהחלט יכול להתמודד אפילו מהירויות 기가비트 מלא (דרך LAN)-400 + Mbps ב- WiFi. עם זאת, זה רק הצליח תפוקה של כ 10 Mbps לאחר VPN הוקם. בקצב כזה, המעבד כבר מתאמץ כל הזמן ב- 100 %.

סוג הנתב שאתה צריך שאנחנו מדברים עליו הוא בטווח של ROG Rapture GT-AC5300 또는 מאמרים קשורים-יקר ולא הנורמה עבורה גם אז, אם מהירויות האינטרנט שלך מהר-צוואר הבקבוק יישאר הנתב שלך.

חיבור האינטרנט

התחלתי את בדיקות VPN על קו MNps 50 אור נתן לי קרוב למהירויות המפורסם-אני בדרך כלל יש סביב 40-45 Mbps. בסופו של דבר עברתי לקו 500Mbps שעבורו אני מקבל סביב 80 % מהמהירות שפורסמה-בדרך כלל 400-410 Mbps.

זה היה רק ​​כאשר עברתי לקו מהירות גבוהה יותר, כי הבנתי VPNs רבים במאבק לנהל במהירויות לאיובאלה בשלשיב זה כולל את המכונה אתה מפעיל את זה, המרחק בינך לבין שרת VPN תבחר, מה שיעורי הצפנה אתה מעדיף, ועוד.

מה אני כבר משמש VPN עבור

1 הזרמת

בהתחלה זה היה בעיקר בדיקות מהירות, רק כדי לשמור על רקורד כמו גם הניסוי. ברגע שאני הקימה בסיס, התחלתי לבדוק אתרי הורדה אחרים או הזרמת וידאו. על פי רוב, מצאתי כי כמעט כל VPNs מסוגלים הזרמת 4k קטעי וידאו UHD.

2 טורנט

גם הטורנט נבדק, כמובן, ומצאתי את זה קצת מאכזב. אני חושב שכאשר האינטרנט שלך במהירויות להגיע לנקודה מסוימת, תגלו כי הביצועים של שירותי VPN שלך טיפות באופן דרמטי, אלא אם להשקיע באופן משמעותי לתוך תשתית טובה יותר.

3- משחקים

אני לא ממש משחק הרבה (לפחות לא את המשחקים שחשובים ביצועים VPN) אבל אני לא שם לב פעמים פינג. VPN을 사용하여 VPN을 사용하여 VPN을 사용하여 운영 할 수 있으며, לחשץ למדינה שלך, אתה עלול להיות מאוכזב. פינג פעמים להגדיל הרבה יותר אתה מן שרתי VPN, גם אם במהירויות הן מהירות ייציבות.

VPN שאלות נפוצות (FAQ)

VPN 차단 VPN 차단 VPN?

VPN VPN נועד להסוות ולהגן על המיקום והנתונים שלך, אך עדיין נדרש חיבור לאינטרנט.

עמלה שירות VPN?

כמו כל נותני השירותים, גם חברות VPN רוצות שתישאר איתן זמן רב, מכיון שזה זרם ההכנסות שלהן. מרבית ספקי שירותי ה- VPN מציעים תנאי תשלום שונים כגון חודשי, רבעוני ולן הלאה. ברוב הפעמים ככל שהתוכנית ארוכה יותר, התעריף החודשי שלך יהיה זול יותר, אך תצטרך לשלם את החוזה כורה צפו לשלם בממוצע בין 9 ל -12 דולר לחודש בממוצע עבור חוזים חודשיים, עם הנחות של עד 75 % עבור חוזיט ארוכיר.

להלן רשימת ה- שירותי VPN הטובים ביותר שם אנו משווים את המחירים והתכונות.

האם השימוש ב- VPN יאט את מהירות האינטרנט שלי?

VPN נועדו בראש ובראשונה להגן על זהותך ולשמור על בטיחות הנתונים שלך. לרוע המזל, אחת מתופעות הלוואי של ההצפנה המשמשות להגנה על הנתונים שלך היא שהיא מאטה את חיבור האינטיה ככלל אצבע, צפו להשיג לא יותר מ- 70 % ממהירות הקו בפועל בעת שימוש ב- VPN. VPN, VPN VPN, עומס שרתים וכן הלאה ישפיעו גם על מהירות האינטרנט שלך בזמןעבאמצעות VPN.

VPN 서비스 VPN VPN 서비스?

רוב ספקי שירותי ה- VPN יגידו לך שהם לא יגבילו את המהירות שלך. עם זאת, ישנן נסיבות אחרות שיש לקחת בחשבון גם כן. כאמור, צפו לקבל לא יותר מ של מהירות הקו בפועל.

כמה קשה להגדיר חיבור VPN?

בזכות זה אמור להיות פשוט כמו התקנת יישום והזנת שם המשתמש והסיסמה שלך. 음성 및 음성 VPN 음성. למרבה הצער, זה לא תמיד הפיתרון הטוב ביותר וייתכן שיהיה צורך לבצע התאמה של קשרים מסוימים כדיבייי ספקי שירותי VPN רבים כגון מלונות ExpressVPN יהיו הדרכות כיצד לעשות זאת, כאשרלא הגיע הלמוות מלונות מלונה.

באילו מכשירים אוכל להפעיל VPN?

זה תלוי באיזה ספק שירותי VPN אתה נרשם. כמעט כל הספקים יתמכו בחלונות, MacOS ולינוקס יחד עם פלטפורמות סלולריות רגילות. רבים יתמכו גם בפריסת הנתב () בעוד שחלקם מספקים מכשירים אקזוטיים יותר כמו ה- 라즈베리 파이.

מכיוון שהצפנת 256 시스 칸어 תאט את חיבורי הרבה, האם זה בטוח עבורי להשתמש בהצפנת 128 세르비아어?

זה קצת טריקי, מאז הם די חזקים. השאלה שאתה צריך לשאול את עצמך צריכה להיות, ‘כמה שווה לי הפרטיות והבטיחות המקוונת שלי?’

מישהו יידע שאני משתמשבב-VPN?

VPN 연결 VPN VPN 연결 VPN VPN 연결 VPN VPN 연결 VPN 연결이 설정되어 있습니다. למרבה המזל, VPN מודעים לכך ויש להם לבוא עם הנגד המסייעים. חפשו ספקי שירות המציעים התגנבות, או שרת ערפול.

האם אוכל פשוט להשתמש בתוסף דפדפן VPN?

ניסיתי כמה הרחבת דפדפן VPN VPN이 (가) 지원되지 않습니다., אלה נופלים לשתי קטגוריות עיקריות. יש כאלה אשר פועלים כמו proxy ופשוט להקפיץ את החיבור שלך לשרת, וחלקם לשמש בקרת דפדפן עבור יישום VPN מלא. זה האחרון אומר שאתה עדיין צריך יישום VPN מותקן על מנת להשתמש בתוסף. הרחבות דפדפן VPN VPN을 지원하는 VPN.

VPN VPN חוקיים לשימוש?

כן ולא. למרות שלרוב המדינות אין חוקים נגד שימוש ב- VPN, חלקם אוסרים זאת על הסף. במקרים קיצוניים, מדינות מסוימות לא רק אוסרות על שימוש ב- VPN אלא גם עלולות להשתמשבבמשתמשים ב- VPN בכלא. למרבה המזל, יש רק קומץ מדינות בהן נאסר על VPN עד כה.

האם אני לא ניתן לעקוב לחלוטין עם VPN?

זה תלוי במידה רבה ובאופן בטוח שאתה משתמש בחיבורה- VPN שלך ובאיזה ספק שאתה בוחר. היו מקרים רבים בהם נעצרו משתמשי VPN לאחר שהאמינו בספק שירותי שבסופו של דבר העביר יומני מרתמשמלור 적으로.

질문 : VPN을 VPN?

הפרטיות הפרטית באינטרנט נמצאת תחת מצור מכיוונים רבים כל כך ונראה שזה קרה בין לילה. חלפו הימים שבהם היינו צריכים רק לדאוג פושעים סייבר, אבל עכשיו אנחנו גם צריכים לדאוג לחברות ו ממשלות שרוצות לגנוב את הנתונים שלנו מאותה סיבה – לנצל למטרות שלהם.

באופן טבעי, הצורך שלך ב- VPN יהיה במידה רבה תלוי באיזו מדינה אתה נמצא מכיון שלכל אחד ישיראות איות השאלה אינה דבר שניתן לענות עליו על ידי כן או לא.

שווי שוק גלובלי VPN (מיליארד דולר)-מקור : Statista

עם זאת, משיעור הגידול הערך של שוק ה- VPN העולמי, אני אומר שזה סביר מאוד שאתה צריך אחד במוקדם או במאוחר. זה הזמן האחרון, כי משתמשים בודדים החלו לקחת את הפרטיות והאבטחה באינטרנט כמובן מאליוולחפשאדייי.

אנחנו כבר משתמשת באינטרנט בצורה דומה באותה הדרך שבה יש לנו תמיד, רק גלישה כמו דאגה כפי שניתן. נכון, וירוסים ותוכנות זדוניות הפכו אותנו זהירים יותר, אבל לא הרבה השתנה.

אישית, אני מרגיש כי אימוץ של שירות VPN צריך להיות הצעד הבא כל משתמש באינטרנט מתחייב. יש צורך דחוף לפרוץ את החשיבה שאנחנו לא מאוימים על ידי מה שאנחנו עושים באינטרנט.

קחו לדוגמא מישהו שרק רוצה להיכנס לאינטרנט ולחפש כמה תמונות של כמה חתולים חמודים. תוך כדי כך, מידע כמו הרגלי הגלישה שלו, לייקים / לא אהובים, מיקום ועוד ועוד שנאסף על ידי הרשויוה ארגויוה ארגויוה האם מחשבה זו אינה מפחידה דיה בכדי לכפות איזושהי פעולה?

אז, אני אומר כן, גם אם אתה חושב שאתה לא צריך VPN-אתה באמת.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map