شبکه خصوصی مجازی (VPN) : یک راهنمای بسیار دقیق برای مبتدیان

خدمات اختصاصی خصوصی مجازی (VPN) تا حدودی از موضوع داغ امروز است ، زیرا حریم خصوصی اینترنت از بسیاری جهات در معرض آتش سوزی است. شرکت ها در حال تلاش برای جمع آوری داده های بیشتر در مورد کاربران خود تا آنجا که به شدت مزاحم می شوند (می خواهم به عنوان مثالامیمیمیمیمیمیمیته).


* نقشه حرارتی از مکان هایی که NSA داده های آنلاین را با استفاده از بی بی اطلاع ، یک ابزار تجزیه و تحلیل داده های بزرگ که توسط آژانس امنیمممممیممیممیمممیممییمیمییمیییکییکییککیکی کیکی کک کک کک کیک کک کیکی منبع : گاردین

سالهاست که ما از محصولات مهم مانند فیس بوک, گوگل, نرم افزار مایکروسافت استفاده کرده ایم و تکنولوژی بیشتر, اما به سرعت در حال پیشرفت, این شرکت ها را وسوسه کرده است تا کاربران را از هر گونه اطلاعاتی که می توانند برای اهداف تجاری تجدید کند ، به حساب آورند.

و در حالی که دولتها ممکن است برای کنترل وضعیت مبارزه کنند ، در برخی موارد ، آنها خودشان هستند که گناهان مشابهی را برای شیک کی گناهان مشابهی را برای شیک ک ک ک ای ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک.

بنابراین ، ما می توانیم به عنوان فردی برای حفاظت از حریم خصوصی ما در اینترنت اقدام کنیم؟ پاسخ ما را به موضوع ما از VPN ها منتهی می کند.

Contents

راهنمایی کارشناسان

برخی از ارائه دهندگان در بازار ممکن است با ارائه خدمات خود صادق باشند. آنها ادعا می کنند سرورهای فیزیکی را در مکان های متنوع ارائه می دهند ، اما برخی از آنها در واقع مجازی هستند. به عبارت دیگر شما ممکن است به یک سرور در یک کشور متصل شوید ، اما یک آدرس IP اختصاص یافته به یک کشور دیگر دریافت خواهید کرد. به عنوان مثال ، سرور در چین می تواند در واقع از ایالات متحده باشد.

اما با است زیرا این به این معنی است که اطلاعات شما از طریق سرورهای چندگانه در نقاط مختلف جهان پیش از رسیدن به مقصد نهایی عبور می کند. هیچ تضمینی وجود ندارد که مجرمان سایبری ، سازمان های اطلاعاتی مخفی یا شکارچیان نقض حق نسخه برداری دست در یکی از این سرورهای متوسط ​​لقرار گیرند.

برای جلوگیری از این مشکل ، کاربران باید برای بررسی مکانهای واقعی یک VPN ، آزمایش های مناسب را انجام دهند. در اینجا چهار ابزار وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید –

 1. ابزار تست پینگ توسط CA برنامه مانیتور مصنوعی
 2. 트레이스 루트 도구 توسط CA برنامه مانیتور مصنوعی
 3. BGP 툴킷 توسط خدمات برق هورکرانه
 4. ابزار 명령 프롬프트 به نام CMD در ویندوز

– حمزه شهید ، BestVPN.co

امنیــت

VPN امروز نیز شروع به اجرای اقدامات امنیتی بیشتری برای به نفع کاربران خود می کنند. این عمدتا به منظور جلوگیری از جمع آوری و ردیابی داده های آنلاین به طور عمده آغاز 남자.

نحوه کار VPN

VPN을 사용하여 VPN을 사용하십시오 VPN을 사용하여 연결하기 جزئی از جزئیات فنی باشد. با این حال ، برای کسانی که فقط مفهوم پایه را می خواهند ، یک VPN یک تونل امن از دستگاه شما به سرور VPN و سپس از آن خارج به وب جهانی ایجاد می کند.

VPN을 사용하여 VPN을 구축하십시오. ا 서 پروتکل محدوده هایی را از نحوه انتقال داده ها از دستگاه شما به سرور VPN에서 VPN을 사용하십시오. چند پروتکل اصلی VPN وجود دارد که رایج هستند ، هرچند که هر کدام دارای مزایا و معایب خاص خود هستند.

가장 큰 VPN

اگر چه بسیاری از پروتکل های ارتباطی وجود دارد ، برخی از جریان های اصلی که معمولا بدون در نظر گرفتن نام تجاری سرویس VPN پشتیبانی می شونرد و صریانی می شونرد بعضی از آنها سریعتر هستند ، برخی از آنها آهسته تر هستند ، برخی امن تر هستند ، بعضی دیگر کمتر. انتخاب شما بستگی به نیازهای شما دارد ، بنابراین ممکن است بخش خوبی برای شما باشد که با استفاده از یک VPN توجه داشته باشید.

به طور خلاصه –

 • OpenVPN: پروتکل منبع باز که از سرعت متوسط ​​است اما پشتیبانی قوی رمزگذاری را ارائه می دهد.
 • L2TP / IPSec: این بسیار معمول است و سرعت مناسب را ارائه می دهد ، اما به راحتی توسط برخی از سایت هایی که کاربران VPN را پشتیبانی نمی کنند ، به راحتی مسدی.
 • SSTP: به طور معمول در دسترس نیست و به غیر از رمزگذاری خوب است تا به خود را توصیه برای خود ندارد.
 • IKEv2: اتصال بسیار سریع و مخصوصا برای دستگاه های تلفن همراه مناسب است هرچند استانداردهای رمزنگاری ضعیف تر ارائه می شود.
 • PPTP: بسیار سریع ، اما در طول سالهای گذشته از نقاط ضعف امنیتی پر شده است.

VPN VPN –

1- OpenVPN

OpenVPN은 VPN을 사용합니다 VPN은 인터넷을 사용합니다. مواد منبع باز می تواند توسط هر کسی قابل دسترسی باشدکه بدین معنی است که کاربران قانونی نمیتوانند از آن استفاده کنند و در آن بهبود پیدا کنند, اما افرادی که نیات بسیار خوبی دارند, می توانند آن را برای نقاط ضعف و سوءاستفاده از آن مورد بررسی قرار دهند.

OpenVPN에 대한 자세한 내용은 OpenVPN을 참조하십시오. V ده یکی از امن ترین پروتکل های موجود است. این پشتیبانی از سطوح رمزنگاری بسیار بالا از جمله آنچه که بیشتر به عنوان "رمزگذاری" رمزگذاری کلید رمزگذاری کلید 256 بیت نیاز به احراز هویت RSA 2048 بیتی و یک الگوریتم 해시 SHA160 بیتی 1 محسوب می شود.

با تشکر از آن که منبع باز است ، آن را نیز برای استفاده در تقریبا تمام سیستم عامل امروز ، از ویندوز و iOS 이음새.

به عنوان مثال-برخی از دستگاه های پشتیبانی شده توسط NordVPN-توجه داشته باشید که چگونه هر دستگاه از مجموعه پروتکل های خود پشتیبانی می کند

OpenVPN에 대한 자세한 내용은 OpenVPN을 참조하십시오. با این حال بیشتر از یک تجارت است ، زیرا طبیعی است که هر چه نرخ رمزگذاری بالاتر استفاده می شود ، زمان بیشتری برای پردازش جریان داده ها خواهد بود.

중국 터널 2 레이어 2 (L2TP)

터널 레이어 2 (L2TP) 터널 레이어 2 (L2TP) 2 월 2 일 (L2F). متاسفانه ، از آنجایی که آن را برای رسیدگی به رمزگذاری نتوانستند ، اغلب با پروتکل امنیتی IPsec توزیع شد. تا به امروز ، این ترکیب به عنوان امن ترین و بدون آسیب پذیری دیده می شود.

UDP 포트 500 استفاده می کند ، به این معنی که سایت هایی که اجازه نمی دهند ترافیک VPN.

터널링 سوکت 3- Secure (SSTP)

갱도 소켓 안전한 (SSTP) 갱도 소켓 안전 (SSTP).

SSL 256 SSL / TLS 2048 بیتی. همچنین متاسفانه مایکروسافت اختصاصی است ، بنابراین بازرسی عمومی نیست-باز هم خوب و بد است.

نسخه 4-Exchange 키 교환 2 (IKEv2)

익스체인지 키 키보드 نسخه 2 (IKEv2) شر و بدر عهان یک پروتکل تونلینگ در نظر گرفته شده بود. IPSec برای رمزگذاری نیز استفاده می کند. مهارت آن در اتصال مجدد به اتصالات از بین رفته باعث شده است که در بین کسانی که برای استقرار موبایل VPN ها از آن استفاده می کنند ، بسیار.

5-پروتکل تونل زنی نقطه به نقطه (PPTP)

VPN (PPTP)을 (를) 다운로드하십시오. VPN VPN (VPN است). قدیمی ترین پروتکل های VPN با وجود اینکه هنوز مواردی از استفاده وجود دارد ، این پروتکل به دلیل بزرگی و شکاف در امنیت آن ، تا حد زیادای.

است چند آسیب پذیری شناخته شده است و از مدت ها قبل هم از افراد خوب و بد استفاده شده است و هم از نظر دیگر مطلوب نیست. در حقیقت ، تنها آرامش بخشیدن به سرعت آن است. همانطور که قبلا ذکر شد ، اتصال امن تر امن تر است ، سرعت بیشتر به دیدن کاهش است.

روشهای رمزگذاری و قدرت

ساده ترین راه برای توصیف رمزگذاری که می توانم آن را در نظر اگلارات.

به عنوان مثال یک کلمه-گربه را نگاه کنید.

اگر رمزگذاری 256 بیت را به آن یک کلمه بفرستم ، می توان آن را به طور کامل تکرار و غیر قابل شناسایی کرد. حتی سوپرکامپیوتر قدرتمند بر روی زمین ، میلیون ها سال تلاش برای رمزگشایی این کلمه با رمزگذاری 256 بیتی که به آن اعمال می شود ، می شود.

همچنين سطح رمزنگاري نمايي است ، بنابراين رمزنگاري 128 بيتي نيمي از امنيت رمزنگاري 256 را ارائه نمي دهد. کارشناسان معتقدند که اگر چه هنوز باشکوه است رمزگذاری 128 بیتی به زودی شکسته خواهد شد.

این روش های رمزنگاری و نقاط قوت معمولا به صورت خودکار به کار می رود ، بسته به برنامه ای که ما از آن استفاده می کنیم ، مانند ایمیلاب VPN ها از سهی دیگر به ما اجازه می دهند.

VPN이 VPN을 사용하도록 설정했습니다. برای مثال ، برخی ممکن است رمزگذاری شدید را امتحان کنند و مایل باشند قربانی سرعت شوند. دیگران ممکن است سرعت را ترجیح دهند و بنابراین سطح پایین تر رمزنگاری را قبول می کنند.

همه اینها لازم است و تحت تأثیر رمزگذاری قرار می گیرند ؛ زیرا هنگامیکه به یک سرویس VPN وارد می شوید ، داده های ارسال شده ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک.

VPN VPN 솔루션

من الان هستم تحقیق ، آزمایش و آزمایش در VPN ها برای بخش بهتر یک سال. در حالیکه من هنوز نمیتوانم یک کارشناس.

آزمایش های من شامل استفاده از VPN ها در پلت فرم های مختلف از جمله برنامه های تلفن همراه آندروید خود را ، پلاگین های مرورگر و با استفاده از مدلهای. بعضی از آنها خوش طعم هستند ، اما بعضی ها کاملا نا امید شده اند.

من باید بگویم که در پایان روز ، بدون توجه به توانایی یک محصول ، هیچ دلیلی برای هیچ یک از این شرکت ها برای خدمات بد خدمات مشتری وجود ندارد. و بله ، من بی کفایتی و خجالت را به عنوان "خدمات بد خدمات مشتری" می شناسم.

تجهیزات

در بیشتر موارد ، تست های من با استفاده از یک مشتری VPN منبع باز یا یک برنامه VPN نصب شده بر روی یک ماشین مبتنی بر ویندوز انجام شد. این معمولا خوب است و من متوجه شدم که معمولا این مورد است که در آن سختافزار ما در خانه ما VPN را بیشتر از سرویس خود محدود می کند.

مهمترین چیزهایی که من در مورد تجهیزات آموختم این است که اگر قصد دارید VPN 유머 این معمولا محدود به محدوده قیمت "세상에" از روترهای بی سیم مصرفی است و حتی در آن نیز کاملا محدود است.

VPN VPN을 사용하려면 Asus RT-1300UHP를 사용하십시오. 400 + Mbps در WiFi에서 WiFi가 지원되는 무선 LAN입니다. با این حال ، تنها زمانی که VPN 인터넷 연결 10 Mbps رامدیریت کرد. در این نرخ ، پردازنده در حال حاضر به طور مداوم در 100 ٪ 변형.

نوع روتر شما که ما در مورد آن صحبت می کنیم ، در محدوده ی آن قرار دارد ROG Rapture GT-AC5300 또는 Netgear Nighthawk X10-넷기어 나이트 호크 X10-گران قیمت و نه عادی برای اکهر خانوار حتی اگر سرعت اینترنت شما سریع باشد ، تنگنا روتر شما خواهد بود.

اتصال به اینترنت

من شروع به آزمایش VPN ها در خط 50 Mbps کردم که به سرعت به سرعت تبلیغ شد-من معمولا حدود 40-45 Mbps را در اختیار داشتم. در نهایت من به خط 500 Mbps منتقل شدم که حدود 80 ٪ از سرعت های تبلیغ شده-به طور معمول 400-410 Mbps را می گیرم.

اه تنها زمانی بود که من به یک خط سرعت بالاتر رفتم که متوجه شدم که بسیاری از VPN اا ش ش ل ست که شما آن را اجرا می کنید ، فاصله بین شما و سرور VPN شما انتخاب می کنید ، چه میزان رمزگذاری شما ترجیح می دهید ، و بیشتر.

من یک VPN را استفاده کرده ام

1- جریان

در ابتدا تست سرعت بالا بود ، فقط برای حفظ یک رکورد و همچنین تجربه. هنگامی که یک خط پایه را ایجاد کردم ، من شروع به تست سایر سایت های دانلود یا جریان های ویدیویی کردم. برای اکثر موارد ، متوجه شدم که تقریبا تمام VPN ها قادر به پخش ویدئوهای XHTML UHD 4k هستند.

2- 토렌트

البته تورنتینگ نیز مورد آزمایش قرار گرفت و من متوجه شدم که ناامید کننده است. من فکر می کنم زمانی که سرعت اینترنت شما در اینترنت به یک نقطه مشخص برسد, خواهید دید که عملکرد سرویس VPN ها به طور چشمگیری کاهش می یابد مگر اینکه به طور قابل توجهی به زیرساخت های بهتر سرمایه گذاری کنید.

3- بازی

من واقعا نمی توانم بازی کنم (VPN VPN اهمیت دارند)에서 ا ا زمان های پینگ را در نظر گرفتم. اکر شما یک بازیگر هستید و میخواهید از یک VPN برای استفاده از یک بازی خارج از کشور خود استفاده کنید ، ممکن است ناامید شوید. زمان های پینگ خیلی بیشتر از شما از سرور VPN ، حتی اگر سرعت سریع و پایدار هستند.

VPN سوالات متداول (FAQ)

آیا برای استفاده از VPN به اتصال اینترنت نیاز دارم؟

VPN VPN برای جابجایی و حفاظت از مکان و داده های شما طراحی شده است ، اما شما هنوز هم نیاز به اتصال به اینترنت دارید.

هزینه سرویس VPN چقدر است؟

مانند همه ارائه دهندگان خدمات ، شرکت های VPN می خواهند شما برای مدت طولانی با آنها بمانید ، زیرا این جریان درآمد آنهاست. VPN을 사용하십시오 VPN을 사용하여 VPN을 사용하십시오. صدمطه بغشه کارمه و غیره را ارائه می دهند. بیشتر مواقع طولانی تر از این طرح ، نرخ ماهیانه شما ارزان تر خواهد بود ، اما شما مجبورید کل قرارداد را از قبل پرداخت کنید. پیش بینی می کنید برای قراردادهای ماهانه به طور متوسط ​​9 9 월 12 일.

در اینجا لیست وجود دارد بهترین خدمات VPN جایی که ما قیمت ها و ویژگی ها را با هم مقایسه می کنیم.

VPN을 사용하여 VPN을 사용하십시오.

VPN ها قبل از هر چیز برای محافظت از هویت شما و ایمن نگه داشتن اطلاعات شما طراحی شده اند. متأسفانه ، یکی از عوارض جانبی رمزگذاری که برای محافظت از داده های شما استفاده می شود این است که اتصال اینترنت شما را کند می کند. VPN بیش از 70 ٪ از سرعت واقعی خط خود را بدست آورید. فاکتورهای دیگری مانند فاصله از سرور VPN ، بار سرور و غیره نیز در سرعت اینترنت شما تأثیر می گذارد با استفاده از VPN.

VPN VPN 서비스 제공

VPN을 사용하십시오 VPN을 사용하십시오 .. بما شما خواهند گفت که سرعت شما را محدود نمی کند. با این حال ، شرایط دیگری نیز باید در نظر گرفته شود. همانطور که در بالا ذکر شد ، انتظار داشته باشید چیزی بیشتر از a دریافت نکنید از سرعت خط واقعی شما

VPN 서비스를위한 VPN

به درستی آن باید به سادگی نصب برنامه و وارد کردن نام کاربری و رمز عبور خود باشد. 가상 컴퓨터 VPN VPN 가상 네트워크 VPN VPN شصر خدهید شد کاری کلیک بر روی یک دکمه است و شما به یک سرور VPN وصل خواهید شد. متأسفانه ، این همیشه بهترین راه حل نیست و ممکن است برخی از اتصالات برای عملکرد مطلوب مورد نیاز باشند. بسیاری از ارائه دهندگان خدمات VPN مانند NordVPN, Surfshark 및 ExpressVPN.

چه دستگاه هایی را می توانم VPN را روشن کنم؟

VPN에 대한 VPN با شما دارد. تقریباً همه ارائه دهندگان به همراه سیستم عامل های اصلی تلفن همراه از Windows 운영 체제 MacOS 및 Linux 운영 체제 Linux 운영 체제. بسیاری از استقرار روتر نیز پشتیبانی می کنند () در حالی که تعدادی از دستگاه های عجیب و غریب تر مانند 라즈베리 파이 را تهیه می کنید.

از آنجا که رمزگذاری 256 بیت اتصال من را بسیار کند می کند ، آیا استفاده از رمزگذاری 128 بیتی برای من بی خطر است؟

از آنجا که این کمی مشکل است کاملاً قوی هستند سوالی که باید از خود بپرسید این است : "حریم شخصی و امنیت آنلاین من برای من چقدر ارزش دارد؟"

VPN을 사용하여 VPN을 사용하십시오.

برخی از وب سایت ها سعی می کنند از کاربران VPN خودداری کنند و راه هایی برای شناسایی یک اتصال ورودی از سرور VPN داشته باشند. خوشبختانه ، VPN ها از این اطلاعات آگاه هستند و با اقدامات متقابل که کمک می کنند ، مطرح شده اند. مراقب باشید که ارائه دهندگان خدماتی که خفیف یا سرور را هدف قرار می دهند.

آیا فقط می توانم از افزونه مرورگر VPN استفاده کنم؟

من برخی از افزونه های مرورگر VPN را امتحان کردم و متوجه شدم که بیشتر آنها به دو دسته اصلی تقسیم می شوند. کسانی هستند که به عنوان پروکسی عمل می کنند و تنها اتصال خود را از سرور باز می کنند و بعضی از آنها به عنوان یک کنترل مرورگل برای ل ل ل ل ل ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک“답 VPN을 사용하여 VPN을 사용하십시오 VPN을 사용하여 VPN을 사용하십시오. کای استفاده از افزونه دارید. 가장 많이 사용하는 VPN VPN.

VPN에 대한 최신 정보

بله و خیر گرچه اکثر کشورها قوانینی علیه استفاده از VPN ندارند ، اما برخی صریح آن را ممنوع اعلام می کنند. در موارد شدید ، برخی از کشورها نه تنها استفاده از VPN VPN بلکه کاربران بالقوه زندان VPN را نیز ممنوع می کنند. خوشبختانه ، تعداد معدودی از کشورها هستند که تاکنون VPN ها ممنوع شده اند.

VPN에 대한 최신 정보

VPN을 사용하여 VPN을 연결하십시오. VPN VPN VPN VPN VPN VPN VPN VPN VPN VPN VPN VPN VPN VPN을 사용하여 VPN을 VPN에 추가하십시오..

نتیجه گیری : VPN VPN نیاز دارید؟

حریم خصوصی شخصی آنلاین تحت محاصره از بسیاری جهات است و به نظر می رسد که یک شبه اتفاق افتاده است. روزهایی که ما فقط مجبور به نگرانی در مورد جنایتکاران اینترنتی شدیم ، رفته اند ، اما اکنون نیز باید درباره شرکت ها نگران باشیم ای ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک.

VPN을 사용하여 VPN을 추가하십시오. سؤال چیزی نیست که بتوان با پاسخ ساده یا نه پاسخ داد.

ارزش بازار جهانی VPN (میلیارد دلار)-질문 : Statista

با این حال ، از میزان افزایش در ارزش بازار جهانی VPN ، من می گویم که احتمالا شما به زودی یا بعدا نیاز دارید. زمان گذشته است که کاربران فردی از حریم خصوصی و امنیت خود برای دسترسی به اینترنت مطلع شده و به دنبال راهی برای اطمینان از اطالعات خود هستند.

ما همواره با استفاده از اینترنت به همان شیوه ای که همیشه در اختیار داریم استفاده می کنیم ، فقط در مرورگر به راحتی می توان از آن استفاده کرد. درست است که ویروس ها و تروجان ها ما را محتاط تر ساخته اند ، اما تغییرات زیادی نداشته است.

VPN을 사용하여 VPN을 사용하십시오. کنم که پذیرش یک سرویس VPN. نیاز فوری به خارج شدن از ذهنیت وجود دارد که ما با آنچه که ما به صورت آنلاین انجام می دهیم تهدید نمی شود.

مثلاً شخصی را انتخاب کنید که فقط بخواهد آنلاین شود و به دنبال چند عکس از برخی گربه های ناز باشد. در حین انجام این کار, اطلاعاتی از قبیل عادتهای مرور وی, دوست داشتن / دوست نداشتن, موقعیت مکانی و موارد دیگر جمع آوری شده توسط مقامات یا سازمانها آیا این فکر به اندازه کافی ترسناک نیست که بتواند نوعی عمل را مجبور کند?

بنابراین ، من بله می گویم ، حتی اگر فکر می کنید شما یک VPN نیاز ندارید-شما واقعا انجام بده.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map