VPS : سرور خصوصی مجازی چگونه کار می کند؟

* بروزرسانی : Guhat را در VPS رایگان حذف کرد ، تغییر قیمت cPanel اضافه کرد و قیمت گذاری به روز شده را برای سال 2020 به ارمغان آورد.


وقتی که می آید میزبانی وب سایت گزینه های مختلف زیادی وجود دارد. هر کدام شایستگی های خاص خود را دارند ، از نظر ویژگی ها و قیمت ها متفاوت است. 가상 사설 서버 (VPS) 가상 머신 서버.

میزبانی VPS به شما امکان می دهد دارایی های وب خود را در فضایی که پیکربندی شده است برای ذخیره و احساس مانند یک سرور اختصاصی مستقل ذخیره.

میزبانی VPS چیست؟

VPS 가상 사설 서버. VPS는 VF에 추가되었습니다. (OS) ، برنامه ها ، منابع و تنظیمات خاص خود را دارد. همه اینها در یک سرور قدرتمند واحد موجود است. هر سرور می تواند چندین حساب VPS روی آن داشته باشد.

VPS를 다운로드하십시오

همانطور که از این نام پیداست ، کل فرضیه میزبانی VPS حول محور مجازی است. با استفاده از این فناوری ، کل سرورها را می توان "تقسیم" کرد و به افراد مختلف اختصاص داد.

آنها دارای یک سرور فیزیکی واحد هستند ، اما هر یک از مزایای این که بتوانند فضای خود را تنظیم و پیکربندی کنند ، گویی که کاملاً متعل بک که ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ・ · این میزان انعطاف پذیری بالایی را به همراه یک عنصر اضافی از حریم خصوصی به آنها می دهد-برای بخشی از هزینه یک سرور اختصاصی.

فن آوری مجازی سازی ، سرور را به عنوان یک کل ارزیابی می کند و سپس منابع را بین حساب های مختلف بر اساس آنچه که دارندگان حساب برای آنها کر ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک به عنوان مثال ، اگر سرور 128 گیگابایت رم داشته باشد ، ممکن است آن را در 2 یا بیشتر قسمت تقسیم کند.

سپس به هر دارنده حساب میزان RAM را طبق قرارداد میزبانی خود اختصاص می دهد. منابعی که برای هر حساب اختصاص داده می شود فقط برای آن حساب کاربری دارند و حتی در صورت نیاز به سایر حساب ها یا استفاده بیشتر ، از آنها اودف.

VPS میزبانی چیست؟ VPS 시스템을위한 VPS 시스템 운영 시스템 VPS 시스템을 구축하십시오. VPS اختصاص داده می شوند.VPS를위한 VPS 시스템 VPS 시스템을위한 VPS 시스템.

از یک نقطه نظر کاربر ، میزبان VPS 다운로드

 • منابع تضمین شده-حافظه ، زمان پردازش ، ذخیره سازی و غیره هرگز به اشتراک گذاشته نمی شوند.
 • امنیت بهتر سایت-وب سایت (های) شما در یک محیط جداگانه میزبانی می شوند. اگر اتفاق ناگواری به حساب همسایه شما بیفتد ، تاثیری در شما نخواهد گذاشت. و
 • درجه بالای چابکی-شما قدرتهای اداری سطح سرور مانند دسترسی به روت ، انتخاب سیستم عامل و موارد دیگر را کسب می کنید.

VPS VPS

VPS VPS는 VPS를 지원하지 않습니다. برخی از مزایای شگفت انگیز شما با استفاده از خدمات ؛

 1. هزینه اشتراکی خدمات
 2. راه اندازی سرور سریع
 3. دسترسی بهتر سرور با کنترل بیشتر
 4. محیط خصوصی وجود دارد
 5. سطح مشابهی از خدمات به عنوان یک سرور اختصاصی
 6. مقیاس پذیری برای استفاده طولانی مدت بهتر

اشتراک در مقابل VPS در مقابل اختصاصی میزبان سرور

برخی ممکن است به دلیل تعدد انتخاب در هنگام اشتراک ، VPS و میزبانی اختصاصی کمی اشتباه گرفته شوند. بگذارید یک تحلیل و مقایسه کوتاه انجام دهیم تا تفاوتهای کلیدی را بهتر بشناسیم.

سرویس میزبانی

میزبانی شبیه به اشتراک گذاری یک اتاق با دیگران است.

میزبانی مشترک مانند شما در یک اتاق با بسیاری از دوستان زندگی می کنند. این بدان معنی است که شما باید در یک اتاق قرار گیرید و شما باید هزینه های چندین چیز را تقسیم کنید زیرا این است مقرون به صرفه و ارزان.

با این وجود ، داشتن چندین فرد مشترک در فضای یکسان ، به معنای آن است که باید درجه ای از دادن و گرفتن وجود داشته باشد. منابع باید به اشتراک گذاشته شوند (이전 1 5 نفر که برای استفاده از دستشویی می چرخند).

همچنین این بدان معنی است که آنچه در یک دوست تأثیر می گذارد ممکن است بر شما نیز تأثیر بگذارد. اگر یکی از افرادی که آن فضای را به اشتراک می گذارد آنفولانزا دارد-ممکن است شما نیز آلوده شوید. هر آنچه در آن اتاق است قرار است در بین همه شما به اشتراک گذاشته شود (صدایی کمی غیراخلاقی است ، درست است؟).

بسیاری از دارندگان وب سایت وجود دارند که به همین دلیل ساده تر و آسان برای مدیریت و مقرون به صرفه ترجیح می دهند از خدمات میزبانی مشترک استفه. ارائه دهندگان خدمات میزبانی از مراقبت از سرور مراقبت می کنند ، بنابراین صاحبان وب فقط باید روی ساخت و بهره برداری از سایت خود تمرکز کنند.

داشتن منابع مشترک گاهی اوقات می تواند شرایط پیش بینی نشده ای داشته باشد. به عنوان مثال ، اگر یک وب سایت بسیار شلوغ بود و از منابع زیادی استفاده می کرد ، وب سایت شما ممکن است منتظر بماند. این امر بدون هیچ تقصیری در عملکرد سایت شما تأثیر خواهد گذاشت. تنها امید شما برای حل مسئله در صورتی است که گرگ منابعی منابع مورد استفاده خود را منتشر کند یا میزبان وب شما دخالت کند.

VPS : میزبانی وب InMotion, میزبانی TMD, تالارها

سرور اختصاصی

میزبانی سرور اختصاصی مانند یک خانه ی ییلاقی است.

میزبانی اختصاصی سرور مانند مالک بودن یک خانه است. شما آزاد هستید که هر جا که در اموال خود هستید که دوست دارید حرکت کنید. با این حال ، شما باید وام مسکن و صورتحساب را که می تواند گران باشد ، پرداخت کنید.

به طور مشابه ، در یک سرور اختصاصی واقعی ، کل سرور را که با هیچ کس دیگری به اشتراک گذاشته نشده است ، پرداخت خواهید کرد. شما می توانید کنترل کاملی بر کلیه خدمات دریافت کنید. متأسفانه ، این همچنین گرانترین گزینه میزبانی است و برای مدیریت به برخی مهارت های فنی نیاز دارد.

معمولاً توسط کسانی که وب سایتهایی با نیازهای خاص دارند استفاده می شود. این می تواند شامل توانایی کنترل سطح بالای ترافیک وب یا افزایش نیازهای امنیتی باشد.

منابع مرتبط

ما همچنین تعدادی از راهنمای عملی و مفید میزبانی را برای کسانی که در حال جستجو برای یک میزبان وب هستند ، منتشر کرده ایم.

 • لیست کامل ارائه دهندگان خدمات میزبانی ما بررسی شده است
 • راهنما : مشکلات و راه حل ها با میزبانی وب ارزان
 • 답변 : HTTP HTTP HTTPS (SSL)
 • نحوه میزبانی حساب های ایمیل کسب و کار شما
 • چگونه برای خرید یک نام دامنه جدید یا موجود
 • چگونه می توان یک میزبان وب را بدون هیچ وقت از بین برد
 • فهرست بهترین خدمات میزبانی که ما توصیه می کنیم
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map