Viegla un sāpīga rokasgrāmata, ká pievienot Google Karti vietnē 워드 프레스

구글지도.


Neatkarīgi no tā, vai esat liela organizācija vai uzņēmējsabiedrības īpašnieks vai pat tikai neliela kafejnīca, kurā ir norādīta jūsu uzņēmuma vieta pakalpojumā Google Maps!

내기, 자이언트 사람, liels iesācējs kā 사람, 나쁜 사람 jāpievieno Google karte WordPress Tīmekļa vietne var likties pilnīgi noslēpumaina.

뉴, 테브 베카!

Mēs zinām, cik viegli ir pazust visu tehnisko mumbo-jumbo, tāpēc mēs esam izveidojuši šo vienkāršo un neskaidru ceļvedi, kas palīdzēs jums pievienot Google karti savai vietnei.

타 파트 카베 카어, "kaķim ir vairāk nekā viens veids”, Jūs varat derēt par savu zemāko dolāru, ka ir arī daži veidi, kā instalēt Google Maps, taču mēs pievērsīsimies tikai diviem galvenajiem veidiem.

Viss, kas Jums nepieciešams, lai sāktu darbu, ir tikai daži pamata zināšanu kodēšanas 전 세계 WordPress의 informaracijas paneļi, un jūs esat zelts!

메도 드 # 1 : Pievienojot tos manuāli

자쥬 주트 프라 크티 스쿠 다르 비부, 이탈리아, 미국, 이탈리아, 구글, 워드 프레스, 워드 프레스, 워드 프레스.

Vispirms vispirms ir jāatrod atrašanās vieta, kuru vēlaties rādīt Google Maps. izdarījis, noklikšķiniet uz kopīgošanas ikonas로 이동하는 방법 :

Noklikšķiniet uz pogas Kopīgot pakalpojumā Google지도

Kad to izdarīsit, pakalpojumā Google Maps ir jāatver jauns logs ar atrašanās vietas kodu (iframe). Šitit nokļūt mazliet dicey.

무료 사진 및 비디오 이미지 형식, kotie jums sniedz. Kojūs varat arī izdarīt, ir izvēlēties kartes lielumu vai iestatīt pielāgotu izmēru. 라이 코 주 다라, neaizmirstiet kopēt atrašanās vietas kodu!

Kopējiet atrašanās vietas kodu no sadaļā Ievietot

Tāpēc tagad jums ir atrašanās vietas kods. Ar ko tu nodarbojies?

Labi, ielādējiet veco 워드 프레스 정보, lai iegultu atrašanās vietu savā 워드 프레스 ziņā vai lapā.

Pārejiet 우즈 포스트> 새로운 vai atveriet ziņu / lapu, kuru jau esat izveidojis rediģēšanas režīmā를 추가하십시오. Tajā šeit atlasiet opciju Text (Teksts), nevis Visual (Vizuālā) un ielieciet atrašanās vietas kodu teksta vietā.

Teksta režīmā ielīmējiet visu atrašanās vietas kodu savā 워드 프레스 rakstā / ziņojumā

Kad esat ievietojis kodu savā ziņojumā, párejiet atpakaļ uz vizuālo displeju, lai pārbaudītu un pāliecinātos, vai karte ir pareizi iegulta.

Pēc atrašanās vietas koda ielīmēšanas pāslēdzieties atpakaļ uz vizuālo režīmu.

Voila, esat pabeidzis, un jums ir lapa ar savu 구글 맵! Ja tas nav ielādēts pareizi, pārbaudiet, va atrašanās vietas kods ir pareizi nokopēts un ielīmēts.

Metode # 2 : 플러그인 izmantošana

Ja šī pēdējā metode tev vēl nedaudz ir pārāk grūti, tad neuztraucieties! 워드 프레스 ne tikai ļauj jums viegli uzsākt 베트남, tie arī padara par super viegli pievienot funkcijas, piemēram, Google Maps, ar spraudņiem.

Lai gan Google Maps ir pieejams simtiem spraudņu, izmanm to izmantot Google Maps logrīku ar WebFactory에 대한 상세 정보.

구글 맵스 logrīku

Tieši uz leju, viena no labākajām lietām par Google Maps logrīku ir tā, ka tos var brīvi lejupielādēt no WordPress spraudņu kataloga.

Tas aizņem tikai vienu minūti, lai instalētu, un pēc tam jūs varat pielāgot savu karti un vieviet to savā 워드 프레스 vietnē dažu minūšu laikā.

Joprojām ir vajadzīga palīdzība? 웹 파로 키스 비디오 없음 WebFactory 사람들 :

프롬 츠, 자이푸르의 파티 에스 vēlaties padarīt savu karti izcilu, izmēģin에 대한지도 Google지도 logrīks PRO versija.

Ar pro versiju kartē varat piestiprināt vairākas는 un paplašināt spraudni, lai tajā iekļautu vairāk nekā 50 funkcijas를 해결합니다. Tas arī nodrošina vairāk nekā 20 + 라이트 박스 ādas, 15 kartes skates un vairāk nekā 1,500 pasūtījuma kartes spraudņus.

Ja tas nav iespaidīgs, ta vienkārši izskatiet to pilnu funkciju sarakstu :

 • 아 빌디가 운 아트 라
 • Saderīgs ar visiem 워드 프레스 운동 및 운동
 • Pielāgotas informācijas burbuļi ar neierobežotu 타 파르 카트 만
 • 바 이라크 네카 15 개 스킨
 • Vairāk nekā 20 개의 gaismas kafijas 스킨
 • Vairāk nekā 1,500 pielāgotas kartes 타파스
 • Neierobežotas kartes vienā lapā
 • Pielāgojama kartes valoda
 • 4 개의 카트 게임 : virzieni, skats, iela un skats uz ielu
 • Ātrāka ielāde kartēs ar uzlabotu kešatmiņu
 • Pilns atbalsts īsās koda un slēptas sānu joslai, lai ērti lietotu īsās 코다 언어
 • Viegla vietņu migrācija ar eksporta un importa instrumentiem
 • Google 웹 로그 분석, lai izsekotu, 온라인 계정 관리
 • Lielisks 전자 파스타 atbalsts, kas atrodas ASV
 • Regulāri ielāpi, atjauninājumi un jaunas funkcijas.

Papildus visām apbrīnojamām funkcijām, kuras iegūstat ar PRO versiju, Google Maps 로그 타이크 uzskatīts par visātrāko 구글 맵 spraudni programmā WordPress.

대구 노이즈 리에 트 노타, ka tā vietā, lai ielādētu lielu interaktīvu karti savā vietnē, Google Maps logr viks vietā padara kartes sīktēlu. tas samazina nepieciešamo pārsūtīto datu apmems apmeklētājiem un jūsu interneta uzņēmējas, tādējādi padarot 비스무트 슬 로즈 아타.

protams, ja jūs tikko sākat darbu, unneesat pārliecināts, vai jums vajadzētu ieplūst spraudņā, Google Maps logrīku PRO piedāvā 7 dienu pilnas atmaksas pābaus laiku!

타르 도르, 타르도, to, ē, 비 타르 다르 보 하스, 비 아트 다르 보 하스, 비 아트 르 시스템 설치 및 수리. Ja jums liekas, ka jums tas nav vajadzīgs, ta vienkārši atgriezieties oriģinālā, bezmaksas versijā.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me