8 patarimai, kaip paspartinti savo svetainę

Net jei nėra nieko daugiau, kuo esu tikras, vienas dalykas yra tikras – jūs jau esate matę bent vieną skausmingai lėtą svetainę savo gyvenime. Jei tai jums atrodo pažįstama, leiskite man perduoti kelis patarimus, kuriuos įgijau per pastaruosius kelerius metus ir kurie gali padėti pagreitinti jūsų svetainę.


Jei nesate tikri, kad jums svarbus jūsų svetainės greitis, pagalvokite apie laiką, per kurį taip pat uždarėte naršyklės langą, laukdami, kol svetainė bus įkelta. Faktas yra tas, kad 53% žmonių atsisako svetainės, kurios įkėlimas užtrunka daugiau nei 3 sekundes.

Jūsų svetainės našumas yra svarbus ir tai turi įtakos darant įtaką jūsų paieškos sistemos reitingavimui. Pvz., „Google“ teikia pirmenybę greitoms svetainėms ir suteikia aukštesnį reitingą paieškos rezultatuose.

Vidutinis tinklalapio įkėlimo laikas skirtingose ​​pramonės šakose (šaltinis).

Patikrinkite savo svetainės greitį

Norėdami pradėti, išbandykite, kaip greitai įkeliama jūsų svetainė. Keletas rekomenduojamų priemonių yra:

  • „WebPageTest“: surinkite tinklalapio našumą iš realių naršyklių, kuriose veikia įprastos operacinės sistemos.
  • „Pingdom“: padeda analizuoti ir rasti kliūtis vykdant svetainę.
  • „GTmetrix“: išanalizuokite ir pateikite įgyvendinamas įžvalgas apie geriausią būdą optimizuoti tinklalapio greitį.
  • „Bitcatcha“: patikrinkite svetainės greitį iš aštuonių šalių.

Naudodamiesi svetainės greičio matuokliu galėsite sužinoti, kiek šiuo metu jūsų svetainė yra optimizuota.

Čia yra patarimai, kaip pagreitinti jūsų svetainę …

1. Pasirinkite puikų interneto serverį

Mano patirtis rodo, kad žiniatinklio priegloba yra galbūt vienas svarbiausių pasirinkimų, kurį turite padaryti. Yra žiniatinklio prieglobos, tada puikios interneto prieglobos. Kiekviena žiniatinklio priegloba turės skirtingas funkcijas, todėl atkreipkite dėmesį į tokius pagrindinius elementus kaip patentuotos talpyklos technologijos, kietojo kūno diskai ar kritinių sričių, tokių kaip NGINX, kontrolė..

Aš negaliu to pabrėžti pakankamai. Jūsų pasirinkimas žiniatinklio prieglobos yra labai svarbus. Jei dar nesate susipažinę su jais, peržiūrėkite išsamias apžvalgas apie geriausius žiniatinklio prieglobos dalyvius, kad padėtume priimti gerai apgalvotą sprendimą..

2. Mažinimas: mažesnis yra geresnis

Šiandien įprasta, kad svetainės yra perpildytos „Javascript“ ir CSS failais. Tai sugeneruoja daugybę HTTP užklausų apsilankymo metu, o tai gali gerokai sulėtinti jūsų svetainę. Štai kur vyksta minifikacija.

„Javascript“ ir CSS failų sumažinimas atliekamas derinant visus scenarijus į vieną failą (kiekvieno tipo). Tai nėra lengva užduotis, tačiau nesijaudinkite, yra „WordPress“ papildiniai, kurie gali už jus padėti.

Pabandykite vieną iš šių būdų: Autoptimizuoti, Greito greičio mažinimą arba Sujungti + Minifikuoti + Atnaujinti

Dėl minifikacijos jūsų kodas gali atrodyti visiškai pritrūkęs – nesijaudinkite! Tai normalu.

3. Laikykitės KISS principo

Tai nėra kažkas, ko paprastai moko dauguma žiniatinklio guru, tačiau manau, kad tai nepaprastai naudinga daugybe būdų. KISS yra santrumpa „Laikykis paprasčiau, kvailai“. Ją sukūrė keletas septintojo dešimtmečio išmaniųjų skyrių, kurie pabrėžė paprastų sistemų efektyvumą.

Paprastai tariant, manau, kad tai taikoma beveik viskam gyvenime – net kuriant svetaines. Vengdami pernelyg sudėtingų diegimų ir dizaino, naudosite svetainę, kuri yra greita ir dar svarbesnė, lengvai valdoma ir prižiūrima..

Dizainas & Vaizdai

Išlaikydamas paprastą savo dizainą ir vizualumą, turiu omenyje, kad sumažinau pridėtines išlaidas. Tikėtina, kad svetainė, kurioje gausu masyvių, kvapą gniaužiančių vaizdų ir nuostabių vaizdo įrašų, bus įkelta taip pat greitai, kaip ir tinginys. Laikykite jį tvarkingą ir tvarkingą ir pabandykite padalyti vaizdo įrašą ir vaizdą į įvairius puslapius.

Kodas & Papildiniai

„WordPress“ yra toks nuostabus dalykas, nes yra labai modulinis ir vis dėlto toks paprastas naudoti. Nesvarbu, ką norite padaryti, tikėtina, kad kažkas jau sukūrė tam papildinį.

Kad ir kaip įdomu, saugokitės, kad jūsų svetainė nebūtų perkrauta papildiniais. Atminkite, kad kiekvieną papildinį kuria skirtingi žmonės (ir tikriausiai skirtingos įmonės). Jų tikslas yra pasiekti konkretų tikslą, o ne racionalizuoti jūsų svetainės našumą.

Jei galite, venkite papildinių dalykų, kuriuos galite valdyti patys. Paimkite, pavyzdžiui, papildinį, kuris padės įterpti lenteles į tekstą. Galite lengvai išmokti pagrindinio HTML kodo, kaip piešti lenteles, užuot naudojęsi papildiniu, tiesa?

Kai kurie atskiri papildiniai gali žymiai sulėtinti jūsų svetainę, todėl įsitikinkite, kad atlikote greičio testą kiekvieną kartą, kai įdiegiate naują papildinį!

4. Turinio pristatymo tinklų svertai

Turinio pristatymo tinklai man yra dievų dovana. Tokios kompanijos kaip „Cloudflare“ ir „LimeLight Networks“ užsidirba pragyvenimui, padėdamos kitoms žmonėms mėgautis stabiliu ir greitu turinio pristatymu per visame pasaulyje esančių serverių tinklus..

Naudodami CDN, galėsite žymiai greičiau aptarnauti savo tinklalapius ir pagerinsite krovimo greitį, nesvarbu, iš kur pasaulio lankytojai ateina.

Be to, CDN naudojimas taip pat suteikia papildomą apsaugą nuo kenkėjiškų išpuolių, tokių kaip „Distributed Denial of Service“ (DDoS)..

Jei esate mažos svetainės savininkas, tada „Cloudflare“ yra nemokama parinktis, kurią galite naudoti ir kuri veikia puikiai. Įmonėms ir didesnėms svetainėms teks mokėti, jei norite sukurti geresnį planą, tačiau, atsižvelgiant į CND privalumus, ji yra verta kainos!

5. Pasinaudokite išsaugojimu

Talpyklos išsaugojimas yra būtent toks, koks atrodo – saugokite statinius failus, kad lankytojams ateinant, jūsų svetainė galėtų bendrinti iš anksčiau sudarytų puslapių, kad būtų sutrumpintas apdorojimo laikas. Daugeliu atvejų tai, kas jums turėtų būti įdomu, yra talpinimas serverio pusėje.

Veiksmingiausias serverio talpyklos diegimo būdas yra „Apache“ ar „NGINX“ serverio nustatymai. Turėsite peržiūrėti šiuos dokumentus ir rasti tinkamus parametrus, kurie padės nustatyti serverio talpyklą.

Nykščio taisyklė yra ta, kad viskas, kuriai reikia daug serverio palaikymo darbo (apdorojimo), turėtų būti išsaugota talpykloje.

Jei jums tai pasidaro per keista, papildiniai yra dar viena galimybė, bet vėlgi, aš nerekomenduoju šiuo atveju kreiptis į tai..

6. Vaizdai Hog pralaidumas, optimizuokite savo!

Tai šiek tiek pratęsė mano ankstesnį požiūrį į didžiulius vaizdus ir vaizdo įrašus pagal KISS principą. Atsižvelgiant į tai, aš suprantu, kad vizualai yra labai svarbūs norint, kad svetainė atrodytų gražiai. Kadangi negalime visiškai išvengti jų naudojimo, įsitikinkime, kad jūsų naudojami vaizdai būtų kiek įmanoma supaprastinti,

Žiniatinklio turinys dažniausiai yra pagrindinis, net kalbant apie vaizdus. Daugelį svetainių, kuriose aš susidūriau, kad tokios apkrovos kaip mirštančios kiaulės, dažnai vilioja masyvūs vaizdai, kurie neturi tikro tikslo.

Aš nesakau, kad neturite didesnių vaizdų, tačiau prieš įkeldami įsitikinkite, kad jie tinkamai optimizuoti.

Tai galite padaryti dviem būdais. Vėlgi, pirmasis yra per papildinį, pavyzdžiui, „WP Smush“. Alternatyva arba tiems, kurie nenaudoja „WordPress“, yra trečiųjų šalių vaizdo optimizavimo įrankis, toks kaip „Image Compressor“ arba „JPEG Optimizer“..

Daugelis vaizdo optimizavimo įrankių leis tiksliai nustatyti vaizdų skiriamąją gebą, kad galėtumėte palaipsniui jį tonizuoti. Jie atrodys beveik vienodi nepatyrusiai akiai, tačiau daug mažesni.

Jie priartinti HD vaizdo vietose (kairėje). Originalus buvo 2,3 MB, o po optimizavimo sumažėjo iki 331 kb!

7. Naudokite „gzip Compression“

Jei girdėjote apie vaizdų glaudinimą ar galbūt archyvavimą (ZIP arba RAR), tikriausiai susipažinsi su gzip glaudinimo teorija. Tai suspaudžia jūsų svetainės kodą ir padidina greitį iki 300% (rezultatai skiriasi).

Net ir kai ką tokio techninio, galite žengti į priekį ir naudoti papildinį, pvz., „PageSpeed ​​Ninja“. Tačiau yra daug efektyvesnis metodas, apimantis .htaccess failo redagavimą tik vieną kartą.

Pridėkite žemiau esantį kodą prie .htaccess failo ir būsite nustatyti:

# Suspauskite HTML, CSS, „JavaScript“, Tekstas, XML ir šriftus

„AddOutputFilterByType“ programa DEFLATE / javascript

„AddOutputFilterByType“ programa DEFLATE / rss + xml

„AddOutputFilterByType“ DEFLATE programai / vnd.ms-fontobject

„AddOutputFilterByType“ DEFLATE programos / x-font šriftas

„AddOutputFilterByType“ DEFLATE programos / x-font-opentype panaikinimas

„AddOutputFilterByType“ DEFLATE aplikacija / x-font-otf

„AddOutputFilterByType“ DEFLATE programos / x-font-truetype panaikinimas

„AddOutputFilterByType“ DEFLATE programėlė / x-font-ttf

„AddOutputFilterByType“ programa DEFLATE / x-javascript

„AddOutputFilterByType“ programa DEFLATE / xhtml + xml

„AddOutputFilterByType“ programa DEFLATE / xml

AddOutputFilterByType DEFLATE šriftas / opentinis tipas

„AddOutputFilterByType“ DEFLATE šriftas / otf

„AddOutputFilterByType“ DEFLATE font / ttf

„AddOutputFilterByType“ DEFLATE vaizdas / svg + xml

„AddOutputFilterByType“ DEFLATE image / x-icon

AddOutputFilterByType DEFLATE tekstas / css

„AddOutputFilterByType“ DEFLATE tekstas / html

„AddOutputFilterByType“ NUSTATYTI tekstą / „javascript“

„AddOutputFilterByType“ DEFLATE tekstas / paprastas

AddOutputFilterByType DEFLATE tekstas / xml

* Pastaba: įsitikinkite, kad pridėjote šį kodą apačioje, kurį šiuo metu turite savo .htaccess faile.

8. Peradresavimų sumažinimas

Paprastai naršyklės priima įvairių formų adresus, kuriuos savo ruožtu jūsų serveris verčia į pripažintus oficialius adresus. Paimkite, pavyzdžiui, www.example.com ir example.com. Abu jie gali patekti į tą pačią svetainę, bet vienas reikalauja, kad jūsų serveris nukreiptų jį oficialiai pripažintu adresu.

Šis peradresavimas užtrunka šiek tiek laiko ir išteklių, todėl jūsų tikslas yra užtikrinti, kad jūsų svetainė būtų pasiekiama per ne daugiau kaip vieną peradresavimą. Naudokite šį peradresavimo žemėlapių įrankį, kad sužinotumėte, ar elgiatės teisingai.

Atsižvelgiant į tai, kad sudėtinga daryti šią teisę, ir laiką, reikalingą nuolat, tai vieną kartą rekomenduočiau naudoti papildinį, pvz., „Redirection“..

Greitesnės interneto svetainės lankytojus (ir „Google“) džiugina

Plačiajuosčio ryšio greitis šiandien, net mobiliajame, padidėjo tiek, kad padidės dar labiau. Tai reiškia, kad svetainių savininkams liko labai mažai pasiteisinimų, kad jų lankytojai susitaikytų su lėtai įkeliamomis svetainėmis.

Patikėkite, prarasite lankytojus ir vieną kartą įgysite tokią blogą reputaciją, kad būsite žinomas kaip „O, TAI svetainė“. Jei užsiimate internetiniu verslu, tai dar labiau apsunkina, nes žudysite savo auksinę žąsį.

Nors minėti 8 patarimai, kuriuos aš pateikiau, anaiptol nėra visi ir pabaiga, tai turėtų suteikti pradžios ir keletą idėjų, kaip geriau tvarkyti reikalus. Paspartinkite savo svetainę šiandien ir išlaikykite savo klientus ar lankytojus.

Nepasibaigkite kaip TAI svetainė.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me