Kaip sukurti SEO architektūrą skatinančią svetainės architektūrą

Svetainės architektūra yra svarbus SEO veiksnys. Jei suprasite tai teisingai, tiek paieškos varikliai, tiek lankytojai supras, apie ką jūsų svetainė, ir lengvai ras jiems reikalingą informaciją.


Taigi, jei planuojate naują svetainę (arba pertvarkote esamą), dirbkite prie jos struktūros, kad patobulintumėte savo SEO ir bendrą vartotojo patirtį. Norėdami tai padaryti, turite atlikti 3 dalykus:

 1. Jūsų turinio organizacija,
 2. Naršymas ir
 3. Vidinis susiejimas.

Pažiūrėkime, kaip kuriate SEO ir patogią svetainės struktūrą.

3 žingsniai kuriant svetainių architektūrą, gerinančią SEO

1 žingsnis: Suplanuokite (ir tvarkykite) savo svetainės turinį

Pirmasis dalykas, kurį reikia padaryti planuojant ir organizuojant naujos svetainės turinį, yra išvardyti skirtingas turinio kategorijas, kurias svetainė apims.

Kai išsiaiškinsite turinio temas, lengvai sugalvosite atitinkamų turinio idėjų, sukursite turinį ir įdėsite turinio dalis į reikiamą organizaciją..

Realaus gyvenimo scenarijus

Paimkime pavyzdį, kad pamatytume, kaip galite pasirinkti tinkamas turinio kategorijas.

Tarkime, kad norime sukurti internetinę svetainę apie fengšui augalus. Mūsų svetainėje bus tinklaraštis, kuriame bus aptarti patarimai, kaip pirkti, išdėstyti ir prižiūrėti fengšui augalus. Jame taip pat bus parduotuvė.

Taigi, norėdami rasti skirtingas šios svetainės turinio kategorijas, pradėsime nuo keleto pagrindinių „Google“ paieškų.

Akivaizdu, kad mūsų sėklos raktinis žodis bus „Feng Shui augalai“.

Jei ieškote, iškviečiami šie susiję raktiniai žodžiai:

Susijusių raktinių žodžių tyrimasSusijusių raktinių žodžių tyrimas

Kaip matote, iš to išplaukia 2–3 gero turinio kategorijos: kambariniai feng shui augalai, biuro feng shui augalai, ir feng shui augalai turtai (arba feng shui pinigų augalai).

Kurkime sąrašą ir pridėkime prie jo šiuos raktinius žodžius.

Atminkite, kad susidūrę su dviem panašiomis idėjomis, tokiomis kaip „feng shui pinigų augalai“Ir„feng shui augalai turtaiNeskaičiuokite jų kaip dviejų temų, nes jos iš esmės yra tos pačios.

Tokiais atvejais palyginkite abu terminus naudodami „Google Trends“. Ir rinkitės populiaresnį.

Paieškos terminų palyginimasPaieškos terminų palyginimas su „Google Trends“

Mūsų pavyzdyje akivaizdu, kad idėja „feng shui augalai turtai“Yra daug populiaresnis nei„feng shui pinigų gamyklas “. Taigi mes eisime su buvusiaisiais.

Norėdami dar šiek tiek iškasti, naudosime nemokamą raktinių žodžių tyrimo įrankį iš SERPS. Šis įrankis suteiks daugiau informacijos apie mūsų svetainėje pateiktą turinį.

Tiesiog įvesime savo sėklos raktinį žodį: „feng shui augalai“.

Kaip matote toliau, SERPs siūlo keletą raktinių žodžių mūsų sėklų raktiniams žodžiams:

Papildomų turinio temų atradimas naudojant SERPTurinio temų atradimas naudojant SERP

Iš jų turinio tema „dirbtiniai feng shui augalai“ atrodo įdomi. Pridėkime jį prie mūsų sąrašo.

Norėdami gauti daugiau idėjų, naudokite naujai atrastas turinio temas ir pakartokite procesą.

Kodėl mes tuos du puslapius įtrauktume į savo meniu?

Na, nes tai padės mums reitinguoti mūsų svetainę pagal tuos tikslinius raktinius žodžius.

Kaip?

Su pagalba ar kertiniu akmeniu.

Kaip paaiškina Yoastas, kertinis akmuo yra kritinė SEO vaizdo dalis. Šis kertinis akmuo yra ne kas kita, kaip „vienas puslapis, kuris yra tos temos turinio centras.

Taigi mūsų pagrindiniame turinio puslapyje yra „„Feng Shui“ biuro augalai“, Parašytume paprastą temos turinį ir pateiktume nuorodas į kiekvieną mūsų svetainėje esantį straipsnį pagal šią kategoriją.

Jei vartotojas ieško „feng shui biurų augalaiYra didelė tikimybė, kad „Google“ parodys kertinį mūsų turinio puslapį. Kai vartotojas spustelės ir nusileis į mūsų puslapį, jis ras nuorodų į aktualiausius straipsnius, susijusius su tema, kurios jie ieškojo.

Planuodami savo svetainės informacijos architektūrą, nepamirškite laikytis piramidės stiliaus.

Aukščiau esančiame paveikslėlyje matome „pagrindinį puslapį“, o po juo yra skirtingi puslapiai (ir šie antriniai puslapiai).

Mozas teigia, kad tokia struktūra:

„… turi minimalų galimą nuorodų skaičių tarp pagrindinio puslapio ir bet kurio nurodyto puslapio. Tai naudinga, nes leidžia nuorodų sultims (reitingavimo galiai) tekėti visoje svetainėje, taip padidinant kiekvieno puslapio reitingo galimybes.

3 veiksmas: sukurkite turtingą vidinių nuorodų tinklą

Suplanuodami savo turinį ir sukūrę tvirtą jo laikymo architektūrą, paskutinis jūsų žingsnis yra naudoti vidines nuorodas, kad viską suklijuotumėte. Vartotojai ir paieškos sistemos naudos šias nuorodas norėdami sužinoti daugiau apie susijusį jūsų svetainės turinį.

Ir „Yoast“, ir „Moz“ rekomenduoja tą pačią susiejimo strategiją: Jie siūlo susieti kiekvieną turinio fragmentą su šaltiniu, kurio informacijos hierarchija yra viena ir aukštesnė..

Svetainių nuorodų architektūros dizainas

Norėdami gauti idėją, pažiūrėkite į šį vaizdą. Kaip matote, pagrindiniame puslapyje yra nuorodos į puslapį apie „Feng Shui“ biurų augalus. Ir šis puslapis, savo ruožtu, nurodo įvairias turinio dalis šia tema. Panašiai visi šie turinio elementai ar visi įrašai nukreipia atgal į kertinį puslapį.

Vidinis susiejimasSEO tinkamas būdas nustatyti vidines nuorodas

Tokiu būdu Yoast paaiškina, kad jūs padidinate savo SEO “Nes susiejate iš puslapių, kurie yra glaudžiai susiję vienas su kitu turiniu ….“

Kiekvieną kartą paskelbdami ką nors naujo bet kurioje iš savo kategorijų, atnaujinkite kertinį akto turinio puslapį ta tema, pateikdami nuorodą į naują straipsnį. Taip pat naujojo straipsnio nuoroda į kertinio turinio puslapį. Zacas Heinrichas iš „Portent“ pasakoja, kaip šis žingsnis gali pagerinti naujesnio turinio dalių SEO. Jis sako:

Galite priversti paieškos variklius greičiau natūraliai indeksuoti naują turinį, susiedami jį iš didelės vertės puslapių, tokių kaip jūsų namų ar kategorijų puslapiai.

Apvyniojama …

Taigi, tai yra SEO tinkančios svetainės architektūros kūrimas. Tikiuosi, kad sužinojote ką nors naudingo iš šio straipsnio.  

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map