آزمایش مخفی: من از شرکت های میزبانی 28 برای پش رنگانی چت απαιه درهم

برای پش طالبانی میزبانی – من مختلف مي دهم چت های گهربله بيش از تماس های تلفنی به دلیل:


  • صحبت کردن در مورد خیالات فنی از طریق کلمات ، تصاویر و ضبط صفحه نمایش ساده تر است
  • مکالمات در تماس های تلفنی استعمال از کشور گاهی وقت مفید هستند – مخصوصا هنگام صحبت کردن اصطلاحات فنی در لهجه خارجی.

پش طالبانی چتىه نیز اختلاف از ایمیل در نظر من است ، زیرا (معمولا) خلا شما را در محل حل می کند. در حالی که با ایمیل یا سیستم خرید بلیط ، ساعت ها یا حتی روزها برای حل یکهله کوچک طول رنگد کشید.

برای دو ماه ترقيشته من زیر نظر پوشش صنف و با شرکت های میزبانی 20 + از طریق سیستم های چت خوده خود تماس گرفتم.

چه کاری کردم؟

آزمون ساده بود.

من از ہر وب سایت شرکت میزبانی وب بازدید کردم ، از طریق سیستم چت خوده خود رپشانی کرد و تجربه من را در یک صفحه گسترده نوشت. همچنین مدت زمان انتظار برای دریافت اولین پاسخ برای ہر جلسه ثبت شد.

این چیزی است که من کشف کردم

نتایج و طالبات من در جدول زیر آمده است.

میزبان وبتعداد تلاشمیانگین زمان انتظارراضی؟ سخنان
A2 میزبانی وب3پاسخ سریع ، سوالات من به طور حرفه ای پاسخ داده شد. تجربه بسیار خوب در کل.
Arvixe16 دقیقه 28 ثانيهامکان دسترسی بهتان پشيلانی از طریق چت داخه وجود ندارد. سیستم ردا د که به جای آن یک ایمیل بفرستم نگاهی به تصویر -2 (در زیر) برای مرجع.
تالارها12 دقیقه 2 ثانيهدر زمان تماس با چتهاه آفلاین بود نگاهی به تصویر -3 (در زیر) برای مرجع.
CoolHandle18پش طالبانی چت طالبه ارائه نشده است
پارادايم1پش طالبانی چت طالبه ارائه نشده است
میزبانی Dot5132 ثانيهدر زمان تماس با چتحه آفلاین بود همچنین ، توجه داشته باشید که کاربران از از گرفتن کم از از پش رنگانی Live Chat DreamHost باید وارد سیستم شوید.
DTS-BERSIH120 ثانيهپاسخ بسیار سریع – با پشطانانی خیلی خوشحال نیستم. میانگین تجربه
eHost211 ثانيهپاسخ سریع ، سوالات من به طور حرفه ای پاسخ داده شد. تجربه بسیار خوب در کل.
نیک115 ثانيهدکمه چت دعاه را در سایت GoDaddy پیدا نمی کنید ، اما آنها دو شماره محلی (مالزی) برای تماس با شما ارائه می دهند. من یکی از شماره ها را امتحان کردم و تماس من در 10 ثانيه در شد. متأسفانه ، من من بعد از دقیقه 10 روی تلفن حل نشده باقي مانده است. طالان پش طالبانی با محصول خودشانشان خیلی آشنا نبودند. سرانجام منصرف شدم و تماس تلفنی را تمام کردم.
GoGetSpace110 ثانيهفقط پش طالبانی فروش از طریق چت ٻاره در دسترس است ، اما دران پش رنگانی مفید و بسیار آگاه بودند. تجربه عالی در کل.
GreenGeeks120 ثانيهپاسخ سریع ، سوالات من به طور حرفه ای پاسخ داده شد. تجربه بسیار خوب در کل.
میزبان رنگ18 دقیقه 5 ثانيهوقت زمان انتظار HostColor از اسکایپ به جای یک سیستم چت دره در سایت استفاده می کند. کاربران نیاز به اضافه کردن رنگ میزبان در تماس اسکایپ قبل از ارتباطات.
HostGator در44 دقیقهامکان دسترسی بهتان پشيلانی از طریق چت داخه وجود ندارد. سیستم ردا د که به جای آن یکمیل بفرستم نگاهی به تصویر -4 (در زیر) برای مرجع.
وب هاستینگ14 دقیقه 20 ثانيهزمان واکنش منطقی ، سوالات به طور حرفه ای پاسخ داده شده است. تجربه خوب در کل.
چکیده Hostpapa13 ثانيه پاسخ سریع ، سوالات من به طور حرفه ای پاسخ داده شد. تجربه بسیار خوب در کل.
iPage11 دقیقه 10 ثانيهیک پاسخ طولانی بها نظر می رسید ، اما کارمندان پش رنگانی خود بسیار دوستانه و مفید بودند. تجربه خوب در کل.
سایتها130 ثانيهپاسخ سریع ، سوالات من به طور حرفه ای پاسخ داده شد. سیستم پش ذہانی چت بسیار معروف (تصاویر زیر را ببینید) و کارمندان پش رنگانی بسیار مفید است. تجربه عالی در کل.
WebHostFace225 ثانيهپاسخ سریع ، سوالات من به طور حرفه ای پاسخ داده شد. تجربه عالی در کل. با توجه به اینکه WebHostFace شارژ کمتر از $ 2 / bln است ، این شرکت من را با پش رنگانی از چت عالی زندگی خود شگفت زده کرد.
Kematian WP22 ثانيهبعد از 3 ثانیه در سایت شما یک جعبه گپ ظاهر می شود. من یک پاسخ فوری از جعبه چت دریافت کردم و سوالاتم به طور حرفه ای پاسخ داده شد. توجه داشته باشید ، با این حال ، کاربران باید برای پش رنگانی فنی از WP Engine sendiri وارد شوند.

جدول تنها داستان نیمه گفتگو

در این آزمایش مواردی از قبیل اصالت و مهارت های ارتباطی وجود دارد که نمی صم آن را تعينین کنم و رتبه دهم.

نیکی از اعضای هیئت مدیره InMotion Hosting در طول جلسه چت فيهه ما یک مشکل بالقوه با حساب کاربری من (که من از آن آگاه نبودم و میستستم نادیده گرفته شود) متوجه شدم و ابتکار عمل را برای حل آن کردم..

نیکولا N. از SiteGround خوبصورت خوبی از طنز داشت و ان کننده بود تا با هم گپ بزنيم.

بعد بعد WP Engine Engine ایمیل پیگیری فرستاد تا اطلسان حاصل کند که مشکل من حل شده است.

و ، برای برخی از شرکت ها ، مییدید کنید که آنها به خوبی آماده پرسش های گفتگوگوی دره هستند. به عنوان طالب ، یک دکمه چت عمره در بالای ہر صفحه از وب سایت BlueHost موجود است. همین مورد مربوط به میزبانی InMotion ، WebHostFace, Host1Plus, HostPapa, Hostgator و SiteGround است.

این چیزهای کوچک تلاش هستند اما در جدول بالا نمی ر اندازه گیری و رتبه بندی کرد.

پش طالبانی چت دعاه در دسترس نیست

قبل ازنن كلجهجه ای از این ، دو مورد که باید در مختلف داشته باشید وجود دارد:

  1. من در مالزی زندگی می کنم ، منطقه زمانی GMT ​​+ 8. زمان تماس شنا من در اين آزمایش 2 به 5 ساعت بعد از ظهر است که نیمه شب در ايالات گهروه است. من فکر نمیکنم انتظار داشته باشم چت بچہه را در نیم شب شب کنم – مخصوصا اگر با کمپانیهای میزبانی کوچک ارتباط شنا کنید.
  2. چت طالبه تنها راه شرکت های میزبانی امروزه پشيلانی نیست. اغلب کاربران می سپند از طریق ایمیل ، تلفن ، و همچنین رسانه های درعی پس از فروش پش مختلفانی کنند. به جز GoDaddy در این مورد ، زوز باید از پش مختلفانی تلفن در این آزمایش امتحان کنم.
  3. برای میزبانی A2 – این چیزی است که لوری به من گفتگو پس از خواندن و ویرایش پست من

من از A2 Hosting استفاده می کنم و همیشه فقط برای آنها ایمیل ارسال می کنم. من ھرگز در طی چند دقیقه برگشت به من مشکلی ندره ام ، اما گزلکزکَکَ نيله ام که به از بولووی بار بار نیاز بھی شامل تعداد عقد وب نیاز داشته باشم ، بنابراین جالب بود که آنها فراموش نشدند. اینطور نیست

Image-1: من نتوانستم از طریق چت داخه به پشيلانی میزبانی A2 دسترسی پیدا کنم و به شما توصیه شد به جای آن یک ب بستستم.Imej-2: هیچ کس پاسخگوی چت من در B3 نبود هیئت مدیره چت به جای آن ایمیل من را رد کرد.Imej-3: سیستم Chat Chت BulwarkHost آفلاین بود زمانی که من از آن شدم.Imej-4: تمام بخش ها در HostMetro در زمان برقراری تماس آفلاین بودند.

سوالم این پست برای کسانی در جستجوی یک میزبان وب هستند مفید باشد. اطلسان حاصل کنید که شما همچنین چک کنید بررسی عمیق میزبانی ما برای جزئیات بیشتر.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me