Geriausios nemokamos interneto prieglobos svetainės (2020 m.)

* Atnaujinimai: atnaujintas kainų sąrašas ir palyginimo lentelė.


Mes visi mėgstame nemokamas dovanas ir nieko nestebina, kad net žiniatinklio priegloboje yra daugybė nemokamų programų, jei žinote, kur ieškoti. Vis dėlto ne visi dalykai yra lygūs, ir šį kartą apžvelgsiu, ką gali pasiūlyti kai kurie iš šių nemokamų (ir „beveik nemokamų“) interneto prieglobų..

15 nemokamų svetainių talpinimo paslaugų, į kurias reikia atsižvelgti

1. „Hostinger“

„Hostinger“ bendro naudojimo prieglobos planas - toks pat geras ir nemokamas„Hostinger“ bendrojo prieglobos planas prasideda nuo 0,99 USD / mėn

Hostinger = geriausias „beveik nemokamas“ svetainės talpinimas (0,99 USD / mėn.)

Jerry apžvalga „Hostinger“ juos susiaurina kaip tvirtą pasirinkimą vartotojams, norintiems ypač pigios svetainių talpinimo paslaugos. Ypač jei jie yra pradedantieji arba turi ribotą biudžetą, su kuriuo reikia dirbti.

Mes sukuriame bandymų svetainę „Hostinger“ ir pradedame stebėti jos našumą nuo 2018 m. Gegužės mėn. Mūsų „Hostinger“ apgyvendinta bandymo svetainė nuolat veikia daugiau kaip 99,95% ir yra įvertinta kaip „A“ daugumoje greičio testų..

Atnaujinimo parinktis

„Hostinger Single Hosting“ iš tikrųjų nėra nemokamas, tačiau jie parduoda nepaprastai pigią kainą (0,99 USD / mėn.). Vartotojai, norintys geresnių funkcijų (tokių kaip automatinis kasdienis atsarginis kopijavimas, priglobti daugiau domenų ir vykdyti neribotą „cron“ darbą), gali atnaujinti savo „Premium“ planą, kuris kainuoja 2,89 USD / mėn..

Koks laimingas Hostinger planas??

Itin pigi „Hostinger“ etiketė pateikiama su kaina (skirta pun). Bendrame bendro naudojimo prieglobos plane nėra nei nemokamo SSL, nei kasdieninės atsarginės kopijos. Taip pat 0,99 USD / mėn. Sandoris galimas tik tuo atveju, jei prisiregistruojate ketveriems metams, tai yra ilgesnis nei standartinis rekomenduojamas prenumeratos laikotarpis (24 mėnesių laikotarpis)..

Sužinokite daugiau apie „Hostinger“ prieglobos paslaugą šioje apžvalgoje.

2. Weebly

Peržiūrėkite ir palyginkite nemokamą žiniatinklio prieglobą

Paprastas naudoti, tačiau priglobtas tik „Weebly.com“ padomenyje

Patikimumas ir galiojimo laikas

„Weebly“ yra gerai palaikoma per ryškią bendruomenę, ir jūs galite susisiekti su jais el. Paštu ar tiesioginiais pokalbiais.

Naujovinimo parinktys

„Weebly“ labai stengėsi parduoti savo internetinių parduotuvių statytoją ir todėl yra linkusi sutelkti dėmesį į pagrindinius sandorių dalykus. Naujovinimo planai padidina pagrindines funkcijas, tačiau pabrėžiama, kiek produktų jums leidžiama parduoti vienu metu. Žinoma, jei jūs tik ieškote talpinimo planų, jis taip pat veikia. Kainos svyruoja nuo 12 USD per mėnesį iki 25 USD per mėnesį.

Ko verta „Weebly“ nemokamas priegloba??

„Weebly“ yra didelis … gerai, „Weebly“ ir nelabai gerai žaidžia su niekuo kitu. Pvz., Jis nepalaiko serverio scenarijų (tokių kaip PHP) ir duomenų bazės integracijos. Jūsų nemokamas svetainės domenas bus „Weebly.com“ padomenis. Tiesa, jis yra nepaprastai galingas savaime, tačiau tai taip pat reiškia ir lankstumą: greičiausiai jūs gerai įsitrauksite į „Weebly“, kai tik pradėsite jį naudoti.

Sužinokite daugiau apie „Weebly“ mano apžvalgoje.

3. Wix

Peržiūrėkite ir palyginkite nemokamą žiniatinklio prieglobą

Nemokama galinga interneto redaktorė, bet su reklama

Patikimumas ir galiojimo laikas

Jūs gausite tai, už ką mokate, be to, kad gausite daugybę žinių bazių, už nemokamas paskyras galite išsiųsti jas el. Paštu ir pasinaudoti savo galimybėmis. Tik „premium“ sąskaitos greičiau gauna atsakymus į bet kokius klausimus ar problemas.

Naujovinimo parinktys

Kadangi jos planai skirti išplėsti svetainių funkcionalumą, aukštesnio lygio „Wix“ gali brangti. Tačiau į šias kainas įskaičiuotos tokios funkcijos kaip formų kūrėjai, el. Pašto kampanijos ir net profesionalų atliekamos svetainių apžvalgos. Mažiausia – 4,50 USD per mėnesį, iki 24,50 USD per mėnesį.

Ko verta „Wix“ nemokamo domenų priegloba?

Vėlgi, „Wix“ yra dar vienas patentuotas variklis, reiškiantis, kad jis bandys jus išlaikyti beveik visais įmanomais būdais. Geros žinios yra tai, kad jis, palyginti su „Weebly“, geriau žaidžia su kitais įrankiais, todėl yra suderinamas su kai kuriais įrankiais, tokiais kaip „Caspio“, nemokama duomenų bazių platforma. Taip, „Wix“ nėra skelbimų be skelbimų. Jei nesiekiate mokėjimo plano, „Wix“ skelbimai jūsų svetainėje bus įdėmiai įklijuoti.

Sužinokite daugiau apie „Wix“ mano apžvalgoje.

4. 000Webhost

Peržiūrėkite ir palyginkite nemokamą žiniatinklio prieglobą

Nuo 2007 m. „000Webhost“ siūlo nemokamas žiniatinklio prieglobos paslaugas, kurių nevaržo reklamos reikalavimai. Kadangi jie taip pat siūlo mokamas prieglobos parinktis, jų verslo modelis sukasi apie nemokamų prieglobos paslaugų, kurias finansuoja apmokama verslo pabaiga, siūlymą. Tai tinka visiems, nes nemokamų prieglobos paslaugų vartotojai taip pat turi galimybę išplėsti savo svetaines ir tapti mokamais klientais bet kuriuo metu.

funkcijos

 • Nemokamas svetainių kūrėjas
 • Automatinis montuotojas („WordPress“, „Joomla“ ir kt.)
 • Priegloba be skelbimų
 • PHP & „MySQL“ duomenų bazės palaikymas

Specifikacijos

 • Disko vieta: 1 GB
 • Pralaidumas: 10 GB
 • Duomenų bazė: 2 „MySQL“ duomenų bazės
 • Valdymo skydas: „Cpanel“

Santykinai nauja, bet didelė nemokama prieglobos saugykla

Patikimumas ir galiojimo laikas

Apgailestaujame, tačiau apie 5GBfree nerasta jokių galiojančių garantijų, taip pat nebuvo jokios informacijos apie patikimumą. Tačiau gausu nedidelių gailesčių, nes bent jau yra atsarginių failų ir duomenų bazių atsarginių kopijų kūrimo galimybių. Panašu, kad tai taip pat ir „Pro“ paskyros plane.

Naujovinimo parinktys

Už 2,95 USD per mėnesį „Pro“ sąskaita, kurią siūlo pagrindinis kompiuteris, yra pigi ir, atrodo, siūlo tai, ką turi daugelis gerbiamų interneto pavaduojančių.

Kuo paslėpta nemokama 5 GB nemokama svetainės priegloba??

Nors atrodo, kad pagrindinės nemokamų paskyrų specifikacijos yra nemokamos, 5 GB nemokamame tinkle nelaikomi el. Laiškai. Jei norite turėti el. Pašto paskyrą savo domene, turėsite naujovinti į „Pro“ paskyrą. Dar labiau nerimą kelia visiškas atsidavimas bet kokiai paslaugų lygio sutarčiai. Prisiregistruokite savo rizika!

Čia skaitykite 5 GB nemokamų paslaugų teikimo sąlygas.

6. Apdovanojimų erdvė

Peržiūrėkite ir palyginkite nemokamą žiniatinklio prieglobą

Siūlydama interneto prieglobą nuo 2004 m., „Awardspace“ keletą kartų buvo šalia bloko ir vis dar stovi. Laikui bėgant jie pakeitė nemokamo prieglobos pasiūlą ir neatsiliko nuo konkurencijos (ir laiko). Vien pernai jie atidarė visiškai pertvarkytą svetainę ir supaprastino savo paslaugas.

funkcijos

 • Apsauga nuo šlamšto
 • Automatinis montuotojas („WordPress“, „Joomla“ ir kt.)
 • Priegloba be skelbimų
 • Nemokamas svetainių kūrėjas

Specifikacijos

 • Disko vieta: 1 GB
 • Pralaidumas: 5 GB
 • Duomenų bazė: 1 „MySQL“ duomenų bazė
 • Valdymo skydas: Išplėstinis valdymo skydas

Nemokamas „VistaPanel“ prieglobos sprendimas

Patikimumas ir galiojimo laikas

Įdomu pastebėti, kad „Byet Host“ siūlo palaikymą visą parą, net ir nemokamai teikiant paskyras. Net jei jiems prireikia šiek tiek laiko bilietų aptarnavimui, neretai jūs matote nemokamą pagrindinį kompiuterį, siūlantį realų palaikymą. Dažniausiai naudojamos arba žinių bazės, arba geriausiu atveju – vartotojų forumai, kur jūs galite padėti vieni kitiems.

Naujovinimo parinktys

Kadangi jie siūlo tiek daug nemokamų paskyrų, ką jūs gaunate iš mokėjimo už prieglobą „Byet Host“? Atnaujinimas į SSD pagrįstą našumą, nemokamus domenus ir pakankamai neįprastai – skirtingas valdymo skydelis („cPanel“). Kainos prasideda nuo 4,99 USD per mėnesį iki 7,99 USD per mėnesį.

Koks laimikis?

Nors „Byet Host“ skamba beveik per daug gerai, kad būtų tiesa, tačiau gali būti gerai, jei prireiks šiek tiek laiko patikrinti, ką jie siūlo. Aš sužinojau, kad daugelio terminų ir paslaugų formuluotė yra šiek tiek niūri ir atvira įvairiais būdais.

Daugiau informacijos apie „Byet Host“ taisykles ir nuostatas.

8- „Dreamnix“

Peržiūrėkite ir palyginkite nemokamą žiniatinklio prieglobą

Užuot teikusi nemokamą paslaugą, aš „Dreamnix“ vertinčiau kaip „beveik nemokamą“, nes jie siūlo aukščiausios klasės ypatybes ir griežtus jų nemokamo produkto apribojimus. Tai atitinka jų koncepciją „išbandyk prieš pirkdamas“.

funkcijos

 • SSD maitinami serveriai
 • Automatinis diegimo programa („WordPress“)
 • Priegloba be skelbimų
 • PHP & „MySQL“ duomenų bazės palaikymas

Specifikacijos

 • Disko vieta: 1 GB
 • Pralaidumas: 1 GB
 • Duomenų bazė: 1 „MySQL“ duomenų bazė
 • Valdymo skydas: „Cpanel“

Nemokama prieglobos paslauga be reklamos

Patikimumas ir galiojimo laikas

Minimas 99,9% nemokamų viešnagės laiko laikas, kuris paprastai rodo, kad mokamų planų patikimumas didėja. Deja, „Freehostia“ nerodo mokamų planų veikimo laiko, todėl tai šiek tiek paveikta ir praleista.

Naujovinimo parinktys

„Freehostia“ siūlo kelis planus, kaip padidinti pajėgumus. Atrodo, kad svarbiausias dalykas yra tai, kad daug dėmesio skiriama saugyklos kiekiui; keista, nes šiais laikais saugykla yra beveik pigi, o dauguma interneto prieglobų praktiškai ją atiduoda. Kainos prasideda nuo 14 USD per mėnesį iki 65 USD per mėnesį jų atnaujintiems planams.

Koks laimikis?

Sandėliavimo, saugojimo ir saugojimo vieta, atrodo, kad „Freehostia“ ketina sugadinti vartotojus vien dėl to. Šiandien 250 MB interneto prieglobai (net nemokamam) atrodo neprotinga. Be to, yra tiek daug planų, pakanka tik naršyti po juos, kad galėtumėte supainioti.

Perskaitykite „Freehostia ToS“.

10. „FreeHosting.com“

Peržiūrėkite ir palyginkite nemokamą žiniatinklio prieglobą

Pirmas dalykas, kurį pastebėsite apsilankę šioje svetainėje, yra tai, kad jis visas yra tinkuotas žodžiu „Nemokama“. Puiku, nes štai kas tu iš tikrųjų? Ne tiek daug, kai supranti, kad ilgas siūlomų funkcijų sąrašas yra gudriai susipynęs su nemokamais daiktais, kad tik jis atrodytų ilgesnis.

funkcijos

 • Nemokamas svetainių kūrėjas
 • Automatinis montuotojas („WordPress“, „Joomla“ ir kt.)
 • Priegloba be skelbimų
 • PHP & „MySQL“ duomenų bazės palaikymas

Specifikacijos

 • Disko vieta: 10 GB
 • Pralaidumas: Neribotas
 • Duomenų bazė: 1 „MySQL“ duomenų bazė
 • Valdymo skydas: „Cpanel“

Nemokamas 0 USD hostingas

Patikimumas ir galiojimo laikas

Visi „Freehosting EU“ planai yra su 24/7 serverio stebėjimu ir 99,8% naudojimo garantija. Žiniatinklio prieglobos dalis yra žema. Manau, kad ramiai, tačiau jie siūlo tokią pat garantiją ir nemokamoms sąskaitoms.

Naujovinimo parinktys

„FreehostingEU“ yra trijų skonių: nemokama, geriausia ir PRO. Du apmokami planai kainuoja atitinkamai 6,95 ir 11,95 USD per mėnesį ir jiems suteikiama 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Vis dėlto jie siūlo nuolaidą pirmą kartą prisijungiantiems vartotojams.

Ko verta „Free Hosting EU“ laimėjimas?

Vėlgi, viskas yra smulkiu šriftu, o „FreeHostingEU“ atveju jūs eisite „WOW!“ – jei pirmiausia neišraunate plaukų. Tikimasi, kad bus laikomasi principo daugelyje sričių, kurios yra šiek tiek neįprastos, nes, gerai, kas galvoja apie kai kuriuos iš šių dalykų? Pvz., Turite sutikti apriboti savo erdvę, sudarydami tik iš 10% vaizdų failų, 10% archyvų ir kt. Taigi iš tikrųjų jūs gaunate žiniatinklio prieglobą, kurią galite atiduoti … 20 MB atvaizdų.

Sužinokite daugiau apie nemokamo hostingo ES paslaugų teikimo sąlygas.

12. Nemokamas priegloba be skelbimų

Peržiūrėkite ir palyginkite nemokamą žiniatinklio prieglobą

„FreehostingNoAds“ gyvuoja jau 18 metų, aš tavęs ne. Ši svetainė yra labai dosni tuo, ką siūlo, tiesą sakant, daugiau nei tai, už ką moka kai kurios mokamos sąskaitos. Manau, kad dalį jos sudaro subsidijos reklamuojant, nes jie gipso google skelbimus visoje savo svetainėje. Tačiau jie pažada nepriversti jūsų nešiotis jų skelbimų.

funkcijos

 • Nemokamas svetainių kūrėjas
 • Automatinis montuotojas („WordPress“, „Joomla“ ir kt.)
 • Priegloba be skelbimų
 • PHP & „MySQL“ duomenų bazės palaikymas

Specifikacijos

 • Disko vieta: 1 GB
 • Pralaidumas: 5 GB
 • Duomenų bazė: 3 „MySQL“ duomenų bazės
 • Valdymo pultas: nežinoma

Nemokama žiniatinklio priegloba su ribota saugojimo vieta

Patikimumas ir galiojimo laikas

„FreeVirtualServers“ siūlo standartinę 99,9% galiojimo garantiją, o visas nemokamas paskyras palaiko žinių bazė ir DUK. Taip pat yra keletas mokomųjų „Flash“ vaizdo įrašų, jei reikia daugiau pagalbos. Internetinis palaikymas visą parą yra skirtas tik mokamoms sąskaitoms.

Naujovinimo parinktys

Čia yra kelios atnaujinimo parinktys, pradedant nuo standartinio bendrojo prieglobos iki dedikuotų serverių. Kainos svyruoja nuo 6,45 USD per mėnesį iki 155,20 USD per mėnesį (tai yra skirta serveriui). Verta paminėti, kad tai yra JK įsikūrusi įmonė, kurios serveriai yra ten. Kainos taip pat imamos Didžiosios Britanijos svarais (jūsų patogumui perskaičiuotos į JAV dolerius).

Koks laimikis?

Šis kompiuteris, kiek mes matome, yra visiškai virš lentos, be didelių netikėtumų net Taisyklėse ir nuostatose.

Žr. Nemokamų virtualių serverių TOS čia.

14. Nemokama interneto prieglobos zona

Peržiūrėkite ir palyginkite nemokamą žiniatinklio prieglobą

Dar viena ilgametė žiniatinklio prieglobos srityje veikianti įmonė „Freewebhostingarea“ yra dosni savo pagrindinėmis sąlygomis – nemokamoms sąskaitoms. Tai taip pat siūlo įdomų variantą tarp dviejų skirtingų valdymo skydelių, iš kurių vienas atrodo ypač lengvas.

funkcijos

 • Nemokamas svetainių kūrėjas
 • Automatinis montuotojas („WordPress“, „Joomla“ ir kt.)
 • Sąlyginis priegloba be skelbimų
 • PHP & „MySQL“ duomenų bazės palaikymas

Specifikacijos

 • Vietos diske: 1,5 GB
 • Pralaidumas: Neribotas
 • Duomenų bazė: 1 „MySQL“ duomenų bazės
 • Valdymo skydas: „FreeWHA“ skydas / „Cpanel“

Nemokamas talpinimas, turintis didelę atminties talpą

Patikimumas ir galiojimo laikas

Forumuose yra standartinė 99,9 proc. Garantija, taip pat gana aktyvi vartotojų bendruomenė. Techninė pagalba yra įtraukta, tačiau apsiriboja neatidėliotinais klausimais, susijusiais su prieglobos paslauga.

Naujovinimo parinktys

Visos nemokamos sąskaitos turi atitinkamą mokamą sąskaitą, kuri iš esmės yra žingsnis nuo to, ką siūlo nemokama sąskaita. Kainos svyruoja nuo 1 USD per mėnesį iki 5 USD per mėnesį. „InstaFree“ taip pat siūlo perkėlimo į svetaines paslaugas, net ir nemokamas paskyras, jei naudojate „Cpanel“.

Koks laimikis?

Čia yra pora keiksmažodžių, pavyzdžiui, tai, kad „InstaFree“ turi sąrašą šalių, kuriose ji uždraudė vartotojus. Tarp jų yra tokios šalys kaip Kinija, Rusija ir Lenkija, taip pat (stebėtinai) Singapūras.

Perskaitykite „Instafree“ taisykles ir nuostatas čia.

Palyginkite nemokamas talpinimo platformas

Uždirbimas atskleisti

WHSR gauna siuntimo mokesčius iš kai kurių šiame straipsnyje paminėtų kompanijų. Norint sukurti tokį naudingą turinį, reikia daug pastangų ir pinigų – jūsų palaikymas yra labai vertinamas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me