Mano prieglobos istorija: „Downtown Host Review“

Aš kuriu svetaines beveik 15 metų, pirmiausia savo malonumui, o vėliau kitiems kaip mokamą žiniatinklio dizainerį.


Per tą pusantro dešimtmečio išbandžiau keletą skirtingų šeimininkų. Šiuo metu įvairioms svetainėms naudoju tris skirtingus pagrindinius kompiuterius dėl skirtingų ir tokių savybių, tačiau „Downtown Host“ greitai tapo mano mėgstamiausiu žiniatinklio priegloba ir ta, kurioje aš palaikau didžiąją dalį savo svetainių. Jie buvo įkurti 2001 m., Taigi gyvuoja jau daugiau nei 10 metų.

Svetainių talpinimo problemos

Jei interneto svetainių kūrimo verslas užsiėmė ilgiau nei tris sekundes, greičiausiai susidursite su problemomis, susijusiomis su dvejais ar dviem kompiuteriais. Yra keletas dalykų, apsunkinančių daugiau nei svetainių perkėlimas į naują serverį, manant, kad jos tinka, tada kyla problemų, kurių neįmanoma išspręsti..

Tai gali būti tokie dalykai:

 • Lėtas krovimo laikas
 • Per daug prastovos
 • Pamiršote atnaujinimus – atnaujinate ir nereikia
 • Piratai pateks į jūsų svetaines iš užpakalinės programos
 • Trūksta klientų aptarnavimo
 • Lėtas klientų aptarnavimo atsakas
 • Atsiskaitymo klaidos
 • Prasta techninė pagalba
 • Kito asmens techninė pagalba kitoje šalyje ir jūs negalite suprasti, ką jis sako, dėl storo akcento
 • Apribojimai, kurių nesitikėjote dėl pralaidumo ar domenų, kuriuos galite pridėti, skaičiaus

Iš visų šių problemų turiu pasakyti, kad blogiausias yra lėtas ar prastas klientų aptarnavimas. Aš galiu susitvarkyti, jei trūksta vienos ar dviejų funkcijų, jei galiu apeiti. Aš galiu išspręsti atsitiktinę atsiskaitymo klaidą. Prastas klientų aptarnavimas yra vienas iš sunkiausių dalykų, kurį reikia išspręsti, nes dėl jo neįmanoma išspręsti visų galimų problemų. Kitas dalykas, sukeliantis daugiausiai problemų, yra lėtas įkrovos laikas arba darbo laikas. Lankytojai nusivils dėl šių dalykų ir prarasite verslą.

Anksčiau esu turėjęs tikrų siaubo istorijų apie svetainių, kurios mažėja ir kurias reikia pertvarkyti (tai išmokys jus labai greitai visada kurti atsargines svetainių atsargines kopijas). Be to, aš turėjau šeimininkų, kurie bando permokėti per greitai, atsiskaitydami per greitai, pakeisdami atsiskaitymo datas, dvigubai apmokestindami tas pačias paslaugas ir pan. Tada buvo laikas, kai visos mano svetainės dingo be jokios akivaizdžios priežasties ir kompiuteris mėgino man pasakyti, kad ji turi būti tik mano pabaigoje. Keista, nes kiekviename kompiuteryje, kurį bandžiau, jis buvo tas pats ir visiems tiems, kurių paprašiau, pabandyti pasiekti mano svetaines jų pabaigoje. Galite įsivaizduoti, kad aš šiek tiek pasiilgau žiniatinklio prieglobos įmonių ir kad sąžiningumas ir klientų aptarnavimas yra dvi man svarbiausios savybės.

Mano patirtis su „Downtown Host“

Downtown interneto svetainė

2007 m. Rugsėjo mėn. Didžiąją dalį savo sąskaitų perėjau į „Downtown Host“.

Aš su jais buvau beveik penkerius metus, tai yra ilgiausias laikas, kurį buvau praleidęs vienoje prieglobos įmonėje. Beveik iš karto pamačiau klientų aptarnavimo skirtumą. Man nereikėjo klausti, ar jie mandagiai pasiūlė perkelti mano svetaines.

Kelis kartus su kažkuo susidūręs, jie atsakė į mano el. Laiškus per kelias minutes, o ne per kelias dienas ar valandas. Kartą jiems prireikė kelių dienų, kad išsiaiškintų pagrindinę problemą, tačiau jie palaikė ryšį ir palaikė mane žinia apie pažangą. Turiu pasakyti, kad „Downtown Host“ techninės pagalbos žmonės yra išmanantys ir malonūs.

Kai mano svetainę užpuolė įsilaužėliai, jie padėjo man išsiaiškinti, kaip ją grąžinti ten, kur buvo, ir davė man informacijos, kad galėčiau ją apsaugoti. Tai buvo klausimai, kuriems nereikėjo man padėti, nes įsilaužimai nebuvo susiję su jų serveriais, tačiau jie skyrė laiko man padėti, nes turėjo žinių ir sugebėjo.

Nei viena hostingo įmonė nėra tobula 100% laiko. Norėčiau išlikti nešališkas šioje apžvalgoje ir pranešti apie problemas, bet aš jų paprasčiausiai neturėjau. Nesu susijęs su „Downtown Host“, išskyrus mano svetainių prieglobą su jais, ir jie man nemoka už šios apžvalgos parašymą. Aš tiesiog pranešu apie savo, kaip vieno iš jų klientų, patirtį. Ar retkarčiais paslysta čia ir ten?

Žinoma. „Downtown Host“ skiriasi tuo, kad jie į šias problemas reaguoja greitai, profesionaliai ir man patenkinti. Štai kas mane prižiūri jų serveriuose ilgus metus.

Priėmimo tipai

Downtown interneto svetainė

„Downtown Host“ siūlo bendrojo prieglobos, pagrindinio prieglobos ir perpardavėjų prieglobos paskyras. Jei jums reikia daugiau dedikuotų paslaugų, jie turi keletą galimybių, tokių kaip pusiau skirti, skirti ar virtualūs privatūs serveriai.

Nors kaina gali skirtis, jei jums tiesiog reikia pagrindinio prieglobos vienoje svetainėje, galite gauti 10 GB vietos ir 200 GB pralaidumo tik už 4,95 USD per mėnesį, jei prisiregistruojate ilgiausio plano ir sumokate iš anksto. Taip pat galite mokėti kas mėnesį, jei nenorite įsipareigoti dėl tokių ilgalaikių investicijų.

Jei norite talpinti kelis domenus, jums reikės daugiau vietos. Jų „Shared Gold“ sąskaitoje yra 20 GB vietos diske ir galimybė pridėti neribotus domenus už maždaug 25,95 USD per mėnesį. Sutaupysite daugiau, jei sumokėsite už kelis mėnesius iki trejų metų iš anksto.

Prieglobos ypatybės

„Downtown Host“ siūlomos funkcijos puikiai tinka daugumai svetainių. Jų tinklalapyje yra tiesioginis jų valdymo pulto demonstravimas, todėl galite suteikti jam sukimąsi. Ši panelė suteikia prieigą prie visko, ką gali pasiūlyti jų serveriai. Tai apima „Fantastico“, leidžiančią lengvai įdiegti „WordPress“, „PHPList“ ir daugelį kitų atvirojo kodo programų. Tai įdiegs programą ir automatiškai sukurs jūsų SQL duomenų bazę, todėl ji puikiai tiks netechninio pobūdžio svetainės savininkui. Galimybės apima:

 • Pirmojo puslapio plėtiniai
 • Rubinas
 • „Fantastico“
 • SQL vedliai
 • Šlamšto žudikas
 • RV oda
 • Svetainių statistika
 • Neribota domenų stovėjimo aikštelė
 • Palaiko srautinę mediją
 • CGI-bin
 • Serverio pusė apima

Techninės specifikacijos

Prieglobos specifikacijos skiriasi, tačiau paketą, kurį pasirenka dauguma žmonių, prieglobos specifikacija, todėl mes pažvelgsime į tai čia.

 • Dviejų keturių branduolių serveriai – 8
 • Mažiausiai 12000 MB RAM
 • „CentOS Linux“
 • Nereikalingos ryšio linijos
 • Nereikalingos energijos atsarginės kopijos
 • „Litespeed“ žiniatinklio serveris
 • Dienos atsarginės kopijos

Palaikymas

Downtown interneto svetainė

„Downtown Host“ palaiko visą parą ir visą parą. Techninę pagalbą galima gauti įregistravus bilietą svetainėje, el. Paštu siunčiant techninę pagalbą arba paskambinus telefonu. Kaip jau minėjau anksčiau, atsakymo laikas man visada buvo labai greitas. Nepriklausomos įvairių asmeninių tinklaraščių apžvalgos atrodo teigiamos.

Svetainės klientai siūlo atsiliepimus apie tai, kodėl jiems patinka „Downtown Host“. Jie taip pat siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Naujausia nuolaida

Downtown interneto svetainė

Slinkite žemyn „Pagrindinis puslapis“ ir sužinokite, kokie specialūs pasiūlymai šiuo metu yra (skiltyje „Dabartinė reklama“) ir padės sutaupyti šiek tiek papildomų pinigų..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map