Ne jūsų įprastas 10 geriausių prieglobos paslaugų teikėjų sąrašas

Atrodo, visi turi savo nuomonę apie tai, kas turėtų nešioti 10 geriausių prieglobos paslaugų teikėjų karūną.


Mes net permetėme savo du centus, kas yra geriausi, ir mes laikomės to sąrašo.

Tačiau beveik visada ten veikianti hostingo įmonė teigia esanti geriausia iš geriausių, geriausių ar aukščiausių. Mes susimąstėme … kas būtų, jei minutei užsidėtume kvailas skrybėles ir pažvelgtume į kitas priežastis, kodėl žiniatinklio priegloba gali tvirtinti patenkanti į 10 geriausiųjų?

Nors žiniatinklio prieglobos įmonės, kurias WHSR rekomenduoja ir peržiūri, nusipelno patekti į geriausių žiniatinklio prieglobos sąrašų dešimtuką dėl to, kad teikia aukštą paslaugų kokybę, kitos prieglobos įmonės gali sudaryti labai skirtingą 10 geriausių sąrašų tipą dėl gana skirtingų priežasčių.

Kai kurios iš šių priežasčių yra pagrįstos, o kitos paaiškins, į ką turėtumėte atkreipti dėmesį, jei įmonė bando jus apgauti..

Priežastys sudaryti 10 geriausiųjų sąrašą

10 populiariausių žiniatinklio prieglobos sąrašų

Kaip jūs tikriausiai jau supratote, mes nebūtinai rekomenduojame hostingo įmonėms, kurios gali būti netyčia minimos šiame straipsnyje, nors kai kurias mes galime rekomenduoti. Mes tiesiog šiek tiek pasilinksminame su „10 geriausiųjų sąrašo“ koncepcija, mokydami, ko reikia atsiminti iš tų, kurie teigtų, kad yra geresni nei yra iš tikrųjų, ir tuo pačiu išmokome jus atpažinti tikrai gerą sandorį. kai matai vieną.

Peržiūrėkite mūsų apžvalgas, norėdami rasti svetainių, kurias mes rekomenduojame, sąrašą.

Nemokamas priegloba

Jei mes parašytume 10 geriausių nemokamų hostingo bendrovių sąrašą, pradėtume nuo Timothy pateikto nemokamų žiniatinklio prieglobos paslaugų sąrašo. Jei tik pradedate naudotis svetainių priegloba, nemokamas prieglobos sprendimas gali būti jums protingas. Bet kuri nemokama prieglobos įmonė turi akivaizdžių apribojimų, todėl norėsite žinoti, kad gali tekti taikstytis su reklamavimu savo svetainėje, labai ribota erdve ir pralaidumu, o serveriams – mažėja..

Pigus hostingas

Yra pigus hostingas, tada pigus hostingas. Į 10 geriausių pigių svetainių talpinimo įmonių sąrašą gali patekti pigesnės įmonės, siūlančios puikias paslaugas už kainą, pavyzdžiui, „A2Hosting“ ar „Downtown Host“.

Tačiau kai kurios nesąžiningos kompanijos gali patekti į pigiausių hostingo bendrovių dešimtuką paprasčiausiai todėl, kad už menkesnes paslaugas imasi labai mažai mokesčių.

Į ką reikia atkreipti dėmesį renkantis pigią interneto prieglobos paslaugų teikėją:

 • Paketai, kuriems reikia ilgų įsipareigojimų. Pavyzdžiui, jūsų mokestis yra tik 3,99 USD per mėnesį, bet jūs turite sumokėti iš anksto už dvejus metus. Tai jus sieja ir nesvarbu, ką jie sako, kad jums bus sunku susigrąžinti pinigus.
 • Vartotojų skundai šeimininko skelbimų lentose.
 • Atidžiai patikrinkite taisykles, sąlygas ir atšaukimo politiką.

„Kai kurie iš labiausiai paplitusių skundų, kuriuos mačiau dėl prieglobos paslaugų teikėjų, yra negrąžinamos sąlygos ir atšaukimo mokesčiai. Dažniausiai šie mokesčiai ir politika yra aiškiai išdėstyti taisyklėse ir sąlygose, kurias sutinkate prieš pradėdami rengti su jomis. “ – Jennifer Kyrnin per About.com

Daugiausia „Twitter“ sekėjų

Ką apie 10 geriausių hostingo bendrovių, turinčių daugiausiai „Twitter“ sekėjų, sąrašą? „Twitter“ yra gana populiari socialinė platforma. Nors mes rekomenduojame naudoti „Twitter“, kad reklamuotumėte savo verslą ir pritrauktumėte naujų klientų, mes to tikrai nerekomenduojame kaip geriausią būdą išsirinkti kitą jūsų svetainės savininką.

2013 m. Lapkričio mėn. „HostGator“ turi 46 563 stebėtojus ir 19 156 tviterį „Twitter“. Tai reiškia visiškai nieko apie tai, ar „HostGator“ yra gera prieglobos įmonė, kuria galima pasitikėti jūsų svetainėmis. Žinoma, galite perskaityti kai kuriuos iš tų tviterių ir susidaryti idėją apie įvairius dalykus, kuriuos „HostGator“ siūlo klientams, todėl jame yra nedidelis pranašumas. Tačiau tai tikrai nerodo informacijos apie klientų aptarnavimą.

Kaip pavyzdį, „Twitter“ puslapyje buvo Tweet, kuriame rašoma:

Ačiū už kantrybę šiandien. Dabar beveik visiškai atstatytas; toliau dirbti su paveiktais klientais, kol 100% stabilus.

Yikes! Tai, kaip potencialus klientas, mane šiek tiek suerzintų. Kodėl sistema nėra stabili? Tačiau visi serveriai retkarčiais turi problemų. Tai gali būti vienkartinis klausimas, kurį jie nedelsdami pradėjo spręsti ir išspręsti. Vis dėlto, jei rasite daugybę panašių tviterių, tada saugokitės. Virš šio tviterio šaukia klientas, vardu Kristi, kuris sako: „Sužavėtas @hostgatorius palaikyti šiandien. Labai profesionalus & naudinga! “

„Twitter“ tiekimasEkrano kopija 2013 11 26 iš „HostGator Twitter“ sklaidos kanalo. Sužinokite daugiau apie „Hostgator“ prieglobos paslaugas čia.

Populiariausi skundai

Aš labai abejoju, ar prieglobos įmonė patektų į 10 geriausių skundų dėl interneto prieglobos įmonių sąrašų, tačiau tikriausiai kažkas turėtų sudaryti tokį sąrašą (galbūt būsimą straipsnį), kad vartotojai galėtų saugotis šių kompanijų. Deja, yra keletas pažengusių hostingo kompanijų, kurios labai stengiasi pasirašyti žmones ir nėra tokios didelės teikdamos pažadėtas paslaugas ar klientų aptarnavimą. Yra keletas dalykų, kuriuos galite padaryti, kad išvengtumėte šių bendrovių.

 • Perskaitykite 20 populiariausių klausimų sąrašą, kuriuos prieš užsiregistruodami turėtumėte užduoti tinklo savininkui.
 • „Google“ nurodykite prieglobos įmonės pavadinimą ir žodį „skundai“ ir sužinokite, kas pasirodo. Tai gali labai atverti akis.
 • Klauskite apie jų grąžinimo politiką ir įsitikinkite, kad turite ją raštu.

Labiausiai reklama

Galbūt turėtų būti dešimties žiniatinklio prieglobos svetainių, kurios per daug reklamuojasi, sąrašas. Tu žinai tuos. Jūs atidarote „Facebook“ ir yra šios įmonės skelbimas. Jūs einate į „Google“ ieškoti ir šoninėje juostoje yra skelbimas. Žiūrite savo mėgstamą televizijos laidą ir pasirodo reklama apie tai, kaip lengva sukurti svetainę, jei pasirinksite šį žiniatinklio prieglobą.

Jie gali turėti gana didelį reklamos biudžetą, tačiau mano klausimas būtų, kiek jie investuoja į savo techninės paramos mokymą, kad padėtų išspręsti klientų problemas. Nors daug reklamuojama, nebūtinai reiškia, kad įmonė yra bloga, tai taip pat nereiškia, kad ji yra kokybiška žiniatinklio priegloba.

Mieliausias vardas

Nesvarbu, ar šeimininkų vardas yra tikra svajonė, ar kraujo čiulpiantis parazitas, galbūt yra sąrašas geriausių 10 žinomiausių žiniatinklio prieglobos vardų. Keletas iš tų, kuriuos radome naršydami internete, skaitydami forumus ir kurie jau yra gerai žinomi. Vėlgi, mes nebūtinai rekomenduojame ar niekiname bet kurį iš jų. Vardai yra tiesiog unikalūs.

 • Svajonių dvasia
 • Stora karvė
 • Dideli paukščiai
 • Bananų talpinimas
 • Nereikia laiko (apgaulinga svetainė, tačiau juokinga ir parodo, ko nenorite prieglobos įmonėje.)
 • Didelė šlapia žuvis (JK)
 • Priimančioji žiurkė

Didžiausias atsiliepimų skaičius

„Ei! Pažiūrėk į mus! Turime dešimt gazilijonų liudijimų, todėl turime būti puikūs “.

Galbūt turėtų būti 10 populiariausių svetainių talpinimo kompanijų atsiliepimų sąrašų.

Kai kurie interneto prieglobos paslaugų teikėjai turi tiek daug atsiliepimų, kad praleistumėte dienas skaitydami juos visus. Jie gali būti teisėti arba gali būti parašyti tuo metu, kai klientas liko patenkintas įmone.

Geresnis veiksmų planas? Ieškokite esamų klientų skelbimų lentose, apsilankykite jų tinklalapiuose ir susisiekite su jais privačiai, norėdami išsiaiškinti, ar jie vis dar patenkinti prieglobos įmonės teikiamomis paslaugomis.

Mėgstamiausi svetainių savininkai

Šiandien 10 geriausių svetainių prieglobos nebus tokie patys kaip rytoj.

Internetas yra kaip jauna ponia, kuri turi didžiulį drabužių spinta ir mėgsta dažnai keisti drabužius. Šiandien geriausias svetainės kompiuteris gali rytoj sustoti dėl didėjančio skausmo, pasikeitus savininkui ar neatsilikus nuo naujausių technologijų. Geriausia yra atlikti tyrimus, perskaityti atsiliepimus apie WHSR ir atidžiai perskaityti viską prieš pasirenkant naują prieglobos įmonę.

Taip pat patikrinkite –

 • 15 geriausių nemokamų hostingo paslaugų
 • Geriausias Indijos svetainių priegloba
 • Geriausias interneto priegloba Jungtinės Karalystės svetainėms
 • Žiniatinklio prieglobos įmonės, priimančios „PayPal“ mokėjimą 
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map