Septynios iš geriausių žiniatinklio prieglobos funkcijų

Tai yra viena iš pagrindinių tvirtos rinkodaros ir reklamos strategijos taisyklių: aiškiai apibrėžkite savo unikalų pardavimo pasiūlymą iš anksto – leiskite vartotojams tiksliai žinoti, kas būtent išskiria jus iš konkurentų. Ši taisyklė taikoma beveik kiekvienam ten veikiančiam verslui, neatsižvelgiant į pramonės šaką, tačiau norint, kad jis sėkmingai veiktų, unikalus pasiūlymas ar naudos teiginys turi būti aiškus, glaustas, vertingas ir (svarbiausia) tikslus..


Šiomis dienomis hostingo kompanijos susiduria su didele konkurencija augančioje rinkos erdvėje, nuolat augant vartotojų poreikiams. Remiantis taisykle, jie iš tikrųjų reikalauja didelių pretenzijų, kad jų paslaugos išsiskirtų ir atskirtų nuo konkurencijos. Problema yra ta, kad daugelis pretenzijų, kurias šiuo metu pateikia įvairios hostingo kompanijos, svyruoja nuo tiesos išlenkimo iki visiškai svetimos.

Nors kai kuriuos iš pašalinių teiginių yra gana lengva išsiaiškinti (ty sumokėti už mėnesį, nemokama prieglobos paslaugų mėnesiai), daugelis iš jų pateikiami tokiu būdu, kad lengvai galėtų apgauti pradedantįjį ar net šiek tiek patyrusį vartotoją. Venkite įsitraukti į sudėtingai suformuluotą ieškinį žinodami, ko ieškoti prieglobos įmonėse, o dar geriau – žinodami apie kai kurias sudėtingas pretenzijas.

Čia pateikiamos tik septynios nuobodžiausios funkcijos, kurias šiuo metu naudojasi interneto prieglobos įmonės.

1. Neribotas pralaidumas ir (arba) saugykla

neribotas priegloba

Pažvelkime į tai, kad nieko verto gyvenime nėra tikrai nemokamai ir niekur tai nėra tiesa, nei naudojant žiniatinklio prieglobą. CPU, tinklo kabeliai, kompiuterio RAM – tai visi elementai, reikalingi prieglobos serveriui paleisti, ir kiekvienas iš šių elementų turi savo išlaidas. Atsižvelgiant į saugojimo poreikius ir naudojimo mastą, komponentai taip pat turi augti, kad atitiktų naujus poreikius: skaitykite, prieglobos įmonei reikia pirkti daugiau – ir tai kainuoja pinigus. Kaip manote, kas padengs tų naujų techninių elementų – prieglobos įmonės – išlaidas? Jūs tik norite …

Prieglobos įmonei reikia tik papildomos įrangos dėl savo klientų poreikių – taigi už šias išlaidas galiausiai atsiskaitoma tiems klientams. Beje, kuo daugiau pralaidumo ir saugojimo vietos jums reikės, tuo didesnės bus jūsų išlaidos.

Tiesą sakant, net jei užsisakysite vieną iš neribotų prieglobos planų, jūsų paslauga kažkodėl taps ribota. Pvz., Kai kurios prieglobos įmonės sumažina jūsų procesoriaus naudojimą, kai pasiekiate tam tikrą kiekvienos įmonės nustatytą ribą. Kiti uždarys jūsų svetaines kartu – paprastai tol, kol sutiksite dėl didesnių išlaidų susitarimo. Kiekviena įmonė turi savo taisykles, slenksčius ir „įprasto naudojimo“ apibrėžimus – jūs patys turite nuspręsti, kokie jie yra.

2. Nemokama „Google Analytics“

Žinoma, jie siūlo nemokamą „Google Analytics“! „Google Analytics“ yra nemokama „Google“ teikiama paslauga; o ne prieglobos įmonė. Tiesą sakant, jūs galite užsiprenumeruoti ir pasiekti „Google Analytics“ duomenis, nepaisant to, kurį žiniatinklio prieglobą naudojate.

Prenumeruokite ir nustatykite „Analytics“ paslaugą apsilankę Google.com/analytics. Daugiau ar mažiau tai yra „Google“ paskyros sukūrimas, keleto paprastų scenarijų įdiegimas visoje svetainėje ir jų susiejimas per „Google Analytics“ sąsają. Žiniatinklio priegloba neturi nieko bendro su tuo …

3. „Javascript“ ir DHTML failų palaikymas

dhtml ir „JavaScript“ funkcijos

Daugelis prieglobos parduotuvių pirkėjų dėl to apsiprato – galų gale ji pradeda ribojtis su technologijų sritimi, kad tiek daug rinkodaros specialistų ir atskirų svetainių savininkų nepažįstami ir nepatogiai kreipiasi ar gilinasi į juos. Neapsigaukite dėl akronimų ar techninių žodžių; paprasčiau tariant, šio tipo failai vykdomi kliento pusėje. Vis dėlto žiniatinklio prieglobos serveriui nėra jokių specialių reikalavimų, kad būtų galima palaikyti šiuos failus – jie praktiškai priglobia save.

4. 24 x 7 el. Pašto palaikymas

24x7 palaikymas el. Paštu

Pagalvokite apie šį: kuriuo paros metu negalima siųsti ar gauti el. Laiško? Žinoma, tai yra „24 x 7!“ Prieš darydami prielaidas, patvirtinkite prieglobos įmonei, ar jos garantuoja kliento reakcijos laiką. Kiek laiko veikia jų klientų aptarnavimo komanda?

5. 99% Uptime garantija

Tai skamba puikiai – galų gale, 99 proc. Paslaugų, orientuotų į paslaugas, yra gana blogai, tiesa? Neteisinga! Atlikite matematiką: jei yra 365 dienos per metus ir kiekviena turi 24 valandas, tai reiškia, kad kiekvienais metais yra 8760 darbo valandų. 99% veiksnumo, tai reiškia, kad garantuojama, kad jūsų svetainė veiks ir veiks 8672,4 valandos; arba vartotojo požiūriu, kad jūs galite turėti 87,6 val prastovos. Tai beveik keturios visos prastovos dienos! El. Prekybos svetainėse tai gali būti gana prarasta pajamos.

Vien dėl įrašo, jūs turėtumėte eiti su šeimininku, turėdamas maždaug 99,9 proc. Tikėtina, kad visos svetainės kažkur sumažės, tačiau tai turėtų būti minimalu.

Pavyzdys

Šie paveikslėliai yra „InMotion Hosting“ 2013 – 2016 m.

* Spustelėkite, kad padidintumėte vaizdą. 

2016 m. Liepa: 99,95 proc.

inmotion neveikia 072016

2016 m. Kovas: 99,99 proc.

inmijacija - 201603 m

2016 m. Vasaris: 99,97 proc.

inmotion hostingas 2016 m. vasario mėn

2015 m. Rugsėjis: 99,83 proc.

inmotion sept uptime

2015 rugpjūtis: 100 proc.

„InMotion Hosting“ neveiklumo rekordas - 2015 m. Liepos / rugpjūčio mėn. Svetainė nenuėjo per pastarąsias 934 valandas.

2015 m. Kovas: 100 proc.

„InMotion“ talpinimas neveikia

2014 m. Balandis: 100 proc.

„InMotion Hosting“ Uptime balas (praėjusias 30 dienų, 2014 m. Kovo – balandžio mėn.)

2014 m. Kovas: 99,99 proc.

„InMotion Hosting“ Uptime balas (praėjusias 30 dienų, 2014 m. Vasario – kovo mėn.)

2013 m. Gruodis: 100 proc.

inmotion vps uptime dec-saus

Daugiau duomenų ir naujausios informacijos rasite mano „InMotion Hosting“ apžvalgoje.

6. „WordPress“, „Joomla“ ir „Drupal“ palaikymas

Šis yra gana panašus į „Google Analytics“ teiginį, kad „WordPress“, „Joomla“ ir „Drupal“ gali veikti beveik bet kurioje platformoje – tai neturi nieko bendra su jūsų naudojamu žiniatinklio priegloba. Visos trys yra populiarios iš anksto sukurtos turinio valdymo sistemos (CMS), leidžiančios vartotojams patogiai tvarkyti, kurti ir valdyti svetainę – paprastai net nežinant intensyvių HTML ar programavimo kalbų.

Svarbu tai, kad šių CMS parinkčių diegimas vienu spustelėjimu yra naudingas, jei tai teikia hostingo organizacija – šis vieno paspaudimo diegimas padės jums sutaupyti laiko ir galvos skausmo, susijusio su tradiciniu diegimu..

Taigi paaiškinkite tikslų paramos lygį – ar teikėjas reiškia, kad jų prieglobos paslaugos fiziškai galės priglobti svetaines, paleidžiamas iš šių sistemų? Ar tai reiškia, kad jie teikia techninę paramą šių platformų svetainėms? Diegimas vienu spustelėjimu? Sužinok prieš įsipareigodamas.

7. „Awstats“ ir „Webalizer“ palaikymas

„AwStats“ ir „Webalizer“

Esmė ta, kad tiek „Awstats“, tiek „Webalizer“ yra baisiai pasenę ir, atsižvelgdami į šiuolaikiškai greitai besikeičiančią technologiją, neatsiliko – ir todėl nebegali pateikti reikšmingų duomenų ar įžvalgų. „Google Analytics“ tikrai yra geriausia ir nemokama – nuvalykite „Awstats“ ir „Webalizer“ iš savo žodyno; prieglobos paslaugų teikėjams būtų gerai padaryti tą patį.

Yra nesuskaičiuojama daugybė kvailų teiginių, kad interneto prieglobos įmonės stengiasi „išpumpuoti“ savo paslaugas prieš konkurentus. Paprastai atminkite, kad funkcijų kokybė visada yra geresnė už funkcijų kiekį. Nesvarbu, ar priimančioji organizacija, su kuria ketinate dirbti, sudaro pažadėtų penkių iškviečiamų funkcijų sąrašą, ar 50, įsitikinkite, kad tiksliai žinote, ką reiškia pažadai, ir patvirtinkite tikslų paslaugų lygį kiekvienoje pretenzijoje..

Kai reikia palaikyti programinę įrangą ar trečiųjų šalių programas (pvz., „Google Analytics“), skirkite šiek tiek laiko apsilankyti tos įmonės svetainėje ir įsitikinkite, ar tai yra atskira platforma, kurią remia prieglobos organizacija, ar tikrai yra nuopelnų. ir nauda priimančiosios įmonės pretenzijai.

Negąsdinkite techninėmis kalbomis – sužinokite net pagrindus, ką reiškia terminai. Galiausiai nebijokite užduoti klausimų. Jei prieglobos įmonė pateikia ilgus, painius atsakymus, nebijokite klausti daugiau. Jūs esate geriausias jūsų advokatas ir, nors jūs tikriausiai nusileisite pas didelę prieglobos kompaniją, jūs greičiausiai tai padarysite, jei užduosite teisingus klausimus ir gerai suprantate, ką tiksliai darote..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me