Najlepsze osobiste strony, jakie kiedykolwiek widziałem (i jak stworzyć swoje)

Mówią, że dusza nieznajomego jest niezrozumiała, ale nie możemy całkowicie zgodzić się z tym stwierdzeniem.


Najczęściej nie chcemy po prostu zauważyć oczywistości, udając, że jest to zbyt osobista sprawa lub coś w tym rodzaju.

W rzeczywistości dusza ludzka nie jest tak ciemna, jak się wydaje. Jest zawsze gotowy, a nawet chętny ujawnić powiernikom swoje sekrety. Z reguły członkowie społeczności mają własne strony internetowe, które są otwarte na komunikację, socjalizację i inne tego typu rzeczy. Poza tym osobiste strony internetowe służą jako rodzaj wirtualnych CV dla ich właścicieli. Najczęściej, jeśli jesteś ostry jak igła, widząc witrynę danej osoby, z łatwością powiesz więcej o właścicielu witryny, niż on / ona chciałaby powiedzieć.

Strona internetowa: narrowdesign.com

2. Jim Ramsden

Przykład osobistej strony internetowej (nowa) - JB

Strona internetowa: strajnic.net

4. Gary Le Masson

Przykład osobistej strony internetowej (nowa) - Gary

Strona internetowa: julia.na

6. Pascal van Gemert

Przykład osobistej strony internetowej (nowa) - Pascal

Strona internetowa: madebydaryl.co.uk

8. Anthony Wiktor

Przykład osobistej strony internetowej (nowa) - AW

Strona internetowa: adamhartwig.co.uk

10. Bestia powraca

Przykład osobistej strony internetowej (nowa) - TBIB

Strona internetowa: tonydorio.com

12. Sean Halpin

Przykład osobistej strony internetowej (nowa) - Sean

Strona internetowa: toddhenry.com

14. Gary Sheng

Przykład osobistej strony internetowej (nowa) - Gary Sheng

Strona internetowa: anthonymychal.com

16. Joshua Mccartney

Przykład osobistej strony internetowej (nowa) - JM

Strona internetowa: lewishowes.com

18. Pharrell Williams

Przykład osobistej strony internetowej (nowa) - PW

Strona internetowa: aliwong.com

20. Albino Tonnina

Przykład osobistej strony internetowej (nowa) - Albino

Strona internetowa: ellensriley.com

22. Simon Sinek

Przykład osobistej strony internetowej (nowy) - Simon

Rekomendacje

Obecnie używam Name Cheap do rejestracji i zarządzania wszystkimi moimi nazwami domen. Do osobistego hostingu stron internetowych polecam korzystanie z Hostinger Single – głównie dlatego, że mają najtańszy hosting pojedynczych stron internetowych (od 0,80 USD / mc) i łatwy w użyciu kreator stron internetowych.

HostingerWspólny plan hostingu Hostinger zaczyna się już od 0,80 USD miesięcznie – Idealny dla tych, którzy hostują tylko jedną osobistą stronę internetową (odwiedź Hostinger online).

2. Twórz od podstaw lub za pomocą narzędzia do tworzenia witryn

Po przygotowaniu domeny witryny i hostingu następnym krokiem jest utworzenie samej witryny.

Istnieje wiele uwag na temat projektowania stron internetowych, ale jako początkujący radzę, aby zrobić mały krok.

Edytor WYSIWYG

Spróbuj wydrukować coś i umieść go w Internecie. Dostrajanie i modyfikacja mogą nastąpić później, gdy nauczysz się swoich umiejętności. Jednym łatwym sposobem zaprojektowania strony internetowej jest użycie edytora internetowego WYSIWYG, takiego jak Adobe Dreamweaver CC. Takie edytory działają tak jak zwykły edytor tekstu i pozwalają zaprojektować witrynę wizualnie bez obsługi zbyt wielu szczegółów technicznych.

Kreatorzy stron internetowych

Jeśli nie podoba Ci się HTML i CSS, lub po prostu chcesz mieć prostą osobistą stronę internetową na rozmowę kwalifikacyjną, być może lepszym rozwiązaniem jest narzędzie do tworzenia witryn typu „przeciągnij i upuść”.

Większość firm hostingowych oferuje narzędzie do tworzenia witryn typu „przeciągnij i upuść” za darmo. Jeśli nie zależy ci na wyglądzie lub UX strony, możesz stworzyć działającą osobistą stronę internetową w pół godziny za pomocą tych bezpłatnych narzędzi. Alternatywnie możesz pominąć proces projektowania stron internetowych, korzystając z płatnego narzędzia do tworzenia witryn, takiego jak Wix i Weebly. Najlepsze w tych płatnych narzędziach są produkty nietechniczne. Są zazwyczaj łatwe w użyciu i zawierają setki wstępnie zaprojektowanych szablonów. Możesz po prostu wybrać motyw wstępny i zastosować go do swojej witryny za pomocą kilku kliknięć.

Oto kilka przykładów witryn zbudowanych przy użyciu Wix. Możesz również sprawdzić tutaj wbudowane szablony Wix.

Przykład strony WixOsobista strona wykonana za pomocą Wix: Natalie Latinsky.Przykład strony WixOsobista strona wykonana za pomocą Wix: Lera Mishurov.Przykład strony WixOsobista strona wykonana za pomocą Wix: Rachel Fraser.

Tym, którzy nie znają się na tworzeniu stron internetowych, polecam przeczytanie tych samouczków na naszych siostrzanych stronach:

  • Jak zbudować swoją pierwszą stronę internetową za pomocą Wix
  • Jak zbudować swoją pierwszą stronę internetową za pomocą Weebly

3. Dodaj treść osobistą

Naprawdę nie mogę cię nauczyć, jakie treści należy dodać do osobistej witryny, ale aby pomóc ci w burzy mózgów – zadaj sobie te pytania –

  • Jaki jest cel Twojej osobistej strony internetowej? Zdefiniuj i zbuduj swoją osobistą markę.
  • Kim są twoi odbiorcy docelowi? Studenci, potencjalni klienci, klienci itp. Poznaj ich.
  • Jakie są niezbędne informacje na stronie? Próbki pracy, dane kontaktowe, specyfikacje produktu itp.
  • Jak prezentujesz te informacje? Style galerii, formy punktowe, animacje itp. Lub jeszcze lepiej, opowiedz historię.

Zawsze pamiętaj, że w przypadku osobistych stron internetowych jesteś marką. Pamiętaj, aby potraktować to poważnie i wysłać spójny komunikat w swojej marce. Może to przybrać formę logo witryny, wizytówek, a nawet czegoś, co wydaje się tak proste jak podpis e-mail.

Nie martw się, ponieważ są to rzeczy, które można łatwo (i szybko) rozwiązać za pomocą dowolnego z dobrych narzędzi do budowania marki na rynku.

Często Zadawane Pytania

Jak zbudować swoją stronę za darmo?

Istnieje wiele opcji, za pomocą których możesz stworzyć własną stronę internetową za darmo. Wix ma darmowe konto, które pozwala korzystać z narzędzia do tworzenia stron internetowych, podczas gdy 000Webhost oferuje bezpłatny hosting.

Potrzebujesz osobistej strony internetowej??

Prywatne strony internetowe nie są tak naprawdę koniecznością, ale ponieważ są doskonałym miejscem do dzielenia się swoimi pasjami i upodobaniami, istnieje możliwość ich komercjalizacji i zarobienia pieniędzy.

Co powinienem umieścić na mojej osobistej stronie internetowej?

Najlepszą rzeczą w tworzeniu strony internetowej do użytku osobistego jest to, że możesz z nią korzystać, jak chcesz. Niektóre pomysły na to, co udostępnić, to osobisty blog, niektóre przykłady Twojej pracy, informacje o rzeczach, które Cię pasjonują, a nawet Twoja osobista marka.

Czy posiadanie osobistej strony internetowej pomaga w znalezieniu pracy??

Dobrze wykonany, profesjonalny profil pomoże Ci wyróżnić się na tle konkurencji na forach rekrutacyjnych. Oprócz swobody pełnego dostosowania, wykazujesz się także inicjatywą i podstawowymi umiejętnościami HTML w tworzeniu witryny.

Jeśli umieścisz swoje CV na swojej stronie internetowej?

To zależy od tego, do czego zamierzasz używać swojej witryny. Jako pomoc przy rekrutacji CV nie jest wykluczone, ale szczegóły, które są zbyt osobiste, takie jak adresy i numery kontaktowe, powinny zostać zredagowane.

Podsumowując: który jest twoim ulubionym?

Czy podoba ci się moja kolekcja? Który z nich wydawał ci się najbardziej kreatywny? Co Twoim zdaniem jest najważniejsze w witrynach osobistych?

Udostępnij ten post i swoją opinię na Twitterze (oznacz mnie na @WebHostingJerry). Mam nadzieję, że ta kompilacja pomoże ci stworzyć własną stronę internetową zgodnie ze wszystkimi współczesnymi tendencjami.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me