Najlepsze bezpłatne strony internetowe (2020)

* Aktualizacje: Zaktualizowano cennik i tabelę porównawczą.


Wszyscy kochamy gratisy i nie powinno dziwić, że nawet w hostingu istnieje mnóstwo gratisów, jeśli wiesz, gdzie szukać. Nie wszystkie rzeczy za darmo są jednakowe i tym razem przyjrzę się temu, co oferują niektóre z tych darmowych (i „prawie za darmo”) hostów internetowych.

15 darmowych usług hostingowych do rozważenia

1. Hostinger

Hostinger wspólny plan hostingowy - tak dobry, jak bezpłatnyWspólny plan hostingu Hostinger zaczyna się od 0,99 USD / mc

Hostinger = Najlepszy hosting „prawie darmowy” (0,99 USD / mc)

Recenzja Jerry’ego dotycząca Hostingera zawęża je jako solidny wybór dla użytkowników, którzy chcą ultra-taniej usługi hostingu stron internetowych. Zwłaszcza jeśli są początkujący lub mają napięty budżet do pracy.

Konfigurujemy witrynę testową w Hostinger i starter śledzący jej wydajność od maja 2018 r. Nasza strona testowa hostowana w Hostinger stale osiąga ponad 99,95% czasu sprawności i jest oceniana jako „A” w większości testów prędkości.

Opcja aktualizacji

Hosting Single Hosting nie jest naprawdę darmowy, ale sprzedaje się niesamowicie niską cenę (0,99 USD / mc). Użytkownicy, którzy chcą lepszych funkcji (takich jak automatyczne codzienne tworzenie kopii zapasowych, hostowanie większej liczby domen i uruchamianie nieograniczonej liczby zadań CRON), mogą uaktualnić do swojego planu Premium, który kosztuje 2,89 USD / mc.

Co stanowi haczyk w planie Hostinger?

Ultra niska cena Hostingera ma swoją cenę (przeznaczona gra słów). Jeden wspólny plan hostingowy nie zawiera bezpłatnego protokołu SSL ani codziennej kopii zapasowej. Ponadto oferta za 0,99 USD miesięcznie jest dostępna tylko, jeśli zarejestrujesz się na cztery lata, co jest dłuższe niż standardowy zalecany okres subskrypcji (okres 24 miesięcy).

Dowiedz się więcej o usłudze hostingowej Hostinger w tej recenzji.

2. Weebly

Przejrzyj i porównaj bezpłatny hosting

Łatwy w użyciu, ale hostowany tylko w subdomenie Weebly.com

Gwarancje niezawodności i czasu pracy

Weebly jest dobrze obsługiwany przez aktywną społeczność, a także możesz skontaktować się z nimi za pośrednictwem poczty elektronicznej lub czatu na żywo.

Opcje aktualizacji

Weebly bardzo się starał sprzedać konstruktora sklepów internetowych i jako taki koncentruje się na kluczowych punktach transakcyjnych. Plany aktualizacji zwiększają podstawowe funkcje, ale najważniejsze jest to, ile produktów możesz sprzedawać jednocześnie. Oczywiście, jeśli szukasz tylko planów hostingowych, to również działa w ten sposób. Ceny wahają się od 12 USD miesięcznie do 25 USD miesięcznie.

Jaki jest haczyk w przypadku bezpłatnego hostingu Weebly?

Weebly jest wielki w… cóż, Weebly, i tak naprawdę nie gra się dobrze z niczym innym. Na przykład nie obsługuje skryptów po stronie serwera (takich jak PHP) ani integracji bazy danych. Twoja domena bezpłatnej witryny będzie miała formę subdomeny Weebly.com. To prawda, że ​​sam w sobie jest niezwykle potężny, ale oznacza to również elastyczność, więc prawdopodobnie utkniesz z Weebly na dobre, gdy zaczniesz go używać.

Dowiedz się więcej o Weebly w mojej recenzji.

3. Wix

Przejrzyj i porównaj bezpłatny hosting

Darmowy potężny edytor stron internetowych, ale z reklamą

Gwarancje niezawodności i czasu pracy

Dostajesz za co płacisz, a oprócz obszernej bazy wiedzy, dla darmowych kont możesz wysyłać je pocztą e-mail i ryzykować. Tylko konta premium uzyskują „szybszą odpowiedź na każde pytanie lub problem.

Opcje aktualizacji

Ponieważ jego plany mają na celu skalowanie funkcjonalności do stron internetowych, Wix na wyższych poziomach może być drogi. Ceny te obejmują jednak takie funkcje, jak narzędzia do tworzenia formularzy, kampanie e-mailowe, a nawet recenzje witryn przez profesjonalistów. Najniższa wartość wynosi 4,50 USD miesięcznie, do 24,50 USD miesięcznie.

Na czym polega haczyk w darmowym hostingu domen Wix?

Ponownie, Wix jest kolejnym zastrzeżonym silnikiem, co oznacza, że ​​będzie próbował trzymać cię prawie w każdy możliwy sposób. Dobrą wiadomością jest to, że gra lepiej z innymi narzędziami niż Weebly, więc jest kompatybilny z niektórymi narzędziami, takimi jak Caspio, darmowa platforma baz danych. O tak, a Wix nie jest wolny od reklam. Jeśli nie korzystasz z abonamentu, będzie on wyświetlał reklamy Wix w Twojej witrynie z zachwytem.

Dowiedz się więcej o Wix w mojej recenzji.

4. 000 Webhost

Przejrzyj i porównaj bezpłatny hosting

Od 2007 roku 000Webhost oferuje bezpłatne usługi hostingowe, które nie są obciążone wymogami reklamowymi. Ponieważ oferują one również opcje płatnego hostingu, ich model biznesowy koncentruje się wokół oferowania bezpłatnych usług hostingowych, które są finansowane z płatnego końca działalności. Działa to na korzyść wszystkich, ponieważ użytkownicy bezpłatnych usług hostingowych mają również możliwość powiększania swoich witryn, stając się płatnymi klientami w dowolnym momencie.

funkcje

 • Darmowy kreator stron internetowych
 • Auto Installer (WordPress, Joomla itp.)
 • Hosting bez reklam
 • PHP & Obsługa bazy danych MySQL

Dane techniczne

 • Miejsce na dysku: 1 GB
 • Przepustowość: 10 GB
 • Baza danych: 2 bazy danych MySQL
 • Panel sterowania: Cpanel

Względnie nowy, ale duży darmowy hosting

Gwarancje niezawodności i czasu pracy

Niestety, nie znaleziono żadnej wzmianki o jakichkolwiek gwarancjach dostępności bezawaryjnej dla 5 GB wolnej pamięci, ani nie było żadnych informacji dotyczących niezawodności. Istnieje jednak mnóstwo litości, ponieważ przynajmniej są opcje tworzenia kopii zapasowych plików i baz danych w zapleczu. Wydaje się, że jest tak samo w przypadku planu kont Pro.

Opcje aktualizacji

Za 2,95 USD miesięcznie konto Pro, które oferuje hosting, jest tanie i wydaje się, że oferuje to, co ma wiele renomowanych hostów internetowych.

Co stanowi haczyk dzięki bezpłatnemu hostingowi witryn w wysokości 5 GB?

Chociaż podstawowe specyfikacje darmowych kont wydają się być w porządku, 5GB darmowych nie obsługuje dla nich e-maili. Jeśli chcesz mieć konto e-mail w swojej domenie, musisz uaktualnić do konta Pro. Jeszcze bardziej niepokojący jest całkowity brak przywiązania do jakiejkolwiek formy umowy o gwarantowanym poziomie usług. Zarejestruj się na własne ryzyko!

Przeczytaj warunki 5GB za darmo tutaj.

6. Obszar nagród

Przejrzyj i porównaj bezpłatny hosting

Oferując hosting od 2004 roku, Awardspace był kilka razy w pobliżu i nadal stoi. Z czasem udoskonalali swoją ofertę darmowego hostingu i nadążali za konkurencją (i czasem). W zeszłym roku uruchomili całkowicie przeprojektowaną stronę i usprawnili swoje usługi.

funkcje

 • Ochrona przed spamem
 • Auto Installer (WordPress, Joomla itp.)
 • Hosting bez reklam
 • Darmowy kreator stron internetowych

Dane techniczne

 • Miejsce na dysku: 1 GB
 • Przepustowość: 5 GB
 • Baza danych: 1 baza danych MySQL
 • Panel sterowania: zaawansowany panel sterowania

Darmowe rozwiązanie hostingowe VistaPanel

Gwarancje niezawodności i czasu pracy

Warto zauważyć, że Byet Host oferuje wsparcie 24/7 nawet dla bezpłatnych kont. Nawet jeśli zajmują trochę czasu, aby obsłużyć bilety, nierzadko widzisz darmowego hosta, który oferuje prawdziwe wsparcie. Przez większość czasu wykorzystywane są albo bazy wiedzy, albo w najlepszym razie forum użytkowników, na którym pomagacie sobie nawzajem.

Opcje aktualizacji

Ponieważ oferują tak wiele bezpłatnych kont, co zyskujesz płacąc za hosting za pomocą Byet Host? Uaktualnienia do wydajności opartej na SSD, wolnych domenach i wyjątkowo – inny panel sterowania (cPanel). Ceny zaczynają się od 4,99 USD miesięcznie aż do 7,99 USD miesięcznie.

Jaki jest haczyk?

Chociaż Byet Host brzmi prawie zbyt dobrze, aby mogło być prawdziwe, może być dobrze, jeśli poświęcisz trochę czasu na sprawdzenie, co oferują. Odkryłem, że sposób, w jaki wiele terminów i usług jest sformułowanych, jest trochę podejrzany i otwarty na interpretację na różne sposoby.

Więcej informacji na temat warunków Byet Host.

8- Dreamnix

Przejrzyj i porównaj bezpłatny hosting

Zamiast bezpłatnej usługi uważam Dreamnix za „prawie darmowy”, ponieważ oferują najlepsze funkcje z ostrymi ograniczeniami w swoim bezpłatnym produkcie. Jest to zgodne z ich koncepcją „spróbuj przed zakupem”.

funkcje

 • Serwery zasilane SSD
 • Auto Installer (WordPress)
 • Hosting bez reklam
 • PHP & Obsługa bazy danych MySQL

Dane techniczne

 • Miejsce na dysku: 1 GB
 • Przepustowość: 1 GB
 • Baza danych: 1 baza danych MySQL
 • Panel sterowania: Cpanel

Darmowa usługa hostingowa bez reklam

Gwarancje niezawodności i czasu pracy

Mówi się, że czas przestoju darmowych hostów wynosi 99,9%, co zwykle jest wskaźnikiem wzrostu niezawodności płatnych planów. Niestety, Freehostia nie pokazuje czasu dostępności płatnych planów, więc jest trochę hitem.

Opcje aktualizacji

Freehostia oferuje wiele planów przyrostowych mocy. Kluczową kwestią wydaje się tutaj, że duży nacisk kładziony jest na ilość dostępnego miejsca; dziwne, ponieważ przechowywanie jest obecnie dość tanie jak brud i większość hostów praktycznie go rozdaje. Ceny zaczynają się od 14 USD miesięcznie do 65 USD miesięcznie za ich uaktualnione plany.

Jaki jest haczyk?

Miejsce do przechowywania, miejsce do przechowywania i miejsce do przechowywania, Freehostia wydaje się zamierzać sparaliżować użytkowników przez to samo. Obecnie 250 MB dla hosta internetowego (nawet darmowego) wydaje się nie do przyjęcia. Ponadto dostępnych jest tak wiele planów, że samo ich przeglądanie wystarczy, aby Cię pomylić.

Przeczytaj Freehostia ToS.

10. FreeHosting.com

Przejrzyj i porównaj bezpłatny hosting

Pierwszą rzeczą, którą zauważysz, gdy odwiedzisz tę witrynę, jest to, że jest ona otynkowana słowem „Bezpłatnie”. Świetnie, skoro o to ci chodzi, prawda? Nie tyle, kiedy zdasz sobie sprawę, że długa lista oferowanych funkcji jest sprytnie przeplatana niewolnymi przedmiotami, aby wyglądała dłużej.

funkcje

 • Darmowy kreator stron internetowych
 • Auto Installer (WordPress, Joomla itp.)
 • Hosting bez reklam
 • PHP & Obsługa bazy danych MySQL

Dane techniczne

 • Miejsce na dysku: 10 GB
 • Przepustowość: nieograniczona
 • Baza danych: 1 baza danych MySQL
 • Panel sterowania: Cpanel

Hosting bez reklam 0 USD

Gwarancje niezawodności i czasu pracy

Wszystkie plany dotyczące Freehosting EU są objęte całodobowym monitoringiem serwerów i gwarancją 99,9% czasu działania. Jeśli chodzi o hosty internetowe, jest to słaba strona. Sądzę jednak, że dla spokoju oferują taką samą gwarancję dla darmowych kont.

Opcje aktualizacji

FreehostingEU występuje w trzech wariantach: darmowym, BEST i PRO. Dwa płatne plany kosztują odpowiednio 6,95 USD i 11,95 USD miesięcznie i są objęte 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy. Oferują jednak zniżkę przy pierwszej rejestracji.

Jaki jest haczyk dzięki Free Hosting EU?

Po raz kolejny wszystko jest napisane drobnym drukiem, a w przypadku FreeHostingEU wybierzesz „WOW!” – jeśli najpierw nie odetniesz włosów. Zgodności oczekuje się w wielu obszarach, które są nieco nietypowe, ponieważ, cóż, kto myśli o niektórych z tych rzeczy? Na przykład musisz zgodzić się na ograniczenie przestrzeni, aby składała się tylko z 10% plików graficznych, 10% archiwów itp. Tak więc w rzeczywistości otrzymujesz hosta, na którym możesz zrzucić… 20 MB obrazów.

Dowiedz się więcej w warunkach bezpłatnego hostingu w UE.

12. Darmowy hosting Brak reklam

Przejrzyj i porównaj bezpłatny hosting

FreehostingNoAds istnieje już od 18 lat, nie żartuję. Ta strona jest bardzo hojna pod względem tego, co oferuje, w rzeczywistości więcej niż to, czego wymagają niektóre płatne konta. Myślę, że część z nich to dotacja poprzez reklamę, ponieważ przyklejają reklamy Google do swojej witryny. Obiecują jednak, że nie będą zmuszać cię do noszenia swoich reklam.

funkcje

 • Darmowy kreator stron internetowych
 • Auto Installer (WordPress, Joomla itp.)
 • Hosting bez reklam
 • PHP & Obsługa bazy danych MySQL

Dane techniczne

 • Miejsce na dysku: 1 GB
 • Przepustowość: 5 GB
 • Baza danych: 3 bazy danych MySQL
 • Panel sterowania: nieznany

Darmowy hosting z ograniczoną przestrzenią dyskową

Gwarancje niezawodności i czasu pracy

FreeVirtualServers oferuje standardową gwarancję dostępności przez 99,9% czasu, a wszystkie darmowe konta są obsługiwane przez bazę wiedzy i FAQ. Istnieją również filmy instruktażowe Flash, jeśli potrzebna jest dodatkowa pomoc. Pomoc online 24/7 jest zarezerwowana tylko dla kont płatnych.

Opcje aktualizacji

Istnieje wiele opcji uaktualnienia, od standardowego hostingu dzielonego aż po serwery dedykowane. Ceny wahają się od 6,45 USD miesięcznie do 155,20 USD miesięcznie (dotyczy serwera dedykowanego). Warto zauważyć, że jest to brytyjska firma z zlokalizowanymi tam serwerami. Ceny naliczane są również w funtach brytyjskich (dla wygody przeliczono tutaj na USD).

Jaki jest haczyk?

O ile wiemy, ten gospodarz wydaje się być całkowicie ponad planem, bez dużych niespodzianek, nawet w Regulaminie.

Zobacz bezpłatne warunki korzystania z wirtualnych serwerów tutaj.

14. Darmowy obszar hostingu

Przejrzyj i porównaj bezpłatny hosting

Kolejna długoletnia firma na arenie hostingowej, Freewebhostingarea, jest hojna w swoich podstawowych warunkach dla darmowych kont. Oferuje również ciekawą opcję między dwoma różnymi panelami sterowania, z których jeden wydaje się niezwykle funkcjonalny.

funkcje

 • Darmowy kreator stron internetowych
 • Auto Installer (WordPress, Joomla itp.)
 • Warunkowy hosting bez reklam
 • PHP & Obsługa bazy danych MySQL

Dane techniczne

 • Miejsce na dysku: 1,5 GB
 • Przepustowość: nieograniczona
 • Baza danych: 1 bazy danych MySQL
 • Panel sterowania: panel / panel FreeWHA

Darmowy hosting o dużej pojemności

Gwarancje niezawodności i czasu pracy

Istnieje standardowa gwarancja dostępności przez 99,9% czasu oraz relatywnie aktywna społeczność użytkowników na forach. Wsparcie techniczne jest włączone, ale ogranicza się do bezpośrednich problemów związanych z usługą hostingową.

Opcje aktualizacji

Wszystkie darmowe konta mają odpowiadające im konta płatne, co jest w zasadzie krokiem naprzód w stosunku do tego, co oferuje darmowe konto. Ceny wahają się od 1 USD miesięcznie do 5 USD miesięcznie. InstaFree oferuje również usługi transferu stron internetowych, nawet dla bezpłatnych kont, pod warunkiem, że korzystasz z Cpanel.

Jaki jest haczyk?

Jest tu kilka dziwactw, na przykład fakt, że InstaFree ma listę krajów, z których zabronił użytkownikom. Dotyczy to między innymi takich krajów, jak Chiny, Rosja i Polska, ale także (zaskakująco) Singapur.

Przeczytaj Regulamin Instafree tutaj.

Porównaj bezpłatne platformy hostingowe

Zarabianie informacji

WHSR otrzymuje opłaty za polecenie od niektórych firm wymienionych w tym artykule. Tworzenie użytecznych treści takich jak ten wymaga dużo wysiłku i pieniędzy – Twoje wsparcie jest bardzo mile widziane.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map