To nie jest Twoja zwykła lista 10 najlepszych dostawców hostingu

Wydaje się, że każdy ma opinię na temat tego, kto powinien nosić koronę 10 najlepszych dostawców hostingu.


Wrzuciliśmy nawet dwa centy na to, kto jest najlepszy, i podtrzymujemy tę listę.

Jednak prawie zawsze firma hostingowa twierdzi, że jest najlepsza z najlepszych, na najwyższym poziomie lub najwyższa. Zastanawialiśmy się… co, jeśli na chwilę założymy nasze głupie czapki i spojrzymy na inne powody, dla których host może twierdzić, że znajduje się w pierwszej dziesiątce?

Podczas gdy firmy hostingowe WHSR rekomendują i oceniają, zasługują na to, aby znaleźć się na liście 10 najlepszych hostów internetowych ze względu na ich doskonałą obsługę, inne firmy hostingowe mogą stworzyć zupełnie inny rodzaj listy 10 najlepszych z całkiem innych powodów.

Niektóre z tych powodów są ważne, a inne podpowiedzą ci, na co powinieneś uważać, jeśli firma próbuje cię oszukać.

Powody, by zrobić listę 10 najlepszych

Top 10 Lista hostingu

Jak zapewne już się zorientowałeś, niekoniecznie zalecamy firmom hostingowym, które mogą zostać przypadkowo wymienione w tym artykule, chociaż niektóre z nich możemy polecić. Po prostu dobrze się bawimy z koncepcją listy 10 najlepszych, ucząc cię, na co należy uważać, od tych, którzy twierdzą, że są lepsi niż w rzeczywistości, a jednocześnie ucząc, jak rozpoznać naprawdę dobrą ofertę kiedy go zobaczysz.

Sprawdź nasze recenzje, aby uzyskać listę hostów witryn, które zalecamy.

Darmowy hosting

Gdybyśmy mieli napisać listę 10 najlepszych darmowych firm hostingowych, zaczęlibyśmy od listy Timothy’ego darmowych usług hostingowych. Jeśli dopiero zaczynasz korzystać z hostingu witryn internetowych, bezpłatne rozwiązanie hostingowe może być dla Ciebie inteligentne. Każda bezpłatna firma hostingowa ma oczywiste ograniczenia, więc musisz mieć świadomość, że być może będziesz musiał pogodzić się z reklamami w witrynie, bardzo ograniczoną przestrzenią i przepustowością oraz spadającymi serwerami.

Tani hosting

Jest tani hosting, a potem jest tani hosting. Jedna lista 10 najlepszych tanich firm hostingowych może zawierać tańsze firmy oferujące doskonałą obsługę za taką cenę, takie jak A2Hosting lub Downtown Host.

Jednak niektóre pozbawione skrupułów firmy mogą znaleźć się na liście 10 tanich firm hostingowych po prostu dlatego, że pobierają bardzo niewiele za swoje gorsze usługi.

Rzeczy, na które należy zwrócić uwagę przy wyborze taniego dostawcy hostingu to:

 • Pakiety wymagające długich zobowiązań. Na przykład opłata wynosi tylko 3,99 USD miesięcznie, ale musisz zapłacić z góry przez dwa lata. To wiąże cię i bez względu na to, co mówią, trudno będzie ci odzyskać pieniądze.
 • Skargi konsumentów na forach dyskusyjnych gospodarza.
 • Dokładnie sprawdź warunki, zasady i zasady anulowania.

„Niektóre z najczęstszych skarg na dostawców usług hostingowych dotyczą warunków bezzwrotnych i opłat za anulowanie. W większości przypadków te opłaty i zasady są wyraźnie określone w warunkach, na które zgadzasz się, zanim zaczniesz z nimi hostować. ” – Jennifer Kyrnin w About.com

Większość obserwujących na Twitterze

Co z listą 10 najlepszych firm hostingowych z największą liczbą obserwujących na Twitterze? W końcu Twitter jest dość popularną platformą społecznościową. Chociaż zalecamy korzystanie z Twittera w celu promowania swojej firmy i pozyskiwania nowych klientów, tak naprawdę nie zalecamy jej jako najlepszego sposobu wyboru następnego hosta witryny.

Według stanu na listopad 2013 r. HostGator ma 46 563 obserwujących i 19 156 tweetów na Twitterze. Nie oznacza to absolutnie nic, czy HostGator jest dobrą firmą hostingową, której można zaufać. Oczywiście możesz przeczytać niektóre z tych tweetów i poznać różne rzeczy, które HostGator oferuje klientom, więc jest to niewielka zaleta. Jednak tak naprawdę nie daje wskazówek na temat obsługi klienta.

Przykładowo strona na Twitterze miała tweeta o treści:

Dziękuję za cierpliwość dzisiaj. Prawie w pełni odnowiony teraz; kontynuuje współpracę z klientami, których to dotyczy, aż do 100% stabilności.

Yikes! Jako potencjalny klient trochę mnie to denerwuje. Dlaczego system nie jest stabilny? Jednak wszystkie serwery od czasu do czasu mają problemy. Może to być jednorazowy problem, który założyli natychmiast i rozwiązali. Jeśli jednak znajdziesz wiele takich tweetów, strzeż się. Tuż nad tym tweetem jest krzyk klienta Kristi, który mówi: „Zachwycony @hostgator wsparcie dzisiaj. Bardzo profesjonalnie & pomocny!”

Twitter TwitterZrzut ekranu 26.11.2013 z kanału HostGator na Twitterze. Dowiedz się więcej o usługach hostingowych Hostgator tutaj.

Najważniejsze skargi

Poważnie wątpię, aby firma hostingowa umieściła się w pierwszej 10 skarg na listę firm hostingowych, ale prawdopodobnie ktoś powinien stworzyć taką listę (być może w przyszłości), aby konsumenci mogli się wystrzegać tych firm. Niestety, istnieją pewne firmy hostingowe o obniżonej stawce, które są duże w rejestrowaniu ludzi i nie tak duże w świadczeniu obiecanych usług lub obsługi klienta. Jest kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby uniknąć tych firm.

 • Przeczytaj naszą listę 20 najważniejszych pytań, które należy zadać hostowi przed zarejestrowaniem się.
 • Google nazwę firmy hostingowej i słowo „skargi” i zobacz, co się pojawi. To może być bardzo otwierające oczy.
 • Zapytaj o zasady zwrotu pieniędzy i upewnij się, że masz je na piśmie.

Większość reklam

Może powinna istnieć lista dziesięciu najlepszych hostów internetowych, którzy nadmiernie się reklamują. Znasz te. Otwierasz Facebooka i jest reklama dla tej firmy. Idziesz do Google, aby przeprowadzić wyszukiwanie, a na pasku bocznym jest reklama. Oglądasz swój ulubiony program telewizyjny i pojawia się reklama o tym, jak łatwo jest zbudować stronę internetową, jeśli wybierzesz tego hosta.

Mogą mieć spory budżet reklamowy, ale moim pytaniem byłoby, ile zainwestują w szkolenie wsparcia technicznego, aby pomóc w rozwiązywaniu problemów klientów. Chociaż wiele reklam niekoniecznie oznacza, że ​​firma jest zła, nie oznacza to również, że jest wysokiej jakości usługą hostingową.

Najsłodsze imię

Niezależnie od tego, czy nazwa hosta to prawdziwy sen, czy pasożyt wysysający krew, być może lista 10 najładniejszych nazw hostów internetowych jest w porządku. Oto kilka z tych, które znaleźliśmy podczas surfowania w Internecie, czytania forów i które są już dobrze znane. Ponownie, niekoniecznie zalecamy lub dyskredytujemy którekolwiek z nich. Nazwy są po prostu unikalne.

 • Dreamhost
 • Gruba krowa
 • Big Birds
 • Hosting bananów
 • No Up Time (Spoof site, ale zabawny i pokazuje, czego nie chcesz w firmie hostingowej).
 • Big Wet Fish (Wielka Brytania)
 • Host Rat

Największa liczba referencji

“Hej! Patrz na nas! Mamy dziesięć gazillionów referencji, więc musimy być wspaniali. ”

Być może powinna istnieć lista 10 najlepszych referencji dla firm hostingowych.

Niektórzy dostawcy usług hostingowych mają tak wiele referencji, że spędzasz dni czytając je wszystkie. Mogą być uzasadnione lub zostały napisane w czasie, gdy klient był zadowolony z firmy.

Lepszy plan działania? Przeszukaj fora obecnych klientów, odwiedź ich witryny i skontaktuj się z nimi prywatnie, aby sprawdzić, czy nadal są zadowoleni z usług firmy hostingowej.

Ulubieni gospodarze witryn

Dzisiejszych 10 najlepszych gospodarzy witryn internetowych nie będzie takich samych, jak jutro.

Internet jest jak młoda dama, która ma ogromną garderobę i lubi często zmieniać ubrania. Najlepszy dziś host witryny może jutro się załamać z powodu rosnących problemów, zmiany własności lub braku aktualności na temat najnowszych technologii. Najlepiej jest przeprowadzić badania, przeczytać recenzje na temat WHSR i dokładnie przeczytać wszystko przed wybraniem nowej firmy hostingowej.

Sprawdź także –

 • 15 najlepszych darmowych usług hostingowych
 • Najlepszy hosting dla indyjskich stron internetowych
 • Najlepszy hosting dla stron internetowych w Wielkiej Brytanii
 • Firmy hostingowe akceptujące płatności PayPal 
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me