Recenzja DTS-NET

DTS-NET wymienia swój cel jako „najlepszy dostawca usług internetowych w regionie”. Mając to na uwadze, zrobili kilka rzeczy, które wyróżniają ich na tle innych, w tym wykorzystując najnowocześniejsze serwery i infrastrukturę wsparcia, która pozwala im patrzeć na problemy klientów i szybko je rozwiązywać. Mając to na uwadze, oferują całodobową obsługę klienta, a także gwarancję dopasowania ceny.


Firma ma obecnie siedzibę w Richlands w Karolinie Północnej i prowadzi 2 własne centra danych w Dallas w Teksasie i Las Vegas w stanie Nevada.

Uwaga: jest to testowany test, co oznacza, że ​​nie posiadamy konta DTS-NET w momencie recenzji. Jednak ciężko pracowaliśmy nad badaniami i staraliśmy się jak najlepiej zrozumieć firmę przed opublikowaniem tej recenzji. Aby uzyskać więcej informacji, możesz również przeczytać moje Q&Sesja z założycielem DTS-NET, Craigiem Gendrolasem, tutaj.

Co zawiera plany hostingowe DTS-NET?

DTS-NET oferuje wiele opcji rozwiązań hostingowych, w tym współdzielony hosting, hosting dla sprzedawców, wirtualne prywatne serwery i serwery dedykowane.

Hosting

Jeśli chcesz po prostu założyć własną stronę internetową, jest to plan dla ciebie. Zaczyna się już od 1,95 USD miesięcznie za 10 GB przestrzeni dyskowej i możliwość korzystania z bezpłatnego narzędzia do tworzenia witryn. Jeśli potrzebujesz trochę więcej miejsca, możesz przejść do planu 50 GB za 5,95 USD / miesiąc lub planu Unlimited za 8,95 USD / miesiąc.

Hosting dla sprzedawców

DTS-NET robi hosting dla sprzedawców w ciekawy sposób. Zamiast ograniczać przestrzeń lub liczbę dostępnych witryn, oferują trzy pakiety oparte na różnych systemach operacyjnych. System Linux uruchamia się za jedyne 9,95 USD miesięcznie i oferuje cPanel. Oferują także system Windows Server z kontrolą Plesk za 29,95 USD / miesiąc lub Apple OS X Server za 99,95 USD / miesiąc.

VPS & Dedykowane serwery

Stawki VPS zaczynają się od bardzo rozsądnego 9,95 USD miesięcznie, ale plany zaczynają się od 1 GB, a następnie zwiększają się na RAM i zaczynają od 50 GB i idą w górę za miejsce. Aby uzyskać dokładną stawkę, należy skonsultować się ze specjalistami w DTS-NET, którzy ustalą Twoje potrzeby i zapewnią pakiet, który najlepiej odpowiada tym potrzebom. Każdy serwer ma setki dostępnych adresów IP. Serwery dedykowane działają dłużej, ale ostateczny koszt będzie zależeć od indywidualnych potrzeb.

Funkcje / plany hostingu 10 GB50 GB Nieograniczony
Instaluje WordPress1050bez limitu
Konta FTPbez limitubez limitubez limitu
CDN Cloud Webservertaktaktak
cPaneltaktaktak
Konta POP3bez limitubez limitubez limitu
Bazy danych MySQL1050bez limitu
Subdomenybez limitubez limitubez limitu

Ekskluzywny rabat DTS-NET – Kod promocyjny: WHSR

Wyłącznie: 50% zniżki na wszystkie plany hostingowe DTS-NET
DTS zaoferował klientom WHSR ekskluzywne 50% zniżki na każdy pakiet lub usługę. Wystarczy użyć kodu promocyjnego: WHSR.

Co lubię w DTS-NET

Jedną z rzeczy, które bardzo mi się podobały w DTS-NET, było to, że możesz zaoszczędzić dużo pieniędzy, zwłaszcza jeśli masz jedną nazwę domeny, którą chcesz hostować.

Załóżmy na przykład, że korzystasz z planu hostingowego 10 GB. Stawka początkowa wynosi 1,95 USD / miesiąc. Jeśli jednak płacisz za cały rok, koszt spada do 1,50 USD / miesiąc; dwa lata spada do 1,25 USD / miesiąc; i trzy lata, spada tylko do 1,00 $ / miesiąc.

Skorzystaj z naszego ekskluzywnego kodu rabatowego (WHSR), a zaoszczędzisz jeszcze więcej. Jeśli dopiero zaczynasz, nie musisz wypłacać setek dolarów rocznie na stronie internetowej może być absolutnie niezbędny do ogólnego sukcesu.

Skalowalność – aktualizacja do wersji Business Pro za 59,95 USD rocznie

pakiet dts-netBrak nadsprzedającego hosta za 18 USD rocznie; skaluj i aktualizuj do Business Pro Service za 59,95 USD rocznie.

Podoba mi się także dodatkowe funkcje dostępne w DTS-NET, które przydadzą się w miarę rozwoju Twojej firmy. Na przykład za 59,95 USD rocznie możesz przejść do usługi Business Pro. To da ci:

  • Większa prędkość zarówno przesyłania, jak i pobierania
  • Hosting na serwerach Business Pro
  • Dodatkowy procesor
  • Dodatkowa pamięć
  • Streaming multimediów (Shoutcast)
  • Zwiększone bezpieczeństwo
  • Dedykowany adres IP
  • Certyfikat SSL
  • Wsparcie priorytetowe przez telefon, jeśli masz problemy

Oznacza to dodatkowe 4,99 USD miesięcznie za wsparcie i hosting jeden na jednego, co jest równoważne pakietom premium wielu firm hostingowych.

 

Uwaga: DTS zaoferował klientom WHSR ekskluzywne 50% zniżki na każdy pakiet lub usługę. Wystarczy użyć kodu promocyjnego: WHSR.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me