Recenzja Host1Plus

Od 2008 roku host1Plus z siedzibą w Londynie świadczy usługi hostingowe premium na całym świecie.


Firma założona przez Vincenta Griniusa i Andriusa Kazlauskasa ma obecnie pięć lokalizacji serwerów w Południowej Afryce, Brazylii, Niemczech i Stanach Zjednoczonych (Los Angeles i Chicago). Firma koncentruje się na stabilności i niezawodności serwerów we wszystkich swoich usługach, zapewniając jednocześnie osobom prywatnym i firmom bezpieczny i wysokiej jakości hosting.

Usługi świadczone przez Host1Plus obejmują hosting, serwery w chmurze i hosting VPS, z których każda ma wiele opcji pakietu. Host1Plus jest znany z niezawodności, przystępności cenowej i doskonałej obsługi klienta.

Testowane i śledzone od maja 2017 r

Aby zobaczyć, jak Host1Plus się kumuluje, założyłem konto (korzystając z bezpłatnych kredytów przyznanych przez zarząd Host1Plus) w maju 2017.

Od razu zauważyłem, że udostępnione pakiety hostingowe zawierały domeny dodatkowe, subdomeny, bazy danych i domenę bezpłatną. Dedykowany adres IP kosztuje 2 USD więcej, chyba że zarejestrujesz się w planie Business Pro, który obejmuje dedykowany adres IP.

Istnieje sześć pakietów serwerów w chmurze. Koszt każdego z nich zależy od liczby rdzeni procesora oraz wymaganej ilości miejsca na dysku, pamięci RAM i przepustowości.

Hosting VPS oferuje również sześć opcji, których koszt zależy od liczby rdzeni procesora oraz potrzebnej ilości pamięci RAM, miejsca na dysku i przepustowości.

Fascynowały mnie dostępne opcje. Do przetestowania Host1Plus potrzebowałem konta hostingowego Business Pro dla jednej domeny, które kosztowało mnie tylko 171 USD za 12 miesięcy. Byłem nawet w stanie wybrać lokalizację serwera, którą chciałem.

Bliższe spojrzenie na plany hostingowe Host1Plus

Wspólne plany hostingowe

FunkcjePersonalBusinessBusiness Pro
Przechowywanie / transfer danychbez limitubez limitubez limitu
Domeny Addon3)10bez limitu
Dedidcated IP2 USD / mies2 USD / miesWolny
Cena od5 USD / mies10 USD / mies15 USD / mies

Wybór lokalizacji serwerów: 1) Los Angeles, USA, 2) Sao Paulo, Brazylia, 3) Frankfurt, Niemcy, 4) Chicago, USA i 5) Johannesburg, Republika Południowej Afryki.

* Należy pamiętać, że hosting VPS Host1Plus to plany niezarządzane. Oznacza to, że samodzielnie konfigurujesz serwer i instalujesz niezbędne aplikacje.

Plany hostingowe w chmurze

FunkcjeLIN 1LIN 2LIN 3LIN 4LIN 5LIN 6
Przechowywanie / transfer danych20 GB / 2 TB40 GB / 4 TB100 GB / 7 TB200 GB / 14 TB500 GB / 19 TB1000 GB / 24 TB
Wybór systemu operacyjnegoLinux / WindowsLinux / WindowsLinux / WindowsLinux / WindowsLinux / WindowsLinux / Windows
Rdzeń procesora / pamięć RAM1/512 MB2/2048 MB4/4096 MB4/8192 MB6/16384 MB8/32768 MB
Cena od8,00 USD / mc16,00 USD / mc30,00 $ / mies50,00 USD / mies90,00 $ / mies156,00 $ / mies

Moje doświadczenie w Host1Plus: What I Like How Dotychczas?

1- Niezawodność

Usługa hostingu Host1Plus jest wyjątkowo stabilna.

Chociaż firma obiecuje 99,5% czasu pracy w formie pisemnej, ja mam 100% czasu pracy (z wyłączeniem planowej konserwacji trwającej ponad 1 godzinę). Witryna nie uległa awarii w ciągu ostatnich 7 dni w momencie pisania.

2- Cena

Porównując Host1Plus z innymi hostami, widać, że rynek staje się bardzo konkurencyjny.

Mój roczny koszt (powinienem za to zapłacić) wspólnego konta hostingowego wynosi 57 USD.

Podstawowy plan VPS z 0,5 rdzeniem procesora i 256 MB pamięci RAM zaczyna się już od 2,25 USD / mc.

Hosting w chmurze zaczyna się już od 8 USD za miesiąc.

Ceny Host1Plus są niezwykle konkurencyjne.

W porównaniu z GoDaddy, który pobiera około 96 USD rocznie za podstawowy plan hostingowy WordPress, hosting Host1Plus jest świetną okazją.

Podczas rejestracji w Host1Plus pojawi się kilka opcji. 12-miesięczny plan obejmuje 5% zniżki w porównaniu do kosztu cyklu 6-miesięcznego. Jeśli rejestrujesz się przez 24 miesiące, rabat wzrósłby do 10%, a koszt współdzielonego hostingu spadłby do 108 USD na dwa lata. Host1Plus pozwoli ci zapisać się na okres do 36 miesięcy, kiedy rabat wzrośnie do 15%.

3- Własny interfejs API

Opracowany przez Host1Plus interfejs API dla serwerów w chmurze istnieje od lipca 2016 r. Interfejs API umożliwia użytkownikom planowanie i zarządzanie tworzeniem kopii zapasowych oraz monitorowanie wykorzystania procesora i przepustowości.

Według Jurasa Sadauskasa, bieżąca wersja API jest ciągle rozwijana, aby poprawić doświadczenia użytkowników Host1Plus i wyprzedzić konkurencję.

Firma przygotowuje się do wprowadzenia interfejsu API dla VPS, uruchomienia odnowionego interfejsu API Cloud Server i wprowadzenia nowego modułu systemu rozliczeń WHMCS, który pozwoli użytkownikom na pełną kontrolę nad usługą i uprości proces odsprzedaży.

Te 3 nowe funkcje API mają na celu poprawę jakości obsługi klienta poprzez uproszczenie struktury, poprawę ogólnej funkcjonalności i sprawienie, by usługi były bardziej przydatne do odsprzedaży. Host1Plus jest gospodarzem sukcesu klientów, dlatego bardzo ważne jest, aby być zgodnym z potrzebami klientów i najnowszymi technologiami.

– Menedżer sprzedaży Host1Plus, Juras Sadauskas

4- Wybory w lokalizacjach serwera

Użytkownicy hostingu współdzielonego Host1Plus, płacąc zaledwie 5 USD / mc, mogą wybrać lokalizację serwera między Brazylią, Niemcami lub USA.

Odległość między serwerem a użytkownikiem wpływa na czas ładowania witryny. Im bliżej jest twój serwer dla większości odwiedzających, tym szybciej Twoja strona ładuje się z punktu widzenia użytkownika.

Lokalizacja serwera jest zwykle dostępna tylko w usługach hostingowych wyższego zasięgu. Bardzo hojne w stosunku do Host1Plus jest włączenie tej funkcji do ich wspólnych planów hostingowych.

Aby zamówić, odwiedź: https://www.host1plus.com/

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me