Recenzja JustHost

JustHost to firma hostingowa, która istnieje już od jakiegoś czasu. Firma została założona przez Chrisa Philippa – tego samego faceta, który założył również Dot 5 Hosting (sprzedany), Just Develop It (firma zajmująca się tworzeniem stron internetowych) oraz firmę zajmującą się przechowywaniem danych w chmurze Just Cloud.


W 2009/2010 JustHost był jedną z najszybciej rozwijających się firm hostingowych; był to jeden z pierwszych, który wprowadził gwarancję zwrotu pieniędzy w dowolnym czasie; oraz jedyny w swoim rodzaju hosting internetowy z darmowymi kredytami na reklamę MySpace (50 USD).

Firma została sprzedana większej firmie o nazwie Endurance International Group (EIG) w roku 2010/11 za nieznaną liczbę.

Oferty hostingowe w JustHost są teraz różne i zostały odpowiednio zaktualizowane w tym artykule. Wierzę, że zarówno ludzie, jak i kultura stojąca za firmą są dziś bardzo różni.

O wytrzymałości

Na wypadek, gdybyś nie miał pojęcia, kim do cholery jest EIG – to prawdopodobnie największy gracz w dzisiejszej branży hostingu. Została założona jako firma hostingowa w 1996 roku, a jej główna siedziba znajduje się w Burlington w stanie Massachusetts. Do tej pory firma przejęła dziesiątki popularnych marek hostingowych, w tym iPage, BlueHost, Hostgator itp .; i zamienił się w bardzo duży konglomerat hostingowy.

Dzisiaj EIG jest notowany na NASDAQ i wyceniony na prawie 1,3 miliarda dolarów.

(Szybki link) Recenzja JustHost Hosting w:

Wydajność serwera JustHost

Nasze doświadczenie & myśli:

Znamionowy A w teście prędkości Bitcatcha

Szybkości TTFB powyżej 2000 ms

JustHost Hosting Uptime

Śledzenie czasu działania zostało przeprowadzone na stronie losowego użytkownika (Dave, przeczytaj jego historię poniżej).

Zaczęliśmy śledzić witrynę Dave’a w maju 2015 r. Poniżej wymieniliśmy niektóre wyniki, które odnotowaliśmy.

Rekord dostępności JustHost (luty 2018): 100%justhost - 201604Wynik uptime JustHost (marzec 2016): 100%.JustHost September Uptime RecordWynik uptime JustHost (wrzesień 2015): 100%. Ostatni przestój zanotowano 27 sierpnia 2015 r., Strona przestała działać na 2 minuty.

Testy prędkości JustHost w Bitcatcha

Gwarancja zwrotu pieniędzy w dowolnym momencie

Ma samouczki pomocy wideo

Wsparcie na czacie na żywo Iffy

Nieograniczony hosting ograniczony przez różne ograniczenia serwera

Na JustHost Unlimited Hosting

Przypuszczam, że rozumiesz prawdziwe znaczenie nieograniczonego hostingu, prawda? Jest to wyraźnie napisane w Regulaminie JustHost (Umowa użytkownika nr 7 Zasady użytkowania i definicja), przeczytaj podkreślony tekst.

# 7) 1d. Nieograniczona przestrzeń hostingowa; nadmierne pliki MySQL

[…] Konta z dużą liczbą plików (liczba i-węzłów przekracza 200 000) mogą mieć negatywny wpływ na wydajność serwera. Podobnie konta z nadmierną liczbą tabel MySQL / PostgreSQL (tj. Ponad 1000 tabel bazy danych) lub wielkości bazy danych (tj. Ponad 3 GB całkowitego zużycia MySQL / PostgreSQL lub 2 GB MySQL / PostgreSQL w jednej bazie danych) negatywnie wpływa na wydajność serwera. Just Host może zażądać zmniejszenia liczby plików / i-węzłów, tabel bazy danych lub całkowitego użycia bazy danych w celu zapewnienia odpowiedniej wydajności lub może zamknąć konto subskrybenta, z powiadomieniem lub bez.

Ograniczenia serwera JustHost

Co więcej, uważam, że wszystkie nieograniczone hostingowanie jest w rzeczywistości ograniczone, poniższa tabela została opublikowana w JustHost TOS.

Pamiętaj, że JustHost ogranicza użycie serwera przez użytkowników, ograniczając liczbę plików (i-węzłów) i tabele bazy danych. Liczba dozwolonych i-węzłów dla planu Starter i Plus jest w rzeczywistości nieco poniżej standardu branżowego (nie jest tak źle, ale większość hostów dopuszcza do 100 000 i-węzłów dla hosta ~ 5 USD / mc).

StarterPlusPro
Darmowa domena1 rok1 rokNa życie
Konta email100bez limitubez limitu
Liczba plików (i-węzły)50 00050 00030 000
Baza danych MySQL20bez limitubez limitu
Tabele bazy danych100010003000

Z drugiej strony wydaje się, że Pro Plan to całkiem dobra oferta – pod warunkiem, że zapisujesz się na promocyjną cenę 9,95 USD / mc (wiadomości 22,99 USD / mc). Cytując słowa z tej samej strony TOS –

Pakiet Pro ma 80% mniej kont na serwer, co pozwala na użycie większej ilości zasobów na konto (większe użycie procesora, użycie dysku, przepustowość). Oferuje większą prędkość, więcej mocy i mniej użytkowników. Więcej procesora, pamięci i zasobów za 24,99 USD miesięcznie (pozwala zaoszczędzić ponad 225 USD rocznie na kosztach zakupu tych funkcji osobno!)

Gwarancja zwrotu pieniędzy w każdej chwili JustHost

JustHost oferuje Gwarancję Zwrotu pieniędzy Anytime ze wszystkimi planami hostingowymi.

Polityka anulowania jest według urzędników bardzo prosta – jeśli anulujesz konto hostingowe, JustHost zapewni ci zwrot pieniędzy do końca okresu. Zwrot nie obejmie żadnych opłat konfiguracyjnych, które zostały naliczone podczas rejestracji oraz wszelkich opłat rejestracyjnych domeny, które zapłaciłeś. Ale możesz zachować swoją nazwę domeny.

Po dokładniejszym zapoznaniu się z regulaminem usługi JustHost wydaje się, że JustHost faktycznie umożliwia pełny zwrot pieniędzy (w tym opłaty za domenę!), Jeśli zlikwidujesz nowe konto w ciągu pierwszych 3 dni –

* Jeśli anulujesz w ciągu 3 dni i kupisz domenę .com, .net, .biz, .info, .org i .us, otrzymasz pełny zwrot pieniędzy.

Zostanie również zwolniona rejestracja domeny. Nazwy domen można anulować i zwrócić tylko w ciągu 3 dni. Rejestracja domen w Wielkiej Brytanii, takich jak .co.uk i .org.uk, nie może zostać anulowana.

Czat na żywo z JustHost

Z mojego punktu widzenia wywoływanie usługi na czacie jest trochę niepewne. Po wprowadzeniu podstawowych informacji pojawił się wyskakujący ekran czatu.

Jestem jednak pewien, że korzystali z chatbota, ale też niezbyt dobrego. Doświadczenie użytkowników było bardzo słabe, biorąc pod uwagę, że odpowiedzi wróciły po AGES. Czasami trwało to tak długo, że myślałem, że to system poczty elektronicznej. W końcu po prostu się poddałem.

Samouczki wideo JustHost

Chociaż istnieją samouczki wideo, interfejs tak naprawdę nie przypomina niczego naprawdę wizualnego. Jest też w sumie 17 filmów, to wszystko.

Tylko 17 filmów instruktażowych w JustHost.

JustHost Shared / VPS Hosting Funkcje

Dzisiaj JustHost oferuje zarówno usługi hostingu współdzielonego, jak i VPS. Przyjrzyjmy się każdemu.

JustHost Shared Hosting

JustHost oferuje trzy plany wspólnego hostingu; mianowicie Basic, Plus i Prime.

Plan podstawowy zaczyna się od 3,95 USD / mc, przy czym jest on odpowiedni tylko dla jednej witryny, która ma nie więcej niż 50 GB przestrzeni dyskowej i 5 kont e-mail.

W przeciwieństwie do tego, zarówno Plan Plus (6,95 USD / mc), jak i Plan Prime (6,95 USD / mc) oferują większą pojemność i pozwalają użytkownikom na hostowanie większej liczby stron internetowych – 10 dla Plus i nieograniczone dla Prime. Otrzymujesz również 100 kont e-mail dla Plus i nieograniczoną liczbę e-maili dla Prime, chociaż Plus ogranicza każdy rozmiar konta do 500 MB. (* Uwaga – Prime odnawia się za 14,99 USD / mc, a Plus odnawia się za 10,99 USD / mc)

To, co je odróżnia, to fakt, że Prime Plan oferuje więcej korzyści, w tym ochronę prywatności domeny, wartość 200 USD w kuponach marketingowych / kuponach oraz prawie nieograniczone zasoby we wszystkich obszarach.

Jest też coś, co Just Host nazywa Go Pro za 14,99 USD / mc, który to jeden-Prime Prime z dedykowanym adresem IP i certyfikatem SSL.

JustHost VPS Hosting

Opcje hostingu JustHost VPS - Standard, Enhanced, Premium i Ultimate.Opcje hostingu JustHost VPS – Standard, Enhanced, Premium i Ultimate.

Opcje hostingu JustHost VPS – Standard, Enhanced, Premium i Ultimate.

Plany hostingowe JustHost VPS są podzielone na cztery różne oferty:

  • Standard: 14,99 USD / miesiąc; serwer jednordzeniowy, 2 GB pamięci RAM, 30 GB pamięci, 1 TB / miesiąc i 1 adres IP.
  • Ulepszone: 29,99 USD / mc; dwurdzeniowy serwer, 4 GB pamięci RAM, 60 GB pamięci, 2 TB miesięcznie i 2 adresy IP.
  • Premia: 44,99 USD / mc; dwurdzeniowy serwer, 4 GB pamięci RAM, 60 GB pamięci, 2 TB miesięcznie i 2 adresy IP.
  • Ostateczny: 59,99 USD / mc; serwer czterordzeniowy, 8 GB pamięci RAM, 240 GB przestrzeni dyskowej, 4 TB miesięcznie i 2 adresy IP.

Wszystkie plany hostingowe VPS obejmują bezpłatną nazwę domeny, kontrolę cPanel i dostęp do konta root. Jak zwykle w przypadku wszystkich marek hostingowych EIG, powyższe ceny dotyczą wyłącznie pierwszego terminu, przedłużenie nastąpi po wyższych stawkach – 24,99 USD / 49,99 / 74,99 / 99,99 miesięcznie dla Standard / Enhanced / Premium / Ultimate.

Recenzja użytkownika JustHost autorstwa Dave’a Scotta

Kliknij: https://www.justhost.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me