Recenzja MightWeb

MightWeb jest własnością Relander Group i jest stosunkowo nową operacją, która rozpoczęła działalność dopiero w 2015 roku.


Od tego czasu firma częściowo się rozwinęła z powodu połączenia z ImbaHost. Być może nie jest to najdłużej utrzymujący się host, ale wydaje się, że firma zbudowała dość silną reputację opartą na jakości i przejrzystości.

Chociaż może to nie być największa operacja hostingu na rynku, ani najdłuższa usługa, ten dostawca hostingu ma solidną ofertę zarówno pod względem funkcji, jak i jakości usług. Zdecydowanie należy się przyjrzeć.

O firmie, Relander Group Inc.

 • Siedziba główna: Everett, WA
 • Ustanowiony: 2015
 • Usługi: hosting dzielony, VPS, dedykowany i dla sprzedawców

(Szybki link) Recenzja MightWeb Hosting w:

Wydajność hostingu MightWeb

Nasze doświadczenie & Myśli:

Czas do pierwszego bajtu (TTFB) poniżej 600 ms

Lokalizacja serwera tylko w Stanach Zjednoczonych

MightWeb Uptime Records

Zapisaliśmy się do MightWeb i zaczęliśmy śledzić naszą stronę testową od stycznia 2018 r. Dotychczasowe wyniki były przekonujące – 29 marca zarejestrowaliśmy tylko jedną awarię (która trwała 7 minut).

* Kliknij zdjęcie poniżej, aby powiększyć. 

Uptime hostingu MightWeb (sierpień / wrzesień 2018): 10%Wynik uptime 30 dni MightWeb (luty / marzec 2018): 100%

Wynik uptime 30 dni MightWeb (marzec / kwiecień 2018): 99,98%

Testy prędkości MightWeb

Po przeprowadzeniu wcześniej wielu testów na różnych hostach byłem szczerze zaskoczony, że serwery MightWeb zdają się spełniać obietnicę wysokiej jakości usług. Czasami włączałem i wyłączałem, musiałem ponownie uruchamiać różne testy (jeden lub drugi), aby zweryfikować wyniki, a czasem nawet próbować ustabilizować dziwne wyniki.

Plan hostingowy MightWeb okazał się silny i sprawny, osiągając wysokie standardy pomimo wielokrotnych testów. Stało się tak nawet podczas testów z różnych lokalizacji w USA i Azji. Oczywiście ich prędkości pokazują najsilniejsze wyniki z lokalizacji w USA, ponieważ ich jedyne centrum danych znajduje się w Chicago.

Test prędkości BitCatcha: A+

Szybkość odpowiedzi serwera poniżej 350 ms na całym świecie na podstawie testu prędkości Bitcatcha.

Test prędkości strony – z Singapuru

Test strony internetowej z Singapuru, TTFB: 591ms.

Test prędkości strony – z Dallas w Teksasie

Test strony internetowej z Dellas, Teksas, TTFB: 220ms.

Gwarancja bezawaryjności

Warto zwrócić uwagę na fakt, że MightWeb ma na stałe zapisaną umowę o gwarantowanym poziomie usług dotyczącą ich czasu pracy, oferując 99,9% czasu pracy firmy lub zwrot pieniędzy.

Zgodnie z ich Warunkami świadczenia usług;

„MightWeb gwarantuje 99,9% czasu sprawności obliczanego co miesiąc. Jeśli stwierdzisz, że twój czas pracy jest krótszy niż 99,9%, możesz otrzymać kredyt za przestój. Kredyt jest w gestii MightWeb. Każdy przypadek przestoju jest dokładnie badany, aby można było naprawić wszelkie sporadyczne problemy. Należy pamiętać, że monitory czasu pracy innych firm nie są liczone jako dowody przestoju, ponieważ mogą zgłaszać przestoje z powodu złego routingu lub problemów z lokalnym DNS ”.

Mają także wewnętrzne narzędzie, które samodzielnie monitoruje ich status na całej planszy, dzięki czemu możesz sam sprawdzić ich historię.

Może to być przydatne narzędzie pierwszej linii, aby sprawdzić, czy wystąpiła usterka w serwisie, zanim skontaktujesz się z obsługą klienta, aby uzyskać pomoc, jeśli uważasz, że usługa jest niedostępna;

Ten panel na pierwszy rzut oka jest czymś, co jest łatwe do zinterpretowania i użycia, i wydaje mi się, że wiele innych hostów internetowych może wdrożyć, aby ułatwić życie swoim klientom.

Funkcje serwera MightWeb & Plany hostingowe

Nasze doświadczenie & Myśli:

Darmowe usługi migracji witryny

Lokalizacja serwera tylko w Stanach Zjednoczonych

Uwaga: jeśli Twoje konto hostingowe ma rozmiar większy niż 25 GB, kopie zapasowe są gwarantowane, dlatego powinieneś rozważyć system tworzenia kopii zapasowych klasy korporacyjnej.

Obsługa klienta

Nasze doświadczenie & Myśli:

Solidne opinie użytkowników na forach 

Nie hostuje forum użytkowników.

MightWeb korzysta ze zwykłego systemu sprzedaży biletów, aby wspierać swoich klientów, ale ma dobry czas realizacji. Ogólnie rzecz biorąc, oświadczyli, że starają się odpowiedzieć na wszystkie bilety w ciągu godziny, a średni czas realizacji każdego biletu wynosi 35 minut.

Niestety wydaje się, że jest to zakres ich usług wsparcia, bez pomocy czatu, telefonu lub forum. Choć może to być dla niektórych przełomowe, myślę, że 35-minutowy czas zwrotu pomocy technicznej jest tak naprawdę wyższy niż w przypadku wielu ofert, więc sam w sobie byłby wystarczający.

Mają też dość solidne opinie od klientów, zarówno na stronie, jak i na innych forach.

Cena: Czy MightWeb to oferta?

Nasze doświadczenie & Myśli:

Hosting dzielony zaczyna się od 2,95 USD / mies. (Co dwa lata subskrypcja)

– (Brak problemu w tej sekcji)

Począwszy od 3,95 $ i do 8,95 $ miesięcznie na wspólnych planach, powiedziałbym, że MightWeb wycenił się jako regularny hostingowy budżet.

Ceny są porównywalne z oferowanymi, a firma oferuje solidną obsługę klienta.

Wspólne plany hostingowe

FunkcjeStarterAdvancedEnterprise
Pamięć SSD5 GB10 GB25 GB
Transfer danychbez limitubez limitubez limitu
Bazy danych SQL5bez limitubez limitu
Domena Addon1525
Darmowa migracja
3,95 USD / mies5,95 USD / mies8,95 USD / mies

Ceny MightWeb VPS

Mają także ładną, wielopoziomową ofertę VPS, która waha się od 6,95 USD miesięcznie do 39,95 USD miesięcznie, co zwiększa ich budżet na dzieloną przestrzeń hostingu.

Oczywiście dla tych, którzy potrzebują prawdziwej siły ognia, możesz skontaktować się z nimi w sprawie twoich potrzeb związanych z serwerem dedykowanym, a oni wycenią cię w zależności od twoich wymagań.

Elastyczne warunki subskrypcji

Możesz subskrybować MightWeb w okresach miesięcznych, kwartalnych, półrocznych, rocznych lub dwuletnich.

3,45 USD miesięcznie, jeśli płacisz MightWeb rocznie; 2,95 USD / mc co dwa lata.

Werdykt: Czy MigthWeb jest zalecany? 

Nasze doświadczenie & Myśli:

Cons

 • Brak czatu na żywo i wsparcia telefonicznego.
 • Lokalizacja serwera tylko w Stanach Zjednoczonych
 • Ograniczone konta e-mail dla planów uruchomionych i zaawansowanych

Ogólnie rzecz biorąc, chociaż powiedziałbym, że MightWeb wydaje się być doskonałym hostem internetowym, jeśli czytasz między wierszami, wszystkie najważniejsze tiki są w odpowiednich polach wyboru, a następnie niektóre.

Osobiście uważam, że trafili na odpowiedni zestaw funkcji i skoncentrowali się na kluczowych, które są naprawdę ważne.

Mimo ograniczonej lokalizacji serwerów wydajność wydaje się przekraczać możliwości wielu hostów internetowych. Skorzystaj z solidnej gwarancji dostępności SLA i nie martw się o wydajność.

Ważna jest także obsługa klienta. Pomimo braku wspaniałej gwarancji i obietnic, zaoferowali standardowy system sprzedaży biletów i skrócili czas realizacji do imponującej średnio 35 minut. Odbierz mi to, że nie jest to coś, czego łatwo się dzisiaj dowiesz.

Dla mnie MightWeb jest zwycięzcą, a jeśli szukasz dobrego dostawcy usług hostingowych, jest to dobre miejsce, aby szukać.

Alternatywy i porównania

 • Hosting MightWeb vs A2
 • MightWeb vs BlueHost
 • MightWeb vs InMotion Hosting
 • MightWeb vs HostPapa
 • MigthWeb vs GreenGeeks
 • MightWeb vs InterServer
 • MightWeb vs WebHostFace
 • WightWeb vs Scala Hosting

Zamów MightWeb Hosting

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map