Recenzja StableBox

Dobry

Istnieje wiele dodatków do usług hostingowych StableBox, w tym znaczniki wyboru w kilku podstawowych usługach hostingowych.


99,9% Umowa o gwarantowanym poziomie usług

Moim zdaniem największą zaletą jest to, że StableBox wspiera swoją usługę SLA bez przestojów na poziomie 99,9% – jeśli jakość usług spadnie poniżej tego poziomu, masz prawo do zakończenia subskrypcji i otrzymasz pełny zwrot pieniędzy (zgodnie z TOS 10.10 ).

Hosting bez przeciążania

Jedną z kluczowych zalet jest to, że StableBox nie przeciąża swojej przestrzeni, co (jak wspomniano, StableBox nie pozwala komputerom przekroczyć 80% wykorzystania), samo w sobie eliminuje większość problemów napotykanych w wyniku pośpiechu serwerów. Ponadto, ponieważ współdzielony hosting StableBox jest wspierany przez system operacyjny CloudLinux, działania i wykorzystanie sąsiadów hostingowych nie wpłyną na wydajność Twojej witryny.

Niedrogie

Innym dobrym czynnikiem jest to, że StableBox ma najbardziej przystępny cenowo hosting z pamięcią podręczną RAID. Nie przytłacza użytkowników mnóstwem bezużytecznych funkcji (kto tak naprawdę potrzebuje pojemności 1000 baz danych MySQL?), Co oznacza, że ​​nie płacisz za bezużyteczne funkcje i że system jest o wiele łatwiejszy do zrozumienia i nawigować.

15 lat doświadczenia w branży hostingowej

Wreszcie, chociaż sam StableBox jest nowością w dziedzinie hostingu, zarządza nim renomowana, sprawdzona firma Hypernia z prawie 15-letnim doświadczeniem w branży. Podział serwerów gier Hypernia jest wielkim sukcesem i ma nieskończoną ilość pozytywnych opinii klientów – zakładając, że jest to wskazanie tego, czego możemy oczekiwać od StableBox, czekam na wspaniałe rzeczy. Podstawowy plan StableBox to kradzież za 29,95 USD na rok i świetna opcja dla osób, które zaczynają szukać niedrogiego, niezawodnego hosta.

Marki zarządzane przez Hypernia - Hypernia Game and Voice Servers, StableBox i SuperPod.Marki zarządzane przez Hypernia – Hypernia Game and Voice Servers, StableBox i SuperPod.

Zamów StableBox już teraz: http://www.stablebox.com

Werdykt: Web Host Wydaje się być dobrym hostem

Podsumowując, chociaż żaden host nie jest idealny, StableBox wydaje się być tak blisko, jak to tylko możliwe – jest wielka obietnica i mam nadzieję, że ta firma będzie podążać we wspaniałym kierunku, w którym podążyła. Cena jest odpowiednia, funkcje uczciwe, a gwarancje braku nadwyżki cen i dostępności są gwiazdą. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym webmasterem, czy dopiero zaczynasz, StableBox jest zdecydowanie warty rozważenia.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map