Recenzja Zyma Hosting

Uwaga: jest to płatna recenzja. Otrzymujemy zapłatę za testowanie i przegląd usług hostingowych Zyma.


Od początku w Middlesbrough w Wielkiej Brytanii w 2010 r. Wizją firmy Zyma było stworzenie firmy hostingowej z silnym naciskiem na obsługę klienta. Aby zapewnić wysoki poziom obsługi klienta, firma musiałaby stworzyć usługi najwyższej jakości, które byłyby niezawodne, niedrogie i przyjazne dla użytkownika.

Od tego czasu Zyma szybko rośnie; firma obsługuje teraz klientów w ponad 65 krajach na czterech kontynentach.

Centrum danych Zyma znajduje się w Maidenhead w Wielkiej Brytanii.

Dzięki doskonałej obsłudze klienta i ofertom firmy stwierdza, że ​​obecni klienci polecają 90% nowych klientów. To wiele mówi o tej firmie, więc chciałem to przetestować.

Dotarłem do Khurama, menedżera ds. Marketingu w Zymie. Dostarczył nam dodatkowe informacje o firmie,

Zyma to wielokrotnie nagradzana firma hostingowa.

Nagrody obejmują: Hosting Review 2012 Editor Pick, Host scorecard Top UK Host, a ostatnio zostaliśmy wyróżnieni na Techradar dla najlepszego biznesowego hostingu WordPress 2017

Zyma Special Discount (45% zniżki)

Specjalny kod promocyjny: LAUNCH2017

Zastosuj kod promocyjny „LAUNCH2017” przy pierwszym zakupie w Zyma Hosting.

Dla nowego klienta otrzymasz 45% rabatu na wszystkie pakiety hostingowe. 

Moje doświadczenia z hostingiem Zyma.com

Najważniejsze pytanie dotyczy tego, czy hosting Zyma jest tym, czego szukasz. Aby to ustalić, przyjrzymy się bliżej temu, co jest świetne w Zymie, a co nie.

Plany hostingowe Zyma

Podoba mi się również to, co oferują plany hostingowe i koszty pakietu.

Shared Hosting

Za jedyne 1,79 GBP / mc możesz uzyskać 5 GB hostingu współdzielonego, 5 kont e-mail, nieograniczoną przepustowość, hosting maksymalnie dwóch stron internetowych i obsługę klienta, gdy jest to potrzebne.

Poniżej znajdują się informacje o planach,

Wspólne plany hostingowe Plan Plus Plan biznesowy Plan VIP
Pamięć SSD5 GB10 GB50 GB
Konta email5bez limitubez limitu
Pasmobez limitubez limitubez limitu
Stronie internetowej2)51 (wysoka prędkość)
Wsparcie 365 dniWolnyWolnyWolny

Chociaż istnieją tylko 3 wspólne plany hostingowe, mają to, czego potrzebujesz.

Aby chronić twoje dane, Zyma standardowo uwzględniła kopie zapasowe we wszystkich udostępnianych planach hostingowych. Kopie zapasowe będą uruchamiane co tydzień i co miesiąc i będą przechowywane poza serwerem.

Plany wspólnego hostingu Zyma są dostarczane z bezpłatnym 256-bitowym certyfikatem SSL dla celów bezpieczeństwa. Twoje dane zostaną zaszyfrowane i przesłane w bezpieczny sposób.

Zyma zawiera również takie funkcje, jak skanowanie plików w czasie rzeczywistym, ochrona zapory ogniowej, filtr antywirusowy poczty e-mail itp. W celu zwiększenia bezpieczeństwa. Przeniesienie całej witryny na nowe konto Zyma jest bezpieczne. Dobrą rzeczą jest to, że możesz to zrobić bez dodatkowych kosztów.

Hosting dla sprzedawców

Hosting dla sprzedawców przeznaczony jest dla projektantów i programistów, którzy chcą sprzedawać hosting za pośrednictwem własnych firm.

Ponownie, ceny są ładne i przystępne, a Micro Plan kosztuje 2,95 GBP / mc. Ten plan pozwala na 10 stron internetowych i 10 GB przestrzeni dyskowej. Wszystko inne, od przepustowości i kont e-mail po migracje witryn i baz danych, jest nieograniczone.

Istnieją 3 plany, przy czym najwyższy pozwala na hosting 50 witryn za jedyne 8,95 GBP / mc.

Plany hostingowe dla sprzedawców Plan mikroplanowy Plan średni Plan zaawansowany
Pamięć SSD10 GB25 GB50 GB
Witryna dozwolona102050
Konta emailbez limitubez limitubez limitu
Pasmobez limitubez limitubez limitu
Baza danychbez limitubez limitubez limitu
Wsparcie 365 dniWolnyWolnyWolny

Wszystkie plany hostingowe dla sprzedawców zawierają bezpłatny certyfikat SSL i możesz zarządzać wszystkimi kontami i domenami w jednym cPanelu. Możesz zbudować profesjonalną stronę internetową w kilka minut za pomocą oprogramowania RVSitebuilder Pro. To bezpłatne narzędzie, które zawiera setki bezpłatnych szablonów.

Hosting dla sprzedawców Zyma jest do 16 razy szybszy niż standardowe hosty internetowe. Nie tylko twoje witryny są hostowane z szybkim hostingiem SSD, ale możesz także skorzystać z nieograniczonej przepustowości. Aby mieć więcej spokoju, możesz teraz cieszyć się 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy dzięki usłudze hostingowej dla sprzedawców Zyma.

Częściowo dedykowany hosting

Częściowo dedykowany hosting Zyma jest w pełni zoptymalizowany, aby zapewnić wysoką wydajność.

Certyfikaty SSL są dołączone do tych planów i oba są idealne dla witryn o dużym ruchu. W przypadku hostingu częściowo dedykowanego, czego nie ma w przypadku hostingu współdzielonego, uzyskuje się szybsze przetwarzanie procesora, szybsze FTP, więcej pamięci RAM, więcej pamięci i dzielenie przepustowości mniejszej liczbie użytkowników. Jest to bezpieczniejsza forma hostingu.

Istnieją 2 częściowo dedykowane plany hostingowe od 4,49 £ / mc.

Częściowo dedykowane plany hostingowe Plan VIP 1 Plan VIP 2
Pamięć SSD50 GB75 GB
Pasmobez limitubez limitu
Certyfikat SSLWolnyWolny
CDNWolnyWolny

Co więcej, alokacja zasobów serwera jest średnia, ale podoba mi się bezpieczeństwo, które oferuje częściowo dedykowany hosting.

Na serwer może być nawet 10 razy mniej użytkowników, co oznacza szybszą i bezpieczniejszą witrynę. Nie musisz się martwić, że inni ukradną twoje zasoby. Jeśli rozważasz przechowywanie dużych plików, pół-dedykowany hosting Zyma zapewnia również limit i-węzłów na 250 000 plików na konto.

Domeny

Po utworzeniu konta możesz również kupić domenę za pośrednictwem Zyma.

To był prosty proces. Koszt jest średni i wynosi od 16,95 GBP do 21,95 GBP. Łatwo było połączyć się z witryną, dzięki czemu korzystanie z niej jest przyjazne.

Możesz sprawdzić witrynę Zyma, aby uzyskać listę popularnych rozszerzeń domen, które możesz zarejestrować.

Highpoints – Co lubię w Zymie

Dzięki Khuram, kierownikowi marketingu hostingu Zyma. Podałem wspólne konto hostingowe, aby móc korzystać z usługi.

Moją drugą opcją był częściowo dedykowany hosting, który dałby mi nieco więcej prywatności na serwerze niż współdzielony. Jest to jednak konto testowe i częściowo dedykowane nie było potrzebne.

Poniżej znajduje się deska rozdzielcza mojego hostingu Zyma,

Strefa klienta hostująca ZymaZyma Hosting Client Area.

Zyma obiecuje 99,9% czasu nieprzerwanej pracy na swoich serwerach i całodobowy monitoring serwera, aby zapewnić ci spokój. To oczywiście działa, ponieważ nie miałem żadnych przestojów. To ważne kryterium dobrego hosta.

Możesz sprawdzić status serwera Zyma na ich stronie internetowej,

Status serwera ZymaStatus serwera hostingu Zyma.

Dodatkowa wartość dodana do hostingu Zyma,

  • Idealne dla witryn e-commerce – Zyma ma narzędzia, które mogą pomóc użytkownikom założyć stronę e-commerce znacznie łatwiej niż w innym przypadku.
  • Dostępna jest obsługa czatu na żywo – Dostępna jest całodobowa pomoc e-mail w zakresie składania biletów. Jednak czat na żywo jest dostępny, jeśli wolisz rozmawiać z kimś na żywo.
  • Biblioteka samouczków jest ogromna – Samouczki są bardzo przydatne dla początkujących.

Zyma ReferencjeZyma Hosting Testimonial.Kasa ZymaZyma Hosting Checkout Page.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me