Recenzja Wix

Wix jest zdecydowanie jednym z twórców stron, który zaobserwował gwałtowny wzrost absorpcji w stosunkowo krótkim czasie.


Przełomowy dopiero w 2006 r., Do 2017 r. Firma śmiało zgłosiła oszałamiające 100 milionów użytkowników. W tym krótkim czasie wprowadzono wiele aktualizacji z edytora HTML5 do ich wersji przeciągnij i upuść 2015.

Funkcje Wix

Jedną z pierwszych rzeczy, które można spotkać w większości twórców stron, jest repozytorium szablonów i to samo w Wix. Witryna oferuje ponad 500 szablonów, które są starannie podzielone na kategorie w celu przejrzenia. Przeglądając większość z nich, widzę, że Wix oferuje odpowiednią mieszankę stylów, od minimalistycznych po kompleksowe.

Edycja szablonu jest cudem, a interfejs oferuje wiele opcji w prawdziwym stylu „przeciągnij i upuść”. Gdy zdobędziesz przedmioty, które chcesz, po prostu wypełnij dane, a to zadziała. Oprócz tego naprawdę godne uwagi jest to, że Wix stale dodaje i unowocześnia funkcje, które dokładnie łączą się z aktualnymi trendami i technologią.

Jednym z przykładów jest niedawno wprowadzony Kreator SEO. Jest to zgodne z tym, że wiele osób uświadamia sobie, jak bardzo SEO może pomóc w ich obecności w Internecie. Kreator pozwala Wix na łatwą optymalizację witryny.

W przypadku sprzedawców internetowych Wix ma nie tylko opcje płatności eCommerce, ale możesz nawet planować rezerwacje w swojej witrynie. To zaspokaja niszę konsumentów, której nie widziałem łatwo dostępnej gdzie indziej.

Zrzuty ekranu

Wix oferuje szablony w wielu różnych stylachOmówienie pulpitu Wix (logowanie > Zarządzaj witryną > Przegląd). Skonfiguruj tutaj opcje witryny i konta.

Interfejs Wix jest czysty i uproszczonyDodawanie aplikacji i funkcji do strony Wix (Zaloguj się > Zarządzaj witryną > Ustawienia strony).

Demo szablonów Wix

Jak wspomniano, Wix oferuje ponad 500 wstępnie zaprojektowanych motywów, które są starannie skategoryzowane pod kątem twojej analizy. Poniższe obrazy przedstawiają niektóre znalezione przeze mnie motywy. Kliknij zdjęcia poniżej, aby powiększyć.

„Stolarz” – szablon Wix dla witryn biznesowych; bezpłatny dla wszystkich użytkowników Wix. Kliknij, aby powiększyć obraz.„Witryna restauracji” – szablon Wix dla restauracji; bezpłatny dla wszystkich użytkowników Wix. Kliknij, aby powiększyć obraz.

„Paperie” – szablon Wix dla sklepu internetowego; dostępne dla użytkowników Wix eCommerce. Kliknij, aby powiększyć obraz.„Fotografowie marzą” – szablon strony internetowej z fotografią; bezpłatny dla wszystkich użytkowników Wix. Kliknij, aby powiększyć obraz.

14,95 USD rocznie14,95 USD rocznie14,95 USD rocznie14,95 USD rocznie Porównaj plany Wix: www.wix.com/upgrade/website 

Historie sukcesów

Użytkownicy Wix stworzyli godny podziwu zestaw witryn, które wyglądają przynajmniej na godne, funkcjonalne i dostosowane do celu. Paws for a Cause, jest prowadzony przez fotografa, który pomaga schroniskom dla zwierząt w promowaniu opłat za adopcję.

Strona jest uproszczona, ale dobrze wpisuje się w jej motyw z ukochanymi zwierzętami przedstawionymi w pełnym, chwalebnym kolorze.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me