10 pagrindinių efektyvios „Snapchat“ rinkodaros taisyklių

„Statista“ duomenimis, „Snapchat“ 2016 m. Rugsėjį pasiekė 200 milijonų aktyvių vartotojų. JAV vartotojų bazė gali būti 37% 18–24 metų amžiaus vartotojų (nuo 2016 m. Vasario mėn.), Tuo tarpu Indijoje populiarumas kasdien buvo 1% nuo liepos mėn. 2015 m., Palyginti su 56% „WhatsApp“ ir 51% „Facebook“.


Socialinė platforma, nuo 2015 m. Didėjanti vartotojų bazės ir netgi rinkodaros pranašumų prasme, tačiau vis tiek visame pasaulyje rinkodaros specialistai ir tinklaraštininkai į ją vis įtariai žiūrėjo.

Kas sulaiko daugumą rinkodaros atstovų naudojant „SnapChat“ savo kampanijose?

„Snapchat“ leidimas, dar žinomas kaip „Turinio nepastovumas“

„Snapchat“ veikia „vienkartine“ pranešimų siuntimo sistema, tai reiškia, kad pranešimas trunka apie 10 sekundžių po to, kai vartotojas jį perskaito. Tai garantuoja privatumą, tačiau kaip tokią ekosistemą panaudoti rinkodarai?

Tai galite padaryti kūrybingai:

  • Naudokite tikras žinutes, o ne kruopščiai sukonstruotas.
  • Pasinaudokite kryžminio reklamavimo galimybėmis tarp visų savo socialinių kanalų.

Kadangi „Snapchat“ turinys yra tik laikinas, jūsų įrašai turi būti tokie, kurių vartotojai visiškai negali sau leisti prarasti.

Kaip pavyzdį pažiūrėkite, kaip „Audi“ sutelkė savo socialines pastangas naudodamas „Snapchat“:

„Audi Snapchat“ sekmadienį „Super Bowl“ iš „Huge on Vimeo“.

Tai, ką „Audi“ sukūrė, yra realiu laiku vykdoma socialinė kampanija, pagrįsta patraukliu, linksmu turiniu, veikiančiu per tam tikrą laiką, kurį leidžia „SnapChat“, ir kuri buvo kryžminami su kitais socialiniais tinklais. Tai sudarė „Audi“ 37 milijonus įspūdžių.

2016 m. Kovo mėn. Mark V. Schaefer parašė „subalansuotą požiūrį“ į „Snapchat“ rinkodarą, kur iškelia dvi didžiausias „Snapchat“ problemas:

  1. Sunkumas „suburti tinkamą ir patrauklią auditoriją“.
  2. „Iššūkis sukurti nepertraukiamą, patikimą ir akimirksniu vertą turinį, kuris dings, gali būti didelis“.

Schaefer pateikia „Disney“ pastangas reklamuoti savo pramoginius parkus kaip pavyzdį, paaiškindamas, kaip „Disney“ įdarbino įžymybes ir menininkus, kad dirbtų prie reklaminio turinio, tačiau visas tas darbas „dingo vienoje vietoje“ – „Snapchat“ stiliaus.

Citata iš straipsnio:

„Disney“ kampanija gali būti vertinama kaip sėkmė, nes per „Snapchat“ įžymybes padedama paskyra per dieną įgijo 50 000 naujų pasekėjų. Bet dabar kas? Kas nutiks, kai tie samdyti garsenybių menininkai pasitrauks? Ar ši naujoji auditorija bus patenkinta 10 sekundžių trukmės „Disney“ princesių vaizdo įrašais? „Snapchat“ negali būti vienas ir atliktas. Palyginti su kitais socialiniais kanalais, iššūkis pamaitinti žvėrį tinkamu, efemerišku turiniu yra bauginantis.

Tačiau visas tas turinio (ir pastangų) nepastovumas prideda dar vieną „con“ prie „Snapchat“: po 24 valandų nuo paskelbimo statistika nėra prieinama ir nėra prieigos prie nuolatinės turinio istorijos.

Iš tiesų, šios problemos (kurios yra „Snapchat“ fiziologijos dalis) prideda apribojimų, dėl kurių rinkodaros patrauklumas nuo 2016 m. Vis dar yra menkas. Nors maža konkurencija yra neabejotinai sudėtinga biudžeto, išteklių ir kantrybės atžvilgiu, ji taip pat suteikia daugiau galimybių gauti jūsų pranešimą. per daug be triukšmo.

Taigi, kas veikia „Snapchat“?

„SnapChat“

Čia yra 10 esminių sumanios (ir veiksmingos) „Snapchat“ rinkodaros taisyklių. Paprašiau rinkodaros specialistų, kurie naudoja „Snapchat“ savo rinkodaros veiklai, pasidalyti savo patarimais ir patirtimi, kad galėtumėte gauti kuo platesnę „Snapchat“ rinkodaros apžvalgą..

1. Neapibrėžtumas ir sąveika yra pagrindiniai dalykai

Dėl efemeriško turinio labai svarbu, kad sąveika būtų teikiama prieš grožįsi jūsų žinutėmis „Snapchat“ – jų tarnavimo laikas yra toks trumpas, kad viskas, kas išsamesnė, būtų išteklių švaistymas (ir jūs net negalite savo turinio parduoti pakartotinai)..

Sąveika yra ta vieta, kur galite laimėti – produkto peržiūros ar žinutės, kvietimai pateikti kvietimus, kuponai ir konkursai yra visos sąveika pagrįstos rinkodaros užduotys, kurios gali duoti jums rezultatų „Snapchat“.

Becca Booth, „Trout Marketing“ prezidentas, siūlo „naudoti„ Snapchat “kaip„ verslo telefoną “, būdingą jūsų organizacijai, palyginti su asmenine paskyra, ir leisti darbuotojams visą dieną fiksuoti linksmus dalykus. „Snapchat“ yra žymiai mažiau „patobulintas“ nei kiti socialiniai tinklai – būkite tikri ir ne per daug redaguokite “.

AJ Saleemas yra pradedančiosios mokymo įmonės „Suprex Tutors Houston“ savininkas ir naudojo „Snapchat“, kad galėtų parduoti savo verslą dabartiniams klientams:

Veiksmingos „Snapchat“ rinkodaros raktas yra rasti ką nors įdomaus, bet dar neilgo. Nors turėtumėte parodyti verslo dalis, parodykite tik tas dalis, kurios yra aktualios vartotojui.

Labai svarbu surasti savo tikslą ir būti ypač konkrečiam turinio, kurį dalijatės, atžvilgiu, kad jie būtų skatinami veikti „dabar“ su labai aštriu, nepastebimu CTA ir paspausti [tikslo] pagrindinius interesus..

Pavyzdžiui, kadangi statistika rodo, kad dauguma „Snapchat“ vartotojų yra paaugliai ir jauni suaugusieji nuo 15 iki 24 metų, ką galite padaryti, tai išanalizuoti jų poreikius ir norus sukurti tikslingą, neatidėliotiną rinkodaros pranešimą, kuris nukreiptų į juos. Ribotos pasiūlos pigios užrašų knygelės kolegijoms, nuolaidos ir nemokamos programos yra geri šio požiūrio pavyzdžiai.

Įtraukite dėmesį ir pasiūlykite CTA, kuris perteikia skubumą – tai suaktyvins neatidėliotinus veiksmus.

2. Eik reaktyvus, o ne iniciatyvus

Maxas Robinsonas iš „Ace Work Gear UK“ pasakoja, kad vienas dalykas, kurį jis ir jo komanda „visada stengėsi palaikyti naudodamiesi„ Snapchat “, yra reaktyvus požiūris, nes būtent tai platformoje veikia geriausiai“.

Iš tiesų, kadangi turinio gyvavimo laikas yra toks trumpas, kad neįmanoma planuoti iš anksto, kaip ir kitoje socialinėje žiniasklaidoje, „Snapchat“ prioritetas yra išlikti sąveikaujamam ir greitai reaguoti į besikeičiančius vartotojų interesus..

Robinsonas dalijasi keliais „Snapchat“ planavimo patarimais:

Nesukuriame savaitės plano, atsižvelgiant į tai, ką ir kada skelbsime. Mes labiau linkę savo turinį sutelkti į dienos įvykius, kad įsitikintume, jog jis išliks kuo tinkamesnis. Sukurti savo filtrus, ypač jei jie apima jūsų prekės ženklą, yra labai svarbu ir tai yra geriausias būdas verslo savininkams įtraukti savo prekės ženklą į savo „Snapchat“ turinį..

Galiausiai Robinsonas pasidalina tuo, kad jei tikrai norite sukurti prekės ženklo identitetą „Snapchat“, „Nebijokite. Nebijokite paskelbti nuotraukos. Nebijokite paskelbti vaizdo įrašo. Jei išleisite puikų turinį ir investuosite laiką į kanalo mokymąsi, jūsų prekės ženklas pasieks sėkmę.

3. Nepamirštamas turinys

„Sukurkite įsimintiną turinį“, – sako Timmy Griffin, fantastinio kenkėjų kontrolės SEO ir rinkodaros konsultantas. „Turite tik keletą sekundžių, kad galėtumėte suprasti savo mintis. Nebijokite išsiskirti pozityviai. Pasakykite visuomenei, kas jūs esate ir už ką stojate. “

Pirmieji įspūdžiai skaičiuojami „Snapchat“, nes tai gauna visi vartotojai, nes jūsų pranešimai ištrinami praėjus 24 valandoms po priėmimo. Tai reiškia, kad turite tik vieną galimybę būti įsimintina ir suaktyvinti vartotojo veiksmus.

Griffinas dalijasi keturiais raktiniais žodžiais (veiksmais), kad būtų sukurtas įtraukimas į „Snapchat“:

Įsitraukite: Naudokite savo turimas socialinės žiniasklaidos paskyras, kad sužinotumėte ir sudomintumėte.

[Būk] IšskirtinisSuteikite išskirtinę prieigą ir turinį „Snapchat“ draugams.

Pristatykite: Pristatykite naują produktą / paslaugą ir nurodykite pateikimo datą.

Sekti Atgal: Užbaik savo istoriją su prašymu prisijungti prie tavęs kituose socialiniuose tinkluose.

Visi šie veiksmai grindžiami pagrindiniais efektyvios „Snapchat“ rinkodaros „kompasais“: betarpiškumas ir sąveika (žr. 1 ir 2 taisykles), tačiau Griffinas taip pat dalijasi dar trim veiksmais, kurių galite imtis, kad padidintumėte turinio įsitraukimą:

1. Siųskite asmeninius vaizdus: Kolegijos studentai yra labiau linkę atidaryti asmeninį „snapchat“ prekės ženklą.

2. Pateikite kvietimą veikti: Pasiūlykite nuolaidą ar reklamą; tyrimai rodo, kad 67% kolegijos studentų norėtų gauti tokį.

3. Atlygis už įsitraukimą: Jūsų tikslinė grupė labiau linkusi įsigyti prekės ženklo produktą ar paslaugą, jei jiems „Snapchat“ buvo išsiųstas kuponas.

Apie tai, kaip naudoti kitus savo socialinius tinklus, kad sukurtumėte stebėtojus ir sąveiką „Snapchat“ kanale, daugiau skaitykite 8 ir 9 taisyklėse.

4. Bendradarbiaukite su influenceriais

Infografika: iš kur atsiranda „Snapchat“ vartotojai | Statista„Snapchat“ vartotojų skaičiaus augimas nuo 2014 m. Šaltinis: „Statista“

Tieece Gordon iš „Kumo Digital“ rinkodaros skyriaus sutinka, kad „Snapchat“ nėra „vieta, kur prijungti jūsų naujausią produktą“, bet ta, kur „programos vartotojai nori linksmintis“, taigi pramogas turite sukurti patys, jei norite įsitraukti. jūsų „Snapchat“ kanale.

Gordonas aiškina, kad „vienas efektyviausių būdų tai padaryti (ir įrodyta, kad veikia) yra bendradarbiavimas su influenceriais. Pagalvokite apie savo nišą ir tai, ar galėtumėte tai įtraukti į strategijos dalį. Pvz., Tarkime, kad jūs parduodate makiažą. Yra keletas tinklaraštininkų ir vloggerių, kurie seka didžiulę reklamą “.

Kai turėsite keletą vardų, susisiekite su influenceriais ir kalbėkitės. Gordonas taip pat dalijasi keliomis idėjomis:

Pakviesdami vieną iš jų perimti vienai dienai ar apžiūrėti jūsų vietą, jų pasekėjai gali atpažinti jūsų prekės ženklą kaip tokį, kurį jie galėtų naudoti, ir ateityje su jumis bendrauti. Pasakykite savo partnerio tviterį savo stebėtojams, pavyzdžiui, „Aš perimu šios dienos„ Snapchat “šią dieną. Ateikite surasti mus [Vartotojo vardas] ir pamatyti, kas atsitiks. “ Greičiausiai pasirinksite keletą lankytojų, prieš pradedant veiklą. Turėkite aiškią strategiją ir turinio planą, o dangus tikrai galėtų būti riba.

5. Sukurti prekės ženklo pripažinimą ir patrauklumą (naudojant geofiltrus)

„Sean Martin“, „Investment Consulting“ turinio rinkodaros vadovas, sako, kad jo įmonė eksperimentuoja su skirtinga socialine žiniasklaida, analizuoja kiekvienos stipriąsias puses ir kad „ten, kur kai kurios socialinės platformos taktikos yra geresnės norint padidinti jūsų konversijas ir pardavimus,„ Snapchat “atrodo geriau galimybė plėtoti savo prekės ženklo pripažinimą ir produkto intrigą. Naudokite „Snapchat“ kaip kanalo šaltinio viršų, kad mobiliųjų telefonų vartotojai sujaudintų jūsų prekės ženklą ir su juo bendrautų. “

Martino įmonė nustatė, kad geriausia strategija šia prasme „yra suderinti„ Snapchat “kampanijas su vietos įvykiu ar socialine problema“. Martinas paaiškina, kad įmonės gali „pritaikyti ir mokėti už rėmimą skirtingiems„ Snapchat “geofiltrams, kuriems galite paskirti tam tikrą spindulį“.

Panašu, kad geofiltrų naudojimas veikia gana gerai – strategija atnešė Alexui Kehrui daugiau nei 200 tūkst. Tikslinių peržiūrų, gavus vos 15,33 USD:

Kehr Snapchat geofiltrų rezultatai

Kaip paaiškina Martinas,

Užuot mokėję tūkstančius dolerių renginio rėmimui, galite sukurti pasirinktinį geofiltrą (kurį rėmė [jūsų_pavadinimas_pavadinimas] apačioje) ir nustatyti spindulį visai šalia įvykio, kad mobiliųjų telefonų vartotojai galėtų naudotis jūsų filtru ir susieti jūsų prekės ženklas su tikrais įvykio prisiminimais, o ne tik pavadinimu.

Mike’ui Koehleriui, „Smirk New Media“ prezidentui ir vyriausiajam strategui, „Snapchat“ tapo viena iš svarbiausių savo klientų valdymo platformų. „Tas turinio tipas, kurio vartotojai ieško, turėtų būti įžvalgus“, – sako Koehleris, „įdomus ir (jei įmanoma) išskirtinis“.

Koehleris siūlo tikslią prekės ženklų strategiją: „rodykite asmeninius vaizdo įrašus užkulisiuose ir siekite, kad drauge kaip istorija yra gyvybiškai svarbi„ Snapchat “sėkmei“..

Koehleris pasakoja išsamiai:

Turėkite „Snapchat“ perėmimus, kad jūsų gerbėjai galėtų pamatyti asmenybes, priklausančias įmonei, ir tai, ką jie daro kasdien. Naudodami teksto įrankius „Snapchat“, vartotojai taip pat gali priversti tyrinėti jūsų turinį kitose vietose arba ieškoti jūsų svetainės. Dabar labai svarbu sukurti pasirinktinius „Snapchat“ filtrus, ypač prekių ženklus, susijusius su tiesioginiais įvykiais. Norite, kad vartotojai domėtųsi jūsų prekės ženklu ir dalintųsi juo savo teikiniuose – o „Snapchat“ filtro naudojimas yra viena iš nedaugelio kokybės rodiklių, kuriuos dabar teikia „Snapchat“..

6. Ugdykite prekės ženklo pasitikėjimą tiesiogine transliacija

Skaitmeninės rinkodaros įmonės „WebbMason Marketing“ vadovas Isaacas Hammelburgeris sako, kad jo komanda pradėjo nuo „Snapchat“ iš visų galimų platformų, kad klientams būtų kuo daugiau parodymų, ir kad „Snapchat“ siūlo būdą parodyti prekės ženklo pasitikėjimą geriau nei bet kuri kita platforma. . “

„Hammelburger“ rekomenduoja „Snapchat“ strategiją, apimančią tiesioginį srautą, kad būtų padidintas pasitikėjimas prekės ženklu, ir kuri veikė jų klientų labui:

„Tiesioginis kasdienis kasdienis darbas gali parodyti jūsų klientams, kaip veikia magija. Tiesą sakant, vienam iš mūsų šaltkalvio klientų mes rekomendavome jiems tiesiogiai naudotis savo spynos anga. „Snapchat“ dėka jie sugebėjo išvengti pasitikėjimo problemų, kurios kyla daugeliui šaltkalvių, ir pridėjo vidutiniškai papildomus penkis skambučius per dieną. “

7. Pasiūlykite neprilygstamų dovanų ir dovanų

„Turėkite tik„ Snapchat “specialius pasiūlymus ar dovanas. Naudokite „Snapchat“, kad pateiktumėte originalią medžiagą, kurios nematėte jokiuose kituose socialiniuose tinkluose “, – sako Booth.

Na, ji teisi! Trumpa „Snapchat“ vartotojų gyvenimo trukmė ir dar trumpesnis dėmesys vartotojams suteikia tik minutę ar mažiau, kad galėtumėte perskaityti jūsų pranešimą.

Tačiau yra dar daugiau: jūs turite padaryti jį patrauklų jaunai auditorijai!

„Jūsų tikslinė auditorija yra 18–24 metai“, – sako Timmy Griffinas, „[ir] ši konkreti demografinė grupė mėgsta asmenines istorijas. Suteikite savo snaps asmenybei ir pasidalykite jais su savo auditorija. “

Prekės ženklai taip pat turi būti jauni, jei jie nori atverti naujas duris sėkmei platformoje.

Griffinas mini keletą naudingų statistinių duomenų:

45% kolegijos studentų atidarys pagal prekės ženklą, kurio jie nežinojo

73% kolegijos studentų atsidarys iš savo pažįstamo prekės ženklo

Negalite rinkti duomenų sistemoje „Snapchat“, todėl labai svarbu tai padaryti savo svetainėje: kiekvienai „Snapchat“ kampanijai priskirkite ID arba kodą, skirtą „Analytics“ rinkiniui, kad galėtumėte sekti ir grąžinti kaip duomenis, kuriuos galite naudoti, pvz., Paspaudimų skaičių ir jų pasiskirstymas dienos metu.

8. Gaukite stebėtojus (jie yra vertingi rinkodaros duomenys)

Kaip vienas aspektas, skiriantis „Snapchat“ nuo kitų socialinės žiniasklaidos platformų, vartotojams reikia QR kodo ar vartotojo vardo, norint sekti prekės ženklą, taigi, kiekvienas pasekėjas iš tikrųjų yra sąmoningas, o ne tas, kuris nusprendė atsitiktinai sekti, ar spam’as (nepageidaujamų reklaminių žinučių platintojai tikrai ne Nebandote nuskaityti QR kodo ar rankiniu būdu pridėti naudotojų vardus, ar ne?).

Tai reiškia, kad stebėtojų skaičius nėra kažkas, ką reikia nuvertinti „Snapchat“, bet vertingi rinkodaros duomenys, į kuriuos reikia atsižvelgti vertinant prekės ženklo našumą platformoje.

Šiuo klausimu „Žiniasklaidos kapitono“ prezidentas Jasonas Parksas rekomenduoja, kad sukauptumėte pasekėjus, kaip pirmąjį žingsnį link sėkmingos „Snapchat“ strategijos, ir, kad tai padarytumėte, „jums reikia papasakoti puikias istorijas. Jei esate prekės ženklas, svarbiausia yra savalaikiškumas. Jei vyksta svarbūs renginiai, dalyvaukite renginyje su geofiltrais ir šmaikščiomis nuotraukomis bei vaizdo įrašais. “

Kitas būdas pritraukti stebėtojus apima naudojimąsi kitais jūsų socialiniais kanalais ir savo tinklaraščiu, kad būtų masiškai reklamuojama jūsų „Snapchat“ paskyra, kaip vieta, kur gauti išskirtinius pasiūlymus ir sąveiką. Tai, ko jie negali sau leisti prarasti, ir to, ko nepadarysite kitur. . Vėlgi, kurti trūkumą yra laimi strategija, įtikinanti „gerbėjus“ prisijungti prie jūsų bendruomenės.

9. Pasinaudokite kitais savo socialiniais kanalais, kad padidintumėte susižadėjimą

Jūs galite sugeneruoti stebėtojus, kaip numatyta taisyklėje Nr. 8, tačiau kodėl verta apriboti jūsų pastangas vien „Snapchat“ platformoje? Iki šiol jūs sužinojote, kad „Snapchat“ ilgai nelaikys jūsų turinio rinkodaros pastangų, ir pagal taisyklę Nr. 3 Griffinas pasiūlė naudoti kitus savo socialinius kanalus, kad suteiktumėte „Snapchat“ didesnį postūmį – taigi laikas sutelkti dėmesį į tą rinkodaros variantą..

Jasonas Parksas siūlo „kryžmiškai reklamuoti savo„ Snapchat “paskyrą visuose kituose kanaluose, ypač„ Instagram Stories ““, „Snapchat“ panaši „Instagram“ funkcija, leidžianti vartotojams paskelbti nuotraukas ir vaizdo įrašus, kurių galiojimas baigiasi po 24 valandų.

Becca Booth taip pat rekomenduoja „naudoti„ Snapchat “logotipą ir tiesioginę nuorodą„ Facebook “aprašyme,„ Instagram “biografijoje ir„ LinkedIn “profilyje“. Tai suteiks „Snapchat“ paskyrai daugiau matomumo keliais kanalais.

Booth’as šiek tiek išsamiau aptaria:

Pasidalykite pavyzdžiais, ko žmonės gali tikėtis ir per šias laikmenas, ir sukurkite kasdienę ar bent kartą per savaitę funkciją, kurios pasekėjai gali tikėtis ir norėti pamatyti kaip drabužių parduotuvės OOTD (dienos aprangą), antradienio patarimą, produkto funkciją, ir tt.

Kaip nustatyta taisyklėje Nr. 7, ypač efektyvi taktika būtų turėti tik „Snapchat“ turinį (pvz., Terminuotus pasiūlymus), kurį skaitytojai ar klientai gali pasiekti tik per platformą stebėdami jūsų atnaujinimus – tai privers susidomėjusius vartotojus susitikti su jumis „Snapchat“. kad gautumėte tuos pasiūlymus, ir jūs galite naudoti savo kitą socialinę mediją, kad praneštumėte savo stebėtojams apie bet kokį būsimą turinį, kurį bendrinsite „Snapchat“.

10. Kai nesate tikri, eikite į skelbimus

Galbūt ankstesnės 9 taisyklės atrodo pernelyg daug laiko reikalaujantiems jūsų ištekliams ir jūs verčiau rinkitės paprastesnį sprendimą, kad gautumėte pardavimą ir srautą iš „Snapchat“, tačiau ne viskas prarandama – nors „Snapchat“ yra kitokios rūšies socialinė platforma ir tikrai galite įdiegti kai kurias taisyklių, per daug nesigilindami į turimus išteklius, vis tiek galite rodyti skelbimus.

Pirkite reklamą iš „Snapchat“ ir leiskite platformai padaryti visa kita. „Snapchat“ skelbimai nėra pigūs, tačiau jei galite sau tai leisti ir jūsų turinys yra skirtas priversti paauglius naudoti juos, pastangos gali būti vertos pinigų.

„Mediakix“ yra 10 „Snapchat“ statistinių duomenų (2016 m.), Kurie jums gali būti naudingi, kad būtų patogu naudoti kampanijas, taip pat „Sistatos“ santrauka „Statista“.

Apibendrinant …

„Snapchat“ yra neabejotinai griežtas riešutas, į kurį reikia atkreipti dėmesį socialinės žiniasklaidos rinkodaroje. Turinys niekada nėra nuolatinis, o jūsų pastangos gali atrodyti labiau kaip „paspauskite ir praleiskite“ pastangos.

Tačiau vis tiek galite pasiekti augančią „Snapchat“ auditoriją, atsimindami šias pagrindines rinkodaros taisykles:

  • „Snapchat“ turinys yra efemeriškas, bet betarpiškas – pasinaudokite tuo savo naudai, naudodamiesi stipriomis CTA, emocijomis paremtu, paveikiu turiniu ir linksmomis tiesioginės transliacijos sesijomis, parodančiomis jauną jūsų prekės ženklo veidą..
  • Geriausias būdas įtikinti vartotojus rūpintis jūsų turiniu yra jo apribojimas – sukurkite trūkumą, kad sukeltumėte susidomėjimą
  • Prieš rinkdami duomenis pradėkite sąveiką, visada atsiminkite, kad jūsų tikslas yra paaugliai ir jauni suaugusieji; kitaip tariant, būk reaktyvus, o ne iniciatyvus.
  • Naudokite geofiltrus ir reklamą.
  • Kryžmingai reklamuokite savo turinį socialiniuose kanaluose.
  • Rūpinkitės savo pasekėjais, nes jie turi padaryti tam tikrą darbą, kad jus sektų, ir jie nebūtų be realaus susidomėjimo.

Kaip sako Timmy Griffinas,

Būkite autentiški. Prekiniai ženklai, kuriuose dalijamasi autentiškomis istorijomis, geriausiai rodomi „Snapchat“. Būk savimi ir pasidalyk savo pagrindinėmis prekės ženklo vertybėmis. Per daug scenarijų griauna „Snapchat“ spontaniškumą ir priverčia jūsų buvimą jaustis panašiai kaip reklama.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me