10 pagrindinių veiksmingos „Instagram“ rinkodaros taisyklių

2020-ieji yra „Instagram“ metai. Pagal „Statista“ platforma yra tarp 6 geriausių pasaulyje socialinių tinklų, turinčių 1 milijardą aktyvių paskyrų. Įvairių nišų tinklaraštininkai ja pasinaudojo, norėdami pasiekti tūkstančius sekėjų ir sustiprinti sąveiką tiek savo kanaluose, tiek tinklaraščiuose.


Nesvarbu, ar nuspręsite „Instagram“ paversti vienu iš savo pagrindinių socialinės žiniasklaidos rinkodaros kanalų, ar tik maža srauto generavimo platforma, išmokti juo naudotis bus tik jūsų naudai.

Aš apklausiau keletą tinklaraštininkų, kurie sėkmingai naudojo „Instagram“, kad padidintų savo auditoriją, ir paklausiau, kaip jie tai padarė. Šiame įraše sužinosite apie tai, kaip jie privertė „Instagram“ naudoti savo rinkodaros pastangas.

1. Pradėkite nuo pagrindų

Sheila Flores, „Instagram“ energijos vartotoja @sheilaflores__ su daugiau nei 20 tūkst. Sekėjų, pateikia keletą žiauriai sąžiningų patarimų, kaip pradėti nuo perforatoriaus:

Pro patarimai: Markas Verhovskis

„Instagram“ yra unikali platforma, kurios pagrindinis dėmesys skiriamas verslui suteikti galimybę gausiai ir vizualiai papasakoti pasakojimus. Daugelis interneto profesionalų nesuvokia, kad „Instagram“ yra ne tik jauniems žmonėms, bet ir yra puiki rinkodaros platforma, kuriai naudojami vaizdai. Taigi jie nelabai kreipia dėmesį į šį socialinį tinklą.

Mes naudojame verslumo atvaizdų, pažymėtų mūsų svetainės pavadinimu ir logotipu, paskelbimo strategiją. Tai gerai atspindi jaunimą, nes daugelis jų yra svetainių savininkai ir žiniatinklio valdytojai. Vienas virusinis „Instagram“ vaizdas gali jus sudominti tūkstančiais stebėtojų ir potencialių klientų.

Mūsų „Instagram“ strategija [apima]:

1. Supratimas, kas yra mūsų tikslinė auditorija „Instagram“
2. Vaizdų kūrimas tokiu būdu, kuris iš tikrųjų atspindėtų mūsų auditoriją
3. Padidinkite mūsų žinutes su prekės ženklo matomumu
4. Mūsų socialinės kampanijos stebėjimas, vertinimas ir derinimas
5. Auga mūsų sekėjų ir el. Pašto abonentų sąrašas.

Suprasti auditoriją yra gyvybiškai svarbu kampanijoms ir matomumui, ir tai yra vienintelis būdas paversti visus savo darbus vertingais iš pastangų..

„TwinklyTanya.com“ tinklaraštininkė ir kūrybinga menininkė Tanya de Kruijff, „Instagram“ paskyros @twinklytanya savininkė, pabrėžia darną kaip esminį jūsų sklaidos bruožą:

„Pro“ patarimai: „Manoca Elena“

Manoca ElenaManoca Elena

Kiekvienas socialinis tinklas pritraukia skirtingo tipo auditoriją. Tokios platformos kaip „Instagram“ ir „Pinterest“ puikiai tinka tinklaraštininkams, kurie daug pasitiki vaizdiniu turiniu. Tokios nišos, kaip mada, kelionės, namų dekoravimas, sodininkystė, maistas, fotografija, pritraukia daug srauto į jų tinklaraštį.

Atkreipkite dėmesį į savo biografiją „Instagram“. Parašykite savo misijos pareiškimą (savo nišą, kurioje dienoraščiai, kokio tipo skaitytojams norite padėti ir kodėl ar kaip). Visus šiuos dalykus galite sutalpinti tik pora aiškių sakinių. Be to, nepamirškite į savo biografiją įtraukti nuorodos į savo tinklaraštį.

Galite pridėti keletą asmeninių vaizdų, kuriuos galite susieti su savo skaitytojais (pvz., Nuotraukos, kuriose naudojate tam tikrus jūsų reklamuojamus produktus, vaizdai iš tinklaraščių konferencijų iš savo nišos ar tiesiog draugiškos selfiai)..

Būkite atsargūs ir nepersistenkite. Jums reikia stebėtojų, kuriuos traukia tema, apie kurią rašote tinklaraštį.

Tanya de Kruijff taip pat pateikia konkrečių patarimų, kaip tvarkyti tiesioginę nuorodą į savo tinklaraštį biografijoje – ir visada išlaikyti tą patį kelią ne visada yra teisingas kelias:

Įsitikinkite, kad tai nėra bendra nuoroda į jūsų tinklaraščio pagrindinį puslapį. Pirmiausia, jūsų auditorija neturėtų priežasties spustelėti tos nuorodos. Antra, kai jie bus jūsų tinklaraštyje, jie turės rasti savo kelią. Žmonių dėmesys internete nėra didelis, todėl turėtume tai padaryti jiems kuo lengvesnį.

Dalykitės nuoroda į savo naujausią tinklaraščio įrašą. Naudodamiesi bit.ly, galite sutrumpinti šį URL ir pamatysite, kiek žmonių iš tikrųjų spustelėjo jūsų nuorodą. Tada įsitikinkite, kad turite kelis raginimus veikti, kad spustelėtumėte nuorodą. Akivaizdžiausias [vieta] yra jūsų profilis – pasakykite ką nors panašaus: „spustelėkite žemiau, kad gautumėte nemokamą spausdinimo planą“, bet taip pat paminėkite savo nuorodą nuotraukose, kurias bendrinate.

Pvz., Jei pasidalinote spalvingo moliūgo pyrago nuotrauka, galite parašyti: „Ar norėtumėte šio pyrago gabalo? Tada sekite nuorodą mano profilyje “.

Naudodamiesi šiuo metodu, turėsite daug pakeisti nuorodą savo biografijoje, tačiau ji bus to verta. Žmonės iš tikrųjų seks nuorodą [ir net] žmonės, kurie kurį laiką jus stebėjo, turės priežastį ir toliau spustelėti jūsų nuorodas.

2016 m. „Instagram“ atnaujino savo algoritmą, kad naujienų sraute būtų rodomos tik tos nuotraukos, kurios, jos manymu, įdomesnės, paprastai tos, kurios susižavėjo daugiausiai (patinka, komentarai, peržiūros) greičiausiai, o nišoje ar žanre vartotojai dažniausiai įsitraukia..

Tai atveria įdomias rinkodaros strategijas, kurias galima išbandyti „Instagram“:

 • Pasinaudokite „Boomerang“ vaizdo įrašais (vaizdo įrašai, kurie atkuriami po to, kai paprastai grojama kelias sekundes, linksma „Instagram“ funkcija, kurią mėgsta vartotojai)
 • Suplanuokite įrašus, kad jie būtų tiesiogiai rodomi tuo dienos metu, kai jūsų auditorija yra priimtiniausia
 • Paskelbkite nišinį turinį, kuris, jūsų žiniomis, pritrauks jų dėmesį
 • Greitai atsakykite į komentarus arba bent jau „patikkite“ jiems „širdimi“

Taip pat perjunkite į verslo sąskaitą, jei to dar nepadarėte, kad galėtumėte patikrinti daugiau statistikos ir turėti geresnių rinkodaros duomenų.

„Instagram Stories“, programa, leidžianti vartotojams paskelbti nuotraukas, vaizdo įrašus ir tiesioginės transliacijos įvykius, kurie baigiasi po 24 valandų, „a la Snapchat“ per pastaruosius metus smarkiai išaugo. „Instagram Stories“ 2017 m. Įveikė „Snapchat“ su 300 milijonų kasdien aktyvių vartotojų bumu, o jo interaktyviosios funkcijos, tokios kaip apklausa ir „Swipe Up“ parinktis aplankyti nuorodas (jei turite daugiau nei 10 tūkst. Sekėjų), leidžia vartotojams lengvai bendrauti su prekės ženklais. Be to, „Instagram“ vartotojai visada gali atsakyti į istorijas naudodamiesi „Direct“ („Instagram“ pranešimų sistema).

Geriausias būdas panaudoti savo prekės ženklo „Instagram“ istorijas yra naudoti jį greitam apklausai, laikui bėgant svarbiems pasiūlymams ir naujienoms, kurias norite, kad jūsų stebėtojai perskaitytų per kitas 24 valandas, ir prekės ženklo renginių tiesioginiams srautams skirtoms sesijoms, tokioms kaip Q&A, kalbos ir susitikimai ir net internetiniai seminarai su kitais ekspertais.

Pasakojimai taip pat yra gyvybiškai svarbūs atnaujinimų dažnumui jūsų stebėtojų naujienų sraute: kuo daugiau vartotojų reaguoja į jūsų istorijas ar bendrauja (pvz., Balsuoja apklausoje), tuo daugiau jūsų įrašų matys savo sklaidos kanale..

4. Užmegzkite ryšius su kitais „Instagram“ kūrėjais

Kiti „Instagram“ vartotojai gali būti jūsų konkurencija, tačiau niekada negalite suklysti kurdami santykius – nesvarbu, ar jie lemia naujus pasekėjus (ir tinklaraščių skaitytojus), ar partnerystes.

Sheila Flores rekomenduoja susirasti paskyras, turinčias vienodus nišinius interesus, ir skirti laiko savo vaizdų komentavimui:

Kai būsite patenkinti savo profilio išvaizda, laikas pradėti auginti [auditoriją]. Aš siūlau įsitraukti: susirask paskyras, turinčias tuos pačius interesus kaip tu, kaip ir jų paveikslėlius, pakomentuok tiek nuotraukų, kiek tu gali.

Mažesnės sąskaitos greičiausiai seka paskui jus, jei parodysite susidomėjimą jų įrašais, tačiau taip pat svarbu pakomentuoti didesnes paskyras. Taip yra todėl, kad šiuose profiliuose kiekvieną minutę yra daug peržiūrų, ir jei tie žmonės mato jūsų komentarą, tikriausiai sulauksite ir apsilankymų iš jų.

Floresas paaiškina komentarų svarbą toliau ir kodėl jie yra tavo geriausi statymai užmezgant tikrus santykius ir užtikrinant kokybišką eismą:

Geriausias būdas užmegzti ryšius ir užmegzti ryšius yra mėgstamas kitų žmonių įrašas ir komentuojamas. Parodykite tikrą susidomėjimą, o ne tik vieno žodžio komentarus. Jei jiems tikrai įdomu su jumis bendrauti, jie su jumis susisieks. Atsakykite į visus savo nuotraukų komentarus. Parodykite, kad esate aktyvus ir domitės savo stebėtojais.

Kitas patarimas – užduoti klausimus savo įraše. Tokiu būdu jūs paraginsite žmones pakomentuoti jūsų paveikslėlius.

Ir vėl: pasilik savo nišoje. Svarbu bendrauti su žmonėmis, kurie domisi tuo, ką jūs skelbiate. Tai privers jus tapti ištikimais pasekėjais, kuriems patinka tai, ką darote. Apibrėždami savo sektorių, jūs taip pat įtraukiate jus, kaip siūlomą vartotoją, tiems programuotojams, kurie sąskaitą pradeda toje pačioje nišoje kaip ir jūsų..

Tanya de Kruijff dalijasi mėgstama ir komentuojančia strategija, kuri jai buvo geriausia, ir klaidomis, iš kurių ji išmoko. Ji sako:

Visada reaguokite į žmones, pakomentavusius jūsų nuotrauką. Aktyviai ieškokite savo nišos žmonių naršydami atitinkamus žymas ir mėgdami bei komentuodami jų paveikslėlius. [Štai ką] aš sužinojau, kad dirba geriausiai:

1. Nepatinka tik vienas paveikslėlis.

Apsilankykite jų profilyje ir patinka bent trys jų nuotraukos. Tik tada jūs išsiskirsite tarp visų kitų žmonių, kurie mėgsta savo naujausią nuotrauką.

2. Komentarai veikia geriau nei patinka.

Visada stengiuosi pakomentuoti bent vieną nuotrauką. Tai nereikalauja per daug laiko, ir tikėtina, kad gausite atsakymą.

3. Visada pateikite komentarus asmeniškais.

Maniau, kad man sekasi puikiai komentuojant tokius dalykus kaip: „O, tai taip gražu!“ Arba: „Oho, tai žavinga!“ Mažai žinojau, kad mano komentarus galima lengvai supainioti su robotai. Deja, „Instagram“ yra pilna robotų. Tai yra paskyros, kurios naudoja bendrus komentarus ir siunčia jas į kiekvieną paveikslėlį su tam tikru žymekliu.

Jie sako tokius dalykus: „Gražus kadras! / Saunus! ? / Tai nuostabu!” arba jie tiesiog komentuoja su šypsena. Reikalas tas, kad aš dažnai taip pat komentuoju su šypsena! Neturėjau supratimo, kad žmonės gali suklaidinti mano komentarą. Taigi ką tada turėtumėte komentuoti? Na, bet viskas, kas detaliai veikia. Pavyzdžiui: „Aš labai mėgstu juosteles ant jūsų sijono!“ Arba: „Aš visada norėjau aplankyti Prahą, tikiuosi vieną dieną sekti jūsų pėdomis!“

4. Klauskite.

Komentuoti paprastai yra labai vertinga, tačiau jei tikrai norite užmegzti ryšį, užduokite klausimą, prieš kurį pateikite komplimentą (jei įmanoma). Žmonėms tai patinka, kai parodote susidomėjimą jų darbu, ir dauguma jų mielai atsako į klausimus apie jų įrašą. [Komentarai] yra vertingi pokalbio pradininkai.

5. Naudokite „Facebook“ grupes, norėdami save reklamuoti (tikru būdu).

Yra „Facebook“ grupių, egzistuojančių norint reklamuoti jūsų tinklaraštį / „Instagram“.

Įsitikinkite, kad ne tik mesti savo nuorodą! Bendradarbiaukite su kitais nariais. Be to, įsitikinkite, kad esate aktyvus kitose savo nišos grupėse. Visada savo „Instagram“ nuotraukas skelbiu firminėse ar planuotojų grupėse. Kai tai darau, visada įsitikinu, kad „Instagram“ rankenėlę įdėjau į nuotraukos kampą. Tai neleidžia žmonėms pavogti mano darbo, bet taip pat įspaudžia mano rankeną į mano nišos žmonių protus. Jei jiems patiks jūsų nuotrauka, jie apsilankys jūsų „Instagram“ daugiau.

Jei visa tai padarysite, suprasite užmegzti labai gražius ir vertingus santykius su kitais tinklaraštininkais. Tai gali atrodyti kaip sunkus darbas, tačiau tam tikrai nereikia skirti per daug laiko, ir galų gale visa tai verta.

Be bendraminčių instagramerių savo nišoje, susisiekite su nišą ar pramonės įtaką darančiais asmenimis. Jei rašote dienoraščius tomis pačiomis temomis ir parodote savo vertę, jie gali norėti jus palaikyti ir parodyti.

Tačiau atminkite, kad influenceriai su tūkstančiais sekėjų gali su jumis visai nesikišti, bent jau ne iš pradžių ir ne, jei nesate tame pačiame tinkle (-uose). Vietoj to, galite turėti geresnių galimybių turėdami mažas sąskaitas. Tanya de Kruijff žodžiais:

Užsiimkite mažomis sąskaitomis arba paskyromis, turinčiomis vienodą pasekėjų skaičių. „Instagrammers“, turinčios 15K stebėtojų, gali atsakyti į jūsų komentarą, tačiau mažai tikėtina, kad jie lankysis jūsų paskyroje, jau nekalbant apie tave.

Jie tiesiog gauna per daug dėmesio, kad galėtų neatsilikti nuo viso to. Mažesnės paskyros gauna mažiau pranešimų, todėl jos labiau jus pastebi. Be to, jie labiau linkę tave matyti kaip pavyzdį [sekti] ir todėl pradeda tave sekti.

5. Nėra tiesioginių nuorodų nereiškia, kad nereikia reklamuoti

Kadangi „Instagram“ neleidžia nuorodų skelbimuose, nuorodų ir CTA pridėjimas prie grafikos (infografikos stiliaus) yra būtinas. Pavyzdžiui:

„Twittercounter“ „Instagram“ įrašasŠaltinis: „Twitter Counter“rtrentthompson „Instagram“ įrašasŠaltinis: rtrent Thompson

Sheila Flores, kaip ir Tanya de Kruijff, siūlo panaudoti tiesioginę nuorodą biografijoje ir nukreipti į ją savo žinutes:

Manau, [pridėti tiesioginių nuorodų] būtų puikus atnaujinimas, tačiau kadangi šiuo metu to padaryti neįmanoma, aš siūlau įterpti nuorodą [jūsų naujas tinklaraščio įrašas] į savo biografiją.

Tada paskelbkite nuotrauką ir antraštėje paaiškinkite, ką [turinį] žmonės gali rasti jūsų tinklaraštyje. Aš iškart po to įdėčiau „Link in Bio“ ir savo vartotojo vardą (pavyzdys: @ vardas). Tai būdas palengvinti žmonėms grįžti prie jūsų biografijos ir spustelėti nuorodą.

Taip pat pasinaudokite kitais savo socialiniais kanalais, norėdami pasidalyti ir atkurti savo „Instagram“ vaizdus ir vaizdo įrašus. Galėsite pridėti tiesioginių nuorodų kituose savo kanaluose, taip padidinsite matomumą ir sulauksite daugiau specialiojo turinio konversijų..

6. Pažymėkite savo vaizdus ir vaizdo įrašus

Kadangi „Instagram“ yra vizualiai orientuota platforma ir negalite pridėti tiesioginių nuorodų į savo tinklaraščio turinį, labai svarbu, kad atvaizdai, kuriuos pridedate prie savo įrašų, būtų veiksmingi, kad būtų veiksmingi.

Žr. Šį „McDonald’s“ pavyzdį:

„McDonald's“ prekės ženklo „Instagram“ įrašasŠaltinis: McDonalds

Spalvų, šriftų naudojimas ir pateikimas yra neabejotinai „McDonald’s“, o vartotojai prisimins šį vaizdo įrašą apie „McDonald’s“ produktą.

7. Naudokite hashtagus savo naudai

„Hashtags“ naudojimas „Instagram“ įrašuose yra būdas susirasti ir užmegzti ryšius, tačiau tai veiks dar geriau, jei prieš paskelbdami savo kompiuterį bendrausite su kitais „Instagram“ programuotojais naudodami tą pačią hashtag.

Tačiau norėsite išvengti perkrautų žymų, kaip ir norėdami išvengti didelės konkurencijos raktinių žodžių, optimizuodami savo tinklaraščio įrašus paieškos sistemoms.

Tanya de Kruijff dalijasi strategija, kaip pasirinkti tinkamas jūsų turinio žymas:

Jei norite, kad žmonės jus pastebėtų „Instagram“, jūs negalite išsiversti be [hashtags]. Bet jūs turite ne tik juos naudoti, bet ir teisingai. Jei pridėsite bendrų žymų, tokių kaip #travel, #food ar #cats, nepadarysite nieko gero. Šios žymos naudojamos taip dažnai, kad jūsų įrašas per kelias sekundes išnyks į „Instagram“ gelmes.

Turėtumėte ištirti, kurie žymekliai gerai veikia jūsų nišą. Tai galite padaryti tiesiog įvesdami žymeklį „Instagram“ paieškos juostoje.

Pavyzdžiui, dalinuosi daugybe savo logotipų, esančių mano pašaruose. Jei paieškos juostoje įvedu #doodle, tai rodo, kad šioje hashtag yra daugiau nei 13 milijonų įrašų. Visiškai nenaudingas.

Bet tai taip pat rodo daugybę kitų žymų, prasidedančių žodžiu „doodle“. Pavyzdžiui, #doodledrawing, kuriame yra 9 457 įrašai. Tai tobula! Jei pradedate nuo savo sąskaitos, patarčiau, kad maždaug pusė jūsų maišos žymų turi būti nuo 1 000 iki 10 000, kita pusė – nuo 10 000 iki 100 000..

Vis dėlto nepakanka rasti reikiamą kiekį įrašų su žyme. Jei norite pamatyti, kokias nuotraukas žmonės dalijasi per šį žymą, turite spustelėti žymą su žyme. Ar jūsų stilius tinka šiame hashtage? Kai kurie rezultatai jus gali nustebinti. Mano atveju #doodlesofig su 43 643 įrašais atrodo tobula.

Bet kai paspaudžiu, matau, kad šis žymeklis užpildytas … šunimis! Labradoodles turi būti tikslūs. Žmonės, naršantys šią kategoriją, man mažiau rūpėtų, kad mano piešinys būtų tarp kailinių jauniklių.

Taigi, įsitikinkite, kad jūsų maišos žurnalai turi nuo 1 000 iki 100 000 įrašų ir kad jūsų nuotraukos atitinka jų turinį ir stilių. O, jums leidžiama naudoti iki 30 nuorodų. Panaudokite juos visus!

Nuo 2017 m. Žymos nebeveikia komentaruose, kad būtų rodomi paieškos rezultatuose. Jie turi būti dedami į įrašo antraštę, kad būtų galima ieškoti ir jų galima sekti (taip, dabar vartotojai gali sekti žymas, kaip ir jos daro paskyras!).

8. Padarykite prekių ženklams (ir sau) lengvą reklamą „Instagram“

Galbūt norėsite užsidirbti pinigų naudodamiesi „Instagram“, pritraukdami prekės ženklus į reklamą savo kanale, ir tuo pat metu galbūt norėsite išeiti ir rasti „Instagram“ paskyras, kuriose galite reklamuotis, kad padidintumėte srautą ir padidintumėte savo prekės ženklo kūrimo pastangas..

Apmokėtos „Local Fame“ paieškos vadovas Ivanas Kostadinovas siūlo jums

Kostadinovas paaiškina:

Mūsų tikslas buvo sukurti geresnį buvimą „Instagram“ ir mes turėjome susirasti maisto tinklaraštininką, kuris šiame socialiniame tinkle turėjo nemažą kiekį realių aktyvių sekėjų. Kaip matote, @poppy_loves_london turi 28 000 stebėtojų ir tūkstančiams žmonių patinka jos įrašai reguliariai, ji taip pat yra gana aktyvi, o jos sekėjams patinka jos įrašai ir tvirtina jos maisto pasirinkimus..

Mes taip pat buvome gana įtikinami, kai susisiekėme su ja, ir iš tikrųjų nesusisiekėme su kitais tinklaraštininkais, nes tai buvo ji arba niekas kitas – jos „Instagram“ paskyra yra tokia gera.

Taigi taip, jei siekiate padidinti „Instagram“ buvimą „influencerių“ rinkodaroje, tačiau atlikite puikius tyrimus, nes nenorite tik jokio tinklaraštininko / influencerio, jums reikia tinkamo.

Kaip ir Kostadinovas, būkite selektyvus ieškodami tinkamos „Instagram“ paskyros, kurioje galėtumėte reklamuotis, nes kuo tikslingesnis jūsų informavimas, tuo mažiau eikvosite laiko, pinigų ir išteklių reklaminėms kampanijoms, kurios neveiks..

Jei nenorite rankiniu būdu vykdyti tikslinės informavimo priemonės, vis tiek galite reklamuotis „Instagram“ naujienų kanale.

9. Aktyvuok tinklaraštininkų bendruomenėse

Kaip Tanya de Kruijff paaiškino interviu 4 punktui ir kaip jau minėjau savo nemokamo srauto metodų įraše, pateiktame WHSR, yra „Facebook“ grupės, visiškai skirtos „Instagram“ reklamai..

Viena didžiausių ir aktyviausių grupių šia prasme yra „Instagram Posse“, „Instagram“ bendruomenė, skirta padėti vienas kitam įsitraukti į įsitraukimą ir stebėtojų skaičių. Nuo 2016 m. Rugsėjo mėn. Grožio, kelionių ir tėvų nišose yra daugiau nei 9 000 narių. „Instagram Posse“ naudingas vartotojams naudodamas „Comment Pods“, kad sukurtų susižadėjimą, 30 dienų iššūkius ir paskyros kritiką.

Grupė turi savo hashtag’us „Instagram“, kad padidintų bendruomenės įsitraukimą. Iš tikrųjų hashtagai taip pat yra skirti platformoms skirtoms bendruomenėms ir yra daugybė tinklaraštininkų: #bloggerslife, #problogging, #businessbloggers, #bloggingbootcamp ir pan..

Būkite atsargūs su kiekvienos bendruomenės keliamais reikalavimais ir taisyklėmis. Pvz., „Instagram Posse“ turi taisykles, kuriomis siekiama užkirsti kelią savęs reklamai, „sekti man“ prašymus ir verslo prašymams. Kitos bendruomenės leis savireklamą, tačiau vis tiek turėsite laikytis šeimininko taisyklių.

Stebėkite ir „Instagram“ konkursus bei nuorodų rinkinius – tai geros galimybės kurti tinklus. Galite patys kurti grupes, konkursus ir nuorodų sąrašą.

10. Išmintingai naudokite „Instagram“ paiešką

Ieškokite žymeklių, influencerių (dažnai šalia jų vardų yra patvirtinta piktograma, pvz., @Businessinsider) ir mažų paskyrų toje pačioje nišoje ar pramonėje..

Pirmasis rezultatas „Instagram“ paieškoje visada grįš aktyviausią žymą, po kurios seka aktyviausios paskyros. Patartina pradėti nuo šių aukščiausių profilių, o tada susiaurinti iki suvestinių žymų ir paskyrų – paprastai susietų skelbimuose, kuriuos rasite – rodomų mažesniais skaičiais..

Nereikia nė sakyti, kad jūsų „Instagram“ paieškoje daugiau dėmesio turėtų būti skiriama hashtags, o ne sąskaitoms, nes hashtags yra „Instagram“ veiklos centras ir ten, kur rasite žmonių savo nišoje.

Kaip padidinti savo „Instagram“ sekėjų skaičių?

2016 m. Birželio mėn. Neilas Patelas paskelbė įdomią infografiką apie tai, kaip jis uždirbo pirmuosius 1000 sekėjų.

Infografijoje pateikiama įdomi statistika, įskaitant tai, kad stebėtojų įsitraukimas „Instagram“ yra 4,21% – daug didesnis nei „Facebook“ ir „Twitter“.

Be patarimų, jau pateiktų jūsų skaitomame įraše, Neilo vadovo esmė yra tokia:

 • Prieš pradėdami reklamuoti savo „Instagram“ kanalą, turėkite bent 7 vaizdus
 • Prijunkite savo „Instagram“ paskyrą prie „Facebook“, kad galėtumėte pamatyti daugiau
 • Kaip ir daugybė kitų instagrammerių įrašų ir komentaruose rašykite @men
 • Paskelbkite „Instagram“ žinučių (pagal hashtag) kanalą savo svetainėje
 • Rašyti sekmadieniais, jei norite daugiau sužadėtuvių
 • Ir paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – jūsų pastangos atsipirks geriau, jei paskelbsite gyvenimo būdo ir asmeninius įvaizdžius (įmonės ir tinklaraščių renginiai bus jūsų duona ir sviestas „Instagram“ tinkle)

Iš tiesų geriausias turinys, kurį galite paskelbti „Instagram“, yra susijęs su socialiniais įvykiais, gyvenimo būdo nuotraukomis ir bet kokia vaizdine medžiaga, kurioje yra žmonių ir kasdienių objektų.

Aaronas Lee iš „PostPlanner“ taip pat paskelbė jų „Instagram“ sekėjų augimo atvejo analizę. Jūs pastebėsite, kad dauguma pateiktų patarimų atspindi šiame įraše aptartus dalykus..

Puikus patarimas iš Lee įrašo:

Kartais įmonės bando susikurti savo žymes, kurios dažniausiai neveikia. Jei jūsų verslas neturi daug stebėjimų, tiesiog naudokite populiarias žymas, tokias kaip #tbt, #photooftheday ir #love, kad reklamuotumėte savo įrašus.

Jis taip pat siūlo surengti konkursą, kad padidintumėte įsitraukimą ir parodomumą. Tai gera idėja, jei turėsite ištikimų sekėjų (mažiausiai 100 vartotojų)..

Norėčiau pridurti, kad vis tiek galite susikurti savo žymeklį, bet visada pridėkite jį su populiariomis ir svarbiomis hashtag’iais, kurie padės ją pasiekti. Šia prasme jūs jau perskaitėte panašius patarimus iš ankstesniuose punktuose cituojamų pašnekovų, nors jų patirtis su hashtagais šiek tiek skiriasi.

9-ajame dešimtmetyje jūs sužinojote, kad egzistuoja bendruomenės ir „Facebook“ grupės, padedančios užmegzti ryšį ir padidinti jūsų sekėjų skaičių natūraliai per sąveiką ir ryšius. Sheila Flores, kurią kelis kartus cituoju šiame straipsnyje, yra viena iš sėkmingų instagramistų, kurios naudojasi „Facebook“ grupėmis kurdamos savo sekimą – iš tiesų aš su ja susitikau „Instagram Posse“ grupėje (paminėta Nr. 9). Nuo 2016 m. Rugsėjo mėn. Jos @sheyfm paskyroje yra 13 000 stebėtojų.

Patarimas: rekomenduoju atsiriboti nuo šešėlinės praktikos pirkti pasekėjus. „Instagram“ vartotojai linkę į tai rūsčiai žiūrėti, todėl, pasitikėdami jūsų kanalu, tikėtina, kad nardys nosis, jei pastebės tendenciją šia prasme. Tikslingiausias informavimas vis dar yra geriausias jūsų pasirinkimas.

„Instagram Analytics“: jūsų sėkmės įvertinimas

Kai atnaujinsite „Instagram“ paskyrą į „Business“ profilį, jums bus duoti analizės įrankiai („Instagram Insights“), kad būtų galima įvertinti jūsų „Instagram“ sėkmę.

Kiekvienas įrašas ir istorija turi savo metriką, taip pat galite nuskaityti statistiką apie savo sekėjus (vietą, valandas ir dienas, kai jie aktyviausiai veikia „Instagram“, lytį ir amžių pasiskirstę), ir apie tai, kaip jie sąveikauja su jūsų turiniu. Vaizdinis faktorius yra stiprus, todėl galite iš karto pamatyti savo sužadėtuvių apžvalgą.

„Instagram“ įžvalgos profilyje

Aukščiau esančiose ekrano kopijose rodomos kelios verslo profilio su įžvalgomis funkcijos: jūsų profilio puslapyje nurodoma, kiek unikalių apsilankymų gavote per pastarąsias 7 dienas, o viename įraše pateikiami sužadėtuvių numeriai (patinka, komentarai, išsaugoti elementai kolekcijoje) ir viso to posto pasiekiamumas.

Taip pat galite naudoti „Google Analytics“ naudodami šį įsilaužimą, kad pamatytumėte, kiek nukreipimų srauto iš „Instagram“ gaunate į savo tinklaraštį ir kaip jis padidėjo nuo tada, kai pradėjote dirbti „Instagram“ rinkodaros plane. Turėtumėte pamatyti nukreipimo srauto procentą ir skaičių iš „Instagram“ padidėjimo.

Galiausiai galite rankiniu būdu rinkti duomenis, kaip paaiškinta gegužės mėnesį parašytame straipsnyje apie socialinę žiniasklaidą ir tinklaraščių metriką.

Duomenis, kuriuos norite rinkti iš „Instagram“, sudaro:

 • Mėgsta
 • Komentarai
 • Paspaudimai
 • @Mentacijos
 • Pasekėjų
 • Bendras įsitraukimas (labiausiai patiko / pakomentavo / spustelėjo vaizdus ir labiausiai sudomino dienos laiką)
 • Konversijos (padidėjo pardavimai / atsisiuntimai / puslapio peržiūros, nes „Instagram“ pasidalinote prekės ženklo turiniu)

Grįžkite į savo skaičiuoklę kas mėnesį arba pasibaigus informavimo / įtraukimo kampanijai, kad pamatytumėte, kokius pokyčius įnešė jūsų pastangos..

„Instagram Wisdom“ perlai („Takeaway“)

Apibendrinant galima pasakyti, kad „Instagram“ yra puiki platforma, kurią galima naudoti jūsų rinkodaros pastangoms, jei jūsų tikslinė auditorija yra orientuota į vizualumą ir jei galite gaminti patrauklius, draugiškus vaizdus, ​​palaikančius savo prekės ženklą.

Sheila Flores primena, kad jūsų „Instagram“ sėkmė pagrįsta ekspozicija:

„Instagram“ yra socialinis tinklas, turintis daugiau nei 500 milijonų vartotojų visame pasaulyje. Pagalvokite, kiek srauto galite sulaukti į savo tinklaraštį, jei jį naudosite teisingai! O kaip pritraukti srautą? Turėdamas ekspoziciją. O kad tai padarytumėte, turite tai aiškiai pasakyti: apibrėžkite savo nišą, dalykitės kokybišku turiniu, domėkitės ir būkite pastovūs. Atlikite šiuos veiksmus ir niekada neturėsite puikios ekspozicijos.

Bet vien tik ekspozicija to nepadarys. Turite pateikti vertę žiūrinčiajam ar stebėtojui. Floresas priduria:

Raskite jums patinkančias paskyras ir parodykite susidomėjimą jų įrašais: patinka ir komentuokite. Jei jiems rūpi jų sąskaita, jie atsakys atgal. Naujam „Instagram“ programuotojui reikia laiko, tačiau jei elgsitės teisingai, jūsų kasdienybė bus vis greitesnė. O tai reiškia, kad kiekvienas jūsų paskelbtas paveikslėlis bus labiau eksponuojamas. Kai gausite didelę ekspoziciją, jūsų sąskaita bus labai vertinga.

Jūsų teikiama vertė turi būti palaikoma kokybiškų, firminių vaizdų ir (arba) vaizdo įrašų, kad patrauktų naudotojų žvilgsnius ir nukreiptų juos į jūsų tinklaraštį. Jums taip pat reikia hashtags, kurie padeda nukreipti nukreiptą srautą į jūsų „Instagram“ turinį. Manoca Elena sako:

Įtraukite aukštos kokybės vaizdus į savo tinklaraščio įrašus ir pažymėkite juos savo logotipu bei įrašo pavadinimu. Įtraukite aiškų raginimą veikti, kai dalinsitės jais „Instagram“. Naudokite atitinkamus žymas, kurios padės pritraukti tinkamus skaitytojus. Nenaudokite su jūsų turiniu nesusijusių žymų tik dėl to, kad jos yra populiarios. Be to, būkite atsargūs, kad neturėtumėte per daug maišos taškų. Pakanka trijų ar keturių kiekvienai nuotraukai.

Ir jūs turite dalytis (firminiu) turiniu, kuris atitinka jūsų auditorijos norus ir poreikius. Marko Verhovskio žodžiais:

Didžiausia mūsų sėkmė buvo kuriant patrauklius vaizdus, ​​kalbančius su mūsų auditorija. Meemos, įkvepiančios citatos, patarimai, infografijos – tai vaizdiniai elementai, kuriuos naudojame paveikdami tikslinę auditoriją. Visi mūsų vaizdai yra paženklinti vandens ženklu su logotipu ir svetainės pavadinimu, kuris skatina prekės ženklo pripažinimą ir nukreipia srautą į mūsų svetainę.

Taip pat patinka ir komentarai. Mėgstamumas ir komentarai yra visų „Instagram“ santykių pagrindas, tačiau jie veikia tik tada, kai yra tikri. Kaip Tanya de Kruijff dalijasi:

Aš daug komentuoju kitų žmonių įrašus. Labai dažnai šie komentarai yra pakartojami su komentarais! Taip pat „Facebook“ grupės tikrai padeda. Aš visada dalyvauju gijose, kuriose turi patikti ir pakomentuoti keletą paveikslėlių, pateiktus vienas kito sklaidos kanaluose.

Bet kas ne mažiau svarbu (ar net dar svarbiau): aš niekada nedalyvauju „follow4follow“ gijose. Jie gali atrodyti patrauklūs, nes lengvai gausite daug naujų stebėtojų. Bet turėti pasekėjų, kuriems iš tikrųjų nerūpi jūsų kanalas, yra „Instagram“ savižudybė. „Instagram“ manys, kad jūsų sklaidos kanalas nėra pakankamai įdomus, kad būtų parodytas jūsų stebėtojams. Kuo daugiau žmonių domėsis jūsų turiniu, tuo daugiau jūsų stebėtojų sąrašo žmonių iš tikrųjų galės pamatyti jūsų įrašus jų sklaidos kanale.

Apie vaizdų galią „Instagram“ ji priduria:

Paskelbkite nuotraukų, kurios pakels jūsų sekėjų smalsumą. Jūsų įrašai turėtų būti tik maža dalis jūsų tinklaraščio straipsnių. Kaip tai padaryti geriausiai, priklauso nuo jūsų nišos. Jei turite maisto tinklaraštį, galite paskelbti savo receptą savo tinklaraštyje ir nuotrauką „Instagram“, kuri verčia jūsų sekėjus trokšti šio recepto. Jei turite kelionių tinklaraštį, galėtumėte naktį parodyti savo auditorijai nuostabų Niujorko horizonto vaizdą ir leisti jiems apsilankyti jūsų tinklalapyje, kuriame siūlomi jūsų siūlomi barai ir klubai. Jei jūsų tinklaraštyje yra abstraktesnė tema, pavyzdžiui, patariama apie tinklaraščių rašymą, „Instagram“ gali neatrodyti logiškiausia platforma, leidžianti save reklamuoti. Bet net tada jūs galite! Galite pasidalinti savo straipsnių citatomis ir naudoti aprašą kaip mini tinklaraštį. Jei jie nori išsamaus ir išsamaus patarimo, jie turės apsilankyti jūsų tinklaraštyje. Galimybės yra begalinės.

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – techninis patarimas (vis dar iš Tanya de Kruijff):

Dabar žymekliai parodys jūsų nuotraukas tik jūsų pasirinktai auditorijai. Kad jie galėtų iš tikrųjų patikti ir sekti jus, jums reikia aiškių ir aiškių nuotraukų. Naudokite gerą fotoaparatą, ryškų ir natūralų apšvietimą ir redaguokite savo nuotraukas prieš paskelbdami. Nesijaudinkite, fotoaparatas nebūtinai turi būti išgalvotas DSLR. Aš fotografuoju 99% dabartinių nuotraukų naudodamas savo telefoną, „Samsung Galaxy S7 Edge“. Redagavimui naudoju nemokamą programą „Photo Editor Pro“ arba „Instagram“ redagavimo parinktis.

Galų gale priversti „Instagram“ pasitelkti jūsų rinkodaros pastangas nėra taip baisu, kaip gali pasirodyti.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me