30 ekspertų būdų, kaip gauti daugiau „Twitter“ stebėtojų

„Twitter“ gali būti puikus būdas paskirstyti turinį įsitraukusiems stebėtojams. Mes galime palaikyti ryšį su skaitytojais, potencialiais klientais ir pritraukti srauto į mūsų svetaines.


Iššūkis čia – kaip pritraukti daugiau pasekėjų?

Iki 2017 m. Pirmojo ketvirčio „Twitter“ turėjo apie 330 milijonų aktyvių vartotojų, palyginti su 2016 m. Ketvirčiu, apie 10 milijonų (šaltinis). Nors augimas vyksta lėtai, potencialių vartotojų yra ten. Norėdami įsitraukti į didelę potencialią auditoriją, turime sukurti nuolatinį įsitraukusių pasekėjų srautą.

„Twitter“ aktyvūs vartotojaiMėnesių aktyvių „Twitter“ vartotojų skaičius visame pasaulyje

Kaip ir kituose socialiniuose tinkluose, tam reikia laiko ir energijos, kad pavyktų „Twitter“.

Pelnyti tūkstančius sekėjų neatsitiks per naktį. Jei jums įdomu, kaip pradėti naudotis „Twitter“, aš pateikiau ekspertų patarimus šia tema:

„Kaip gauti daugiau„ Twitter “sekėjų?“

Čia yra mūsų draugų sąrašas be jokios konkrečios tvarkos –

Gary Loper / Nicholas Scalice / Janice Wald / Aaron Lee / Adam Connell / John Paul Aguiar /
Tomas Laurinavičius / Aleksas Morrisonas / Patrickas Coombe / Ivana Taylor / Allanas Pollettas / Billas Gassettas /
Barry Sproston / Armanas Assadi / Meghan Monaghan / Madeline Osman / Lilach Bullock / Jacob Cass /
Chrisas Carrollas / Raulas Tiru / Gailas Gardneris / Evanas Carmichaelis / Susan Dolan / Danielis Scocco / Mittas Ray’as /
Benas Brausenas / Harrisas Schachteris / Rubenas Gamezas / Ann Tran

Pradėkime viską pradėti!

TL; DR: Šeši greiti išvežimai

„Twitter“ sekėjų gausėjimo tema tikrai nėra nauja. Kreipiausi į įvairius ekspertus, tokius kaip tinklaraštininkas, rinkodaros specialistas, nekilnojamojo turto agentas, autorius, pranešėjas, verslininkas ir kt..

Atrodė, kad dalykai atsirado iš daugelio jų.

 1. Sukurkite tikslinę auditoriją. Kokybė, palyginti su kiekiu.
 2. „Twitter“ yra triukšminga vieta. Paskelbkite kokybišką turinį, kuris domina jūsų auditoriją.
 3. Bendraukite su stebėtojais, atsakykite į „Tweets“ ir prisijunkite prie „Twitter“ pokalbių.
 4. Įtraukite „Twitter“ paskyrą kartu su kitomis rinkodaros kampanijomis.
 5. Norėdami tvarkyti „Twitter“ paskyrą ar ieškoti turinio, naudokite įrankius, platformas ir paslaugas.
 6. Negalime pamiršti pagrindų.

Pagyrimas visiems mūsų draugams už tai, kad skyrėte laiko atsakyti į mūsų temą, kaip pritraukti daugiau „Twitter“ pasekėjų. Esu tikras, kad šie patarimai siūlo keletą idėjų, kaip iš naujo suderinti mūsų „Twitter“ ir socialinės žiniasklaidos rinkodaros strategijas.

Jei pasiūlyčiau jums 30 patarimo, kaip pradėti auginti jūsų „Twitter“ sekėjus – pasakykite „Labas“ aukščiau esantiems žmonėms. Mėgautis!

Jei norite ką nors papildyti, praneškite mums apie tai „Twitter“ ar „Facebook“.

Gary Loperis

Svetainė: Pelninga

„Scalice“ pabrėžia, kad geriausias būdas sulaukti daugiau „Twitter“ stebėtojų yra sukurti daug kokybiško turinio ir dažnai juo dalytis..

„Twitter“ tapo triukšminga vieta. Taigi, norėdami išsiskirti, turite suteikti daugiau vertės nei bet kada anksčiau.

„Scalice“, „Earnworthy“ augimo rinkodaros konsultantė, neskatina vartotojo tiesiog dalytis žemos kokybės turiniu.

„Užuot nuolat kartoję tą patį turinį ar tiesiog dalydamiesi turiniu iš trečiųjų šalių šaltinių, geriau įsitvirtinti kaip autoritetas savo nišoje ir dažnai dalytis savo žiniomis. Bet būkite atsargūs, kad nesikartotų! “

Janice Wald

Svetainė: Askaaronlee

Aarono Lee teigimu, sulaukti pasekėjų yra sunkiau, palyginti su prieš kelerius metus. „Tuomet„ Twitter “buvo mažiau triukšmo, geresnė sąveika ir mažiau šlamšto. Taigi, buvo lengviau, jei atsitiktinai stebėjote ką nors. Žmonės taip pat galėtų lengvai jus rasti. “

Šiandien, norėdamas greitai sulaukti daugiau „Twitter“ stebėtojų, Lee rekomenduoja naudoti tokius įrankius kaip „Social Quant“, kad būtų automatizuotas žmonių „Twitter“ paieškos ir stebėjimo procesas..

„Social Quant“ turi algoritmą, pagal kurį galima rasti tinkamų ir įtraukiančių žmonių, kurie labiau linkę jus sekti. Šis metodas yra geresnis nei tai, kad tiesiog aklai sekate žmones rankiniu būdu, nes tai užima daug laiko ir nėra efektyvu, o jūs stebėsite šlamšto žinutes ir asmenis, kuriems jūsų veikla nėra skirta..

Lee, „Agorapulse“ šalies vadovas, priduria: „Žinoma, būtinai išlaikykite savo sąskaitą aktyvią bendrindami pridėtinę vertę sukuriantį turinį ir asmeninius pranešimus. Tai padarys jūsų sąskaitą asmeniška ir atitolins jus nuo roboto. “

Adomas Connellis

Svetainė: JohnPaulAguiar

Pagrindinis būdas, kaip John Paul Aguiar augina savo „Twitter“ sekėjus, yra keletas žingsnių. Šiuos veiksmus reikia atlikti kartu ir atlikti kiekvieną dieną.

 1. Dalykitės kokybišku, tiksliniu turiniu iš jūsų ar kitų, ir jūsų stebėtojams tai bus naudinga.
 2.  Nuosekliai dalykitės tuo turiniu, būkite aktyvūs DAUG.
 3. Būkite pasiekiami, kai išnyks jūsų tviteriai, atsakykite į komentarus, atsakykite į klausimus ir t. T.
 4. Būk aktyvus stebėdamas savo veiksmus, mokykis sekti žmones ir įgyk naujų, tikslinių stebėtojų kiekvieną dieną, savaitę ir mėnesį.

„Jūs visa tai darote, todėl tampate šaltiniu, kurį žmonės lankosi kiekvieną dieną, nes jie žino, kad dalijatės naudingu turiniu, kurio gali pasimokyti, ir retransliuojate savo auditoriją“, – dalijasi jis. „Kuo daugiau žmonių jus matys kaip šaltinį, tuo daugiau žmonių jus seka.“

Tomas Laurinavičius

Svetainė: „Malamax“

Vienas iš būdų, kaip Alexas Morrisonas naudojasi savo „Twitter“ sekėjų auginimu, yra jos turinio kūrimas ir siuntimas. Jos manymu, „Twitter“ gali būti didžiulis šaltinis tinklaraštininkams, kad įgytų pasekėjų ir taip pat gautų naujų akių obuolių turinio.

Morrison, turinio rinkodaros specialistė, pasidalino su mumis jai pritaikytomis strategijomis:

 • Susikurkite grafiką ir laikykitės jo. Išleidžiu savaitės tinklaraščio įrašą, todėl turiu nuolatinį srautą, kuriuo norėčiau dalintis. Aš naudoju „Social Jukebox“, kad nuolat turėčiau savo geriausio turinio liniją.
 • Turite naudoti akį traukiančius vaizdus ir čiulpti kasdien 10–15 kartų. Kiekviename įraše naudokite 1 arba 2 atitinkamus žymes.
 • Kai galite, įtraukite žymeklį #BloggersBlast. Šią sąskaitą turi daugiau nei 30 tūkst. Stebėtojų ir, atlikę žymeklį, jie privers retransliuoti jūsų įrašą.
 • Suraskite susijusius žmones, sekite juos ir pažiūrėkite, ar jie seka atgal. Tai yra milžiniškas laiko praradimas ir aš pradėjau naudoti „Social Quant“, kad tai padaryčiau už mane.
 • Naudokite kitus savo socialinius profilius, jei norite kryžmiškai reklamuoti. Leiskite savo sekėjams „Facebook“ ir „Instagram“ žinoti, kaip susisiekti su jumis „Twitter“.
 • Dalykitės kitų žmonių turiniu, dėkokite žmonėms, kurie dalijasi su jumis, ir atsakykite į visus paminėjimus viešai. Žmonės tai mėgsta ir tai skatina juos pasidalyti daugiau jūsų daiktų. Galite automatizuoti daugybę dalykų, bet negalite automatizuoti savo įsitraukimo.

Patrikas Coombe’as

Svetainė: „DiyMarketers“

Ivana Taylor mano, kad svarbu „Twitter“ turėti tinkamus pokalbius su tinkamais žmonėmis. „Aš nesu tikras, kad yra naujas ir patobulintas būdas sulaukti daugiau pasekėjų 2017 m.“ Ji mums siūlo “

Aš sakyčiau, kad 2017 m. Ne tiek apie daugiau sekėjų, o apie įtraukimą į tinkamus pokalbius su tinkamais žmonėmis. Kuo didesnė „Twitter“ programa, ir kuo daugiau žmonių teršia „Twitter“ šlamšto pardavimo pranešimais ir nuorodomis, tuo daugiau energijos turėsite skirti kurdami bendruomenę savo kompetencijos srityje.

„Twitter“ #BizapaloozaChat pagrindinis kompiuteris Tayloras mano, kad geriausias būdas auginti „Twitter“ pasekėjus yra susirasti „Twitter“ pokalbius ir juose dalyvauti..

Ji sakė: „Aš ką tik atradau nuostabų įrankį, kuris daro viską, kad galėtų dokumentuoti kuo daugiau„ Twitter “pokalbių ir dalytis duomenimis apie juos -„ Iconhash “.“ Taylor, smulkaus verslo įtakintojas, priduria: „Šiuo metu jis yra nemokamas ir jūs galite lengvai pamatyti, ar jis didelis, ar mažas, ir kas yra įtakingiausi dalyviai. Patikėk manimi, kaip kai kas, kuris rengia #BizapaloozaChat, nori tavęs.

„Naudokite„ Twitter “sąrašus, kad grupuotumėte ir tvarkytumėte šiuos svarbius santykius ir patikėkite manimi, kad ne tik auginsite pasekėjus, bet ir plėsite įtakingus santykius.

Susijęs straipsnis: Išsamus „Twitter“ pokalbių vadovas smulkaus verslo savininkams.

Allanas Pollettas

Svetainė: „MaxRealEstateExposure“

Billas Gassettas mano, kad geriausias būdas populiarinti sekimą bet kuriame socialinės žiniasklaidos kanale, ypač „Twitter“, yra atsakymas, kai kas nors dalijasi jūsų turiniu.

Pakartotinai perskaitykite asmenį, kuriam prireikė laiko pasidalyti jūsų turiniu, dar daug ką padaryti. Mes visi norime pamatyti savo vardą dėmesio centre. RE-tweeting turinys yra puikus būdas pasakyti ačiū. Ieškokite to asmens geriausio „Twitter“ ir pasidalinkite juo su savo tinklu. Natūraliai tokiu būdu rinksite daugiau stebėtojų nei bet kurį kitą.

„Gassett“, „RE / Max“ agentas, siūlo įrankį, kuris veikia remiantis abipusiškumu ir padės padidinti stebėtojų skaičių.

Jis pataria, kad yra puikus būdas greitai padidinti savo pasekėjų skaičių prisijungus prie paslaugos, vadinamos „Co-promot“. „Bendrai skatinti darbus abipusiškumo principu. Kiekvieną kartą dalijantis kažkieno turiniu, jūs gaunate taškus. Tuos taškus galėsite panaudoti, kad jūsų turinys būtų pasidalytas. Yra nemokamų ir mokamų variantų. Nemokama versija yra gera, tačiau už mokamą variantą jūsų tviteryje bus naudojami steroidai! “

„Štai kodėl aš plėtojau savo turinio, kurį dalinuosi iš savo nekilnojamojo turto tinklaraščio, stebėjimą“.

Barry Sproston

Svetainė: „ArmanAssadi“

Assadi Assadi, „Superhuman Labs“ įkūrėjas ir generalinis direktorius, pataria, kad turime įsitraukti ir bendrauti su savo nišoje esančiais žmonėmis. Jis siūlo atsiriboti nuo trumpalaikės taktikos, kuri mažai ką lemia.

„90 +% žmonių ieško; norėdami auginti savo „Twitter“ sekėjus naudokite paviršutiniškas, automatizuotas, trumpalaikes taktikas. Tai lemia smarkiai padidėjusį stebėtojų skaičių, tačiau mažai įsitraukia. Kuo naudingas paviršutiniškas stebėtojų skaičius be įsitraukimo? “

„Twitter“ reikia gilių, suasmenintų tikslų ir įsitraukimo.

Assadi toliau aiškina: „Čivinkite žmones savo nišoje, sekite juos, siųskite jiems žinutes ir siūlykite padėti. Tai žmonės, kurie iš tikrųjų jus stebės, pridės jus prie sąrašo, stebės jūsų Tweets, bendraus su jumis ir netgi spustelės jūsų nuorodas. Klastotojai ir toliau bus ignoruojami, o įsipareigoję ir toliau klestės. “

Meghan Monaghan

Svetainė: internetinis dienoraštis

Madeline Osman iš tikrųjų turi keletą greitų patarimų, kaip išauginti mūsų „Twitter“ pasekėjus.

Lengviausias būdas sulaukti daugiau „Twitter“ stebėtojų yra aktyvus dalyvavimas platformoje. Bet jūs taip pat turite naudoti tam tikrus signalus, kurie parodo, kad esate asmuo, kurį verta sekti. Keletas greitų patarimų:

 • Optimizuokite savo biografiją, įskaitant spustelėjamą nuorodą (jūsų „LinkedIn“ profilis veikia, jei neturite svetainės).
 • [Pridėti] turinį kelis kartus per dieną, įskaitant originalių tviterių ir atitinkamų naujienų rinkinį. Buferis yra puiki priemonė, padedanti suplanuoti turinį iš anksto.
 • Prisijunkite ir aktyviai dalyvaukite „Twitter“ pokalbiuose, norėdami natūraliai išplėsti savo buvimą su atitinkamais stebėtojais.
 • Jei norite padauginti savo pastangų, naudokite socialinės žiniasklaidos automatizavimą tokiose platformose kaip IFTTT ar Archie, tačiau NIEKADA nereaguokite į automatinius atsakymus ar tiesiogiai nesiųskite žinučių kitiems vartotojams – tai lengva pamatyti per.

SEO reklaminių skelbimų sudarytojas ir skaitmeninės rinkodaros specialistas Osmanas mano, kad „sukūrus tokią daugialypę strategiją, kaip ši, bus neįmanoma žlugti siekiant daugiau pasekėjų“.

Lilachas Bullokas

Svetainė: „JustCreative“

Kai reikia sulaukti naujų „Twitter“ pasekėjų, Jacobas Cassas mano, kad svarbiausia yra kryžminė reklama.

Kryžminė reklama yra raktas norint įgyti naujų „Twitter“ stebėtojų ar bet kurios platformos šiuo klausimu.

Cass, interneto dizaineris ir tinklaraštininkas, siūlo: „Dalinkitės ir susiekite savo profilius apie jūsų puslapį, svetainę ir kitus socialinius profilius, kad galėtumėte maksimaliai parodyti!“

Jis pasiūlė pavyzdį: „Kaip pavyzdį savo kontaktų puslapyje ir visuose mano svetainės puslapiuose yra nuorodos į mano socialinės žiniasklaidos profilius. Savo „Facebook“ skyriuje susieju savo kitus socialinius profilius. „Twitter“ tinkle galiu pasidalyti savo FB profiliu ir atvirkščiai! “

„Tai puikiai tinka kurti auditorijas naujose platformose!“

Chrisas Carrollas

Svetainė: „RaulTiru“

Raulis Tiru surinko daugybę patarimų, internetinės rinkodaros įrankių ir šaltinių, padedančių augti pradedančiajam

Tiru tikisi 2017 m. Padidinti savo „Twitter“ sekėjų skaičių iki 50 000. Jis išbandys kažką naujo.

Akivaizdu, kad dažnai tviteriu, pridedu tinkamus žymas ir atvaizdus bei priskiriu žmonėms žymas labai padės ir tai padarysiu ir toliau, tačiau man taip pat įdomu sužinoti, kiek pasekėjų galiu įgyti per savo tinklaraštį. Ateinančiais mėnesiais eksperimentuosiu su savo „Twitter“ plėtra, naudodamasi „SumoMe“ išmaniąja juosta.

Gal galime pabandyti laikytis metodo, kurį naudoja Tiru.

Gailas Gardneris

Svetainė: „EvanCarmichael“

Autorius ir verslininkas Evanas Carmichaelis pataria pasiūlyti daugiau vertės – tai būdas gauti daugiau „Twitter“ pasekėjų. Jis sakė: „Nustok tik skelbti reklaminius pranešimus. Labiau rūpinkitės. Kaip ir kas nors kitas, kuo daugiau įdedi, tuo daugiau ketini išeiti. “

„Carmichael“ priduria, kad nesitiki nuostabių rezultatų, jei neįdėsi nuostabių pastangų.

Sukurkite tviterius, kuriuos vieną dieną norite parodyti savo vaikams. Skelbkite tik tą turinį, kuriuo tikrai didžiuojatės. Ar kuriate tame lygmenyje? Štai kodėl neturite norimų „Twitter“ stebėtojų. Jūsų sekėjų skaičius yra būtent tai, ko jūs verti. Jūsų veiksmai privedė jus prie šio taško.

„Jei norite daugiau, turite pakoreguoti savo veiksmus, kad auditorijai suteiktumėte daugiau naudos. Duokite jiems realią priežastį rūpintis. “

Susan Dolan

Svetainė: „DailyWritingTips“

Tinklalapio įkūrėjas Danielis Scocco dalijasi su mumis savo 4 metodais, kaip užsiauginti savo „Twitter“ paskyrą:

 1. Reklamuokite savo „Twitter“ paskyrą savo svetainėje, įskaitant kažkur „Sekite mus“ ženklelio skyrių.
 2. Reklamuokite „Twitter“ paskyrą kitose socialinėse paskyrose (pvz., „Facebook“, „Instagram“).
 3. Paskelbkite puikių dalykų, kad gautumėte daug retweetų ir bendrintų elementų.
 4. Suraskite žmones su „Twitter“ paskyromis („Twitter“ ieškokite susijusių hashtag’ų) toje pačioje nišoje ir keiskite rekomendacijas, kad galėtumėte sekti vienas kitą.

Svetainėje yra daugiau nei 75 000 „Twitter“ stebėtojų – esu tikras, kad „Scocco“ įdėjo daug sunkaus darbo.

Mitt Ray

Svetainė: BenBrausen

„Pradėti naudotis„ Twitter “gali būti iššūkis.“ Benas Brausenas iš tikrųjų mano, kad net ir turint puikų turinį, sunku populiarinti „Twitter“ įrašus, jei niekas nežino, kad mes egzistuojame.

Norėdami įveikti šį iššūkį ir išplėsti savo mintis, turite jiems pranešti, kad esate.

Žurnalistas ir pedagogas Brausenas pataria, kad procesą galima suskirstyti į 3 frazes. Pirmasis etapas – tai pagrindai.

„Prieš leisdami kitiems sužinoti apie jūsų nuostabią naują sąskaitą (ir priversti juos sekti), turite įsitikinti, ar verta ją sekti. Visiškai nustatykite visus savo profilio aspektus, tokius kaip profilio paveikslėlis, antraštės vaizdas, biografija, svetainė ir visi kiti laukai. Tuomet turite pradėti dalintis puikiu turiniu. “

Antra frazė yra šaukti savo turinį potencialiems pasekėjams.

„Nors gali atrodyti kvaila dalintis puikiais dalykais, kai niekas neseka, niekas nenori sekti paskui tą, kuris nebendrauja su niekuo domisi ar nėra naudingas. Jei savo laiko juostą užpildysite mažiausiai 20–50 kokybės tweets (būtinai įtraukite paveikslėlius ir nuorodas, tačiau būtinai nepradėkite dar pardavinėti), tai reiškia, kad potencialūs stebėtojai turės ką pamatyti, kodėl jie turėtų sekti “.

Trečioji frazė turi būti nuosekli.

„Dabar, kai turite puikią sąskaitą, laikas pranešti apie ją. Geriausias būdas tai padaryti yra sekti tuos, kuriuos norėtumėte sekti paskui jus. Kiekvieną dieną sekite 20–50 paskyrų, kurias norite sekti mainais. Tai praneš jiems apie jūsų buvimą, privers jus patikrinti jus ir, tikiuosi, greitai padidins jūsų naujosios paskyros stebėtojų skaičių “.

Harrisas Schachteris

Svetainė: „Bidsketch“

Rubenas Gamezas dalijasi viena veiksmingiausių savo strategijų, kaip pritraukti „Twitter“ pasekėjus, „siūlydamas jiems sekti„ Twitter “per mūsų rinkodaros el. Laiškus.“

2017 m. Jie padėkų puslapiuose padvigubina šią strategiją.

„Tai reiškia, kad kiekvienas padėkos puslapis yra proga pasiūlyti kokį nors veiksmą. Kiekvienas atliktas veiksmas nukreipia į kitą padėkos puslapį. Štai kaip mes naudosime atrinktus padėkos puslapius, kad skatiname „Twitter“.

Gamezas pateikė mums keletą pavyzdžių, kaip jis panaudojo strategiją.

Pvz., Kai kas nors pasirenka gauti pagrindinį magnetą, padėkos / patvirtinimo puslapis gali paprašyti jų padaryti du veiksmus (tame puslapyje), kad būtų atlaisvintas premijinis vaizdo įrašas. Pirmas dalykas yra atsakyti į klausimą (pvz., „Koks šiuo metu yra jūsų iššūkis Nr. 1?“). O dalykas Nr. 2 būtų sekti „Twitter“.

Ann Tran

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map