49 Duomenų įrodyti patarimai, kaip gauti daugiau Retweet

Atnaujinimo pastabos: Šis straipsnis buvo paskelbtas 2012 m. Pabaigoje. Kai kurios nurodytos taktikos šiandien gali nebeveikti „Twitter-phere“. Socialinės žiniasklaidos pasaulis yra gyvas ir nuolat besikeičiantis. Nepamirškite stebėti savo rezultatų, kai naudojate naują socialinės rinkodaros taktiką.


Retkarčių gavimas yra mokslo ir meno derinys. Milijonai vartotojų kiekvieną minutę konkuruoja dėl dėmesio; jums reikia ne tik sunkiai dirbti, bet ir dirbti protingai.

Norint, kad „Twitter“ visatoje vyktų virusas, reikia geros taktikos.

Vykdomi patarimai, įrankiai, & Šaltiniai

„Twitter“ sekimai

Šiame sąraše yra keletas svarbiausių mano „Twitter“ sėkmės elementų. Jei norite daugiau retweetų, esu tikras, kad jie bus vertingi.

 1. Paprašyk. Turėkite savo šeimos narius, draugus ir pažįstamus, kad jie galėtų pradėti riedėti.
 2. Naudokite raginimą veikti savo tviteryje. Tokios frazės kaip „Prašome retweet“, „RT“ ir „pls RT“ yra patikrinti žodžiai, suteikiantys jums daugiau retweetų.
 3. Čivink daugiau faktų ir prasmingų citatų. Žmonės įkando į tokius dalykus.
 4. Mažiau skaitykite apie laisvų pokalbių, paskalų ir mažų pokalbių pokalbius. Nesakykite tik ROFL ir Wassup me, pasakykite ką nors naudingo.
 5. Tweet saitai. Remiantis „Microsoft Research“, 52% retweet pavyzdžių yra bent viena nuoroda. Žmonės prisijungia prie „Twitter“ norėdami gauti atnaujinimus ar ko nors išmokti, todėl maitinkite juos.
 6. „Tweet“ tendencijos. Naudokite „Twitter“ paiešką ir „Twitter“ tendencijas, kad surastumėte svarbiausias temas, apie kurias reikia kalbėti.
 7. „Tweet“ naujienos (gerai, tai yra „nobrainer“).
 8. „Twitter“ apie „Twitter“ (taip, statistiškai daugėja retweetų).
 9. „Tweet“ sąrašai. Patarimas: persiųskite mano 49 patarimus, kaip gauti daugiau retweetų.
 10. Tweet WTF tema (smalsumas parduoda).
 11. Čivinkite tinkamas etiketes. Naudokite „Google Trends“ ir patikrinkite, ar savo tviteryje naudojate tinkamas sąvokas – slapukų įstatymai nėra tas pats, kas privatumo įstatymai -, jei norite gerai rezonuoti su savo pasekėjais, naudokite tinkamą terminą. Sužinokite daugiau šiame paprastame privatumo vadove.
 12. Gaukite kuo daugiau atitinkamų pasekėjų. Kuo daugiau stebėtojų, tuo didesnė tikimybė, kad jūsų tweet bus retweetuota.
 13. Bendraukite su savo pasekėjais ir ugdykite pasitikėjimą. Paprastas automatiškai sugeneruotas padėkos raštas yra puikus, geriau išsiųsti asmeninį pranešimą rankiniu būdu. Norint užmegzti reikšmingą įtaką socialinei žiniasklaidai ir tinklaraščiams, būtina užmegzti prasmingus ryšius su savo auditorija.
 14. Aiškiai nurodykite savo retweetą / laikykitės politikos savo profilyje, kad paskatintumėte sąveiką.
 15. Sukurkite įsimintiną pavadinimą (padeda geri antraščių rašymo įgūdžiai).
 16. Gėdingai pakartokite savo geriausius tviterius – naudokite tokį įrankį kaip „Tweet Old Post“.
 17. Ne kartą siųskite naujus tviterius savo stebėtojams.
 18. Dar geriau, suplanuokite ir siųskite tuos pačius tviterius įvairiu dienos metu ar savaite. Pvz., Timas Ferrisas skelbia tą patį tviterį praėjus 12 valandų po pirmojo, kad pasiektų stebėtojus iš skirtingos laiko juostos.
 19. Laiku nuo 14 iki 18 val. EST yra geriausias laikas paprašyti retweetų.
 20. Tačiau ne visi „Twitter“ vartotojai gyvena toje pačioje laiko juostoje. „Tweriod“ padeda sekti jūsų sekėjus ir pritaikyti geriausią laiką, kai reikia išsiųsti tviterius, naudotis šia priemone.
 21. Remiantis rinkos tyrimais, geriausios savaitės dienos retweetams yra ketvirtadienis ir penktadienis.
 22. Parodykite, kad už monitoriaus yra tikras žmogus, parašykite savo asmeninę nuotrauką į savo asmeninę „Twitter“ paskyrą.
 23. Retransliacijas siųskite dažniau, nei to prašote. Chrisas Borganas laikosi santykio 15: 1, kai penkiolika kartų reklamuos kitų tviterius už kiekvieną savireklamos tweetą..
 24. Ne tik tweet straipsnio pavadinimą, pridėkite savo tweets vertę asmeniniu komentaru ar temos santrauka.
 25. Tuo pačiu metu palikite vietos retweetams. Tviterio ilgis neturėtų viršyti 120 simbolių.
 26. Suraskite 20 populiariausių žodžių, perskaitytų iš jūsų pramonės srities, ir naudokite juos dažniau savo tviteryje.
 27. Venkite pokalbiuose dažnai naudojamų žodžių, tokių kaip „LOL“, „Ei“ ir „Aš“.
 28. Mažiau kalbėk apie kasdienišką veiklą. Mes nesame tavo mama, niekam neįdomu, ką tu pietauji.
 29. Norėdami valdyti savo pasekėjus, naudokite įrankius „Tweepi“.
 30. Norėdami valdyti savo „Twitter“ sąveiką ir srautus, naudokite „TweetDeck“.
 31. Naudokite „HootSuite“ tuo atveju, jei „TweetDeck“ nėra jūsų arbatos puodelis.
 32. Naudokite „TwitPic“. Dauguma žmonių orientuoti į vizualumą, todėl nuotraukos paprastai sulaukia daugiau minios dėmesio.
 33. Naudokite „MentionMap“, jei norite tyrinėti ir sužinoti daugiau apie savo „Twitter“ tinklą.
 34. Norėdami geriau suprasti savo pasekėjus, naudokite „Twitonomy“.
 35. Naudokite „Twitterfeed“, kad pagreitintumėte įprastas „Twitter“ operacijas (kad turėtumėte daugiau laiko bendrauti su savo pasekėjais).
 36. Gaukite daugiau ekspozicijų, prisijunkite prie „Twellow“.
 37. Stebėkite savo tviterius ir siunčiamas nuorodas naudodami bit.ly arba su.pr. A / B testas, norint gauti geriausius tweets.
 38. Jei tweet dažniau mobiliajame telefone, išbandykite „TweetCaster“. Tai yra kitas (ar jau?) Didelis dalykas „Twitter“.
 39. Dažniau naudokite #hashtags.
 40. Reklamuokite kitus naudodamiesi @mention. Aš reguliariai šaukiu už savo pasekėjus, pavyzdžiui, „Prašau sekti @userA @userB @userC ir tt“ ir tai visada atneša daugiau sekimų ir retweetų. Žmonės paprastai linkę kartoti kitų geranoriškumą, kaip rodo senasis posakis, ir jūs gausite.
 41. Draugaukite su savo pramonės srities jungtimis.
 42. Vykdykite „Twitter“ konkursą ir paprašykite konkurso dalyvių retransliuoti jūsų turinį (WebRevenue.co gali būti įdomu būti vienu iš jūsų rėmėjų, pakalbėkime).
 43. Naudokite „Mokėti su Tweet“. Parduokite informacinius produktus už tviterio kainą arba paprašykite paaukoti tviterio ir retweetto pavidalu.
 44. Nekreipkite dėmesio į pardavimą. Pažvelkite į „Twitter“ kaip tarpinį pardavimo žingsnį, nukreipkite savo stebėtojus / potencialius klientus į savo nukreipimo puslapius.
 45. Rodyti skaičius skaitmenimis „45“ yra geriau nei „keturiasdešimt penki“. Akių stebėjimo tyrimų duomenys rodo, kad skaičiai yra geresni už žodžius.
 46. Nustokite kalbėti apie save. Remiantis tyrimais, tik 1% retweetų yra nuoroda į save.
 47. Aiškiai rašykite, rašykite paprastus ir tiesioginius žodžius. Venkite klaidinti ar per daug pažadėti.
 48. Sužinokite iš to, kas tai padarė, modeliuokite savo metodą.
 49. Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas, perskaitykite Dano Zarrella „Retweetų mokslą“. Tai senas kūrinys, tačiau jame yra aukso – daugelis mano patarimų čia yra paremti Dano statistika.

Daugiau nei jums: pasakykite mums savo Retweet patarimus!

Gerai, tai yra mano patarimai, kaip sugeneruoti daugiau retweetų. Dabar tavo eilė: Pasidalink mums savo patirtimi ir pasakyk mums savo retweet taktiką „Twitter“! Laukiu jūsų indėlio.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map