7 internetiniai (populiarūs) socialiniai tinklai, skirti savarankiškiems tinklaraštininkams

Watter sosiale netwerke het jou gehelp om die sterkste gemeenskap rondom jou blog te?


2014 m. Lapkričio mėn. „SMM“ pirkėjai ir tinklaraštininkai padeda jums padėti žmonėms, dirbantiems su socialinėmis platformomis,.

Daar yra svarbesnis internetinis tinklas ir gemeenskappe daar buite, „on bietjie ongewone en bietjie gehoor onder“ tinklaraštininkai, maar beslis kragtig kaip jy jou žemėlapis goed speel.

Vandenis žemėlapis gali būti? Jo nėra ‘lys:

  • Jou nis iš bedryf
  • Jou teikengehoor
  • Ar jūs norite, kad jūsų žodynas būtų didesnis, nei jūs turite.

7 mirusieji, daugiau nei viena populiariausia žodyne rašoma, kad yra nendrių, kurie yra nendrės, o ne visos nendrės (registruokite USP, Unieke Verkoopsposisie)..

1. Karališkas

Karališkas

Besoek aanlyn: https://www.deviantart.com

„Ek het DeviantART“ yra mano žinios apie verslą, kurį galite įsigyti, jei norite, kad mano stebėtojai („Watchers“) žiūrėtų į „Joernaal inskrywings en stembusse“ arba per „Afwykings“ (voorleggings).

Peržiūrėkite internetinius dienoraščius, o tada žiūrėkite mūsų internetinę parduotuvę „DeviantART“ į savo internetinių svetainių sąrašą. Peržiūrėkite ir komentuokite mano istorijas (en mano dienoraštį) buvo aštuntos, visos 7 dienos bėgyje buvo įtrauktos į mano žinutes.

3. „InfoBarrel“

„InfoBarrel.com“

Besoek aanlyn: https://gnu.io/social/

„GNU Social“ nėra atvirasis šaltinis "federavo" „Twitter“ tipo internetinis tinklas, kurį galite rasti patys (pagrindinis puslapis social.yourdomain.com), kurį sukūrė „bestaande gemeenskap aansluit“, maar jy handhaaf, jei norite prisijungti, jei norite prisijungti prie visų federalinių tinklų. Byvoorbeeld, jūs negalite atspausdinti duomenų apie social.yourdomain.com iš community.frienddomain.net.

Tai yra internetinis tinklas, kurį galite pamatyti kaip „GNU Social“ platformą. Mano paveikslėlis yra „Quitter.no“ – dar daugiau nei vienas „Twitter“ nėra žinomas kaip UX, vadinasi, mano vardas ir pavardė nėra žinomi dėl mano pažymėjimo, kad robotas nėra patikimas.

Hoe help GNU Social jou dienoraščiai? „Sodra“ peržiūri internetinių tinklų savininkus, norėdama, kad jis galėtų pranešti apie internetinius dienoraščius, taip pat žinokite apie svarbiausias internetines svetaines, o ne iki šiol..

5. „Scoop.it“

Scoop.it

Besoek aanlyn: http://www.bizsugar.com

„Soortgelyk aan Kingged“ yra „BizSugar“ optimizavimo priemonė, siekiant pagerinti internetinių dienoraščių autorių skaičių, o vaizdo įrašai nėra tokie populiarūs, kaip ir jūsų tinklalapyje. Klauskite tinklalapių tinklaraštininkų, kurie yra atsakingi už internetinę svetainę..

Kadangi jūsų internetinis dienoraštis yra populiarus, „BizSugar“ yra populiarus, o ne daugiau kaip internetinis tinklas, juo labiau kad dar nėra tinklelio..

7. „MyBlogU“

„MyBlogU“

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me